Które witryny randkowe są najbezpieczniejsze? 2023

Updated: January 26, 2023

Wybrany przez Ciebie wybór najlepszych internetowych serwisów randkowych do wypróbowania, a także sposób na bezpieczne randki online i udaną pierwszą randkę. Porady dla wszystkich…

Połowa wszystkich samotnych osób korzysta obecnie z jednych z najlepszych internetowych serwisów randkowych, aby znaleźć miłość (lub aplikacje, które nie szukają seksu – cześć, Tinder), dawno minęły czasy, kiedy randki internetowe były postrzegane jako nie-g0. Teraz jest tak normalny jak bankowość internetowa (po prostu więcej zabawy).

To powiedziawszy, znalezienie najlepszych witryn randkowych może wydawać się zniechęcające, szczególnie jeśli jesteś nowicjuszem w całym shebang. Co więc poleciłby ekspert ds. Relacji, jeśli czujesz się trochę zastraszony?

Rachael Lloyd z e-harmonii mówi: „Zachowaj otwarty umysł i pamiętaj, że bycie sobą jest kluczem do sukcesu. Traktuj randki online jako okazję do poznania nowych ludzi i cieszenia się nowymi doświadczeniami, zamiast zastanawiać się, z kim rozmawiasz, czy to miłość twojego życia.  To trochę zmniejszy presję. I kiedy już to robisz, przeczytaj nasze wskazówki, jak wyróżnić swój profil randkowy.

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać jeden z najlepszych internetowych serwisów randkowych, a nie alternatywne lub bardziej tradycyjne podejście? Rachael uważa, że  serwisy randkowe pomagają zmniejszyć ogólny rozmiar puli randkowej, a ponadto pozwalają na bardziej szczegółowe określenie tego, czego szukasz u partnera . Badania e-harmonii i szkół biznesu Imperial College wykazały, że do 2037 r. Więcej dzieci urodzi się dla rodziców, którzy poznali się online niż offline. Tak.

11 najlepszych witryn randkowych do wypróbowania

Najlepsze internetowe serwisy randkowe od ponad 40 lat

1. eHarmonia

Jak to działa?  Jeśli poważnie myślisz o poszukiwaniu tej szczególnej rzeczy zwanej miłością, to jest to strona dla Ciebie. eHarmony bardzo poważnie podchodzi do tego skowronka, czyniąc go jednym z najlepszych serwisów randkowych. Opatentowali nawet system dopasowania kompatybilności eHarmony. Zgadza się. Przeprowadzili 35 lat badań, aby opracować Kwestionariusz Relacji i szczycili się dopasowaniem użytkowników do osób, które są z nimi w rzeczywistości zgodne.

Ile to kosztuje?  9,95 £ na miesiąc.

Eksperci twierdzą:  To świetna strona dla tych, którzy szukają dopasowania osobowości. eHarmony eliminuje ciężką pracę polegającą na przeszukiwaniu setek zdjęć i dostarcza kompatybilne daty bezpośrednio do skrzynki odbiorczej. Ta strona zapewnia jakość w stosunku do ilości i jest świetna dla osób poszukujących długoterminowych relacji.

Zarejestruj się za pomocą unikalnego kodu rabatowego eHarmony Marie Clarie i  zaoszczędź 20%  na każdym członkostwie.  Użyj kodu: MARIECLAIRE20

Najlepsze internetowe serwisy randkowe od ponad 50 lat

2. Lumen

Jak to działa? Lumen to nowoczesna aplikacja randkowa zaprojektowana specjalnie dla poszukiwaczy przygód po 50. roku życia, aby spotkać prawdziwych podobnie myślących singli. Każdy profil zawiera co najmniej trzy zdjęcia i szczegółową biografię, zaprojektowaną w celu zainicjowania ciekawej i znaczącej rozmowy z Twoimi meczami.

Ile to kosztuje?  Jest wolne!

