Najlepsze darmowe serwisy randkowe w Europie 2023

Updated: January 24, 2023

As internet odgrywa coraz większą rolę w naszym życiu społecznym, z serwisów takich jak Facebook pomaga nam pozostać w kontakcie z przyjaciółmi, jest to nieuniknione, że używamy go do pomocy uruchomić nasze życie miłosne, jak również.

Internetowe aplikacje randkowe i randkowe to jeden z najpopularniejszych sposobów na poznanie nowego partnera. W Europie istnieje ponad 1400 stron, które obsługują osoby z różnych środowisk i zainteresowań.

Niezależnie od tego, czy szalejesz na punkcie psów, pasjonujesz się zielonymi sprawami, czy koneserem dobrych win, na pewno znajdziesz kogoś, kto podziela twoje zainteresowania.

Najlepsze strony i aplikacje randkowe w Europie

1. Match.com

Najlepsze dla:  powrotu

Bezpłatne członkostwo (ograniczone)

3 miliony użytkowników w Wielkiej Brytanii

Match.com, synonim randek internetowych, ma kogoś dla każdego. Utwórz szczegółowy profil, a następnie znajdź swojego potencjalnego partnera poprzez wyszukiwanie kryteriów. Możesz przejść do „trybu zen”, aby kontaktowali się tylko ci, którzy spełniają Twoje kryteria.

Rejestracja jest darmowa, ale możesz wysyłać i odbierać wiadomości tylko, jeśli jesteś subskrybentem. Abonament kosztuje od 12,99 £ miesięcznie przez sześć miesięcy.

match.com

2. EliteSingles

Najlepsze dla: wykształconych singli po czterdziestce

Bezpłatne członkostwo (ograniczone)

13 milionów użytkowników na całym świecie

Ci, którzy nie chcą przesuwać palcem w lewo, mogą cieszyć się EliteSingles – witryną, która wykorzystuje test osobowości w celu dopasowania użytkowników na podstawie ich zgodności. Witryna wysyła tylko od 3 do 7 meczów dziennie – wszystkie zostały ręcznie zweryfikowane. Większość użytkowników szuka długoterminowego zobowiązania i intelektualnego dopasowania, a 85% użytkowników ma dyplom i ma od 30 do 55 lat.

Witryna i aplikacja są bezpłatne, ale musisz subskrybować, aby wysyłać wiadomości na mecze. Członkostwo premium kosztuje od 24,95 £ miesięcznie przez 12 miesięcy.

elitesingles.co.uk

3. Lumen

Najlepsze dla:  dojrzałych randek

Darmowe członkostwo

350 000 użytkowników na całym świecie

Bez względu na to, czy twoje dzieci latały w gnieździe, czy jesteś ostatnio rozwiedziony, randki po pięćdziesiątce to trochę pole minowe. Tam właśnie wchodzi Lumen.

Większość aplikacji randkowych niszczy dusze, ponieważ rozmowy składają się z nudnych uprzejmości. Nie z Lumenem. Wiadomość do lodołamacza musi mieć co najmniej 50 znaków, co zachęca do ciekawych rozmów.

Wszystkie konta są weryfikowane, a profile są szczegółowe – z co najmniej trzema zdjęciami i długim biografią. Na stronie nie ma zapór, ale możesz rozpocząć tylko sześć rozmów dziennie jako bezpłatny członek. Możesz subskrybować do 12 rozmów dziennie, jeśli subskrybujesz za 24,99 £ miesięcznie.

lumenapp.com

4. Eharmonia

Najlepsze dla:  poważnych relacji

Bezpłatne członkostwo (ograniczone)

4 miliony użytkowników w Wielkiej Brytanii

Współczesna usługa kojarzeń, eHarmony, twierdzi, że 450 000 par znalazło miłość za pośrednictwem swojej witryny. Użytkownicy są zobowiązani do wypełnienia szczegółowego kwestionariusza w celu ustalenia ich cech osobowości, a następnie zespół eHarmony przesyła zgodne mecze.

