10 سال از ExpressVPN را جشن بگیرید با صرفهجویی بیش از 40 پوند در یک اشتراک 12 ماهه 2022

Updated: November 30, 2022

فقط به شما اجازه می دانید، اگر شما چیزی را در اینجا خریداری کنید، Mashable ممکن است کمیسیون وابستگی کسب کند.

تمام دستگاه های خود را از هکرها و ردیاب ها محافظت کنید.
تمام دستگاه های خود را از هکرها و ردیاب ها محافظت کنید.

تصویر: pexels

توسطتخفیف Mashableسبز جوزف

10 سال است که به سختی در دنیای فناوری در حال وقوع است. Instagram حتی یک مورد یک دهه قبل هم نبود. نه، Tinder، PS4 یا 4K تلویزیون بود. مقدار زیادی می تواند در 10 سال تغییر کند.

اگر یک سرویس برای 10 سال در این کسب و کار جان سالم به در برده باشد، می توانید احساس اطمینان کنید که این کار را می کند، زیرا اگر این کار را نکنند، طولانی خواهد شد. ExpressVPN یکی از این خدمات است و به ماموریتش اطمینان پیدا کرده است تا هر کس بتواند از اینترنت با حفظ حریم خصوصی، امنیت و آزادی استفاده کند.

شما می توانیدExpressVPN10 ساله را با صرفه جویی در خدمات جشن بگیرید. طرح 12 ماهه در حال حاضر 35 درصد کاهش می یابد تا فقط6.48 پوند در ماهباشد. این معامله موجب صرفه جویی بیش از 40 پوند در هر ماه می شود و با تضمین 30 روزه پول نقد همراه است.

ExpressVPNدارای یک شبکه عظیم از بیش از 3000 سرور سریع در 94 کشور است و به شما کمک می کند فورا سایت ها و برنامه هایی را که دوست دارید بلاک کنید. این یک سرویس امن نیز با رمزگذاری قدرتمند است که از هکرها و ردیاب ها اجتناب می کند. اگر شما کاملا راضی نیستید، پس می توانید در عرض چند ثانیه با اطمینان از خدمات مشتریان کمک بگیرید.

تنها یک راه مناسب برای جشن 10 سالExpressVPN وجود دارد، و این یک معامله است.

 

ادامه مطلب