Avrupa’nın En İyi Ücretsiz Online Arkadaşlık Siteleri 2022

Updated: December 1, 2022

İnternet, sosyal hayatlarımızda her zamankinden daha fazla rol oynadığından, Facebook gibi siteler arkadaşlarımızla iletişim kurmamıza yardımcı oluyor, bunu aşk hayatlarımızı yürütmek için kullanmamız kaçınılmaz.

Online randevu ve flört uygulamaları, yeni bir iş ortağıyla tanışmanın en popüler yollarından biridir ve Avrupa’da yaşamın ve ilgi alanlarının her kesiminden insanlara yemek sunan 1.400’den fazla site bulunmaktadır.

İster köpeklere kızgın olun, ister yeşil konular hakkında tutkulu olun ya da kaliteli şaraplar uzmanı olun, ilgi alanlarınızı paylaşan birini bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Avrupa’nın en iyi tanışma siteleri ve uygulamaları
1. Match.com
En iyisi: oraya geri dönmek

Ücretsiz üyelik (sınırlı)

İngiltere’de 3 milyon kullanıcı

Online randevu ile eşanlamlı olan Match.com’da herkes için biri var. Ayrıntılı bir profil oluşturun, ardından bir ölçüt araması yaparak potansiyel iş ortağınızı bulun. Sadece kriterlerinize uyan kişilerle iletişim kurmak için “zen moduna” geçebilirsiniz.

Üye olmak ücretsizdir, ancak yalnızca abone iseniz mesaj gönderip alabilirsiniz. Abonelik ücreti altı ay boyunca aylık 12,99 TL’dir.

match.com

2. EliteSingles
En iyisi: kırklı yaşlarındaki eğitimli bekarlar

Ücretsiz üyelik (sınırlı)

Dünya çapında 13 milyon kullanıcı

Sola kaydırmaktan kaçınanlar, kullanıcıları uyumluluklarına göre eşleştirmek için kişilik testi kullanan bir site olan EliteSingles’ten yararlanabilir. Site günde yalnızca 3 ila 7 maç gönderir – bunların tümü manuel olarak doğrulanmıştır. Çoğu kullanıcı uzun vadeli bir taahhüt ve entelektüel eşleşme arıyor ve kullanıcıların% 85’inin derecesi var ve 30 ila 55 yaşları arasında.

Site ve uygulama ücretsizdir, ancak maçlarınıza mesaj göndermek için abone olmanız gerekir. Premium üyelik ücreti 12 ay boyunca ayda 24,95 £ ‘dur.

elitesingles.co.uk

 

 

3. Lümen
En iyi: olgun partner

Ücretsiz üyelik

Dünya çapında 350.000 kullanıcı

Çocuklarınız yuvayı uçurmuş ya da son zamanlarda boşanmış olsanız da, ellili yaşlarda çıkmak biraz mayın tarlasıdır. Lumen devreye giriyor.

Arkadaşlık uygulamalarının çoğu ruh yıkıcıdır çünkü konuşmalar sıkıcı zevklerden oluşur. Lumen için öyle değil. Buzkıran mesajınızın en az 50 karakter uzunluğunda olması gerekir, bu da ilginç konuşmaları teşvik eder.

Tüm hesaplar doğrulanır ve profiller en az üç fotoğraf ve uzun bir biyografiyle ayrıntılıdır. Sitede herhangi bir ödeme duvarı yok, ancak ücretsiz üye olarak günde yalnızca altı konuşma başlatabilirsiniz. Ayda 24,99 £ karşılığında abone olursanız günde 12 görüşmeye yükseltebilirsiniz.

lumenapp.com

4. Uyum
En iyisi: ciddi ilişkiler

Ücretsiz üyelik (sınırlı)

İngiltere’de 4 milyon kullanıcı

Modern çöpçatanlık hizmeti eHarmony, 450.000 çiftin kendi sitelerinde aşk bulduğunu iddia ediyor. Kullanıcıların kişilik özelliklerini belirlemek için derinlemesine bir anket doldurmaları gerekir, ardından eHarmony’deki ekip uyumlu eşleşmeler gönderir.

