Müzisyenler İçin Arkadaş Web Siteleri 2023

Updated: January 28, 2023

Müzik tanışma siteleri, sizi tanışma sahnesiyle mükemmel bir uyum haline getirebilir ve hayatınıza bir tutku ve romantizm notu sunabilir.

Müzik sadece arka plan gürültüsü değildir. Bize aşk, arkadaşlık ve neşe hakkında bilgi veren hayatımızın çalma listesi. Çiftler genellikle ilişkilerini konuşan ve hayatlarına dokunan şarkıları hatırlar. Bazen tek yapmanız gereken, John Legend’in “All of Me” ya da Elvis’in “Love In Falling Help” (İnsanlara En Sevdiklerine) tutunmak istemeleri için birkaç nottur.

Yaşam için bir dans partneri arıyorsanız, aşağıdaki yedi kişinin kulaklarınıza (ve kalplerinize) müzik olacağını söyleyebiliriz.

1. Maç

Картинки по запросу "match.com"

1993 yılında kurulan Match, dünyanın en uzun süredir devam eden arkadaşlık sitesidir ve son 30 yılda büyük (25 ülkede 42+ milyon kullanıcı) ve başarılı (rakiplerinden daha fazla bağlantı) haline gelmiştir. Müzik etiketini profilinizin İlgi Alanları ve Sporlar bölümüne ekleyebilir ve Özet ya da Konular bölümlerinde müzik zevklerinizle ilgili ayrıntılara gidebilirsiniz.

2) Sütlaçlar

Картинки по запросу "tastebuds uygulaması"

“İnsanlarla müzikle tanışın” Tastebuds’un sloganıdır ve nasıl olacağını düşündüğünüzde hemen hemen işe yarar. En sevdiğiniz grupları, şarkıları ve / veya türleri belirtin ve aynı şekilde hisseden insanlarla eşleştirin. Tastebuds da gerçekten aktif bir kullanıcı tabanına sahip ve kullanıcılar geçen ay 1,4 milyondan fazla mesaj gönderiyorlar. Tastebuds, The Guardian’dan da övgüler aldı: “Müzik sevginin yiyeceği ise, Tastebuds bir kazanana açıktır.” Tek dezavantajı, biraz lapa lapa ve ulaşılması zor müşteri hizmetidir.

URL:  https://tastebuds.fm/

3. İngiltere Müzik Severler

Картинки по запросу "app kalma uk müzik severler"

Muhtemelen adından da anlaşılacağı gibi, İngiltere Müzik Severler özellikle İngiltere, Galler, İskoçya ve İrlanda’daki müzik severlere hitap etmektedir. Rock, klasik, rap, pop, ülke veya başka bir türü sevmeniz önemli değil – bu sitede benzer düşünen insanlarla tanıştığınızdan emin olabilirsiniz. Ücretsiz özellikler arasında kayıt, göz atma ve göz kırpma ve mesaj gönderme yer alır. Sohbeti nasıl başlatacağınızdan emin değilseniz, UK Music Lovers’ın ücretsiz tanıtım buz kırıcılarından birini deneyin.

URL:  http://www.ukmusiclovers.co.uk/

4. Gezegen Kaya Arkadaş

Картинки по запросу "gezegen kaya partner uygulaması"

Planet Rock Dating, Led Zeppelin, Pink Floyd, Rolling Stones, Guns N ‘Roses ve AC / DC gibi grupları sevenler için mükemmel bir seçimdir. Bu ücretsiz site, güvende kalmayla ilgili olduğu kadar eğlenmenize de önem veriyor. Her profil ekip tarafından incelenir ve yerinde bir aldatmaca sistemi vardır. “Dünyanızı sallayan birini bulmak” istiyorsanız Planet Rock Dating’u öneriyoruz. Profiliniz ana sayfanın Geçerli Üyeler bölümünde bile görünebilir.

URL:  http://www.planetrockdating.com/

5. Müzisyen Arkadaş TarihiКартинки по запросу "müzisyen arkadaşlar tarih"

Müzisyen Arkadaşlar Tarihi, sizi hiçbir zaman kaydolmak, profillere göz atmak, eşleşmeler almak ve diğer üyelerle iletişim kurmak için ücretlendirmeyeceğine söz verir. Tüm site mobil uyumludur, bu yüzden bir uygulama indirmek ve telefonunuzda değerli yer kaplamak zorunda değilsiniz. İster evde, ister iş yerinde, bir Starbucks’ta veya spor salonunda ya da başka herhangi bir yerde tarihleri ​​bulabilirsiniz.

