Hangi Arkadaşlık Siteleri En Güvenli? 2023

Updated: January 26, 2023

Denemek için en iyi online tanışma siteleri el aldı seçimi artı nasıl çevrimiçi güvenli kalma ve başarılı bir ilk tarih var. Herkese tavsiye…

Artık bekar insanların yarısı aşkı bulmak için en iyi çevrimiçi tanışma sitelerinden bazılarını kullanıyor (veya dizgileri bulmak için uygulamalar – merhaba, Tinder), uzun zamandır İnternet tarihlemesinin g-no olarak görüldüğü günler. Şimdi internet bankacılığı kadar normal (sadece daha eğlenceli).

Bununla birlikte, en iyi çevrimiçi arkadaşlık sitelerini bulmak, özellikle tüm mesele için bir acemi iseniz, göz korkutucu görünebilir. Peki bir ilişki uzmanı kendinizi biraz korkutursanız ne önerir?

E-harmony’den Rachael Lloyd şöyle diyor: ‘Açık fikirli olun ve kendiniz olmanın başarının anahtarı olduğunu unutmayın. Çevrimiçi buluşmayı, kiminle konuştuğunuzun hayatınızın aşkı olup olmadığını merak etmek yerine yeni insanlarla tanışmak ve yeni deneyimlerin keyfini çıkarmak için bir fırsat olarak değerlendirin.  Biraz baskıyı kaldıracak. ‘ Ayrıca, çevrimiçi randevu profilinizi nasıl öne çıkaracağınıza ilişkin ipuçlarımızı okuyun.

Neden alternatif veya daha geleneksel bir yaklaşım değil, en iyi çevrimiçi tanışma sitelerinden birini tercih etmelisiniz? Rachael, tanışma sitelerinin tanışma havuzunun toplam boyutunu azaltmaya yardımcı olduğuna ve ayrıca bir ortakta aradığınız şey hakkında daha spesifik olmanıza izin verdiğine inanır  . E-harmony ve Imperial College işletme okulu araştırması, 2037’ye kadar çevrimiçi olarak tanışan ebeveynlere daha çok bebeğin çevrimdışı olduğundan daha fazla doğacağını buldu. Evet.

Denemek için En İyi 11 Online Arkadaşlık Sitesi

40 yaş üstü için en iyi online tanışma siteleri

1. eHarmoni

O nasıl çalışır?  Eğer aşk denilen özel bir şey arıyorsanız konusunda ciddi iseniz, o zaman bu site sizin için. eHarmony bu maç yapma şakalarını çok ciddiye alıyor ve onları en iyi çevrimiçi arkadaşlık sitelerinden biri yapıyor. Hatta eHarmony Uyumluluk Eşleştirme Sisteminin patentini aldılar. Doğru. Bir İlişki Anketi oluşturmak ve kullanıcıları kendileriyle gerçekten uyumlu kişilerle eşleştirmekten gurur duymak için 35 yıllık bir araştırma yaptılar.

Fiyatı ne kadar?  Aylık 9,95 £.

Uzmanlar diyor ki:  Bu, kişilik uyumu arayanlar için harika bir sitedir. eHarmony, 100’lerce fotoğraf arasında gezinmek için zor bir iş çıkarır ve uyumlu tarihleri ​​doğrudan gelen kutunuza iletir. Bu site miktar üzerinden kalite sağlar ve uzun vadeli bir ilişki arayanlar için mükemmeldir.

Marie Clarie’nin benzersiz eHarmony indirim koduna kaydolun ve herhangi bir üyelikte  % 20 tasarruf edin  .  Kullanım Kodu: MARIECLAIRE20

50 yaş üstü için en iyi online tanışma siteleri

2. Lümen

O nasıl çalışır? Lümen, gerçek gibi düşünen single’ları karşılamak için 50’li yılların maceracıları için özel olarak tasarlanmış modern bir arkadaşlık uygulamasıdır. Her profil, en az üç fotoğraf ve maçlarınızla ilginç ve anlamlı bir konuşma başlatmak için tasarlanmış ayrıntılı bir biyografiyi içerir.

Fiyatı ne kadar?  Bedava!

