TikTok اثبات این است که مردم می توانند هر شبکه رسانه های اجتماعی را به یک برنامه دوستیابی تبدیل کنند 2023

Updated: January 28, 2023

امسال Mashable با گرامیداشت فصل عشق با em>شاخی در اصلی em>، اکتشافی از روش های زیادی که عطش سکس بر زندگی ما تأثیر می گذارد.


هر برنامه سرانجام به یک برنامه دوست یابی تبدیل می شود.

با کاربران توییتر و اینستاگرامبه DM های یکدیگر می چرخید، و Facebook در تلاش است تاشلاق جک تیندر، مطمئناً به این ترتیب ظاهر می شود. حتی سایتهایی ماننددرب بعدی، یک سایت شبکه اجتماعی برای محلات. با عملکردهای تشنه از طرف کاربرانی که به دنبال تاریخ هستند (یا ، بگذارید واقعی باشیم ، قلاب های خرابکاری) را در این جلسه انجام دهید.

آیا TikTok متفاوت است؟

اندرو سلپاک ، دکترا ، استاد رسانه در دانشگاه فلوریدا و مدیر برنامه فارغ التحصیلان رسانه های اجتماعی در آنجا ، به Mashable گفت: “کاربران برای رفتن به سمت چپ و راست نمی روند تا با کسی تند تند بکشند.” وی ادامه داد: “اما این بدان معنا نیست که افراد در آنجا ملاقات نمی کنند ، یا روابط خود را از جلسات مجازی از طریق رسانه های اجتماعی آغاز می کنند.” مانند توییتر و اینستاگرام ، TikTok آخرین تکرار “اسلاید به DM ها” – نوع آشنایی آنلاین است.

احتمالاً مشهورترین شخصی که تاکنون اعلام کرده است که به دنبال عشق در TikTok است ، YouTuberجیمز چارلز، که میلیون ها مشترک در انجمن زیبایی را سرگرم کرده است (و دارایسهم عادلانه از درامدر داخل آن). وی گفت: “من از چند هفته پیش بارگیری TikTok یک مشاهده بزرگ را انجام دادم و این واقعیت است که این برنامه تقریباً یک برنامه دوست یابی است.” “همه افراد در اینجا یا در یک رابطه بسیار زیبا هستند یا با درد مجرد هستند.”

چارلز گفت که می خواهد با بازی “TikTok Bachelor” بازی کند تا بتواند سال 2020 را در آنجا بگذراند. او در ادامه شخصیت و علایق خود را طوری توصیف کرد که انگار زندگی نامه Tinder خود را نوشت.

در حالی که چارلز به درخواست Mashable برای اظهار نظر پاسخ نداد ، می توان به راحتی صحبت کرد که او درباره چه چیزی صحبت می کند. با تایپ “تاریخ من” در نوار جستجو ، هشتگ هایی با میلیون ها بازدید از میلیون ها بازدید از محبوب ترین “#someonedateme” ، که دارای بیش از 25 میلیون بازدید است ، بارگذاری می کند. همچنین “#datemeplz” ، “plsdateme” و “reasonstodateme” مشهور هستند که هر کدام میلیون ها بازدید دارند.

هشتگ “تاریخ مرا”

تصویر: tiktok

خود کاربران TikTok نیز در مورد این سوال که آیا آنها می توانند عشق را در برنامه اشتراک ویدیو پیدا کنند ، سؤال می کنند ، با “#istiktokadatingapp” میلیون ها بازدید مشاهده کرده است.

extravaganza روی صفحه نمایش سبز.

با توجه به اینکهTikTok دومین برنامه بارگیری شده سال 2019(درست پشت واتس اپ) است و1.5 میلیارد بار بارگیری، روند آن می تواند تأثیر جدی بگذارد. این فقط یک تخته سنگ برایکاربران برای جلب شهرت ویروسیدر زمان ضبط ، این نیز خروجی برای آن دسته از کاربران – که بسیاری از آنها در نسل Z هستند – خود را بیان کنند.