Sohbete başlamak için uygulamayı kaydedip indirmek, “gülümsüyor” ve önceden yazılmış Hızlı Sorular göndermek ücretsizdir. Bununla birlikte, özelleştirilmiş mesajlar ve maçınızın profiline sınırsız erişim için abone olmanız gerekir. Abonelik ücreti 24 ay boyunca ayda 7,95 £ ‘dir.

eharmony.co.uk

5. Çamurlu Maçlar
En iyisi: kırsal sevenler

Ücretsiz üyelik (sınırlı)

Çamurlu Maçlar, ülke düşünen insanlarla eşleşmeye adanmıştır. Uygulamada olmak için kırsal alanda yaşamak zorunda değilsiniz – polo oynayan erkekler için bir tutku ile bir kasaba olabilirsiniz. Potansiyel ortakların ilgi alanlarını ve nerede okula gittiklerini kolayca görebilirsiniz; gördüklerinizi beğenirseniz, onlara göz kırpabilirsiniz ..

Üyelik ücretsizdir, ancak bir abone olmanız durumunda mesaj gönderebilirsiniz, bu ücret 12 ay boyunca 94 £ ‘dan başlar.

muddymatches.co.uk

6. Telgraf Arkadaş
En iyisi: benzer düşünen bireylerle tanışmak

Ücretsiz üyelik (sınırlı)

Dünya çapında 220.000 üye

Telgraf Arkadaşlık sitesi, benzer düşünen bekarlarla tanışmanın kolay bir yoludur. Ücretsiz profilinizi oluştururken, aradığınız kişinin türünü açıklamanız yeterlidir. Ardından, siteye göz atın ve başkalarının profillerini görüntüleyin; iyi bir eşleşme olduğunu düşündüğünüz birini bulduğunuzda, onlara bir mesaj gönderin.

Ücretsiz üyelik, potansiyel eşleşmelerden gelen mesajları okumanıza ve bir astarla yanıtlamanıza olanak tanır. Yalnızca ücretli aboneler konuşmaları başlatabilir ve kişisel, özelleştirilmiş mesajlar yazabilir. Bir abonelik için 12 ay boyunca aylık 12 £ maliyeti. Aylık 10 £ ek ücret karşılığında, herkesin mesajlarınıza ücretsiz olarak yanıt verebileceği Premium sürümüne yükseltebilirsiniz.

telegraph.co.uk/dating

 

 

7. OkCupid
En iyisi: ilginç ve açık görüşlü bekarlar

Ücretsiz üyelik

Dünya çapında 4 milyon kullanıcı

OkCupid, uyumluluğu artırmak için tasarlanmış kapsamlı bir kişilik anketine sahiptir. Daha sonra, “Her gün yatağınızı yapıyor musunuz?” Gibi ilginç soruları yanıtlayarak profilinize kişilik enjekte edebilirsiniz.

Mesajlarla bombalanmak yerine, yalnızca eşleştiğiniz kişilere mesaj gönderebilirsiniz. Uygulamayı indirmek ve kullanıcılarla konuşmak ücretsizdir ancak ekstra özellikler için Premium sürümüne geçebilirsiniz.

2014 yılında, OKCupid uygulaması 22 cinsiyet ve 13 cinsel yönelim seçeneği sunan ilk uygulama oldu. Bu kapsamlı görünüm, OkCupid’i özellikle popüler hale getirdi ve sitelerine göre her yıl 91 milyon bağlantı kuruyor.

okcupid.com

8. KAZI
En iyisi: biraz yaşlı bi, eşcinsel ve trans erkekler

Ücretsiz üyelik

Dünya çapında 15 milyon kullanıcı

Başlangıçta sakallı erkeklerden hoşlanan erkeklere özel olarak tasarlanan SCRUFF’un kullanıcı tabanı o zamandan beri temiz traşlı bi, gey ve trans erkekleri de kapsayacak şekilde genişletildi. Grindr’den daha eski bir alımı olan sitede, bölgenizden ve dünyanın dört bir yanından potansiyel ortaklara doğru hızlıca kaydırabilirsiniz.