Eksperci mówią:  Jeśli chcesz dobrej rozmowy z osobami o podobnych upodobaniach w przedziale wiekowym, nie ma lepszego miejsca. Nacisk kładziony jest na dobrą rozmowę i wspólne zainteresowania, więc dla osób, które chcą rozmawiać bez niezręczności, jest to aplikacja do pobrania.

Spróbuj teraz: Lumen 

3. match.com

Jak to działa?  match jest najczęściej używanym portalem randkowym na świecie i ma prawie 1,8 miliona subskrybentów. Działa w najbardziej tradycyjny sposób: po prostu utwórz profil, sprawdź potencjalne dopasowania, wyślij im kilka wiadomości, a następnie umów się na spotkanie. Istnieje również wiele zdjęć poza portalem match.com z mikrostronami randkowymi dla gejów i lesbijek, randkami azjatyckimi, chrześcijańskimi i polskimi. Miłosni bogowie podczas meczu organizują również imprezy dla singli i udzielają porad randkowych online, więc łatwo zobaczyć, co czyni je jednym z naszych najlepszych internetowych serwisów randkowych.

Ile to kosztuje?  12,99 £ miesięcznie na członkostwo 6-miesięczne.

Eksperci mówią:  Dla tych, którzy denerwują się randkami, ta strona daje Ci kontrolę na wyciągnięcie ręki, umożliwiając dostęp do tysięcy profili i możliwość czatowania w potencjalnych terminach według stawki, która Ci odpowiada. Jest dobrze znany i dlatego przyciąga szeroką grupę demograficzną, umożliwiając poszerzenie puli randkowej lub ograniczenie jej dzięki zaawansowanemu mechanizmowi dopasowywania.

Wypróbuj teraz: Match.com od 12,99 £ miesięcznie

Najlepsze internetowe serwisy randkowe dla zapracowanych ludzi

4. Zakochany

Jak to działa? Lovestruck pomaga kierować reklamy na potencjalnych partnerów według lokalizacji i obejmuje wiele głównych miast na całym świecie. Jest skierowany do zagłodzonych profesjonalistów, którzy z powodu pracowitej pracy i życia towarzyskiego po prostu nie mają czasu. Lovestruck pomaga nawiązać kontakt z ludźmi, którzy są blisko Ciebie – niezależnie od tego, czy pracujesz, czy mieszkasz – aby zaoszczędzić cenne minuty lub godziny podróży na randkę i od niej. Strona organizuje również regularne wydarzenia, które są zabawnym, swobodnym sposobem poznawania ludzi.

Ile to kosztuje?  Co najmniej 16 £ miesięcznie.

Eksperci mówią:  Idealne, jeśli szukasz miłości w mieście i chcesz umówić się na randkę z nieformalnym pierwszym spotkaniem podczas przerwy na lunch lub po pracy. Eliminuje podróż z randek, szczególnie dzięki parametrowi wyszukiwania stacji metra.

Spróbuj teraz: Lovestruck od 16 £ miesięcznie

Najlepsze internetowe serwisy randkowe dla początkujących

5. DatingDirect.com

Jak to działa?  Z DatingDirect nie ma żadnych sztuczek ani USP. W rzeczywistości jest dość podobny do naszych starych znajomych Match, wspomnianych powyżej. Możesz zacząć szukać potencjalnych dat za darmo, a następnie, jeśli podoba ci się wygląd kogoś i masz ochotę rozpocząć rozmowę, musisz zasubskrybować. Podobnie jak wiele najlepszych internetowych serwisów randkowych, ma również poręczną komunikator internetowy, dzięki czemu czatowanie na mecze jest łatwe i przyjemne.

Ile to kosztuje?  12,99 £ miesięcznie za członkostwo na 6 miesięcy.

