چگونه می توان به راحتی سفر کرد LBGTQ 2023

Updated: January 31, 2023

در سراسر جهان، کشورهای ماه مبارک رمضان را جشن می گیرند، اما جامعه جهانی LGBTQ در معرض خطر است.

در ماه آوریل، سلطان برونئی مجازات اعدام برای جنس همجنسگرا (که بعدا پس ازواکنشاو لغو شد) را تحمیل کرد. در اوایل ماه جاری یک زن و شوهر لزبین در لندن مورد حمله قرار گرفتند و به سرقت رفته بودند؛ یکی از زنان یک عکس ازچهره هایخود را در فیس بوک تحت پوشش خون قرار داده است، که بعدها سرفصل ها را منتشر کرد.

در ایالات متحده، دو مرد همجنسگرا و یک زن فرانسوی اخیرا در یک خانه در شرق دیترویت کشته شدند. به گفته برخی از فعالان، در یک رویداد جداگانه یک مرد همجنسگرا در شهر Decatur، جورجیا کشته شده است، که بهطور کلیبه جنایت های نفرت انگیز علیه افراد LGBTQ منجر شده است.

سفر در حالی که عجیب و غریب اغلب همراه با مجموعه ای از خطرات، به ویژه در کشورهایی که ادامه به جنایتکاران و تبعیض علیه روابط همجنسگرایان و یا افراد غیر متعارف جنسی و جنسی و جنسی. اد سلطاتو، بنیانگذارManAboutWorldکه راهنماهای سفر و منابع برای افراد LGBTQ را فراهم می کند، گفت: “مردم عادی همیشه از سفر و بیرون رانده اند و از آن بیخبرند، زیرا آنها می توانند دستگیر شوند، مورد آزار و اذیت قرار می گیرند.” “حتی در حال حاضر در نیویورک، قسمت هایی از شهر وجود دارد که در آن من با همسایه ی هم جنس خودم دست به دست نیستم.”

قبل از رفتن به خارج از کشور، مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید، مکان های دوست داشتنی را پیدا کنید، و درک اولیه از آداب و رسوم محلی در بازدید از یک کشور که ممکن است حقوق جامعه LGBTQ را به رسمیت نمی شناسد.

تحقیق در مورد خط مشی LGBTQ مقصد شما

هنگامی که در بین المللی سفر می کنید، تحقیق کلیدی است، به ویژه اگر شما از یک محل که قبلا ندیده اید بازدید کنید. شما باید خود را در گشت های اجتماعی محلی و LGBTQ در مقصد خود آموزش دهید.

حداقل69 کشورهنوز قوانینی دارند که جنس بین دو عضو از یک جنسیت را جنایتکار و حداقل شش نفر را نسبت به افراد غیر متضاد جنسی و غیر جنسی متهم می کنند، بنابراین مهم است که درک اولیه ای از جایی که به سر می برید، مهم است.

جک سواندرت، مدیر مدیریت ریسک در ماریو اینترنشنال، به “ManAboutWorld” گفت: “من همیشه می گویم که شما باید با دقت کار کنید.” “اگر فرهنگ محلی برای نشان دادن عرف عمومی نباشد، در حالی که در کشور است، احتیاط کنید”. با این حال، این لزوما نباید شما را از بازدید از یک مکان محروم کند، مگر اینکه به طور جدی در معرض خطر قرار گرفتن چیزی ساده ای قرار داشته باشید دست شریک زندگی.

وبسایتوزارت امور خارجه لیست مختصری از توصیه ها و منابع سفر برای افراد LGBTQ را ارائه می دهد. سازمان دیده بان حقوق بشروEqualdexهمچنین دارای چندین نقشه در وب سایت های خود هستند که قوانینی ضد LGBTQ را در سراسر جهان در اختیار شما قرار می دهند که این امر به شما این امکان را می دهد که احساس پیشرفت وشکوفاییکشور را داشته باشید.

البته، رسانه های اجتماعی نیز در تحقیقات شما مفید هستند. شما می توانید سازمان های محلی LGBTQ را در فیس بوک جستجو کنید و برای هر توصیه ای به آن دسترسی پیدا کنید.

همچنین مهم است که در حین مسافرت به حقوق خود بپردازید، مخصوصا برای افراد متخصص هر دوTSAومرکز ملی برابری ترانسدندهمنابع مسافرتی و ایمنی را برای مسافران فرانسوی فراهم می کنند. همان طور کهCNNمی نویسد، شما باید در صورت سفر، کپی هایی از اسناد تغییر نام دادگاه و سایر اسناد قانونی داشته باشید. همچنین، اطمینان حاصل کنید که نام و جنسیت شما در رزرو با شناسه ای که با آن مسافرت می کنید مطابقت دارد، برای جلوگیری از هر گونه مشکلی – در هنگام ورود به سیستم، به عنوان مثال.