URL:  http://musicianfriendsdate.com/

6. Teknoloji

Картинки по запросу "TechnoDating uygulaması"

TechnoDating İngiltere’de müzik severler için ücretsiz bir buluşma platformu olarak başladı ve dans pistine birçok insan getirdi. 1, 2, 3 kadar kısa sürede üye olabilirsiniz. Önce e-posta adresinizi girin, ardından bir rockin ‘kullanıcı adı seçin ve ardından temel demografik bilgilerinizi (doğum tarihi, cinsiyet, konum ve yönlendirme) girin. TechnoDating uygulaması Google Play’de mevcuttur ve ayrıca akıllı telefonunuzda veya tabletinizde mobil cihazlara uygun siteye erişebilirsiniz.

URL:  https://www.technodating.uk/index

7. Müzik Tutkusu

Картинки по запросу "Arkadaş müzik tutkusu"

Music Passions, kullanıcılarını sağlam bir eşleştirme ile bağlamaya çalışır (anlıyor musunuz?) Ve başlamak için müzikal ilgi alanlarınızı ve idollerinizi yansıtan benzersiz bir profil doldurabilirsiniz. Bu arkadaşlık sitesi% 100 ücretsizdir ve sizi şarkıcıların, şarkı yazarlarının, grup üyelerinin ve her türlü müzik meraklılarının geniş bir kitlesine bağlar. Genel olarak müzik hakkında tartışma forumunda sohbet edebilir veya caz, hard rock, ülke, hip hop ve diğer müzik türleri sevenler için niş gruplar arayabilirsiniz.

URL:  https://musicpassions.com/

Bu Arkadaşlık Sitelerinde Ritmine Melodi Bul!

The Beatles’ı radyoda ilk duyduğumda müziğe aşık oldum. Şarkı “Elini Tutmak İstiyorum” idi. Ondan sonra bağlandım. Bu şarkıyı her duyduğumda beni daha iyi bir ruh haline sokuyor.

Belki de müzik, buluşma açısından o kadar da önemli olmamalı. Belki biz müzik zilleri Farrah Abraham’ın yetenekli bir sanatçı olduğunu düşünen insanlara bir şans vermeliyiz. Ancak, benim gibi bu tartışmanın diğer tarafındaysanız, bu listedeki tanışma siteleri gitmek isteyeceğiniz yerdir. Devam et!

Bir müzisyene yalnızca müzikle ilgileniyorsanız çıkın.

Profesyonel Müzisyenler genellikle müzikleri için büyük bir tutkuya sahiptir ve müzisyen olmayanlarla ilgili olarak samimi bir düzeyde zorlanırlar çünkü müzik tutkusunu paylaşmazlar. Bazı müzisyenler müzisyen olmayanlarla çıkmaya uygun olsa da, müziklerine saygı duyan ve hakkında konuşmayı ilginç bulan biriyle çıkmak istiyorlar. Bazı müzisyenlerle tanışabilir ve bazı şeyleri aklınızda tutarsanız muhtemelen biriyle randevu alabilirsiniz.

Aşama 1

Müzisyenlerin takıldığı yerlere gidin. Müzisyenler genellikle diğer müzisyenlerle buluşur veya şovlardan sonra sohbet etmek, takılmak veya yazı yazmak için yalnız dışarı çıkarlar. Genellikle kulüplere gitmezler çünkü düşünmek ve yazmak için çok gürültülüdürler. Ama daha sessiz yerel takılmak bazı içine bakmak ve emin müzisyenler bulabilirsiniz. 106. ve Broadway’de duman, New York’ta caz müzisyenlerinin gösterilerden sonra gidip takıldığı sessiz bir yere bir örnektir. Yerel bir müzisyene nerede takıldıklarını sorun ve bu yerlerde zaman geçirmeye başlayın.

Adım 2

Müzik hakkında konuşun. En sevdiğiniz türlerdeki farklı stiller ve en son teklifler hakkında konuşun. Arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla veya başka herhangi biriyle konuşurken bu konu dudaklarınızda olmalıdır. Aslında müzikle ilgilenmediğiniz sürece müzisyenle çıkmaya çalışmamalısınız.