Rejestracja i pobieranie aplikacji jest bezpłatne, wysyłanie „uśmiechów” i wstępnie napisanych szybkich pytań, aby rozpocząć rozmowę. Musisz jednak zasubskrybować niestandardowe wiadomości i nieograniczony dostęp do profilu swojego meczu. Abonament kosztuje od 7,95 £ miesięcznie przez 24 miesiące.

eharmony.co.uk

5. Błotniste mecze

Najlepsze dla:  miłośników wsi

Bezpłatne członkostwo (ograniczone)

Muddy Matches dedykowane jest dopasowywaniu ludzi nastawionych na kraj. Aby korzystać z aplikacji, nie musisz mieszkać na wsi – możesz być holerem z zamiłowaniem do mężczyzn grających w polo. Możesz łatwo zobaczyć zainteresowania potencjalnych partnerów, a także to, gdzie chodzili do szkoły; jeśli podoba Ci się to, co widzisz, możesz wysłać im mrugnięcie ..

Członkostwo jest bezpłatne, ale można wysłać wiadomość tylko, jeśli jesteś subskrybentem, co kosztuje od 94 £ za 12 miesięcy.

muddymatches.co.uk

6. Telegraficzne randki

Najlepsze dla: spotkań z osobami o podobnych poglądach

Bezpłatne członkostwo (ograniczone)

220 000 członków na całym świecie

Portal randkowy Telegraph to prosty sposób na poznanie singli o podobnych poglądach. Konfigurując bezpłatny profil, po prostu opisz typ osoby, której szukasz. Następnie przeglądaj witrynę i przeglądaj profile innych; gdy znajdziesz kogoś, kogo uważasz za pasującego, wyślij mu wiadomość.

Bezpłatne członkostwo pozwala czytać wiadomości z potencjalnych dopasowań i odpowiadać za pomocą jednego linku. Tylko płatni subskrybenci mogą rozpocząć rozmowy i pisać osobiste, dostosowane wiadomości. Subskrypcja kosztuje od 12 £ miesięcznie przez 12 miesięcy. Aby uzyskać dodatkowe 10 £ miesięcznie, możesz przejść na Premium, gdzie każdy może bezpłatnie odpowiadać na twoje wiadomości.

telegraph.co.uk/dating

7. OkCupid

Najlepsze dla: dziwacznych i otwartych singli

Darmowe członkostwo

4 miliony użytkowników na całym świecie

OkCupid ma obszerny kwestionariusz osobowości, zaprojektowany w celu zwiększenia kompatybilności. Następnie możesz wprowadzić osobowość do swojego profilu, odpowiadając na dziwaczne pytania, takie jak „Czy ścielisz łóżko każdego dnia?”

Zamiast być bombardowanym wiadomościami, możesz wysyłać wiadomości tylko tym, z którymi się dopasowałeś. Pobieranie aplikacji i rozmawianie z użytkownikami jest bezpłatne, ale możesz uaktualnić do wersji Premium, aby uzyskać dodatkowe funkcje.

W 2014 roku aplikacja OKCupid jako pierwsza wprowadziła 22 płcie i 13 opcji orientacji seksualnej. Ta integracyjna perspektywa sprawiła, że ​​OkCupid jest szczególnie popularny i każdego roku nawiązuje 91 milionów połączeń zgodnie ze swoją witryną.

okcupid.com

8. SCRUFF

Najlepsze dla: nieco starszych mężczyzn bi, gejów i trans

Darmowe członkostwo

15 milionów użytkowników na całym świecie

Baza użytkowników SCRUFF, pierwotnie dostosowana do mężczyzn lubiących mężczyzn z brodą, poszerzyła się o mężczyzn z ogolonymi bi, gejami i transami. Na stronie, która ma starsze spożycie niż Grindr, możesz przesunąć w prawo do potencjalnych partnerów z Twojej okolicy i całego świata.

