گپ ویدیویی قبل از تاریخ های اول در واقع ایده وحشتناکی نیست 2022

Updated: August 15, 2022

یکشنبه بعد از شکرگذاری بود. خودم را در اتاقم قفل کردم و منتظر ساعت 9 اعتصاب ساعت شدم. سپسبرنامه لیگرا در تلفن من باز کردم ، یک دکمه را فشار دادم ، و با اضطراب به شمارش معکوس روی صفحه من خیره شدم تا اینکه یک غریبه ظاهر شد.

دو دقیقه دیگر با سکوت های بی دست و پا و گفتگوی کمی دردناک دنبال شد. اما بعد از مدتی معلوم شد که بسیار تحمل پذیر است و در واقع یک نوع سرگرم کننده است.

برای چند سال گذشته ، من دوستانم را تماشا کرده ام که برنامه های دوستیابی را به چپ و راست می کشند ، به تاریخ های بیشماری می روند و متأسفانه ، بعضی اوقات ، ارواح می شوند. مدتی نشستم و آرامش گرفتم و روی تخت روابطم آرام گرفتم و آهستگی از نفس کشیدم که # بی خسته شدم که برای یافتن شریک زندگی مجبور نیستم از چنین اعماق عمیق و تاریکی عبور کنم.

تا این رابطه پایان یافت (به آقای کرابز رویکوچکترین ویولناشاره کنید).

بنابراین ، هنگامی که به من فرصت داده شد تا ویژگی جدید دوستیابی سرعت لیگ ، لیگ زنده را آزمایش کنم ، عجیب و غریب بودم … هیجان زده؟ آشنایی با سرعتبسیار em>مدرن به شما امکان می دهد تا سه تاریخ ویدیوی زنده بروید ، یکی پس از دیگری ، که هر یک دو دقیقه است. پس از آن ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا آنها شایستگی حضور جسمی شما را دارند یا خیر فعلاً ، فکر مجبور کردن خودم به خارج از آپارتمان برای رفتن به روز ، اضطراب فلج کننده ای به من می بخشد. اما یک گپ ویدیویی کوتاه در راحتی اتاق خودم؟ ثبت نام کنید

صبر کنید ، حتیچه چیزی هست em>لیگ؟

اگر شما از The League نشنیده اید ، من می دانم که رزومه شما اینقدر چشمگیر نیست. فقط شوخی میکنم اما نه واقعاً

لیگ یک برنامه ی اختصاصی دوستیابی برای کسانی است که طبق وب سایت خود “معمولاً بسیار باهوش ، سخت کوش ، خود آگاه هستند و تمایل دارند تا آنچه را که در زندگی می خواهند انجام دهند – و پیدا کردن یک شریک نیست. استثنا.” به عبارت دیگر ، برنامه هزاره هایی که مفتخر به پذیرش حرفه خود هستند ، عشق واقعی آنهاست. p>

و اگر فکر کردید که نادر است ، یک لیست انتظار برای ورود وجود دارد. دلیل این امر این است که تیم موجود در The League بطور کامل متقاضیان را در LinkedIn و Facebook به طور کامل بررسی می کند تا مطمئن شوند که آنها به اندازه کافی موفق هستند که در برنامه حضور داشته باشند (بسیاری از برادران مالی). همچنین به از بین بردن احتمال صید دام کمک می کند

پس از ورود ، مراحل مشابه سایر برنامه های دوستیابی دیگر است. نمایه خود را ایجاد کنید ، تعدادی عکس اضافه کنید ، یک زندگی نامه جذاب بنویسید ، درباره اینکه در آنجا به مدرسه رفته اید ، لاف بزنید و تمام شد. شما همچنین می توانید حساب های رسانه های اجتماعی خود را مانند اینستاگرام ، اسنپ چت و توییتر پیوند دهید. به این ترتیب ، کاندیداهای احتمالی قبل از زدن دکمه Like مانند این گزینه را دارند که کارهای دیگری را انجام دهند.

Yale ، البته.

یل ، البته.

تصویر: © Asylab

هاروارد ، به طور طبیعی.

هاروارد ، به طور طبیعی.

تصویر: © Asylab

بر خلاف Tinder یا Bumble ، جایی که می توانید بی هدف بکشید تا حوصله خود را بکشید ، این لیگ هر روزه در ساعت 5 بعد از ظهر شما را محدود می کند ، یعنی پایان روز کاری. (ظاهراً Workaholics وقت لازم نیست که در هنگام ملاقات در محل کار فکر کنید.) همچنین با هر کسی که ترجیحات شما متناسب باشد ، هرگز مطابقت نخواهید داشت.

شما می توانید تنظیم کنید که آیا به دنبال سن ، قد ، فاصله ، قومیت ، تحصیلات و مذهب به دنبال زن ، مرد و هر دو هستید.

