Avrupa’da ücretsiz online tanışma siteleri? 2023

Updated: January 28, 2023

En iyi tanışma siteleri ve uygulamaları

Avrupalı  bekarlarla tanışmak  hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bugüne kadar flört etmek veya sadece Avrupa  bekarlarıyla sohbet etmek için en basit çevrimiçi tanışma sitesine hoş geldiniz  Bölgenizdeki bekar Avrupalı  erkek ve kadınlara kaydolmak, fotoğrafları görüntülemek ve mesaj göndermek ücretsizdir  !

25 milyondan fazla single ile Facebook’takiAvrupasingle’ları için en büyük en línea randevu uygulamalarından biri   olan FirstMet,olgun yetişkinlerin Avrupalı  insanlarla tanışmasını eğlenceli ve kolay hale getiriyor 

Online randevu ve flört uygulamaları yeni bir partnerle tanışmanın en popüler yollarından biridir ve İngiltere’de yaşam ve ilgi alanlarının her kesiminden insanlara hizmet veren 1.400’den fazla site bulunmaktadır.

Yani, köpekler için deli, yeşil konular hakkında tutkulu veya en iyi şarapların uzmanı olun, kesinlikle ilgi alanlarınızı paylaşan birini bulacaksınız.

İnternet bize coğrafi sınırları aşabileceğimiz ve dünyanın herhangi bir yerinde oturan insanlarla iletişim kurabileceğimiz bir platform sağladı. Bu, seçtiğiniz bir arkadaşınızı bulabileceğiniz ve sesli, görüntülü veya yazılı sohbet başlatabileceğiniz bir arabirimdir. Ücretsiz ve premium sohbet hizmetleri mevcuttur. Hizmetleri uygun bir şekilde kullanmaya karar verebilirsiniz.
Çoğumuz su gün yeni deneyimler istiyoruz. Biz ve diğer insanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyoruz! Bizi daha canlı hissettiren de budur! Burada arkadaş gibi yabancılarla konuşabileceğimiz ve anlarımızı paylaşabileceğimiz harika bir etkileşim mekanımız var! Bazen bizi tanımayan ama yine de bizimle ilgilenen insanlarla daha rahat hissedebiliriz! Bu kişilerle daha rahat bir şekilde açılabilir ve konuşmamızın tadını daha fazla çıkarabiliriz. Sırlarımızı yabancılarla paylaşırsak, kendi toplumumuzda gizliliğimizi kaybetme konusunda endişelenmemize gerek kalmaz ve yine de farklı zihinlerden farklı noktalarda yardım alabiliriz. ¡Bu deneyimi yaşayın, zevkinize uygun bir yabancı bulun ve sohbete başlayın!

Yılın herhangi bir zamanı romantizm için harika bir zamandır ve bahar, yaz, kış veya sonbahar olsun, aşk kesinlikle su zaman havadadır ve potansiyel olarak tanışma sitelerinde! Bekarsanız, bir ortak arıyor olabilirsiniz bir park dolaşabilir veya harcamak istiyor izlerken sizinle bir tembel hafta sonuve daha iyi ne yer anlamına gelen derin dostluklar bulmak için  internette daha ?Disney bir artı . derin orada bulmak ve hangi Kişilik iyi yeri yapmak olduğunu anlamlı Refakat daha  . internette mi?

İşte piyasadaki en iyi tanışma sitelerine genel bakış. En iyi tanışma siteleri için önerilerim öncelikle bir kadın olarak çevrimiçi tanışma siteleri ile kendi deneyimlerime dayanmaktadır, iyi bir ölçü için atılan arkadaşlardan bazı ağızdan ağızaza

Coffee Megel, Bagel, öğlen su gün küratörlü maçlar veya “simit” göndererek insanlara daha kaliteli maçlar sunmayı umuyor. İlk mesajlar için buz kırıcılar önerirler ve profiller Tinder’dan daha derindir. Biraz ekstra el tutmayı sevenler için SPK en kötü seçenek değil. Ancak, uygulamayı çok fazla özellik ve hile ile kullanmak için kafa karıştırıcı buldum. Bir tanışma uygulamasını nasıl kullanacağımı öğrenmek için çevrimiçi eğiticilere bakmam gerekmemelidir. Ve neden çağrı Simit ile eşleşiyor?