Eksperci twierdzą:  Ta strona jest własnością giganta randkowego MEETIC i daje dostęp do 20 milionów członków w całej Europie, a także połączyła się z Match.com w 2009 roku. Codzienny e-mail sugeruje, że sześciu członków może Cię zainteresować, co jest przydatne funkcja, która nie wydaje się być bombardowana, ale zapewnia wystarczająco dużo możliwości znalezienia zgodnej daty.

Wypróbuj teraz: DatingDirect od 12,99 £ miesięcznie

Kobieta korzysta z jednego z najlepszych serwisów randkowych w swoim telefonie komórkowym

Najlepsze internetowe serwisy randkowe do znajdowania długoterminowych relacji

6. PARSHIP.co.uk

Jak to działa?  Jest to sprzedawane jako poważny serwis randkowy dla „wymagających singli”. Podobnie jak eHarmony, PARSHIP wykorzystuje opatentowany test, tym razem o nazwie Zasada PARSHIP®, która analizuje 32 cechy osobowości i jest oparta na algorytmie 136 reguł. Brzmi skomplikowanie, ale nie należy się tym martwić. Po prostu zarejestruj się, przeprowadź test i zacznij rozmawiać z tymi wszystkimi osobami, które kochają miłość.

Ile to kosztuje?  Co najmniej 14,90 £ miesięcznie.

Eksperci twierdzą:  Jeden z najlepszych internetowych serwisów randkowych dla osób poszukujących długoterminowych relacji z profesjonalnymi ludźmi, użytkownicy wypełniają test osobowości, aby zmierzyć zgodność z potencjalnymi datami za pomocą analizy psychometrycznej. Funkcjonalność jest ograniczona, ponieważ witryna jest bardziej nastawiona na pomoc w znalezieniu długoterminowego partnera, a nie na flirtowaniu z ludźmi, których lubisz. Członkowie mają podobne dochody i wykształcenie. Istnieje również specjalna wersja strony dla gejów dla tych, którzy szukają poważnego związku z tą samą płcią.

Spróbuj teraz: PARSHIP od 14,90 £ miesięcznie

Najlepsze strony randkowe dla wybrednych ludzi

7. PlentyofFish

Jak to działa?  Mnóstwo ryb działa, prosząc użytkowników o wykonanie specjalnego testu predykcyjnego związku chemicznego POF, który mierzy pewność siebie, orientację w rodzinie, samokontrolę, zależność społeczną i łatwość. Następnie zostaniesz dopasowany do tych, które są najbardziej kompatybilne z Tobą.

Ile to kosztuje?  Jest wolne!

Eksperci twierdzą:  Jest to świetne, jeśli chcesz mieć bezpłatny dostęp do dużej bazy danych osób samotnych. Ma system dopasowania kompatybilności, który obejmuje takie obszary, jak pewność siebie, otwartość i rodzina. Świetny punkt wyjścia dla osób, które nie próbowały wcześniej randek online i chcą wypróbować je za darmo.

Wypróbuj teraz: PlentyofFish za darmo

Para na randce po spotkaniu na jednym z najlepszych internetowych serwisów randkowych

Najlepsze portale randkowe dla nieśmiałych

8. Mysinglefriend.com

Jak to działa?  Mysinglefriend.com  jest pomysłem Sarah Beeny, prezenterki telewizyjnej. Działa ona na każdym z członków witryny, którą przedstawia i opisuje znajomy. Witryna ma na celu pozbyć się „badziewnego czynnika” związanego z koniecznością powiększania się poprzez profil online i sprawia, że ​​staje się bardziej zabawną społecznością, w której podobnie myślący ludzie mogą rozmawiać, spotykać się i potencjalnie wpaść w  szał.

Ile to kosztuje?  13 £ miesięcznie.

Eksperci mówią: 
 dla tych, którzy nie potrafią sprzedać się w 500 słowach lub mniej, ta strona oferuje możliwość opisania przez twojego przyjaciela. Działa to w oparciu o założenie, że twój przyjaciel może sprzedać cię lepiej niż ty, ale może również zawstydzić ciebie. MSF ma bardziej rozmowny styl w profilu i daje lepszy wgląd w świat potencjalnych dat.