نوجوانان TikToks را در مورد مسائل مربوط به دکمه گرم مانندآتش سوزی و استیضاح استرالیا.نوجوانان کویر پناه می برند در برنامهممها ، مانند جوکهای کل ، می توانندبه عنوان مکانیسم مقابلهعمل می کند. جای تعجب نیست که نوجوانان در یک شبکه اجتماعی که از آنها برای برقراری ارتباط نگرانی ها و خواسته های جهانی استفاده می کنند ، گله کرده اند. در حالی که آنها ممکن است در مورد نیاز تاریخ به شوخی بپردازند و خواهان راه حلی برای تنهایی باشند ، یک حقیقت وجود دارد.

این نوع دکمه ها در واقع دارای پروفایل های دوستانه دوستیابی هستند ، بهترین کیفیت کاربران را به نمایش می گذارند – حتی اگر متن این ویدیو از آنها در حال رقصیدن با یک آهنگ ویروسی باشد. متن ممکن است شغل آنها یا صفات مطلوب مانند توانایی طبخ را نشان دهد. اما این انتخاب رقص یا آهنگ در فیلم است و اینکه چگونه آنها واقعاً خود را نشان می دهند که بخشی از برنامه های دوستیابی شخصیت خود را نشان می دهد (حداقل در حال حاضر) نیست.

“سخنگوی TikTok گفت:” ما دوست داریم كه این پلتفرم مردم را ترغیب كند كه خودشان معتبر باشند ، چه اینكه سهم عجیب و غریب یك رابطه دوست داشتنی است یا خصوصیات دوست داشتنی كه باعث می شود واجد شرایط ترین كارشناسی TikTok باشند. “

TikTok از کاربر @ lensgrunt عنوان شده” وقتی با fucbois تمام شد ، من منتظر خواهم بود … “تحت” #someonedateme “در هشتگ ، و واقعاً مانند پروفایل دوستیابی بی بدیل خوانده می شود. گروت با نشان دادن DSLR استعداد خود را برای عکاسی نشان می دهد و با رقصیدن در نزدیکی علامتی که می خواند “انضباط با آزادی برابر است” به اخلاق کار خود اشاره می کند. حتی عنوان عنوان چیزی است که شما در Tinder می بینید گرپ در Mashable در اینستاگرام DM گفت: “همه در حال ارسال هستند‘ دلایلی که من مجرد هستم “، بنابراین فکر کردم ممکن است این مفهوم را روی سر آن بچرخانم و ببینم چه اتفاقی می افتد.”

Becky Denisمشابه TikTokرا روی او به اشتراک گذاشت صفحه ، جایی که او از یک کاربر دیگر به نام های شان اوبرگ ، TikTok در مورد افرادی که این فیلم را دوست دارند در صورت تمایل برای بیرون رفتن از صدا ، از صوتی استفاده کرده است.

“من می خواهم یک آزمایش کوچک انجام دهم ، اگر شما به طور جدی با من قدم بزنید – مانند یک تاریخ جدی – من می خواهم شما این را دوست داشته باشید” ، صوتی اوبرگ اعلام می کند. “اگر کسی پیروز نمی شوید ، هیچ کس مانند این” دوست ندارد “… من می خواهم ببینم واقعاً چه تعداد از شما را دوست دارند.” در حالی که اوبرگ به درخواست Mashable برای اظهار نظر پاسخ نداد ، دنیس نیز چنین کرد. ویدئوی وی در زمان انتشار بیش از 14000 لایک دریافت کرده بود.

“من فکر می کنم TikTok فقط برنامه ای است که نوجوانان و بزرگسالان را با هم جمع می کند زیرا شما هرگز نمی دانید چه کسی در صفحه شما” قرار خواهد گرفت “. و من با افراد شگفت انگیز در TikTok ملاقات کرده ام. “

متأسفانه ، شما نمی توانید بدون تأیید طرف تیره تر این برنامه ، در مورد شل و ول بودن TikToks بحث کنید. با توجه به پایگاه کاربر جوان خود ،شکارچیان از آن سوءاستفاده کرده اند. نوجوانان زیر سن نیز در چالش های برهنگی شرکت کرده اند ، جایی که شلوار خود را جلوی یک فیلتر می اندازند. با توجه بهa گزارش از مجله MEL.