Uzmanlar şöyle diyor:  Yaş aralığındaki benzer kişilerle iyi sohbet etmek istiyorsanız, daha iyi bir yer yoktur. İyi konuşma ve ortak ilgi alanlarına odaklanılıyor, bu yüzden gariplik olmadan sohbet etmek isteyen insanlar için, bu uygulamayı indirmek için.

Şimdi deneyin: Lümen 

3. match.com

O nasıl çalışır?  maç dünyanın en yaygın kullanılan tanışma sitesidir ve yaklaşık 1.8 milyon aboneye sahiptir. En geleneksel şekilde çalışır: Sadece bir profil oluşturun, potansiyel eşleşmelerinizi kontrol edin, birkaç mesaj gönderin ve ardından bir tarih için buluşmayı ayarlayın. Eşcinsel ve lezbiyen partner, Asya partner, Hıristiyan partner ve Polonya partner için mikrositlerle match.com’un çeşitli çekimleri de vardır. Maçtaki aşk tanrıları aynı zamanda tekli etkinlikler düzenler ve çevrimiçi tanışma tavsiyeleri sağlar, bu yüzden onları en iyi çevrimiçi tanışma sitelerimizden biri yapan şeyleri görmek kolaydır.

Fiyatı ne kadar?  6 aylık üyelik için aylık 12,99 £.

Uzmanlar şöyle diyor:  Arkadaşlık konusunda endişelenenler için, bu site kontrolü binlerce parmak ucuna erişmenizi ve potansiyel tarihlerle sizin için uygun olan oranda sohbet edebilmenizi sağlar. İyi bilinir ve bu nedenle geniş bir demografiyi çeker, böylece tanışma havuzunuzu genişletmenize veya gelişmiş eşleştirme tesisleriyle sınırlandırmanıza izin verir.

Şimdi deneyin: Match.com aylık 12,99 € ‘dan itibaren

Meşgul insanlar için en iyi çevrimiçi tanışma siteleri

4. Lovestruck

O nasıl çalışır? Lovestruck, bulunduğunuz yere göre potansiyel ortakları hedeflemenize yardımcı olur ve dünyadaki birçok büyük şehri kapsar. Yoğun çalışma ve sosyal hayatlar nedeniyle bugüne kadar zamana sahip olmayan zaman açlığı olan profesyonelleri hedefliyor. Lovestruck, bir tarihe ve seyahatten değerli dakikalarınızı veya saatlerinizi kurtarmak için size en yakın kişilerle (çalıştığınız veya yaşadığınız yer olsun) iletişim kurmanıza yardımcı olur. Site ayrıca insanlarla tanışmak için eğlenceli ve rahat bir yol olan düzenli etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

Fiyatı ne kadar?  Ayda en az 16 £.

Uzmanlar diyor ki:  Eğer şehirde aşkı arıyorsanız ve öğle yemeğinde veya işten sonra resmi olmayan bir ilk buluşmayla çıkmak istiyorsanız mükemmeldir. Özellikle metro istasyonu arama parametresiyle çıkma yolculuğunu ortadan kaldırır.

Şimdi deneyin: Aylık 16 £ ‘dan Lovestruck

Yeni başlayanlar için en iyi çevrimiçi tanışma siteleri

5. DatingDirect.com

O nasıl çalışır?  DatingDirect ile hile veya USP’ler yoktur. Aslında, yukarıda bahsedilen eski arkadaşlarımız Match’e oldukça benzer. Potansiyel tarihlere ücretsiz olarak bakmaya başlayabilirsiniz, o zaman birinin görünümünü ve bir sohbeti vurmaktan hoşlanıyorsanız, abone olmanız gerekir. En iyi çevrimiçi tanışma sitelerinin birçoğu gibi, maçlarınıza sohbet etmeyi kolay ve havadar hale getiren kullanışlı bir anlık mesajlaşma servisine de sahiptir.

Fiyatı ne kadar?  6 aylık üyelik için aylık 12,99 TL.