Wypróbuj teraz: Mysinglefriend od 13 £ miesięcznie

Najlepsze internetowe serwisy randkowe dla osób zorientowanych estetycznie

9. BeautifulPeople.com

Jak to działa?  Ten serwis randkowy robi dokładnie to, co jest napisane na puszce i tylko osoby uznane za wystarczająco piękne będą mogły dołączyć. Aby zostać członkiem, kandydaci muszą być głosowani przez istniejących członków płci przeciwnej. Członkowie oceniają nowych wnioskodawców w ciągu 48 godzin na podstawie tego, czy uważają, że wnioskodawca jest „piękny”. Brzmi to surowo, ale strona twierdzi, że przyznając ludziom na podstawie ich wyglądu, usuwają pierwszą przeszkodę w randkach, mówiąc, że ponieważ wszyscy na stronie są sprawni, członkowie mogą skoncentrować się na poznaniu charakteru i osobowości ludzi. Beautiful People obiecuje również dostęp do ekskluzywnych przyjęć i list najlepszych gości na całym świecie. A teraz brutalne 48-godzinne czekanie…

Ile to kosztuje?  Jeśli wykupisz członkostwo na 6 miesięcy, otrzymasz obniżoną cenę w wysokości 7,50 £ miesięcznie.

Eksperci twierdzą: 
 Ta niesławna strona randkowa twierdzi, że nie ma nieatrakcyjnych członków i jest znana z usuwania członków, którzy przybrały na wadze. Członkowie aspirujący muszą przejść 48-godzinny głos rówieśniczy, aby zostać zaakceptowanym jako jeden z „pięknych ludzi”. Regularnie organizują imprezy dla członków, gdzie rzekomo musisz wyglądać tak atrakcyjnie, jak Twoje zdjęcie profilowe, w przeciwnym razie odmowa wjazdu na miejsce. Jest to idealna strona dla tych, którzy chcą ominąć zwykłe filtrowanie profilów na podstawie wyglądu i skupić się na poznawaniu osób, które ich pociągają.

Wypróbuj teraz: BeautifulPeople od 7,50 £ miesięcznie (członkostwo na 6 miesięcy)

Najlepsze aplikacje randkowe

Najlepsze serwisy randkowe dla osób, które nienawidzą pierwszych randek

10. Robiąc coś

Jak to działa?  Spójrzmy prawdzie w oczy, spotkanie z kompletnym nieznajomym na pierwszą randkę może być niezręczne i strasznie żałosne. Ale jest mniej, gdy sama data jest całkowitym zamieszkiem. W tym miejscu   pojawia się Doingsomething.co.uk . Witryna dotyczy prawdziwego randkowania i pozwala wybrać mecz na podstawie zaproponowanego przez nich pomysłu na randkę. Im bardziej zabawna i niepowtarzalna data, tym lepiej. Więc zamiast nerwowo spotykać się z kimś przy letniej ciepłej kawie w zatłoczonym łańcuchu, możesz wypróbować swoje umiejętności kulinarne w mistrzowskim warsztacie do robienia sushi lub wiązać się z super mocnymi koktajlami w modnej rozmowie. Chodzi przede wszystkim o znalezienie kogoś, kto chce robić te same rzeczy, co ty pod koniec dnia, prawda?

Ile to kosztuje?  10 £ miesięcznie.

Eksperci twierdzą:  To proste i wyjątkowe podejście do randek internetowych, które jest idealne dla osób szukających ciekawych pomysłów na pierwsze randki. Rejestracja jest szybka i łatwa, bez zwykłych licznych pytań i sekcji do wypełnienia, najtrudniejsze jest zastanowienie się, co chcesz zrobić w dniu, który może przyciągnąć podobnie myślących ludzi.