Bir müzisyenle çıkmak istiyorsanız, tarihiniz sizin dışınızdaki bir konuyla çok ilgilendiğinde kıskanan tip olamazsınız. Müzisyenler müziği sever ve tutkuları hakkında konuşmayı sever.

Aşama 3

Tek bir müzisyen aramanıza izin veren bir tanışma sitesine katılın. Aslında çok spesifik almak istiyorsanız belirli müzisyen türlerini aramanıza izin veren birkaç çevrimiçi arkadaşlık sitesi vardır. Singleartistdating.com veya Music-Mate.com gibi bir site deneyin. Bu çevrimiçi seçenekler, diğer müzisyenlerle buluşmak isteyen müzisyenlere yöneliktir, ancak müzisyen olmasanız bile katılabilirsiniz. Müzik çalmamanız konusunda önünüzde olun, ancak çalan biriyle çıkmaya çok ilgi duyuyorsunuz.

4. Adım

Müzisyenlere hitap eden sosyal paylaşım sitelerine katılın. Örneğin Indabamusic.com, müzik becerilerinizi geliştirebileceğiniz, müziğinizi üretebileceğiniz ve aynı tür müzikle ilgilenen diğer insanlarla tanışabileceğiniz bir yerdir. Meetup.com’daki müzisyenler için yerel buluşmalarınıza bakın ve grup buluşmalarında bugüne kadar bir müzisyen bulabilirsiniz.

Müzik, duyguları tutkulu bir şekilde uyandıran, rahatlatan, rahatlatan ve hatta iyileştiren güçlü ifade gücüne sahip büyülü bir sanattır. Bir şarkıcının hayatında sadece müzikten daha fazlası vardır; Aynı şarkıyı söylerken müzik tutkunuzu paylaşmak için uyumlu bir single bulmak, kayalar söylemeliyim! Musician Dating, müzisyen single’larına, sevdikleri özel şarkıları ile aşk şarkılarını ve hikayelerini başlatmak için güvenli, eğlenceli, kullanışlı ve gizli bir platform sağlayan BÜYÜK bir çevrimiçi buluşma ve sosyal ağ sitesidir.

Müzisyen Arkadaş, şarkıcılar, şarkı yazarları, yapımcılar veya enstrümantalistler için eğlence, aşk, romantizm ve anlamlı ilişkiler kurmak için benzer düşüncelere sahip bekarlarla tanışmak için yaratıcı bir şekilde tasarlanmış saygın bir uluslararası çevrimiçi arkadaşlık sitesidir. Sürüş, yaşam tarzı ve tutkunuzu anlamayan diğer jenerik tanışma sitelerinin aksine, Müzisyen Arkadaş müzisyenler için bir müzisyenden ilham almıştır ve aşk hayatınızı fantezilerinizi, yeteneklerinizi ve hayallerinizi tamamlayacak şekilde heyecanlandırmaya kendini adamıştır. Musician Dating, tutkunuzu, ilgi alanlarınızı ve hayallerinizi paylaşan dünyadaki bekarlarla tanışmak ve harika bir vibe yapmak için eğlenceli bir çevrimiçi buluşma noktasıdır. Müzisyen bekarlar için bir numaralı çevrimiçi arkadaşlık sitesi olarak, stil, yetenek ve yaratıcılık açısından sadece en iyileri çekiyoruz ve bu yüzden sizi, zorluklarınızı anlayan inanılmaz bir bekarlar topluluğuna sahibiz.

Müzik sadece Müzisyen Arkadaş için bir hobi değildir; bu onların yaşam tarzı. Müzisyen Arkadaş tek müzisyen verir; yaklaşan ve gaziler, diğer müzisyenlerle yakın etkileşim kurarak yaratıcılıklarını artırmak için güvenilir bir platform gibi. Caz, rock, ülke, pop, rock, blues, klasik, punk veya daha fazlasının hayranı olun, benzersiz yaşam tarzınızı anlıyor ve size tarih, aşk ve uzun süre inşa etmek için diğer müzisyen bekarlarına ve hayranlarına bağlanmak için sınırsız fırsatlar sunuyoruz. vadeli romantik ilişkiler. Dünya çapında ünlü bir tanışma sitesi olarak, single’lara müzikal yeteneklerini sergilemek için dinamik bir küresel platform ve müzisyen aşk ve romantizm ortamına bir müzisyen için heyecan verici müzisyen çevrelerimize katılma şansı veriyoruz. Hayatınızı paylaşmak için yerel veya uluslararası sıcak müzisyenler arayan tek bir müzisyen veya hayran mısınız? Müzisyen Arkadaş müzisyenlerin ve hayranlarının işlerini yaptıkları yerdir. Müzisyen Arkadaş, gerçek aşk, romantizm ve anlamlı ilişki için uyumlu bir eşleşme bulmak için müzisyenlerin bekarlar havuzuna dalmaları için kesin bir bilet. Sitemize katılmak ücretsizdir ve herhangi bir kısıtlama yoktur. Size iltifat eden kişiyi bulmak için tüm özel personele göz atacaksınız.