Uygulama eğlenceli ve diğer kullanıcılara çekici bulduğunuzu söyleyen bir ‘Woof’ düğmesi var. Bu ücretsiz bir tanışma uygulaması ama daha fazla özellik için SCRUFF Pro’ya yükseltebilirsiniz.

scruff.com

9. Bombus
En iyisi: kadınları güçlendirmek

Ücretsiz üyelik

Dünya çapında 22 milyon kullanıcı

Arkadaşlık uygulamalarının cinsiyet dengesizliğini gidermek için, kadınlar Bumble’daki konuşmalara başlamalıdır. Profiller bazı uygulamalardaki kadar ayrıntılı değildir, ancak görüşmeden önce video görüşmeleri yapabilir ve eşleşmenizi tanıyabilirsiniz.

Tembel kullanıcılar Bumble’da cezalandırılır, çünkü maç sona ermeden önce bir görüşme başlatmak için yalnızca 24 saatiniz vardır. Uygulamanın kullanımı ücretsizdir, ancak 6 ay boyunca ayda 11,16 £ veya gün için sadece 2,49 £ karşılığında sizi daha önce beğenmiş olan kullanıcıları görebileceğiniz Bumble Boost’a yükseltebilirsiniz.

bumble.com

10. HER
En iyisi: benzer düşünen queer kadınlarla tanışmak

Ücretsiz üyelik

Dünya çapında 4 milyon üye

HER, queer, biseksüel ve lezbiyen kadınların ideal eşlerini bulmasına yardımcı olmaya adanmış bir uygulama olarak, arkadaşlık uygulaması sahnesinde çok ihtiyaç duyulan bir taze nefes. Uygulama ücretsizdir ve ekstra ücret ödemeden profilleri görüntüleyebilir, arkadaş ekleyebilir ve sohbetler başlatabilirsiniz. Kullanıcıları cinselliğe göre filtrelemek, şu anda kimin çevrimiçi olduğunu ve daha fazlasını görmek için HER Premium’a geçin.

HER, bölgenizde gerçekleşen LGBTQ + haberlerini ve etkinliklerini de paylaşır ve diğer kullanıcılarla tanışabileceğiniz daha küçük sohbet grupları vardır.

weareher.com

11. İç Çember
En iyisi: genç profesyoneller

Ücretsiz üyelik

Dünya çapında 1,5 milyon kullanıcı

The Inner Circle ilanları, siyah kravatlı çiftler ve kokteyl elbisesi içeren Glyndebourne için promosyonlara benziyor. Bu tanışma uygulaması seçicidir ve bir başvuru süreci bile vardır. Üyelik, bir kullanıcının Facebook ve LinkedIn profillerine, iş tanımına ve fotoğraflarına göre verilir. 2016 yılında bekleme listesinde 450.000 başvuru yapıldı.

İddialı, kariyer meraklısı genç profesyonellerle eşleşmeye hazırlanan The Inner Circle, 10.000 başarılı maç yaptığını iddia ediyor. Uygulamayı indirmek ücretsizdir, ancak premium paketlere yükseltebilirsiniz. Ayrıca özel üye etkinlikleri de vardır. Parkta Polo var mı?

theinnercircle.co

12. Olur
En iyisi: meşgul insanlar

Ücretsiz üyelik

Dünya çapında 50 milyon kullanıcı

Filmlerde insanlar trende gözlerini kilitler, bir konuşma başlatır ve sonra aşık olurlar. Gerçekte, dürtü üzerinde hareket edemeyecek kadar garipiz (ve İngiliziz). Happn devreye giriyor. Başka bir kullanıcıyla yolları geçtiyseniz, bunlar Happn sayfanızın üstünde görünür. Gördüğünüzü beğenirseniz, bir kalp gönderebilir ve eğer bir tane gönderirse, bir konuşma başlatabilirsiniz.

Tam konumunuz paylaşılmaz – yalnızca yaklaşık alan. Uygulama ücretsizdir ancak 10’a kadar ‘Hellos’ dahil olmak üzere Premium avantajlar için yükseltme yapabilir ve sizi beğenen kişilerin listesine erişebilirsiniz.

happn.com

 

Hinge app

 

13. Menteşe
En iyisi: aşkı arayan gençler

Ücretsiz üyelik

Dünya çapında 5.5 milyon üye

Menteşe, “ ilişki uygulaması ” olarak bilinen bin yıl boyunca tanışma oyun bloğundaki yeni çocuk. Bir profil oluşturmak için fotoğraflardan ve tek satırlık bir biyografiden daha fazlasına ihtiyacınız vardır. Bunun yerine, üç soruya cevap vermelisiniz (örn. “Çocukluğumun ezilmesi?… Andrew Garcia”) ve potansiyel maçlar cevaplarınızı “beğenebilir” ve bir konuşma başlatabilir.

