چگونه بسیار آنلاین بسیار آنلاین است 2023

Updated: January 27, 2023

در em>عاشق برنامه-لحظه ای em> a>سری ، Mashable تابش می کند و به دنیای مه آلود روز دوستی آنلاین. از همه اینها ، فصل کاف است.


در مرحله ی آشنایی ، اما بدون برچسب زدن از ملاقات ، شخصی که می دیدم برای من یک یاداشت بی جان ارسال کرد.

ما یک مهمانی را کنار گذاشتیم ، شب را در جای خودم گذراندیم ، و بعد از آن برنامه ریزی کردیم تا برای اولین بار در هفته آخر برنامه ریزی کنیم. اما در آن هفت روز آزار دهنده بین اینکه قبلاً با هم خوابیده ایم و منتظریم ببینیم که آیا هوشیار خواهیم بود ، ما از طریق متن با هم آشنا شدیم. مراحل اولیه “فقط صحبت کردن” بسیار جدی است. در رقص پیچیده ای که در حال متن زدن بر متن است ، هر گونه لقمه را می توان با یک گفتگوی قاتل ، انفرادی “lol” ملاقات کرد. ساخت متن خوب یک شکل هنری است؛ نه تنها نیاز به هوشمندی است بلکه باید فرصتی برای ادامه گفتگو فراهم کند.

وقتی آن شخص چیزی را که قبلاً دیده بودم برای من ارسال کرد ، با یک مشکل اخلاقی روبرو شدم: به او بگویید یا بخندید و ادامه دهید؟ من نمی خواستم مکالمه را بکشم ، بنابراین به جای آن توییت کردم.

زبان عشق من به شما نمی گوید که من آن یادواره را قبلاً دیده ام

– morgan sung (morgan_sung)10 اکتبر 2018 p>

یک سال و بعداً تغییر می کند ، من هنوز هم اعتقاد دارم که گفتن کسی که قبلاً یک یادواره را دیده اید ، نوعی محبت است. اما دوست پسرم اکنون مخالف است.

“صادقانه ، من فکر نمی کنم که این امر روی هر چیزی تأثیر بگذارد ، احتمالاً من فقط برای ارسال نامه های جدید تر کمی سخت تر تلاش کرده ام.” او به من گفت وقتی یک سال بعد ، بالاخره توییت خود را به او نشان دادم.

به عنوان کسی که به معنای واقعی کلمه برای گذراندن روز کار آنلاین پرداخت می کند ، من انتظار ندارم کسی که در آن تاریخ هستم به همان اندازه که در فرهنگ اینترنت است وارد شود. با این حال ، ما در دنیایی زندگی می کنیم که تعامل درون فرد با زیبایی شناسی آنلاین در هم تنیده می شود. دوستیابی حتی پیچیده تر است ، به خصوص وقتی دو نفر به طور متفاوتی با اینترنت درگیر شوند. ارسال الگوهای رفتاری به جلو و عقب می تواند یخ را بر روی رابطه ای که از طریق اینترنت شروع می شود ، بشکند ، اما وقتی یک نفر آنها را نفهمد ، می تواند مشکل ناخوشایند شود.

توانایی صحبت کردن به همان زبان می تواند دلالان باشد

سام میلر ، مدیر 27 ساله پرونده حقوقی ، اخیراً با کسی کههمچنین em>به نام سام در تیندر همسان شده بود ، همسو شد. میلر بلافاصله به شخص دیگر جلب شد – به نظر می رسید “آنها بسیار ناز” بوده و گربه ای نیز داشته است میلر گفت: “همه صندوق های اولیه بررسی شدند.”

به عنوان یخدان یخ شکن ، میلر از یک قسمت 1967 با عنوانمرد عنکبوتی ، GIF را ارسال کرد که در آن دو نفر لباس مرد عنکبوتی را به یکدیگر نشان می دادند. آنها “طبیعتاً” انتظار داشتند كه شخص دیگر بتواندmemeرا بفهمد.

در عوض ، شوخی صاف شد. شخص با پاسخ گفت: “… سلام؟” پس از یک ایموجی ناراضی ، و میلر در پایان توضیح داد که منظور از GIF چیست. در روند تکان دهنده پیاده روی مسابقه خود از طریق شوخی ، میلر هر جاذبه ای را که برای حضور در مسابقه داشت از دست داد.

“این یک یادداشت احمقانه است؟ و یک پیر است. پس چرا این یک دلال فوری * برای من بود؟” میلر از طریق توییتر DM گفت. “این مثل این بود که من برای آنها یک سلسله مراتب ارسال کردم ؛ بدون اینکه چگونگی استفاده از آن استفاده شود ، این فقط یک GIF عجیب و غریب از کارتون قدیمی مرد عنکبوتی متلاشی شده است.” تعامل باعث شد تا میلر متوجه شود چقدر مهم است که شریک زندگی خود به طریقی که انجام می دهد با اینترنت درگیر شود. این فقط یک طنز مشترک نیست که آنها به دنبال آن هستند ، بلکه احساس می کنند می توانند به همان زبان صحبت کنند.