Ben de çok saldırgan buldum bildirimlerde hayal kırıklığına uğradım. SPK sürekli “nazikçe” bana eşleştiğim insanlara mesaj göndermemi hatırlatıyordu. Sonunda aşağıdaki bildirimi aldıktan sonra uygulamayı devre dışı bıraktım: “Bugün kimin patronu olduğunu göster ve bugün buzları kır!” Günün sonunda, SPK ile mükemmel bir uyum içinde olan arkadaşlarım var, ama bu benim en sevdiğim uygulama değil.

Arkadaş uygulamalar bir tür emmek, ama sonra da çıkıyor. Doğru kişiyi bulmak gerçek bir angarya olabilir ve meşgul biriyseniz, barlarda takılmak için zaman yoktur. Öyleyse neden özel birini bulmak için akıllı telefonunuzu kullanmıyorsunuz? Hem büyük dobladillo de küçük ekranlar tarafından giderek Artan bir CaGdA, Eğlence Veya aşk arayışınızdaki şansınızı artırmanın, kendinizi Dijital bir tanışma tahtasına yerleştirmekten Daha iyi bir yolu yoktur.

Yesca uygulaması artık bir Facebook hesabına sahip olmanızı gerektirmiyor, ancak 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor. Etkinleştirildikten sonra 500 karakterlik bir biyo ve altı adede kadar resim içeren özlü bir profil oluşturabilirsiniz (su zaman öneririz bir fotoğraf dahil). Ayrıca Tinder’ı Instagram hesabınıza bağlayabilir ve işvereniniz ve / veya okulunuz hakkında bilgi ekleyebilirsiniz. Keşif ayarları, istenirse diğer kullanıcıların sizi bulmasına ve gördüğünüz kişilerle ilgili birkaç tercih belirlemesine olanak tanır. Sonra gerçek eğlence başlar.

Çalışan bir yetişkin olarak gerçek dünyaya girdikten sonra geldiğiniz üç fark vardır:

1. 9 ile 5 arası iş nadiren sadece 9 ile 5 arasındadır.

2. Boş zamanınız oldukça sınırlıdır.

3. Arkadaş berbat.

Sıçan yarışına katılmadan önce keyif aldığınız sosyal özgürlükler, The Man için çalışırken bir hit yapar. Maalesef bekarlar için bu, tanışma hayatınız için tehlikeli olabilir.

Yoğun profesyoneller için “birini bulma” fikri göz korkutucu bir görev gibi görünebilir. Son teslim tarihleri, iş yemekleri ve toplantılar bolca, biriyle tanışmaya çalışmak genellikle yapılacaklar listenizin sonuna düşer. İçine kapanırsanız, sosyal sayacınız, kendinizi güzel bir şansa tanıtmayı düşünmek için meslektaşlarınızla yapılan küçük konuşmalardan çok yorulur. Ancak, bu yüzden randevu uygulamaları icat edildi: çevrimiçi randevuyu kolaylaştırmak, boş zamanınızı akıllıca kullanmanıza izin vermek.

Tek ve çalışkan bir profesyonel olmak gerçekten garip bir andır: bir şekilde, hayatınızın bir parçası olarak kariyer ve paraya sahip olabilirsiniz, aşk kısmı ise çok fazla çöp yakıyor. Çevrimiçi buluşmanın özü kolay olsa da (bağlantılar için Tinder, uyum  gerçekten  ciddi olmakla birlikte), aynı zamanda hedefe yönelik ve yaşam tarzlarını anlayan birini bulmak karmaşık olabilir. Tüm randevu uygulamaları kariyer odaklı insanlar için anlamlı değildir, ancak kullanıcı tabanı, kayıt gereksinimleri ve genel uygulama ortamı gibi şeylere bakmak, aradığınızı bulma şansınızı artırabilir.