Uygulamayı indirmek ücretsiz ve profillere sınırsız erişim, kaydırma ve mesaj gönderme. Bununla birlikte, sonuçları daha iyi filtrelemenize izin veren bir Tercihli Üyeliğe yükseltebilirsiniz (örn. 6 fit’ten fazla birini bulmak için)

hinge.co

14. Tinder
En iyisi: günlük partner

Ücretsiz üyelik

Dünya çapında 50 milyondan fazla kullanıcı

Arkadaşlık uygulamalarının vaftiz babasıdır. Günde 2 milyar görüntülemeye sahip foto-ağır uygulama olan Tinder, potansiyel ortaklara sağa hızlıca geçmenizi, ardından mesaj göndermenizi ve bir tarih düzenlemenizi sağlar. Uygulama, siteye göre, haftada 1 milyon tarihten sorumludur.

Tinder sıradan randevuya yönelik görünüyor. Profiller diğer uygulamalardaki kadar ayrıntılı değildir, ancak adınızı, işinizi, şirketinizi, eğitiminizi, konumunuzu ve Instagram ve Spotify hesaplarınıza olan bağlantıları ekleyebilirsiniz.

tinder.com

 

Tinder app

 

Tinder, gelecekteki ortağınız CREDIT: TINDER’ı potansiyel olarak bulabileceğiniz birçok arkadaşlık uygulamasından sadece biridir
15. Badoo
En iyisi: seçeneklerinizi açık tutmak

Ücretsiz üyelik

Dünya çapında 400 milyondan fazla kullanıcı

Seçim için şımarık olmak istiyorsanız, Badoo’ya bir şans verin. Uygulamaya kaydolduğunuzda dört seçeneğiniz veya aradığınız şey vardır: sadece sohbet etmek, gündelik tarihler, ciddi bir ilişki veya açık fikirli olmak.

Uygulamanın kaydırma işlevi vardır, ancak insanların canlı video sohbetlerine de katılmak mümkündür.

Profiller temel kişisel bilgilerden oluşur ve biri sizi beğendiğinde veya mesaj gönderdiğinde bildirim alırsınız. Ancak bu çok fazla kullanıcı olduğu için bunaltıcı olabilir.

badoo.com

16. Kahve Simitle Buluşuyor
En iyisi için: romantikler

Ücretsiz üyelik

Dünya çapında 7 milyon kullanıcı

Muhtemelen takma adından da anlaşılacağı gibi, bu uygulamanın ana hayran tabanı Amerika’da. Ancak, kesinlikle tanışma oyununa farklı bir şey getiriyor. Öne çıkan USP, sitenin size her gün sadece bir maç göndermesi, yani ikinci bir düşünce vermeden sola kaydırmanın aksine, bu kişinin gerçekten iyi bir maç olup olmadığını düşünmeniz gerektiği anlamına gelir.

Bununla birlikte, ‘Keşfet’ sekmesini tıklayabilir ve günde bir avuç insan gibi. Eşleşirseniz, uygulama kişiselleştirilmiş bir buzkıran önerir (örn. “Thomas’a Tayland’a yaptığı son seyahatinizi sorun!”) Uygulamayı indirmek ve maçlarınızla konuşmak ücretsizdir. Bununla birlikte, mesajların okunup okunmadığını söylemek ve maçınızdaki istatistiklere erişmek için Premium üyeliğe yükseltebilirsiniz – örneğin, ne kadar sürede yanıt vermeleri gerekir.

coffeemeetsbagel.com

 

 

17. Shaadi.com
En iyisi: kararlı bir ilişki arayan bekar Kızılderililer

Ücretsiz üyelik
Dünya çapında 35 milyon kullanıcı

Shaadi.com “Birleşik Krallık’ta 1 numaralı Hindistan evlilik hizmeti” olduğunu iddia ediyor. Tercihinizi ‘gelin’ veya ‘damat’ olarak ayarladığından, evlilik kesinlikle sitenin ahlakının merkezinde yer alır. Sonuçları yaş, boy, din, anadil, yer, medeni duruma ve çocuk sahibi olup olmadıklarına göre filtreleyebilirsiniz. Beğendiğiniz birini bulduğunuzda interest ilgiyi ifade edersiniz ’ve duyguların karşılıklı olduğunu umarsınız.

