Yubo یک شبکه اجتماعی در مورد اجتماع است 2022

Updated: December 1, 2022

دیدار بایوبو، راه اندازی فرانسوی است که می خواهد شبکه های اجتماعی را کمی بیشتر بسازد …اجتماعی. یوبو یک برنامه برای نوجوانان طراحی شده است، و همه چیز در مورد ملاقات با افراد، ایجاد دوستان جدید و متعلق به یک جامعه است.

این برنامه طی چند سال گذشته بی سر و صدا رشد کرده و توانسته است 20 میلیون کاربر را جذب کند. در حال حاضر نزدیک به یک میلیون کاربر که برنامه را هر روز باز می شود، شرکت می گوید که در حال حاضر در حال افزایش 10 درصد ماهانه بیش از ماه است.

اما Yubo بسیار خاص است؟ سال گذشته، من نوشتم کهشبکه های اجتماعی دیگر اجتماعی نیستند. و Yubo دقیقا همین دید را به اشتراک می گذارد.

“فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی، اسنپ چت … همه چیز جعلی است”، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت ساچا لازیمی. به گفته وی، هنگامی که شما به یکی از شبکه های اجتماعی بزرگ پیوستید، نمی توانید چیزی را انجام دهید و فقط نمی توانید خودتان باشید. شما در پی پیروی از حسابهای مشابه با میلیون ها طرفدار هستید.

این یک تجربه منفعل است که شامل پیمایش و لذت زیادی است، اما چندین تعامل معنادار وجود دارد. به عبارت دیگر، نوجوانان بسیاری در شبکه های اجتماعی احساس تنهایی می کنند.

لازیمی دارای یک دیدگاه قوی درباره شبکه اجتماعی است. از بسیاری جهات Yubo احساس می کند که یک انجمن اینترنتی یا یک کانال IRC است، اما برای موبایل طراحی شده است. اگر هنوز هویت خود را به عنوان یک نوجوان تعریف می کنید، Yubo می تواند به شما در برقراری ارتباط با افرادی که منافع خود را با شما به اشتراک می گذارند، حتی اگر آنها به همان مدرسه ای به شما نروند.

Yubo به طور خاص برای نوجوانان طراحی شده است، به این معنی که شما حتی نمیتوانید یک حساب کاربری ایجاد کنید، اگر برای برنامه خیلی قدیمی هستید. پس از آن، راه اندازی می خواهد شما را به دیدار با افراد جدید و صرف وقت در برنامه.

شما می توانید دوستان خود را با یک صفحه نمایش مانند Tinder پیدا کنید که به شما اجازه می دهد به چپ یا راست ضربه بزنید. بسیاری از مردم فکر می کنند این بدان معنی است که Yubo یک برنامه دوستیابی است. اما لزیمی از این مدل دفاع می کند و گفت که اکثریت قریب به اتفاق افراد حتی شخصا نمی توانند جلوی او را بگیرند. او می گوید یوبو بیشتر درباره پیدا کردن BFF های طولانی است.

راه اندازی می داند که داشتن یک پایگاه کاربر جوان یک موضوع لمسی است. این سعی دارد محتویات مشکوک را به سرعت و به طور مؤثر که ممکن است تعدیل کند. بیایید امیدوار باشیم که این شرکت بتواند به عنوان پلتفرم رشد کند.

اما جالب ترین قسمت برنامه، اتاق های پخش زنده است. کاربران می توانند با هم یکپارچه شوند و یک جریان مستقیم گروهی را میزبانی کنند. کاربران دیگر می توانند به جریان مستقیم بپیوندند و با میزبان گپ بزنند. آنها می توانند در مورد آخرین نمایش تلویزیونی Netflix صحبت کنند، گیتار را با دوستان خود پخش کنند یا فقط در مورد چیزهای تصادفی صحبت کنند. این کمی شبیهHousepartyYouNow است.

شما می توانید اقلام درون برنامه را بخرید یا به یک حساب حق بیمه به منظور افزایش جریان مستقیم خود، نمایه بیشتری برای نمایه خود و یا درخواست دوست شما ایجاد کنید.

“آینده شبکه های اجتماعی در مورد کشف اجتماعی است. ما در حال تلاش برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک شبکه مبتنی بر عملکرد است. ما نمی خواهیم تاکید بر نظرات و نظراتمان داشته باشیم. “

و این دیدگاه چیزی است که Yubo را از دیگر شبکه های اجتماعی خارج می کند. راه اندازی تنها یک تلاش برای نوآوری در فضای اجتماعی نیست. و خوشحال میشویم ببینیم گروهی از کارآفرینانی که مایل به انجام کارهای متفاوت هستند، فراتر از Instagram هستند.

 

ادامه مطلب