Uzmanlar diyor ki:  Bu site, tanışma devi MEETIC’e aittir ve size Avrupa çapında 20 milyon üyeye erişmenizi sağlar ve 2009’da Match.com ile de birleştirilmiştir. Günlük bir e-posta, ilgilendiğiniz altı üyeye işaret eder, bu da yararlı bombalandığınızı hissetmeyen, ancak size uyumlu bir tarih bulmak için yeterli seçenek sunan bir özellik.

Şimdi deneyin: DatingDirect from £ 12.99 aylık

Bir kadın cep telefonunda en iyi online tanışma sitelerinden birini kullanır

Uzun vadeli ilişkiler bulmak için en iyi çevrimiçi tanışma siteleri

6. PARSHIP.co.uk

O nasıl çalışır?  Bu, ‘seçici single’lar’ için ciddi bir çevrimiçi arkadaşlık sitesi olarak satılmaktadır. EHarmony gibi PARSHIP patentli bir test kullanıyor, bu sefer PARSHIP prensibi adı verilen 32 kişilik özelliği analiz ediyor ve 136 kural algoritmasına dayanıyor. Kulağa karmaşık geliyor, ama endişelenmenize gerek yok. Sadece kayıt olun, testi yapın ve oradaki tüm aşk uyumlu insanlarla sohbet edin.

Fiyatı ne kadar?  Aylık en az £ 14,90.

Uzmanlar diyor ki:  Profesyonel insanlarla uzun vadeli ilişkiler arayanlar için en iyi çevrimiçi tanışma sitelerinden biri olan kullanıcılar, psikometrik analiz kullanarak potansiyel tarihlerle uyumluluğu ölçmek için bir kişilik testi tamamlıyor. Site, beğendiğiniz kişilerle rastgele flört etmek yerine uzun vadeli bir ortak bulmanıza yardımcı olmaya daha fazla hazır olduğundan işlevsellik sınırlıdır. Üyeler benzer gelir ve eğitime sahiptir. Ayrıca, aynı seks partneri ile ciddi bir ilişki arayanlar için sitenin belirli bir gay versiyonu da var.

Şimdi deneyin: PARSHIP başlangıç ​​fiyatı 14,90 € aylık

Telaşlı insanlar için en iyi online tanışma siteleri

7. Bol Balık

O nasıl çalışır?  Bol Balık, kullanıcılardan kendine güven, aile yönelimi, kendini kontrol, sosyal bağımlılık ve kolaylığı ölçen özel bir POF İlişki Kimya Predictor testi yapmalarını isteyerek çalışır. Daha sonra sizin için en uyumlu olanlarla eşleştirilirsiniz.

Fiyatı ne kadar?  Bedava!

Uzmanlar şöyle diyor:  Bu, büyük bir tek kişilik veritabanına ücretsiz erişim istiyorsanız harika. Kendine güven, açıklık ve aile gibi alanları içeren bir uyumluluk eşleştirme sistemine sahiptir. Daha önce online randevu denemeyen ve ücretsiz denemek isteyenler için harika bir başlangıç ​​noktası.

Şimdi deneyin: Ücretsiz PlentyofFish

En iyi çevrimiçi tanışma sitelerinden birinde buluştuktan sonra bir tarihte bir çift

Utangaç insanlar için en iyi online tanışma siteleri

8. Mysinglefriend.com

O nasıl çalışır?  Mysinglefriend.com  , TV sunucusu Sarah Beeny’nin beyin çocuğudur ve sitedeki her üye tarafından bir arkadaş tarafından öne sürülüp açıklanmaktadır. Site, çevrimiçi profiliniz aracılığıyla kendinizi büyütmekle ilişkili ‘saçma faktörünü’ ortadan kaldırmayı hedefliyor ve daha çok benzer düşünen insanların sohbet edebileceği, buluşabileceği ve potansiyel olarak  lurve’ye düşebileceği eğlenceli bir topluluk haline getiriyor .

Fiyatı ne kadar?  Aylık 13 £.

Uzmanlar şöyle diyor: 
 Kendilerini nasıl 500 kelime veya daha az bir fiyata satabilecekleri konusunda kaybedenler için bu site arkadaşınız tarafından açıklanma fırsatı sunuyor. Arkadaşınızın sizi yapabileceğinizden daha iyi satabileceği öncülünde çalışır, ancak sizi de utandırabilir. MSF, profilde daha konuşkan bir tarza sahiptir ve potansiyel tarihinizin dünyası hakkında daha fazla bilgi verir.

