Snapchat داستان و تبلیغات را در برنامه های دیگر قدرتمند می کند 2022

Updated: August 13, 2022

اسنپچت پاسخی را در رابطه با مشکل درآمد ناشی از رشد متوقف شده اش پیدا کرده است: تبلیغ آن در برنامه های دیگر با راه اندازی Snapchat Ad Kit و شبکه مخاطبان Snapchat نشان داده می شود. و به جای تماشای برنامه های دیگر، از نسخه های متفاوتی از دوربین و داستان هایش استفاده می کنند، به برنامه هایی مانندTinderاجازه می دهد و Houseparty میزبان داستان در داخل محصولات خود را که کاربران می توانند از دوربین Snapchat با داستان کیت به اشتراک بگذارید. آنها هر دو در اواخر امسال راه اندازی خواهند شد و توسعه دهندگان علاقه مند به کسب درآمد و مشارکت کمک میتوانند برای دسترسی درخواست دهند.

Snapchat جدید جدیدی به Snap Kit عرضه کرد که در اولین رویداد مطبوعاتی خود در لس آنجلس، Summit Summit Snap Partner قرار داشت و همچنینیک پلت فرم جدید واقعیت افزوده Scanوپلتفرم بازی چند نفره جدیدخود اعلامکرد. بیش از 200 برنامه،کیت Snap Kit راکه به کاربران امکان دسترسی به برنامه های دیگر را با Snapchat وصل می کند، در حال حاضر یکپارچهکرده است، Bitmoji خود را وارد می کنند، محتوای Content Stories را مشاهده می کنند و برچسب ها را به Snapchat تقسیم می کنند.

اما در اواخر امسال، توسعه دهندگان قادر خواهند بود از کیت Snap Kit با آگهیت کیت درآمد کسب کنند. توسعه دهندگان SDK Snapchat را ادغام خواهند کرد، و سپس تبلیغ کنندگان Snap قادر خواهند بود که تبلیغات خود را به منظور دستیابی به کاربران و دیگر کاربران Snapchat در سایر برنامه ها گسترش دهند. Snapchat درآمد آگهی را با توسعه دهندگان تقسیم می کند، اما از اشاره به اینکه تقسیم چیست، تمایلی به آن نداشته باشد، چرا که هنوز هم علاقه مندان به توسعه را برآورده می کند. این حرکت مستقیما از Playbook فیس بوک است، اساسا قابلیت و نام شبکه مخاطبان فیس بوک را کپی می کند.

سوالات زیادی در مورد دقیقا چگونگی دسترسی Snapchat و نمایش آگهی های غیر کاربران و همچنین نحوه ارائه مارک ها به تجزیه و تحلیل مورد نیاز آنها در حین حفظ حریم خصوصی کاربر وجود دارد. اما به سادگی با ساختن واحدهای تبلیغاتی عمودی ویدئویی عمودی اختصاصی اسنپ چت، در جای دیگر قابل استفاده مجدد، می تواند ثابت کند که مقیاس زمانی ارزش تبلیغ کنندگان را دارد. فقدان مقیاس اغلب خریداران را از Snapchat دور میکند. اماSnap CEO Evan Spiegel می گوید: “در ایالات متحده، Snapchat در حال حاضر نزدیک به 75 درصد از همه 13 تا 34 ساله است و ما به 90 درصد از 13 تا 24 ساله می رسیم.در حقیقت، ما به 13 تا 24 ساله بیشتر از فیس بوک یا Instagram در ایالات متحده، انگلیس، فرانسه، کانادا و استرالیا می رسیم. “

برای حفظ این کاربران حتی در خارج از Snapchat مشغول به کار است، این برنامه داستان های برنامه را از طریق Story Kit اضافه می کند. پس از ایجاد یک عکس یا ویدیو، کاربران Snapchat گزینه ای برای به اشتراک گذاری برنامه های یکپارچه خواهند داشت. سپس این داستان ها در مکان های سفارشی در برنامه های دیگر ظاهر می شود. هنگامی که در حال جستجو در مورد بازی های بالقوه در Tinder هستید، Snaps ها در کنار عکس های مردم تزریق می شوند. شما می توانید ببینید که چه دوستان در شبکه های اجتماعی چت گروهی Houseparty انجام می دهند زمانی که آنها در برنامه نیست. و شما می توانید توصیه های ویدئویی از مهاجمان در AdventureAide را ببینید.

در حال حاضر، Snapchat تبلیغات بین داستان ها را در برنامه های دیگر اجرا نخواهد کرد، اما این همیشه امکان پذیر است. ما باید ببینیم چه مدت Instagram و فیس بوک برای تلاش برای کپی کردن داستان کیت و انتشار نسخه های خود به برنامه های دیگر نیاز دارند.

ضربه محکم و ناگهانی همچنین دارای برخی از دیگر همکاری سرگرم کننده جدید و مشارکت بزرگ نام است. کیت Bitmoji نماد شخصی شما را از گوشی شما و رویFitbitبرمی دارد ساعتهای هوشمند و معاملات Venmo. Netflix به شما اجازه می دهد تصاویر پیش نمایش (اما نه تریلر) را از نمایش های خود به Snapchat Story به اشتراک بگذارید. یک دکمه به اشتراک گذاری ناشر جدید برای وب به شما اجازه می دهد که مقالات از The Washington Post و دیگران را به داستان خود به اشتراک بگذارید.

با استقرار برنامه های دیگر با تجربه خود، Snapchat نیاز به آنها را برای کپی کردن آن کاهش می دهد. در عوض آنها اصلی و توسعه کار بسیار کمتر را دریافت می کنند. و این پلت فرم حساب Snapchat شما را در سراسر وب با ارزش تر می کند. این ادغام ها ممکن است بیش از حد Snapchat را رشد ندهند، اما می تواند به آن کمک کند که کاربران فعلی خود را خوشحال کند و پول بیشتری از آنها برداشت کند.

ادامه مطلب