اگر با كودكان مسافرت می كنید، باید از هر یك از مداركی كه ممكن است نام خانوادگی متفاوت از خودتان داشته باشید، توجه داشته باشید. در مصاحبه ای باConde Nast Traveler، وزارت امور خارجه توصیه کرد که شما از اسناد حقوقی حمایت کنید تا بتوانید والدین آنها را ثابت کنید، زیرا برخی کشورها ممکن است این را بررسی کنند.

در حالی که با داروها سفر می کنید، مهم این است که پیش از این قوانین کشور را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که دارو شما در فرودگاه نیز مصادره نخواهد شد.

از سازمان های LGBTQ یا کسانی که از آنها پشتیبانی می کنند استفاده کنید

همانطور کهنیویورک تایمزمی نویسد، سازماندهی سفرها از طریق شرکت های LGBTQ می تواند ایمنی شما را در حین سفر در خارج از کشور بهتر تضمین کند. با استفاده ازوب سایتبین المللی انجمن مسافرت های همجنسگرا و لزبین، می توانید تورهایی را که توسط راهنماهای LGBTQ یا LGBTQ پشتیبانی می شود پیدا کنید. شما همچنین می توانید تعدادی از اقامتگاه های هتل دوست داشتنی و رویدادهای محلی را در مقصد خود با استفاده از توصیه های خود پیدا کنید.

آقای B & Bیکی دیگر از منابع مفید در پیدا کردن مکان برای اقامت برای مسافران همجنسگرا است (هر چند گزینه ها به طور کلی کمتر از شما در Airbnb پیدا کنید). یک نگاه سریع از طریق برخی از بررسی های اینترنتی و یا مشاوره اینترنتی نیز می تواند شما را به خوبی از انتظارات برخی از امکانات LGBTQ دوستانه به شما نشان دهد.

شما مجبور نیستید بیرون بیایید

هنگامی که شما در خارج از کشور سفر می کنید، شما ملزمنیستیدکه در مورد گرایش جنسیتی و یا هویت جنسیتی خود، به ویژه اگر شما به خطر می افتد. به همین دلیل و برای تکرار، تحقیق در مورد مقصد شمامهم است. شما باید هر گونه محیط اجتماعی که در آن قرار دارید را ارزیابی کنید و یا اینکه انتخاب انتخاب شدن ممکن است منجر به آزار و اذیت و یا خشونت شود.

اد Salvato گفت: “اکثر مردم عجیب و غریب هستند آنتن ریز تنظیم شده دانستن زمانی که احتمالا دلخواه خود را بیان و احتمالا نه.” “بسیاری از مردم شجاع، به ویژه افراد غیر انسانی جنسیتی، ممکن است هیچ گزینهای نداشته باشند، اما در هنگام مسافرت شجاعانه در مورد کسب و کارشان شریک میشوند؛ زیرا آنها نمیتوانند به راحتی به گنجه بازگردند، مانند یک شخص مقتدرتر از جنسیت.”

اگر شماقصدبه بیرون آمدن در حالی که سفر، شما باید احساس راحتی و به اجبار به آن است. اگر این گزینه را نداشته باشید ممکن است ارزش تعقیب مقصد خود را داشته باشد.

در مورد مشاوره های سفر بپرسید

پیش از سفر به خارج، قبل از اینکه به مسافرت بروید، احتیاجات ایمنی عمومی وجود دارد. برای یکی، ثبت نام برایبرنامه پذیرش مسافر هوشمنداجازه خواهد داد که هر خانواده یا دوستان با شما در صورت وقوع اضطراری تماس بگیرند و اگر غیر قابل دسترس شوید.

شما همچنین می توانیدوب سایت CDC رابرای بررسی هر واکسنی که ممکن است قبل از سفر نیاز دارید را بررسی کنید. (شما می توانیدبیمه درمانی مسافرتی راخریداری کنید و سیاست ها را با استفاده ازInsureMyTripمقایسه کنید در صورتی که می خواهید از حوادث بیماری محافظت کنید.)

ممکن است مفید باشد برای بررسی هرمشاوران مسافرتیکه توصیه وزارت امور خارجه نیز باشد. در حالی که آنجا هستید، باید “صفحه اطلاعات کشور” مقصد خود را انتخاب کنید و به پایین “قوانین محلی و شرایط ویژه” بروید. در این بخش، شما اغلب اطلاعات برای مسافران LGBTQ را پیدا خواهید کرد، بنابراین شما می توانید ایمنی خود را در هنگام رفتن به خارج از کشور بهتر تضمین کنید.


برای اطلاعات بیشتر از Lifehacker، حتما به دنبال ما در اینستاگرمlifehackerdotcom.

 

ادامه مطلب