Şimdi deneyin: Mysinglefriend aylık 13 £

Estetik odaklı en iyi çevrimiçi tanışma siteleri

9. BeautifulPeople.com

O nasıl çalışır?  Bu çevrimiçi tanışma sitesi tam olarak kalayda söylediklerini yapar ve sadece yeterince güzel sayılan kişilerin katılmasına izin verilir. Üye olmak için, başvuranların karşı cinsten mevcut üyeler tarafından oy kullanmaları gerekmektedir. Üyeler 48 saatlik bir süre içinde yeni başvuru sahiplerini, başvuru sahibinin ‘güzel’ bulup bulmadıklarına göre derecelendirir. Kulağa sert geliyor, ancak site, insanları görünüşlerine göre kabul ederek, sitedeki herkesin uygun olduğu için üyelerin insanların karakterini ve kişiliklerini tanımaya konsantre olabileceğini söyleyerek, çıkmanın ilk engelini kaldırdıklarını iddia ediyor. Beautiful People ayrıca dünyanın dört bir yanındaki seçkin partilere ve en iyi konuk listelerine erişim vaat ediyor. Şimdi bu 48 saatlik acımasız bekleme için…

Ne kadar?  6 aylık bir üyelik satın alırsanız, ayda 7,50 TL indirimli fiyat elde edersiniz.

Uzmanlar diyor ki: 
 Bu rezil arkadaşlık sitesi, çekici olmayan üyeleri olduğunu iddia ediyor ve kilo alan üyeleri silmekle tanınıyor. Gelecek üyeler ‘güzel insanlardan’ biri olarak kabul edilmek için 48 saatlik bir akran oyu geçmek zorundadır. Profil fotoğrafınız kadar çekici görünmeniz gerektiği iddia edilen üyelerin etkinliklerine düzenli olarak ev sahipliği yaparlar, aksi takdirde mekana giriş reddedilir. Bu, görünümlere dayalı profillerin olağan filtrelemesini atlamak ve çekileceklerini bildikleri insanları tanımaya odaklanmak isteyenler için ideal bir sitedir.

Şimdi deneyin: Ayda 7,50 £ ‘dan başlayan güzel kişiler (6 aylık üyelik)

En iyi çevrimiçi randevu uygulamaları

İlk randevulardan nefret edenler için en iyi online tanışma siteleri

10. İş Yapma

O nasıl çalışır?  Yüzleşelim, ilk buluşma için tam bir yabancıyla buluşmak garip ve iğrenç olabilir. Ancak tarihin kendisi tam bir isyan olduğunda daha azdır. Burası Doingsomething.co.uk’in  geldiği yerdir  . Site tamamen gerçek tanışma deneyimi ile ilgilidir ve önerdikleri tarih fikrine göre bir maç seçelim. Ve tarih ne kadar eğlenceli ve benzersiz olursa o kadar iyidir. Yani, kalabalık bir zincirde ılık bir kahve için endişeyle biriyle tanışmak yerine, suşi yapımı bir masterclass’ta mutfak becerilerinizi deniyor veya bir hipster konuşmasında süper güçlü kokteyller üzerine yapışıyor olabilirsiniz. Temelde gün sonunda sizinle aynı şeyleri yapmak isteyen birini bulmakla ilgili, değil mi?

Fiyatı ne kadar?  Aylık 10 £.

Uzmanlar diyor ki:  İlk randevular için eğlenceli ve ilginç fikirler arayanlar için harika olan çevrimiçi buluşmaya basit ve benzersiz bir yaklaşım. Kayıt olun doldurmak için her zamanki çok sayıda soru ve bölüm olmadan hızlı ve kolaydır, en zor kısmı, benzer düşünen insanları çekebilecek bir tarihte ne yapmak istediğinizi düşünmektir.