Aplikacja jest zabawna, a przycisk „Woof” informuje innych użytkowników, że uważają ją za atrakcyjną. Jest to darmowa aplikacja randkowa, ale możesz ją uaktualnić do SCRUFF Pro, aby uzyskać więcej funkcji.

scruff.com

9. Trzmiel

Najlepsze dla: wzmocnienia pozycji kobiet

Darmowe członkostwo

22 miliony użytkowników na całym świecie

Aby przywrócić równowagę płci w aplikacjach randkowych, kobiety muszą rozpocząć rozmowy na stronie Bumble. Profile nie są tak szczegółowe, jak w niektórych aplikacjach, ale możesz nawiązywać połączenia wideo i poznać swój mecz przed spotkaniem.

Leniwi użytkownicy są karani za Bumble, ponieważ masz tylko 24 godziny na zainicjowanie rozmowy przed końcem meczu. Aplikacja jest bezpłatna, ale możesz ją uaktualnić do Bumble Boost, gdzie możesz zobaczyć użytkowników, którzy już cię „polubili”, za 11,16 £ miesięcznie przez 6 miesięcy, a nawet tylko 2,49 £ za dzień.

bumble.com

10. JEJ

Najlepsze do: spotykania dziwnych kobiet o podobnych poglądach

Darmowe członkostwo

4 miliony członków na całym świecie

HER jest bardzo potrzebnym powiewem świeżego powietrza na scenie randkowej, jako aplikacja poświęcona pomaganiu kobietom queer, biseksualnym i lesbijskim w znalezieniu idealnego partnera. Aplikacja jest bezpłatna i możesz przeglądać profile, dodawać znajomych i rozpocząć czaty bez dodatkowych kosztów. Przejdź na HER Premium, aby filtrować użytkowników według płci, sprawdzać, kto jest obecnie online i nie tylko.

HER udostępnia również wiadomości i wydarzenia LGBTQ + w Twojej okolicy, a istnieją mniejsze grupy czatu, w których możesz spotkać innych użytkowników.

weareher.com

11. Wewnętrzny krąg

Najlepsze dla: młodych profesjonalistów

Darmowe członkostwo

1,5 miliona użytkowników na całym świecie

Reklamy The Inner Circle wyglądają jak promocje dla Glyndebourne , przedstawiające pary w czarnych krawatach i sukienka koktajlowa. Ta aplikacja randkowa jest selektywna i istnieje nawet proces aplikacji. Członkostwo jest przyznawane na podstawie profili użytkownika na Facebooku i LinkedIn, opisu stanowiska i zdjęć. W 2016 r. Na liście oczekujących było 450 000 kandydatów.

Dopasowany do doboru ambitnych, doświadczonych młodych profesjonalistów, The Inner Circle twierdzi, że wykonał 10 000 udanych meczów. Aplikację można pobrać bezpłatnie, ale można ją uaktualnić do pakietów premium. Istnieją również ekskluzywne wydarzenia dla członków. Polo w parku, ktoś?

theinnercircle.co

12. Happn

Najlepsze dla: zapracowanych ludzi

Darmowe członkostwo

50 milionów użytkowników na całym świecie

W filmach ludzie wpatrują się w pociąg, rozpoczynają rozmowę, a potem się zakochują. W rzeczywistości jesteśmy zbyt niezręczni (i Brytyjczycy), aby działać pod wpływem impulsu. Właśnie tam wkracza Happn. Jeśli skrzyżowałeś ścieżki z innym użytkownikiem, pojawią się one u góry strony Happn. Jeśli podoba ci się to, co widzisz, możesz wysłać serce i, jeśli odeślą je, zainicjować rozmowę.