بر خلاف برنامه هایی مانند اینستاگرام و توییتر ، هر دومحبوب ترینبا جمعیت شناسی سنی 18-29، طبق نظر Selepak ، مخاطب هدف TikTok بین 13 تا 17 است. این باعث می شود جوانان ، به ویژه زنان جوان ، در برابر دریافت پیام از افراد مسن آسیب پذیر باشند.

” شما هرگز نمی دانید چه کسی را پیدا خواهید کرد و بسیاری از ما سعی در یافتن “خرما” یا تلاش برای یافتن یک “پسر / دختر” برای آنها. “

“Selepak گفت:” در حالی که بی گناهی عشق ممکن است با افراد ملاقات و برقراری روابط پس از تماس با کسی که ویدئوی آنها را در TikTok دیده است ، وجود داشته باشد ، اما چیزهای منحرف تر نیز ممکن است اتفاق بیفتد. ” “این مسئله چیزی را ایجاد می کند که والدین وقتی کودکشان یک حساب TikTok ایجاد می کند باید دیگران آن را ببینند.”

حتی اگر یک کاربر زیر سن قانونی نباشد ، هنوز هم امکان سوء استفاده وجود دارد. Selepak گفت: “من در مباحثه ویژه با زنان متعددی ، من شگفت زده شده ام كه ​​می شنوم كه چگونه بسیاری از آنها DM را از افراد غریبه دریافت می كنند كه روی آنها ضربه بزنند ، با مکالمات جنسی شروع به مکالمه کنند یا از محتوای گرافیکی بپرسند.” در TikTok ، کاربر نمی تواند پیام دیگری ارسال کند مگر اینکه هر دو آنها از یکدیگر پیروی کنند. با این حال ، این برنامه پیوند با سایر سیستم عامل های اجتماعی را که کاربران می توانند غریبه DM داشته باشند ، آسان می کند.

TikTok در دو سال گذشته منفجر شده است ، اما هنوز در مراحل ابتدایی خود در مقایسه با برنامه های دیگر است. درست مانند سایر شبکه های رسانه های اجتماعی – و برنامه های اختصاصی ویژه دوستی – اقداماتی را برای مهار رفتار مشابه انجام داده اند ، TikTok ممکن است از این پرونده پیروی کند. در حال حاضر بخشی از وبلاگ TikTokمختص آگاهی از ایمنی وجود دارد.

و ، به طور کلی ، با وجود رسانه های اجتماعی ، علی رغم مشکلات TikTok ، امکان ارتباط واقعی وجود دارد. دنیس به Mashable گفت که وی ویدئوی خود را ارسال کرده است زیرا مؤلفه صوتی اصلی ویروسی شده است و فیلم های ویروسی دیگری تولید می کند ، و این باعث می شود که ویروس نیز ویروسی شود – اما همچنین به این دلیل که: “پسرهای خوب زیادی در تیکتوک وجود دارند ، و شما هرگز نمی دانید چه کسی را پیدا خواهید کرد ، و بسیاری از ما سعی می کنیم “خرما” را پیدا کنید یا سعی کنید یک پسر / دختر را برای آنها پیدا کنید. “

دنیس فکر نمی کند که افرادی که می خواهند در TikTok تاریخ بگذارند “جدی” است ، بلکه فرصتی برای دیدن افرادی است که دوست دارند و نظر می دهند. اما شخص “هرگز نمی داند” چه کسی اظهار نظر خواهد کرد و دوست دارد – دوست جدید یا چیز دیگری می تواند بوجود بیاید. به گفته وی ، دنیس با افراد زیادی در این برنامه ملاقات کرده است که با وی در تماس است.

گرانت گفت که او انتظار نمی رود که تاریخهایی از TikTok خود بیاید ، و او هیچ نتیجه ای نگرفته است زیرا زنان علاقه مند به وی محلی نیستند. وی گفت: “این پیروان بسیاری از پیروان زن را به خود جلب کرده است.”

هنوز “زوج های قدرت TikTok” ظاهر نشده اند ، اما همه چیز غیرقابل اجتناب است. در هر صورت ، در رسانه های اجتماعی ، یک پیروی حتی ممکن است تمسخرتر از تاریخ باشد

بیشتر بخوانید