“برخی از چیزهایی که واقعاً مرا غافلگیر کرده اند آنقدر عمیق هستند که حتی نمی دانم از کجا شروع کنم به توضیح آنها برای کسی که از او بی خبر باشد.”

فرهنگ اینترنت آنقدر سریع تحول پیدا می کند که هر آنچه محبوب است در لایه هایی از منابع به روندهای گذشته تغییر پیدا می کند. طنز به طور فزاینده ای پوچ می شود. تعامل آنلاین و زبانی که از آنها استفاده می کنیم ، گویشهای خود را با مجموعه ای از رواج روزافزون زبان عامیانه رقم زده است. اگر به آن زبان مسلط باشید ، احتمالاً انتظار دارید که دیگران نیز به همین ترتیب باشند.

” Memes ها مانند em>سبک ارتباطی نسل ما هستند … اگر به آنها نگاه نکنید ، شما صحبت نمی کنید زبان. “

روانشناس آندریا لینر گفت: “حافظه ها مانند ،سبک ارتباطی نسل ما هستند.” او در روابط و معالجه هزاره ها تخصص دارد. “آنها به بخشی مهم از فرهنگ پاپ تبدیل شده اند که مانند آن است ، اگر به آنها نگاه نکنید ، به زبان صحبت نمی کنید.”

برای میلر ، سازگاری پیام کوتاه برای سازگاری عاشقانه ضروری است. اگر ملاقات با آنها زیبا بود ، ممکن است آن را خاموش کرده باشند. اما ملاقات در مورد برنامه ای که به منظور سهولت دوستیابی طراحی شده است ، همچنین موضوعات بالقوه را برجسته می کند.

میلر گفت: “من فکر می کنم شما می توانید با نحوه متن به او ایده خوبی درباره شخصیت کلی کسی بدست آورید.” “در زمینه برنامه دوستیابی ، ارسال پیامک تنها کاری است که باید ادامه دهم.”

و این فقط مربوط به سازگاری با متن نیست. این فاکتور دلال برای نقطه‌نویسی و عامیانه ، نشانگرهای بسیار آنلاین نیز هست.

به عنوان مثال کلمه “lol” به معنای واقعی کلمه به معنای “صدای بلند خندیدن” نیست. آخرین بار کی شمااز نظر جسمی ، شنیدنی می خندیدقبل از ارسال” lol؟ “در کتابشزیرا اینترنت em>، زبان شناس اینترنتی گرتچن مک کالوچ توضیح داد که “lol” به مرحله انتخابی تبدیل شده است که می تواند یک جمله را نرم کند یا از متن قابل اعتماد بودن قابل اعتماد باشد. از سوی دیگر ، پایان دادن به یک متن با یک دوره به عنوان یک پرخاشگر منفعل تلقی می شود ، هم مرز با رویارویی است. p>

ارسال یک شخص “خوب لول” وزن کمتری نسبت به ارسال “خوب” برای آنها دارد. اگر قبلاً رابطه خود را برقرار کرده اید و در زندگی واقعی از قبل با یکدیگر راحت هستید ، ممکن است این مسئله به اندازه مسئله نباشد زیرا شما آن شخص را بهتر می شناسید. اما اگر هنوز در آن مرحله صحبت کردن-دوست نداشتن هستید ، نوشتن آنها آسان است. در عین حال پایان جملات با علامت تعجب به همان اندازه خوش بینانه به نظر می رسد.

“اگر شما از جایی برای درک متقابل شروع نمی کنید ، می توانید واقعاً ناامید شوید.”

به علایق مشترک جلب می شود

سازگاری عمیق تر از روش های ارتباطی است. تعامل مشابه با اینترنت می تواند در را برای تعامل معنی دار تر باز کند. میلز برین ، دستیار تحقیقات 23 ساله ، ناامید است که بیشتر افرادی که او با آنها بیرون رفته اند ، فقط مایل به بحث در مورد منابع فرهنگ پاپ ماننددفتروهری پاتر em>هستند. .

“من کرم های شدید مغزی و علاقه های زیادی زیادی از آنجایی که اوتیسم دارم ، بنابراین مناطق مورد علاقه من کاملاً محدود اما بسیار عمیق هستند … به ویژه وقتی صحبت از بازی های ویدیویی و طنز اینترنت است ،” برین در توییتر DM گفت.

در تجربه خود ، اشاراتی بهدفتر em>وهری پاتر em>حاکم بر برنامه های دوستیابی است و به عنوان کسی که به هیچ یک علاقه مند نیست ، “بن بست مکالمه ای است ” برای او. در حلقه‌های آنلاین ، این منابع به عنوان تاریخ دار ومحلیدیده می شوند ، اصطلاحاتی تا حدودی آزار دهنده برای کاربران توییتر ساده و غافل است. فرهنگ meme. وی خاطرنشان كرد: طرفداران تمایل دارند كه از آنها به عنوان نشانگرهای شخصیتی مانند طالع بینی یا انواع مایرز-بریگز استفاده كنند و توسط افرادی كه ادعا می كنند صفات خاصی را به دلیل خانه هاگوارتز خود تجسم می كنند خاموش می شوند.