Ölüm hakkı aktivisti Matt Vickers,

 

İster sıradan bir şey ister uzun vadeli bir ilişki olsun, aramanızı çok daha kolaylaştıracak bir uygulama var. Listemizdeki en yüksek sıralama EliteSingles ve Match idi. Eharmony ve Match gibi sitelerde, ilk çıktının (yani uzun bir kayıt ve / veya üyelik ücreti) geri dönüş için buna değdiğini gördük. Sonuçta, gerçek hayatta buluşma olasılığının hiç kimseyi zayıflayabileceği bazı tokatlamak tabanlı ücretsiz uygulamaların aksine, aşk için fiyat ödemek isteyen kişiler açıkça cidd. Hiçbir çalışan KiSi Bunun için Zamana sahip değildir, ancak Uygulama seçimimiz Bisagra, özellikle tarihlere gitmek için uygulamada Olan bekarlarla doludur ve özellikle daha fazla insanın iş için taşınması gereken büyük şehirlerde popülerdir.

Neden Ciddi İlişkiler İçin Harika Bir Arkadaşlık Uygulaması

Diğer kullanıcılarla iletişim kurmak istiyorsanız, Menteşe profilinizi tamamen tamamlamanız gerekir: 6 fotoğrafı yükleyin ve 3 hızlı yanıtı tamamlayın. Bu gereksinim, yalnızca bağlantı arayan veya süreçte çok fazla zaman harcamak istemeyen kişilerin dışlanmasına yardımcı olur (ve muhtemelen uygulamayı önemli ölçüde kullanmazlar).

 

Menteşe, uygulama ile etkileşimlerine dayanarak olası eşleşmeleri sunmak için makine öğrenimini de kullanır, bu nedenle alanındaki single’ları düşünmeden kayar.

Bu, özellikle Mente’in zaman içinde tercihlerinizi analiz eden “En Uyumlu” özelliği ile gönderdiğiniz ve aldığınız beğeni türleri söz konusu olduğunda geçerlidir.

Bu günlük maç önerileri, hem yapay zekaya hem de genel olarak “istikrarlı evlilik algoritması” olarak bilinen Gale-Shapley algoritmasına dayalı olarak küratörlüğünü yapıyor. Veya McLeod’in Akşam Standardına açıkladığı gibi, “beğeneceğiniz biri de kimin Seni geri sevmek için. “

Menteşe ayrıca, uygulamada yapılan “Biz Buluştuk” adlı bir sayı değişimini de takip ediyor. Sizin ve maçınızın gerçek dünyada buluşup toplanmadığını ve eğer öyleyse tarihin nasıl gittiğini soran bir bildirim alacaksınız. Geri bildirim, eşleşmenizle paylaşılmaz, eşleşen algoritmaya özgü tercihleriniz hakkında daha fazla veri sağlamak için tasarlanmıştır.

Menteşe uygulamasını iOS veya Android’e indirmek ve bir profil oluşturmak ücretsizdir. Cep telefonu numaranız veya Facebook üzerinden kayıt olma seçeneğiniz vardır.

Ancak Hinge, sahte profillerin oluşturulmasını engellemek için yoğun bir çaba harcıyor, bu nedenle yeni kullanıcıların bu şekilde kaydolmak için en az 60 Facebook arkadaşına sahip olması gerekiyor.

Ücretsiz Menteşe kullanıcıları bir fotoğraf hakkında yorum yapabilir veya “beğenebilir” veya günde en fazla 10 profilden hızlı yanıt alabilir. Yaş aralığı, mesafe, yükseklik, etnik köken ve din gibi temel eşleme filtrelerini de kullanabilirsiniz.

