یک بی احترامی: بازار نرم افزار دوستیابی ایالات متحده بالا می رود 2023

Updated: January 26, 2023

آیا تک آهنگ های آمریکایی از برنامه های دوستیابی مانند Tinder علاقه مند هستند؟

برنامه های دوستانه آنلاین، که توسطگروه Match Group(NASDAQ: MTCH) Tinder رهبری می شوند، در سال های اخیر محبوبیت زیادی داشته اند. با این حال، با توجه به پیش بینی های eMarketer، رشد بازار در سه سال آینده افت خواهد کرد، زیرا کاربران جدید کمتر ثبت نام می کنند و کاربران بین برنامه های موجود رانندگی می کنند.

نمودار نشان دهنده رشد سالانه بیش از یک سال در برنامه های کاربردی کاربر برنامه های کاربردی U.S.

منبع داده: eMarketer. نمودار توسط نویسنده

این به نظر می رسد اخبار بد برای مسابقه، که در سال گذشته چهار مورد از پنج برنامه های دوستیابی برای هزاره های ایالات متحده (Tinder، Match، OKCupid، و POF) متعلق به 4 مارس بود. با این حال، عجیب و غریب آنلاین دوستانه در حال آماده شدنبرای این است کهبا سه استراتژی کلیدی: افزایش درآمد خود را در هر مشترک با سطوح حق بیمه جدید، به دست آوردن چالش های طاقت فرسا مانند Hinge، و گسترش به بازارهای خارج از کشور.

سطوح حقوقی Match برای Tinder، Tinder Plus و Tinder Gold، به کاربران اجازه استفاده از ابجکت نامحدود، لغو swipes، ارتقاء پروفایل های خود و موارد دیگر را می دهد. این شرکت همچنین اخیرا گروه رهبری خود را برای تسریع رشد آن در بازار آسیا تغییر داد. این حرکت ها پرداخت می شود و وال استریت انتظار دارد که درآمد آن در سال جاری 16.5 درصد افزایش یابد.

این نشان دهنده کاهش در سالهای گذشته است، اما مسابقه هنوز هم در زمینه آتش سوزی با فرصت های رشد فراتر از آمریکا است. بازار ایالات متحده برای برنامه های دوستیابی ممکن است بلوغ داشته باشد، اما بازیکنان اصلی هنوز هم می توانند رشد کنند.

لئو سان هیچ موقعیتی در هیچ کدام از سهام ذکر نشده است.Motley Fool سهام و توصیه گروه Match.The Motley Fool یکسیاست افشای است. “>

 

ادامه مطلب