برای دلجویی از والدین ، ​​قبل از تعیین هر چیز دیگری em>خود را به عنوان یهودی تنظیم کردم. هر کس با یک مادر یهودی دقیقاً می داند که من در اینجا می روم. من همچنین به طور تصادفی “بسیار گزینشی” را به عنوان تحصیلات تنظیم کردم ، و این باعث شد که من به پسرانی که مانند ایالت براون ، کلمبیا ، ییل و غیره به Ivys رفتند بیایید بیایید بگوییم که درجه راتگرز من بسیار چشمگیر بود. p>

Cms٪ 252f2019٪ 252f12٪ 252fdce74aa7 d055 faaa٪ 252fthumb٪ 252f00001.jpg٪ 252f930x520.jpg؟ امضا=j wq3o3da8lwfnfpbcveulph bc=& منبع=https٪ 3f fragment=

تعداد افرادی که با آنها ارائه می شوید بسته بهسطحمورد نظر شما متفاوت است. بیایید فقط بگوییم ، هرچه بیشتر به عنوان بخشی از The League بپردازید ، گزینه ها و قدرت بیشتری کسب خواهید کرد. عضویت در ردیف پایین تر از 299 دلار به مدت سه ماه تا 399 دلار به مدت شش ماه است ، در حالی که تعداد حق عضویت بیشتر در هر ماه به 999 دلار افزایش می یابد. اما برای دهقانان مانند من یک ردیف رایگان وجود دارد.

تجربه ای که League Live

است

مانند سایر برنامه ها ، League Live یک لیست انتظار دارد. در زمان نوشتن این داستان ، ۴۴۳۰ نفر در انتظار فرصت برای گپ ویدئویی در قلب کوچک خود هستند. استفاده از آن فقط در روزهای یکشنبه بین ساعت 9 بعد از ظهر در دسترس است. و 9:45 بعد از ظهر ، بنابراین به احتمال زیاد شما می توانید از گرسنه بودن به عنوان یک شروع کننده مکالمه عالی استفاده کنید.

نمی خواهم دروغ بگویم ، عصبی بودم. من موهایم را قلم زدم (اتفاق نادر برای من) ، کمی آرایش کردم و حدود 10 دقیقه برای یافتن بهترین نورپردازی در اتاقم اختصاص دادم. روی تخت؟ نزدیک پنجره؟ روی زمین درست در نزدیکی چراغ من؟

در آن لحظه بود که من هم به ارزیابی مجدد کل زندگی ام پرداختم.

یک بار که خودم واقع شدم ، AirPod های خود را در آن قرار دادم (برای اینکه نگران هم اتاقی هایم نباشم وقتی آنها شنیدند که من در یکشنبه شب با مردان تصادفی از طریق FaceTime صحبت می کنم) و دکمه Live را روی صفحه فشار دادم که یکبار ساعت 9 بعد از ظهر p>

از آنجا که برنامه برای یافتن اولین مسابقه بالقوه من در حال بارگیری بود ، من از روز گپ زدن ، هنگامی که دوستانم و من در آنجا می نشینید به امید داشتن اینکه ما روی یک اینترنت اینترنتی مانند جفری استار بنشینیم ، PTSD را شروع کردم. نشان دادن آنچه شما می دانید.

خوشبختانه ، من نیازی به نگرانی در مورد آن نبودم.

بنیانگذار لیگ آماندا برادفورد تأیید کرد که اجازه نمی دهند فقط کسی em>را به ویژگی زنده بگذارد. وی گفت: “[ما فقط کاربران [برای League Live] را انتخاب می کنیم که به اندازه کافی طولانی روی سکو بوده اند تا یک امتیاز معتبر لیگ داشته باشند.” “این نمره نشان دهنده آمار و رفتار پروفایل آنها در برنامه و هنگام صحبت کردن با مسابقات است. کاربران باید از امتیاز متوسط ​​لیگ بالاتر برخوردار باشند که واجد شرایط ورود باشند.”

همچنین شما می توانید تماس را پایان داده و شخص را مسدود یا پرچم گذاری کنید. در آن مرحله ، تیم پشتیبانی مشتری The League با آنها سر و کار دارد.

قبل از شروع هر چت تصویری ، مانند دو ثانیه به شما داده می شود قبل از برخورد با یخ شکن ناخوشایند و سپس شمارش معکوس ، مشخصات آنها را ببینید. سوالات مواردی از قبیل:

بود

“در دوستی چه چیزی را بیشتر ارزش می دانید؟”

“با توجه به اصطلاحات ساده تر ، به نظر شما هنر چیست؟”

“آیا شما به هر مقصد مسافرتی عجیب و غریب سفر کرده اید؟”

فقطکمیذرت.