Müzisyen Arkadaş ruhların ve müziğin buluştuğu yerdir. Müzisyenler için en popüler çevrimiçi tanışma ve sosyal ağ sitesi olarak, Müzisyen Arkadaş dünya çapında ve tek bir tıklama ile çok çeşitli yaratıcı singlelar ağırlıyor; VIP şekilde karışacak, sohbet edecek, buluşacak, buluşacak, aşık olacak ve eğleneceksiniz. İkna olmadınız mı? Musician Dating’da sizi bekleyen müthiş müzisyen single’larıyla bağlantı kurmak ve paylaşmak için şimdi kaydolun. Hayalinizdeki eşleşmeyi bulmak için sıcak müzisyen singlelarından oluşan kaliteli koleksiyonumuza göz atarken parmaklarınızı klavyenizin seğirmesini sağlayın. İyi şanslar!

Müzisyenler için tanışma sitesi

Artık müzisyen arkadaşlık hizmetimizi, diğer müzisyenlerle tanışmak ve aşık olmak için kullanabilirsiniz. Sitemize kaydolmak çok kolay ve sonra bir kez bulunduğunuzda, bölgenizdeki tutkunuzu paylaşan tüm insanları görebilirsiniz. Oradan sohbet etmeden önce istediğiniz kadar göz atabilirsiniz! Sitemizin mutlak yeteneği, gördüğünüz insanların zaten sizin gibi ortak bir ilgisi olduğunu hemen bilmenizdir. Böylece en başından itibaren şaşırtıcı konuşmalara atlayabilirsiniz! İster bir bağlantı gibi cilveli bir şey, ister bir ortak gibi uzun vadeli bir şey arıyor olun. İhtiyacınız olabilecek tüm bekarlara sahibiz! Çevrimiçi olduğunuzda, aşk aramanızı yanınızda götürebilirsiniz! Günlük hayatınıza müdahale etmek zorunda değilsiniz, çünkü özgür olduğunuzda profilinizi kontrol edebilirsiniz. Bu aynı zamanda insanların mesajlaşma servisimiz aracılığıyla size anında ulaşabileceği anlamına gelir. Sevmemek nedir? Daha fazla zaman kaybetmeyin ve yeni maçınızla tanışabilmek ve flört hayatınıza biraz heyecan katabilmek için kaydolun.

Bir müzisyenle çıkmak mı istiyorsunuz?

Eğer aşk arayan çevrimiçi müzisyenlerle tanışmak istiyorsanız, o zaman en iyi yere geldiniz! Sitemizde daha büyük bir taahhüde hazır yüzlerce müzisyen var ve onlarla tanışmanın zamanı geldi! Kaydolmak çok kolaydır ve bir kez sohbet etmeden önce istediğiniz kadar göz atabilirsiniz. Bir ortak ya da hızlı ve eğlenceli bir şey arıyorsanız, dışarıda sizinle aynı hedeflere sahip biri var! Bir müzik flört sitesi aşkı bulmayı on kat kolaylaştırır! Konuştuğunuz kişinin hobinizi paylaştığını hemen anlayabilirsiniz, bu yüzden zaten konuşmanız gereken bir konuşma var! Tutkunuzu anlayan biriyle konuşabilmek, onlarla kişisel düzeyde bağlantı kurmayı çok daha zahmetsiz hale getirir. Sitemizi, özellikle bölgenizdeki insanları aramak için de kullanabilirsiniz! Ne bekliyorsun? Orada keşfetmeniz için bir aşk dünyası var ve tek yapmanız gereken sitemize üye olmak ve sohbet etmektir.

Avrupa Arkadaş Online Ana Sayfa>

> TÜM Hollandalı Datingsitlerini karşılaştırın

Leave a Comment