Twoja dokładna lokalizacja nie jest udostępniana – tylko przybliżony obszar. Aplikacja jest bezpłatna, ale możesz ją zaktualizować, aby uzyskać dodatkowe korzyści, w tym do 10 „Hellos” i dostęp do listy osób, które Cię lubią.

happn.com

Aplikacja zawiasowa
Zawias jest znany jako „aplikacja do relacji” wśród pokoleń milenijnych – częściowo ze względu na slogan reklamowy KREDYT: ZAWIAS

13. Zawias

Best dla: młodych ludzi szukających miłości

Darmowe członkostwo

5,5 miliona członków na całym świecie

Zawias to nowy dzieciak w bloku gry randkowej, znany wśród tysiącleci jako „aplikacja do relacji”. Aby skonfigurować profil, potrzebujesz czegoś więcej niż tylko zdjęć i jedno-liniowego biografii. Zamiast tego musisz odpowiedzieć na trzy pytania (np. „Moje dzieciństwo z miłości?… Andrew Garcia”), a potencjalne mecze mogą „polubić” twoje odpowiedzi i rozpocząć rozmowę.

T on Aplikacja jest do ściągnięcia za darmo i masz nieograniczony dostęp do profili, przesuwając i wysyłanie wiadomości. Możesz jednak uaktualnić do preferowanego członkostwa, co pozwala lepiej filtrować wyniki (tj. Znaleźć kogoś powyżej 6 stóp)

hinge.co

14. Tinder

Najlepsze dla: swobodnych randek

Darmowe członkostwo

Ponad 50 milionów użytkowników na całym świecie

To ojciec chrzestny aplikacji randkowych. Tinder, aplikacja z dużą ilością zdjęć i 2 miliardami wyświetleń dziennie, pozwala przesunąć w prawo do potencjalnych partnerów, a następnie przesłać wiadomość i umówić się na randkę. Według strony aplikacja odpowiada za 1 milion dat tygodniowo.

Tinder wydaje się być nastawiony na swobodne randki. Profile nie są tak szczegółowe jak w innych aplikacjach, ale możesz podać swoje imię i nazwisko, stanowisko, firmę, wykształcenie, lokalizację oraz linki do swoich kont na Instagramie i Spotify.

tinder.com

Aplikacja Tinder
Tinder to tylko jedna z wielu aplikacji randkowych, w których potencjalnie możesz znaleźć swojego przyszłego partnera CREDIT: TINDER

15. Badoo

Najlepsze dla: utrzymywania otwartych opcji

Darmowe członkostwo

Ponad 400 milionów użytkowników na całym świecie

Jeśli chcesz być rozpieszczany wyborem, daj Badoo szansę. Po zarejestrowaniu się w aplikacji masz cztery opcje lub to, czego szukasz: po prostu czat, nieformalne randki, poważny związek lub pozostanie otwarty.

Aplikacja ma funkcję przesuwania, ale można także wpaść na czaty wideo na żywo.

P rofile składają się z podstawowych danych osobowych i otrzymujesz powiadomienia, gdy ktoś Ci się podoba lub wyśle ​​Ci wiadomość. Może to jednak być przytłaczające, ponieważ jest tak wielu użytkowników.

badoo.com

16. Kawa spotyka bajgiel

Najlepsze dla: romantyków

Darmowe członkostwo

7 milionów użytkowników na całym świecie

Jak zapewne można stwierdzić po monikerze, głównym fanem tej aplikacji są Stany Zjednoczone. Jednak z pewnością przynosi coś innego do gry randkowej. Jego wyróżniającym się USP jest to, że strona wysyła ci tylko jeden mecz każdego dnia, co oznacza, że ​​musisz naprawdę rozważyć, czy ta osoba jest dobrym dopasowaniem, a nie przesuwanie palcem w lewo bez zastanowienia się.

Biorąc to pod uwagę, możesz kliknąć kartę „Odkryj” i polubić kilka osób dziennie. Jeśli się zgadzasz, aplikacja sugeruje spersonalizowanego lodołamacza (np. „Zapytaj Thomasa o jego ostatnią podróż do Tajlandii!”). Pobranie aplikacji i rozmawianie o meczach jest bezpłatne. Możesz jednak uaktualnić członkostwo Premium, aby dowiedzieć się, czy wiadomości zostały przeczytane, i uzyskać dostęp do statystyk meczu – na przykład, ile zwykle trwa odpowiedź.