 

Herhangi biriyle bağlantı kurmak için bir aboneliğe yatırım yapmanız gerektiğinden, Maçta bulacağınız bekarlar daha duyarlı olma ve tarih planlarına ayrılma olasılığı daha düşüktür. Ayrıca sahte profillerle karşılaşma olasılığınız daha düşüktür.

CEO Hesam Hosseini’ye göre Match’in hedefi “sizi bir ilişkiye sokmak” tır. Kaydırma yapmamanızın nedenlerinden biri budur – formato, insanları profilleri okumak için zaman harcamaya teşvik etmek için oluşturulmuştur.

Hosseini’nin “AskMatch” özelliğini başlatmasının nedeni de budur – profilinizi nasıl geliştireceğinizden bir tarihte nasıl hareket edeceğinize kadar değişen sorulara cevap verecek gerçek, canlı bir arkadaş.

En popüler arkadaşlık uygulamaları gibi, Bumble iOS veya Android için ücretsiz olarak indirilebilir ve ayrıcalık ödemeden bir profil oluşturabilir, kart yığınınızı kaydırabilir ve mesaj alışverişi.

Adición de “Bumble Boost”, bir hafta tiene 8.99 dolar, bir tiene 29.99 dolar, 3 tiene 49.99 dolar ve 6 y 79.99 dolar se añaden premium abonelik de var.

Bumble Boost 3 ana avantaj içerir:

  • Profilinizi zaten kimin beğendiğini görün, bu nedenle sağa doğru hızlıca kaydırma hızlıca eşleşir
  • “İlk mesaj” geri sayımını 24 saat daha uzatın
  • Süresi dolmuş maçlarla anında yeniden eşleştirin, böylece Bumble maç özet akışınızda tekrar açılmalarını beklerken zaman kaybetmenize gerek kalmaz.

Bumble Boost hakkında daha fazla bilgi almak ve satın almaya değer olduğunda, bu Bumble Boost incelemesine göz atın!

Coffee, Dawoon, Soo ve Ahreum Kang kızkardeşleri tarafından “inme geçiren insanlar için anlamlı bir buluşma uygulaması” olarak oluşturulan Simit ile tanışıyor, insanların başvurudan ayrılmaları ve 8 günlük bir sınırlama getiren gerçek tarihler girmeleri için çalışıyor mesaj alışverişinde.

Dawoon Kang’ın sık sık belirttiği gibi, “Mümkün olduğunca çok beğeni almak değil, doğru olanı almakla ilgili.”

SPK’nın başından beri, bir güvenlik üssü üzerine inşa edilmiş, hem erkekler hem de kadınlar için çekici bir platform sağlamak olmuştur.

 

Coffee, Dawoon, Soo ve Ahreum Kang kızkardeşleri tarafından “inme geçiren insanlar için anlamlı bir buluşma uygulaması” olarak oluşturulan Simit ile tanışıyor, insanların başvurudan ayrılmaları ve 8 günlük bir sınırlama getiren gerçek tarihler girmeleri için çalışıyor mesaj alışverişinde.

Dawoon Kang’ın sık sık belirttiği gibi, “Mümkün olduğunca çok beğeni almak değil, doğru olanı almakla ilgili.”

SPK’nın başından beri, hem erkekler hem de kadınlar için çekici, bir güvenlik ve kalite tabanı üzerine inşa edilmiş bir platform sağlamak olmuştur.

Kim kahve ve simit kullanıyor?

Kadınlar genellikle bu popüler arkadaşlık uygulamasında erkeklerden yaklaşık% 60 ila% 40 oranında daha fazladır. Kullanıcıların yaklaşık% 36’sı 18 ila 29’dur ve 30-49 aralığında% 55’in biraz üzerindedir.

Ciddi İlişkiler için Neden Harika Bir Uygulama?

Uyumlu insanları birbirlerinin önüne getirmek için tasarlanan “sonsuz kaydırma” yaklaşımı üzerine “yavaş kalma” yaklaşımı sayesinde SPK, özellikle kadınlar olmak üzere nicelitet

“#LadiesChoice” olarak adlandırılan kadınlara, arama kriterlerine uyan ve profillerini zaten “beğenen” 6 yüksek uyumlu, önceden taranmış Simit gönderilir. Erkekler ayrıca günde 21’e kadar sınırlı sayıda önerilen Simit alırlar.