Şimdi deneyin:  Aylık 10 TL’den başlayan fiyatlarla

Müzik severler için en iyi online tanışma siteleri

11. Tastebud’lar

O nasıl çalışır? Müzikte benzer bir tat, biriyle uyumlu olup olmadığınıza dair harika bir gösterge olabilir, bu nedenle Tastebuds’un arkasındaki iyi insanlar müzik tabanlı çevrimiçi tanışma siteleriyle altın vurdu. Başlamak çok basit: ilgilendiğiniz üç sanatçı veya grup seçin, bugüne kadar aradığınız cinsiyet ve ‘git’ düğmesine basın. Sizi yeni müzik, konser arkadaşları ve hatta kendi gerçek hayatınız Caleb Followill ile tanıştırabilecek eğlenceli ve rahat bir site.

Fiyatı ne kadar?  Mevcut üyeler için ücretsiz, ancak yeni üyeler için ayda 8 £.

Uzmanlar diyor ki:  Bu, müziği de seven sevenler için en iyi çevrimiçi arkadaşlık sitelerinden biridir. Potansiyel bir ortak müzik zevkinizi paylaşırsa iyi bir başlangıç ​​yaparsınız ve ilk kez çevrimiçi birisine yaklaşırken favori bir sanatçının / grubun harika bir buz kırıcısı olduğu mantıklıdır.

Şimdi deneyin: Yeni üyeler için ayda 8,00 £ ‘dan Tastebuds

Online randevu alırken nasıl güvende olunur: 5 tavsiye

EHarmony UK’nin yerleşik ilişki uzmanı Verity Hogan ile çevrimiçi güvenli bir şekilde nasıl randevulaşacağımız hakkında konuştuk.

1. Kişisel bilgileriniz konusunda dikkatli olun

“ Çevrimiçi veya şahsen flört ederken, erkenden kişisel gayri resmi bir çok şey isteyen herkese karşı dikkatli ol. Adresiniz, doğum tarihiniz veya finansal bilgileriniz gibi bilgileri paylaşmayın. Bir maç bu türde birçok soru soruyorsa, bu bilgileri paylaşmaktan rahatsız olmadığınızı bildirin ve gerçek nedenleri hakkında herhangi bir şüpheniz varsa bunları bildirin. ‘

2. Halka açık bir yerde toplanmayı düzenlemek

“ Şehirdeki en iyi makarnaları yaptıklarını iddia etseler bile, asla ilk kez evlerinde biriyle tanışmayın ve onları kendinize davet etmeyin. Meşgul olduğunuz ve içinde rahat olduğunuz bir restoran ya da kahve dükkanı gibi halka açık bir yerde buluşmayı düzenleyin. ‘

3. Arkadaşına söyle

‘Çevrimiçi bir tarihle ilk kez tanışmayı planlıyorsanız, bir arkadaşınıza veya aile üyenize kimlerle, ne zaman ve nerede buluştuğunuzu söylediğinizden emin olun. Bir iPhone’unuz varsa, sizi Bul My app uygulamasında konumunuzu paylaşabilirsiniz. Tarih boyunca bir arkadaşınıza danışın veya sizi kontrol etmek için belirli bir zamanda sizi aramasını isteyin. ‘

4. ayrılmaktan korkma

‘Eğer randevunuz sizi rahatsız ediyorsa, bırakın. Sadece oturmuş ya da onlarla üç çeşit akşam yemeğinin tadını çıkarmış olmanız önemli değil. Sizi huzursuz hissettiren bir şey yaparlarsa veya söylerlerse, uzaklaşın. Bu kişi bir yabancı ve her şeyden önce kendinizi korumanız gerekiyor. ‘

5. Orada ve kendiniz geri seyahat

“ Tarihiniz sizi evde almayı teklif ederse, kibarca reddedin. Her zaman tamamen kontrolünüzde kalmanız için tarihinize ve tarihinizden itibaren kendi rotanızı planlayın. Bu aynı zamanda, erken bir kaçış yapmanız gerektiğinde tarihin ne kadar süreceğini dikte etmek için başka birine güvenmediğiniz anlamına gelir ‘

En iyi çevrimiçi tanışma siteleri

 

Avrupa Arkadaş Online Ana Sayfa>

> TÜM Hollandalı Datingsitlerini karşılaştırın

Leave a Comment