یک فیلتر انقباض جنسیتی Snapchat Man Use Snapchat برای گرفتن یک پلیس به احتمال زیاد درخواست یک مهاجم 2022

Updated: December 3, 2022

موفقیت ویروسی فیلتر جنسیت جابجایی جنسی Snapchatدو برابر دریافتبرنامه پس از معرفی آن در ماه مه بود. برخی ازکاربرانترانسفورماتور فیلتر را مورد انتقاد قرار داده اند، اما همچنین یک دانش آموز کالج را مجبور کرد تا یک شکارچی ادعا کند که پلیس به عنوان پلیس شناخته می شود.

طبق گفته NBC Bay Area، دانش آموز 20 ساله دانشگاه کانتی سان فرانسیسکو، اتان (نام خانوادگی او برای حفظ حریم خصوصی خود) از فیلتر استفاده کرد به عنوان یک دختر زیر سن قانونی به صورت آنلاین استفاده می شود. اتان به NBC گفت: او از اینکه پس از یکی از دوستانش به او گفته شد که آنها به عنوان یک کودک مورد آزار جنسی قرار گرفته اند الهام گرفته شده است که به دنبال شکارچیان گربه بگردد.

با استفاده از فیلتر جابجایی جنسی Snapchat، او عکس خود را به عنوان یک دختر تغییر داد و یک پروفایل Tinder را با نام «استر» تنظیم کرد. یک مرد او را به آنجا فرستاد و گفت: «آیا امشب سرگرم کننده هستی؟»

اتان به NBC گفت: “من تصمیم گرفتم از آن استفاده کنم.”

این مرد تبدیل به رابرت دیویس، افسر پلیس سان ماتئو شد.

اتان مکالمه Tinder خود را به پیام رسان Kik انتقال داد و سپس پیام مستقیم مستقیم Snapchat را،به گفته CBS، جایی که صدای آن بیشتر شد. “استر” به دیویس گفت که او 16 سال دارد و از او پرسید که آیا او را ناراحت کرد. او گفت که با توجه به پلیس که تصاویری از گفتگو را دیدم، این کار را نکرد.

این جفت ارز بیش از 12 ساعت است. از آنجا که Snapchat شخص دیگری را مطلع می کند زمانی که کسی تصویری از گفتگو خود را می گیرد، دریافت مدارک برای ارسال به مقامات، روی حیله و تزویر بود. اتان گفت، او قبل از گرفتن چندین عکس در یک زمان، باید تلفن خود را در حالت هواپیما چرخانده، تا از پلتفرم هشدار Davies جلوگیری شود و احتمالا مسدود شود.

وی تصاویر را به خط نوشتۀ پلیس محلی ارسال کرد و دیویس با یک شمار ارتباط با یک فرد مجروح به منظور جرم جنایت دستگیر شد.

“در حالی که تحقیقات جنایی هنوز در حال انجام است، این اتهام، اگر درست است، مزاحم است و رفتار ادعا می کند ارزش ها و اصول این بخش را نقض می کند”، یک سخنگوی اداره پلیس سان ماتئو به بیانیه ای از طریق ایمیل به مادربرد گفت.

سوزان مانایمر، رئیس پلیس سان ماتئو، گفت: “این رفتار ادعایی، اگر درست باشد، به هیچ وجه انعکاسی از آنچه که ما به عنوان یک وزارتخانه پشت سر گذاشتهایم، متاثر از اصول اداره و حرفه ما است.” صورتحساب.

با توجه به اداره پلیس سان ماتئو، دیویس در حال حاضر در بازپرداخت حقوق می پردازد.

 

ادامه مطلب