Hem erkekler hem de kadınlar, Discover bölümünden daha fazla eşleşme sağlamak için “Fasulye” (uygulama içi para birimi) harcama seçeneğine sahiptir.

Kahve Simit Maliyetini Karşılar

Coffee Meets Bagel, iOS veya Android için ücretsiz olarak indirilebilir ve ayrıca bir profil oluşturabilir, öğlen önerilen günlük Simitleri alabilir ve ödemeden mesaj alışverişi yapabilirsiniz.

 

Dinleyin, ister ayık olun, isterse alc’ın tadından nefret edin, Loosid, alemi seçmeyen başkalarıyla tanışmak isteyen herkes için bir buluşma platformudur. Eşleştikten sonra, Loosid sizin ve yeni sevgilinizin bir barda buluşmanın ötesine geçmesi için ayık etkinlikler önerecektir.

Eğer brunchin yaparken “telefon ilk yiyor” ilk dil ise, o zaman foodie kalma uygulaması Dine hoş geldiniz. Burada kayma yok – sadece “yemek” için bazı potansiyel eşleşmeler talep edin ve kabul ederlerse, küçük konuşmayı atlayın ve 5 yıldızlı mutfağın ilk buluşması için buluşun.

Kinkoo profilinizde karışıklıklarınızı, karışıklıklarınızı, deneyim düzeyinizi ve herkesin aynı sayfada olmasını sağlamak için ne tür bir bağlantı aradığınızı listelemenizi gerektiririririr. Kaydırı ve vanilyalı olmayan aynı tadı arayan kişilerle eşleştirin, ardından IRL’yi bağlayın.

Bumble’da kadınlar ilk hamleyi yapar. Eşleşmeden sonraki 24 saat içinde, adama bir mesaj göndermeniz gerekir veya bağlantınızın süresi dolar ve konuşamazsınız. Bir mesaj gönderdikten sonra, 24 saat içinde yanıt vermelidir veya maçın süresi dolar. Başka kadınları bulmakla uğraşıyorsanız, ya bir maçta ilk hamleyi yapabilirsiniz. Temel olarak, istifleme maçlarını durdurmanıza ve aslında oraya çıkıp sihirlerin gerçekleşmesini sağlamaya çalışıyorlar!

Bir tanışma uygulaması, LGBTQ + haber kaynağı ve queer olaylar için takvim olabilir lezbiyen, biseksüel ve queer kadınlar için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır. Cevaplanacak kişilik soruları yoktur ve kişinin kim olduğu hakkında fikir edinmek için doğrudan profillere bakabilirsiniz.

Kabul edelim, online randevuya göz atmak bu gün tamamen farklı bir oyun ve en iyi arkadaşlık uygulamalarından sunulan birçok farklı seçenek ve ekran var. Kaydırıcı mı? Bumble’da bir mesaj gönderilsin mi? Menteşe üzerinde çatlak profili oluşturmak mı? Orada mutlak bir mayın tarlası var.

İngiltere’deki Comscore’dan çevrimiçi en son anket, 7,6 milyondan fazla  kişinin Haziran 2019’da bir uygulamayı Veya tanışma sitesini Ziyaret ettiğimizi ortaya koyuyor  … Bu, 18 yaşından büyük 6 İnternet kullanıcısından 1’i. birkaç toprak kayması ve sonra da tanışma uygulamasının ortalama kullanıcısı, değerli zaman aramasını 191 dakika harcıyor.

Gelecekteki yaşam partnerinizle gelişen ve yavaş bir romantizm mi arıyorsunuz yoksa sadece ayak parmağınızı tarihlendirme suyuna batırıyor olun, hızlı bir toplantı için yeni biriyle bağlantılandırmak için bir kitap olarak yiyebileceğiniz ayrıntılı profillerden. Kırık bir ilişkiden sonra, alkışlıyoruz, zor, bunlar yeni buluşma fırsatlarını keşfetmek için piyasadaki en iyi seçeneklerdir.

