یک دانشجوی کالج از فیلد مبادله جنبش Snapchat استفاده کرد تا یک شکارچی ادعا کند که در مورد Tinder (SNAP) 2022

Updated: December 1, 2022

  • بر طبق گزارش NBC Bay Area، دانش آموز 20 ساله دانشگاهی در منطقه خلیج سانفرانسیسکو از فیلترشکن جنبش Snapchatبرای گرفتن شکارچی ادعا کرد که درTinderبه دنیا آمده است.
  • او به عنوان یک دختر 16 ساله به نام استر، دانش آموز می گوید که پیام های جنسی را با یک مرد 40 ساله در Tinder، KiK و Snapchat مبادله می کند.
  • محققان گزارش داده اند که پس از گزارش پیام هایی با سورتمه های سرسبز سیلیکون ولی، مأموران متوجه شدند که مظنون یک افسر پلیس سان ماتئو به نام رابرت دیویس است.
  • به گفته پلیس، دیویس در 6 ژوئن دستگیر شد و متهم به تماس با یک فرد مجرم به جرم جنایت شد.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی Business Insider بروید.

یک متخصص پلیس سان ماتئو، کالیفرنیا پس از ادعا مبادله پیام های جنسی با یک دانشجوی مردانه به عنوان یک دختر 16 ساله در رسانه های اجتماعی دستگیر شده است.

اتان، دانشجوی دانشکده منطقه خلیج سان فرانسیسکو، می گوید که از فیلتر جنسیت جنبش Snapchat استفاده کرده است تا یک پروفایل جعلی Tinder برای یک دختر به نام استرس ایجاد کند. اگرچه تعداد بی شماری از فیلتر استفاده کرده اند تا ببینند آیا تصاویر جابجایی جنسیتی در رسانه های اجتماعی محبوب هستند یا نه، Ethan بهوابسته به منطقه خلیج NBCگفت که او الهام گرفته شده است تا سعی در گرفتن یک کودک شبه بالقوه کودک را پس از یک دوست به او گفت که او به عنوان جوان دختر او از طریق ترس انتقامجویی از نام خانوادگی خود رد شد.

در نهایت، “استر” توسط یک مرد 40 ساله در Tinder فرستاده شد که از اتن / استر “خواست تا امشب سرگرم کننده باشد”، به گفته این گزارش. از آنجا که Tinder اجازه نمی دهد پروفایل های زیر را نداشته باشند، حساب Esther به عنوان 19 ساله ذکر شده است، اما اتان می گوید که او بارها و بارها به مرد گفت Ester 16 بود زمانی که مکالمه خود را به Snapchat و KiK، یکی دیگر از پیام برنامه تبدیل شده است. طبق گفته NBC Bay Area، پس از ارسال نامه به طور مستقیم و به مدت 12 ساعت با این مرد، پیام ها را به خط تلفن ثابت خیابان سیلیکون ولی گزارش دادند.

پس ازآغاز تحقیقات خود، کارآگاهان پلیس مشخص کردند که مظنون رابرت دیویس، افسر پلیس سان ماتئو است. مقامات اجرای حکم های جستجو بر روی دستگاه های الکترونیک دیویس و برنامه های تلفن همراه، منجر به حکم جعلی برای دستگیری او شد. به گفته پلیس، دیویس در 6 ژوئن دستگیر شد و متهم به تماس با یک فرد مجرم به جرم جنایت شد.

بر اساس بیانیه ای از پلیس سان ماتئو، دیویس زمانی که اداره از تحقیقات مطلع شد، به دفاتر اداری پرداخت می شود.

سوزان مانایمر، رئیس پلیس سان ماتئو، گفت: “این رفتار ادعایی، اگر درست باشد، به هیچ وجه انعکاسی از آنچه که ما به عنوان یک وزارتخانه پشت سر گذاشتهایم، متاثر از اصول اداره و حرفه ما است.” یکبیانیه در فیس بوک به اشتراک گذاشته شد. “به عنوان افسران پلیس سان ماتئو، ما سوگند یاد کردیم که به خدمت و حفاظت از جوامع ما کمک کنیم. من می توانم اطمینان بدهم که ما به این تعهد برای خدمت به جامعه ما با “حرفه ای گری، یکپارچگی و تعالی” پایدار هستیم. “

شما می توانید مصاحبه ای با Ethan زیر را تماشا کنید یابرای جزئیات بیشتر به NBC Bay Area بروید.

 

ادامه مطلب