Üyelik ücretsizdir, ancak Premium üyelik doğrudan maçlarla bağlantı kurmanıza ve ayrıntılı profil bilgilerini görüntülemenize olanak tanır. Bir ilişki danışmanının sizin adınıza tarihler ayarladığı kişiselleştirilmiş bir üyelik de vardır. Sunulan çeşitli paketler sayesinde, 6 milyon kişinin sitede sevgi bulması şaşırtıcı değil.

shaadi.com

En iyi dini tanışma siteleri ve uygulamaları
18. Hıristiyan Bağlantısı
En iyisi: Uzun vadeli bağlılık arayan Hıristiyanlar

Ücretsiz üyelik (sınırlı)

Dünya çapında 110.000 kullanıcı.

Christian Connection’da kullanıcılar, işlerini, siyasi görüşlerini, rüya tatil yerlerini, favori filmleri ve elbette dini bakış açılarını özetleyen ayrıntılı profiller oluşturabilirler.

Beğendiğiniz birini bulursanız, onlara “el sallayabilir” ve mesaj gönderebilirsiniz. Üyelik ücretsizdir, ancak bu yalnızca eşleştirmenize, dalgalar göndermenize ve yanıtları önceden belirlemenize olanak tanır. Abonelik hizmetinin tadına bakmak için 3 günlük ücretsiz bir deneme var; Abone olursanız, ayda 24 £ ‘dan sınırsız mesaj gönderebilir ve sosyal etkinliklere indirimli giriş yapabilirsiniz.

www.christianconnection.com

19. Muzmatch
En iyisi: aşkı arayan bekar Müslümanlar

Ücretsiz üyelik

Dünya çapında 1 milyon üye

Muzmatch’u eğlenceli reklam kampanyalarından tanıyabilirsiniz (“Helal, aradığım ben miyim?”) Ücretsiz arkadaşlık uygulamasında 25.000 başarı öyküsünü açıklayabilecek birçok diğer öne çıkan özellik var. İlk olarak, gizliliğinizi korur – bir takma ad kullanabilir ve fotoğraflarınızı daha sonraki bir tarihe kadar gizli veya bulanık tutabilirsiniz, böylece profilinizde arkadaşlarınız veya ailenizle karşılaşma tehlikesi yoktur.

Tüm kullanıcılar doğrulanır ve sohbetlerinizde bir şaperon (“Wali”) tercih edebilirsiniz. Uygulama tokatlamak, maç ve sohbet için ücretsizdir. Ancak, sizi beğenmeden önce birisiyle konuşabileceğiniz Anında Eşleme’ye yükseltebilirsiniz.

muzmatch.com

20. JDate
En iyisi: Yahudi bekarlar

Ücretsiz üyelik

Ağın en büyük Yahudi escort servisi JDate yaklaşık 20 yıldır var. 2017’de yeniden tasarlanmasının ardından, şimdi daha akıcı bir hizmet. Bir biyografi (genellikle 100-150 kelime) ve en fazla 6 fotoğraf yükledikten sonra, fiziksel özelliklerini, hobilerini, dini pratiklerini ve aradıklarını değerlendirmek için başkalarının profillerine göz atabilirsiniz.

Sizi kimin sevdiğinin bir listesi olan Look Book ile potansiyel ortakları takip etmek kolaydır. Ayrıca, sitenin günlük sorular sağladığı ve cevapları maçlarınızla karşılaştırabileceğiniz Kibitz Köşesi sayesinde sitede bir topluluk hissi var.

jdate.com

 

Avrupa Arkadaş Online Ana Sayfa>

TÜM Hollandalı Datingsitlerini karşılaştırın

Avrupa Online Arkadaşlık
Tags100 ücretsiz online tanışma siteleri avrupa, avrupa’da en iyi ücretsiz online tanışma siteleri, avrupa ücretsiz online tanışma siteleri, avrupa ücretsiz online tanışma siteleri, avrupa’da ücretsiz online tanışma siteleri, ücretsiz online tanışma siteleri tekler avrupa

Leave a Comment