coffeemeetsbagel.com

17. Shaadi.com

Najlepsze dla: samotnych Indian szukających zaangażowanego związku

35 milionów użytkowników na całym świecie

Shaadi.com twierdzi, że jest „indyjską matrymonialną usługą nr 1 w Wielkiej Brytanii”. Małżeństwo jest z pewnością podstawą etosu witryny, ponieważ preferujesz „pannę młodą” lub „pana młodego”. Możesz filtrować wyniki według wieku, wzrostu, religii, języka ojczystego, lokalizacji, stanu cywilnego i tego, czy mają dzieci. Kiedy znajdziesz kogoś, kogo lubisz, „wyrażasz zainteresowanie” i masz nadzieję, że to uczucie jest wzajemne.

Członkostwo jest bezpłatne, ale członkostwo Premium pozwala łączyć się bezpośrednio z meczami i wyświetlać szczegółowe informacje o profilu. Istnieje również spersonalizowane członkostwo, w którym doradca ds. Relacji organizuje daty w Twoim imieniu. Przy tak różnorodnych pakietach w ofercie nie dziwi fakt, że 6 milionów osób znalazło miłość na stronie.

shaadi.com

Najlepsze religijne strony randkowe i aplikacje

18. Christian Connection

Najlepsze dla: chrześcijan poszukujących długoterminowego zaangażowania

Bezpłatne członkostwo (ograniczone)

110 000 użytkowników na całym świecie.

W Christian Connection użytkownicy mogą tworzyć szczegółowe profile, przedstawiające ich stanowiska pracy, poglądy polityczne, wymarzone miejsca na wakacje, ulubione filmy i oczywiście poglądy religijne.

Jeśli znajdziesz kogoś, kogo lubisz, możesz mu pomachać i wysłać wiadomość. Członkostwo jest bezpłatne, ale pozwala tylko dopasowywać, wysyłać fale i wstępnie ustawione odpowiedzi. Jest bezpłatny 3-dniowy okres próbny dla degustatora usługi subskrypcji; jeśli subskrybujesz, od 24 £ miesięcznie możesz wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości i uzyskać zniżkę na wydarzenia towarzyskie.

www.christianconnection.com

19. Muzmatch

B est dla: single muzułmanów szuka miłości

Darmowe członkostwo

1 milion członków na całym świecie

Możesz rozpoznać Muzmatch z ich zabawnych kampanii reklamowych („Halal, czy to mnie szukasz?”). Jednak darmowa aplikacja randkowa ma wiele innych wyróżniających się funkcji, które mogą wyjaśnić jej 25 000 sukcesów. Po pierwsze, chroni twoją prywatność – możesz użyć aliasu i ukryć lub zamazać swoje zdjęcia do późniejszego terminu, aby nie było niebezpieczeństwa, że ​​znajomi lub rodzina natkną się na twój profil.

Wszyscy użytkownicy są weryfikowani i możesz zdecydować się na opiekuna („Wali”) w swoich czatach. Aplikacja jest darmowa, aby przesuwać, dopasowywać i czatować. Możesz jednak uaktualnić do opcji Instant Match, w której możesz porozmawiać z kimś, zanim cię polubi.

muzmatch.com

20. JDate

Najlepsze dla: żydowskich singli

Darmowe członkostwo

Największy żydowski serwis randkowy w sieci, JDate, istnieje już od prawie 20 lat. Po przeprojektowaniu w 2017 roku jest teraz bardziej usprawnioną usługą. Po przesłaniu biografii (zwykle 100–150 słów) i maksymalnie 6 zdjęć możesz przeglądać profile innych osób, aby ocenić ich cechy fizyczne, hobby, praktyki religijne i to, czego szukają.

I t jest łatwo śledzić potencjalnych partnerów z wyglądu książki, listy, który lubił się z Tobą. Ponadto strona ma charakter społeczności dzięki Kibitz Corner, w którym strona zawiera codzienne pytania i możesz porównać odpowiedzi z dopasowanymi wynikami.

jdate.com

 

 

 

Europe Dating Online Strona główna>

> Porównaj WSZYSTKIE holenderskie serwisy randkowe

Leave a Comment