En iyisi:  Daha ciddiye çıkmak isteyen kültürlü ve hırslı insanları bulmak
Süper seçici bir süreç, kaydırmaya veda edin ve hobileri, favori mekanları ve geçmiş tatilleri sergileyen daha dolgun profilleri taramayahaha merha. Bir sonraki tatilinizde en iyi ipuçlarını bulun veya yeni bir kullanıcı profilinizi kontrol ettiğinde bildirimden yararlanın…
Maliyet:  inscripción gratuita, pero deberá pagar una membresía completa (£ 19.99 +) para ver sus mensajes y mensaje a otros.

Milenyum ve Gen X zihniyetinde genellikle ‘kararsızlığın gücü’ gelir. Bugün o kadar çok seçenek var ki, insanlar ne seçeceklerini felç ediyorlar, çünkü yanlışsa ne olur! Bugün bir şey yapmadan önce ‘en iyi …’ yi araştırıyoruz, bu yüzden bir randevu uygulaması seçmek çok karmaşık bir durum olabilir. Yeni bir randevu uygulaması mı tercih etmelisiniz? Çok popüler mi? Ücretsiz mi ücretli mi? Ugh, düşünecek çok şey var.

ABD online randevu uygulamaları için en iyi seçeneklerimizi girmeden önce. UU. 2019’da rahatlatıcı bir mola verelim. Bir randevu uygulaması seçerken hiçbir şey taahhüt etmediğinizi unutmayın. Deneyebilir, daha sonra nasıl hissettiğinizi ve nasıl düşündüğünüzü görebilirsiniz. Ayrıca, birden fazla tanışma uygulaması indirebilirsiniz! Evet, karıştırmak ve biraz çeşitliliğe sahip olmak istiyorsanız, çoğu insan uygulamalarına özel değildir, bu yüzden çekinmeyin. Şimdi hepimiz aşk hayatımızda biraz daha kararlı ve kendimize güveniyoruz, şu anda piyasadaki en iyi arkadaşlık uygulamalarından bazılarına göz atalım!

Görünüşler önemli olsa da, çoğu insan bir ilişki oluşturmak için daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu bilir. EliteSingles uygulamasının üyeliği 30-50 arasındadır, bu nedenle yaşın yararıyla bir kitabı kapağına göre yargılamamanız gerektiğini bilmek bilgelik gelir. Sosyal medya kelebeği değil misiniz? Telaşa gerek yok. EliteSingles, başlayabilmeniz için sosyal ağ bilgilerinize ihtiyaç duymaz. Tek ihtiyacınız olan bir e-posta adresi ve kaydolmak için bir parola.

Bir arkadaşlık sitios web kaydolmak bazı insanlar için işe yarayabilir. Bir profil oluşturmak, güzel fotoğraflar çekmek ve sonra o mükemmel kişiyi aramaya başlamak zorundasınız. EliteSingles ile sizin için ağır kaldırma yapıyoruz, tamaño günde 3-7 maç gönderiyoruz, böylece arkanıza yaslanın, rahatlayın ve çıkmanın tadını çıkarın.

Ama sizin için doğru olan tanışma uygulamasını nasıl seçersiniz? Arkadaşlık uygulamaları arıyorsanız ‘eHarmony vs. Match?’ Sorusunu içeren bazı makaleler görebilirsiniz. bunun nedeni, bu sitio weblerinin su ikisinin de benzer üyelere hizmet vermesidir. Sus sitios web ikiinde de çok sayıda kullanıcı var. EliteSingles US, ayda 173,000’den fazla yeni üyeye sahiptir; hepsi yüksek eğitimli, profesyonel bekarlar, uzun süreli aşk arıyor.

Avrupa Arkadaş Online Ev

Leave a Comment