خوشبختانه ، من با پسران بدی آشنا شدم که گپ را با سؤال از من پرسیدند که آیا می توانیم از این سوال صرف نظر کنیم. درعوض ، هر یک از آنها درباره شکرگذاری خود از من سؤال کردند. که همچنین … به همان اندازه بی دست و پا بود.

“کار در گلدمن ساکس چگونه است؟” p>

از نظر رابط چت ،چیز زیادی وجود دارد em>در جریان است. در حالی که زندگی می کنید ، می توانید مشخصات فرد را مشاهده کرده و همزمان با آنها صحبت کنید. من می دانم که منظور از این است که بتواند زمینه را فراهم کند و شاید به مردم ایده بدهد که درمورد چه چیزی باید صحبت کنند ، اما من احساس می کنم مشغول مصاحبه شغلی هستم.

سؤالاتی که من قطعاً در این تماسها پرسیدم:

“بنابراین ، من می بینم نمایه شما می گوید شما به … Vanderbilt؟ چگونه بود؟”

“در گلدمن ساکس چگونه کار می کنید؟ چه مدت در آنجا بوده اید؟”

“بنابراین ، رفت و آمد شما برای کار ، از جایی که شما زندگی می کنید بد نیست؟”

با توجه به اینکه من به عنوان یک خبرنگار فناوری کار کردم ، یک پسر به من گفت که چگونه او ابتدا به عنوان روزنامه نگار انتخاب شد ، اما به روابط عمومی افتاد. در آن مرحله من پاسخ دادم ، “خوب ، اگر شما به نوشتن کمک می خواهید ، به من اطلاع دهید.”

آه ، شبکه سازی.

اگر در حین تماس احساس اتفاقی در پروانه شخصی داشته باشید ، می توانید تماس را برای دو دقیقه دیگر تمدید کنید. البته این تنها در صورتی صورت می گیرد که آنها نیز بخواهند صحبت خود را ادامه دهند. همچنین می توانید در حین گپ ویدیویی ، نمایه آنها را “Heart” کنید ، در این مرحله آنها یک pop-up را مشاهده می کنند که به آنها اطلاع می دهد. خیلی عالی اگر دوست دارند شما را به عقب برگردانید ، سپس نماد مسابقه در نمایه آنها نمایش داده می شود و آنها را در برگه مسابقات خود مشاهده خواهید کرد. اما اگر به فکر کردن به زمان بیشتری نیاز دارید ، آنها نیز در حساب شما ظاهر می شوند که بعدا دوست دارند یا دوست ندارند.

از آنجا که من این ویژگی را آزمایش می کردم ، فرصت داشتم با بیش از سه نفر گپ تصویری داشته باشم ، که مطمئناً به سهولت اعصاب من کمک می کند. بعد از چند تلاش ، متوجه شدم که خیلی هم بد نیست. همه مودب ، مودب و … به همان اندازه احساس ناراحتی می کردم. با برخی از پرواز ، دو دقیقه با دیگران پرواز کردم ، من ثانیه ها را می شمردم.

همچنین برای جستجوی بچه هایی که قبلاً به خاطر پروفایل آنها جذب نمی شدم یک مقدار هک پیدا کردم. من به جای بی پایان تماس تلفنی بی دلیل و بدون دلیل ، مجبور می شوم برنامه را ترک کرده و به داخل برگردم. p>

من از این مردان متاسفم.

اما برنامه می داند وقتی می خواهید سیستم را دور بزنید. اگر یک تاریخ زنده را ترک کنید ، قبل از اینکه دوباره به جلسات زنده بپیوندید ، در مدت زمان دو دقیقه قرار داده شده اید. p>

بعد از گذشت حدوداً 20 دقیقه ، وقت من با League Live به پایان رسید. در حالی که من روی تختم نشستم و بی سر و صدا در مورد آنچه که اتفاق افتاده است تأمل کردم ، فهمیدم که کل ویژگی چت تصویری اصلاً ایده بدی نیست.

در حالی که من فکر نمی کردم که قادر باشم شخصی را که فقط براساس ویدیو جذب می شود و یا به کسی علاقه مند هستم ، بسنجم ، اما اشتباه نشان داده شد. این در واقع کمیبیش از حد em>آسان بود. و این باعث صرفه جویی در وقت ، تلاش و ژیمناستیک ذهنی من در سال 2019 شد آیا می توانم دوباره این کار را انجام دهم؟ شاید یک بار در حالی اما ممکن است قبل از موافقت با گرفتن نوشیدنی ، افرادی را که در سایر برنامه های دوست یابی از طریق FaceTime ملاقات می کنم ، شروع به بررسی وسایل نقلیه کند. بله می دانم ، فقط به عنوان احتیاط.

بیشتر بخوانید