Spróbuj teraz:  Zrób coś od 10 GBP miesięcznie

Najlepsze strony randkowe dla miłośników muzyki

11. Tastebuds

Jak to działa? Podobny gust muzyczny może być świetnym wskaźnikiem tego, czy jesteś z kimś kompatybilny, więc świetni ludzie za Tastebuds uderzyli złotem dzięki muzycznemu serwisowi randkowemu. Rozpoczęcie jest bardzo proste: wybierz trzech artystów lub zespoły, którymi jesteś zainteresowany, płeć, z którą chcesz się umówić, i naciśnij „idź”. To zabawna i relaksująca strona, która może zapoznać cię z nową muzyką, koncertowymi znajomymi, a potencjalnie nawet z własnym prawdziwym Caleb Followill.

Ile to kosztuje?  Jest bezpłatny dla obecnych członków, ale dla nowych członków kosztuje 8 GBP miesięcznie.

Eksperci twierdzą:  Jest to jeden z najlepszych serwisów randkowych dla osób szukających miłości, które również kochają muzykę. Ma to sens, że jeśli potencjalny partner podziela twój gust muzyczny, to zaczynasz dobrze, a ulubiony artysta / zespół świetnie się przełamuje, gdy po raz pierwszy podchodzisz do kogoś online.

Wypróbuj teraz: Tastebuds od 8,00 £ miesięcznie dla nowych członków

Jak zachować bezpieczeństwo podczas randek online: 5 wskazówek

Rozmawialiśmy z ekspertem ds. Relacji z rezydentami eHarmony UK, Verity Hogan, na temat tego, jak bezpiecznie przebywać w Internecie.

1. Zachowaj ostrożność przy podawaniu swoich danych osobowych

„Umawiając się na randki online lub osobiście, uważaj na każdego, kto wydaje się prosić o wiele twoich osobistych informacji na początku. Nie udostępniaj żadnych danych, takich jak adres, data urodzenia lub informacje finansowe. Jeśli mecz zadaje wiele tego typu pytań, poinformuj ich, że nie masz ochoty dzielić się tymi informacjami i zgłoś je, jeśli masz jakiekolwiek podejrzenia co do ich prawdziwych motywów.

2. Umów się na spotkanie w miejscu publicznym

„Nawet jeśli twierdzą, że robią najlepszy makaron w mieście, nigdy nie spotkaj się z nimi po raz pierwszy w ich domu i nie zapraszaj ich do siebie. Umów się na spotkanie w zatłoczonym i publicznym miejscu, takim jak restauracja lub kawiarnia, w których czujesz się komfortowo.

3. Powiedz przyjacielowi

„Jeśli planujesz spotkanie online po raz pierwszy, koniecznie powiedz znajomemu lub członkowi rodziny, z kim się spotykasz, kiedy i gdzie. Jeśli masz iPhone’a, możesz również udostępnić swoją lokalizację w aplikacji Znajdź moich znajomych. Zamelduj się z przyjacielem w tym terminie lub poproś go, aby zadzwonił do ciebie w określonym czasie w celu sprawdzenia ciebie.

4. Nie bój się wyjść

„Jeśli randka sprawia, że ​​czujesz się nieswojo, wyjdź. Nie ma znaczenia, czy właśnie usiadłeś, czy zjadłeś z nimi trzydaniową kolację. Jeśli zrobią lub powiedzą coś, co sprawia, że ​​czujesz się nieswojo, odejdź. Ta osoba jest nieznajoma i musisz się przede wszystkim chronić.

5. Podróżuj tam iz powrotem

„Jeśli umówisz się na spotkanie w domu, uprzejmie odmów. Zaplanuj własną trasę do i od swojej daty, aby mieć całkowitą kontrolę przez cały czas. Oznacza to również, że nie polegasz na kimś innym, kto decyduje o tym, jak długo trwa randka, jeśli musisz szybko uciec ”

Najlepsze strony randkowe

 

Europe Dating Online Strona główna>

> Porównaj WSZYSTKIE holenderskie serwisy randkowe

Leave a Comment