وقتی کسی به او گفت که آنها هرگز یک اسلیترین را ملاقات نمی کنند ، با کمال تعجب ، براین بلافاصله به دلیل مرجعهری پاتر em>آنها را کنار گذاشت.

اعطا شده ، برین اعتراف می کند که او شورشی است که مایل است خیلی سریع کسی را نادیده بگیرد.

شخصي واقعاً بايد به دختران و دختران بگويد كه سگ ها ، مطب ها ، انگورهاي تويتر و جوجه هاي زراعي خصوصي شخصيتي نيستند. p>

– jillian (prettiestevils)24 ژوئن 2018 p>

آنچه مردم فکر می کنند یک استخر دوستیابی 20 ساله دوجنسگرا است: هر فرد داغی که می رود. آنجلینا جولی و ezra miller x یک میلیون نفر p>

در واقع بیزنس 20 ساله دوجنسگرا به چه صورت است: افراد در اواخر دهه 20 خود با خانه هری پاتر در بیوگرافی خود؟

– cuntry bumpkin (sibylpain)15 اکتبر 2019 p>

Liner مشارکت در فرهنگ اینترنت را از مدیریت گروه های بزرگ اشتراک گذاری فیس بوک گرفته تا مشارکت در یک سرور Discord طاقچه و هرگونه سرگرمی مقایسه می کند. او می گوید ، با به اشتراک گذاشتن این علاقه ها ، “زرادخانه چیزهایی که می توانید درباره آنها صحبت کنید” را اضافه می کند.

هر چند در همان زمان ، مانند هر سرگرمی ، در مورد آن دروازه بان نشوید. کاترین هرتلین ، زوجین و متخصص خانواده درمانی در دانشگاه نوادا ، لاس وگاس ، هشدار می دهد که خیلی سریع علایق بالقوه عشق را بر اساس نحوه آنلاین یا آفلاین بودن آنها رد کنید. در حالی که برنامه های دوستیابی حول تصمیمات فوری می چرخند ، هرتلین می گوید جلسات حضوری بیشتر بخشنده است.

هرپلین گفت: “شخصاً ، شما ویژگی های دروازه بان ندارید که شما را از برقراری ارتباط با دیگران محدود کند.”

به همین ترتیب ، Liner اولویت هایی را که ممکن است هنگام رد یک مسابقه بالقوه داشته باشند زیر سوال می برد.

“اگر اینروشی است که شما با حس شوخ طبعی خود ارتباط برقرار می کنید ، خوب ،” لینر ادامه داد. “اما اگر فقط” اوه ، این فرد لگد یا خونسرد نیست ، زیرا نمی داند این موضوع از سه ماه پیش به وجود آمده است ، “شاید شما نیاز به ارزیابی مجدد اولویت های خود داشته باشید.”

در حالی که همه گیر بودن اینترنت باعث می شود ارتباط با دیگران حتی بیشتر شود ، این امر همچنین باعث ایجاد فرهنگی می شود که در آن مردم به دلیل منافع خود بیشتر مشخص شوند. میلر مانند برین ، می گوید گروه دوستانشان به طور آنلاین آنلاین هستند و آنها تمایل به ماندن در آن حباب را دارند. وقتی واقعاً با افرادی که به همین روش با رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار نمی کنند ، صحبت می شود ، پیچیده می شود.

شکستن از کلیک

آنا دیاز ، یک روزنامه نگار 24 ساله ، تمایل دارد تا از روند ویروسی پیروی کند. دوست پسرش ، دکتری نامزد تحصیل در رشته ریاضی کاربردی و علوم رایانه ، نمی تواند کمتر اهمیت دهد. آنها اخیراً در مورد منابع دیاز به فرهنگ اینترنت استدلال می كنند. او احساس بی حالی کرد و احساس کرد که به او احترام نمی گذارد.

“من احساس می کنم که من سنگین هستم زیرا در این ایده قدیمی بازی می کنم که در اینترنت بودن چیزی ذاتاً اشتباه است”. “یا مانند ، بودن با افراد واقعی یا خواندن کتاب بهتر از گذراندن وقت من به صورت آنلاین است.”

حافظه ها ، فرهنگی که حول آنها می چرخد ​​، غول اینترنت در شوخی است. برخی از قوانین خاص و قالبهای ساده آموخته شده پیروی می کنند. دیگران به سادگی به گلدان ذوب عجیبطنز هزاره. اگر آن را بدست آورید ، آن را دریافت می کنید. اگر به ندرت توییتر را بررسی می کنید و در روزهای ابتدایی تامبلر شکل نگرفته اید ، ممکن است اینگونه نباشد. در بعضی مواقع ، به نظر می رسد که همه افراد به شوخی می خندند ، شما فقط نمی فهمید.

جنی ماری باتیستین ، خانواده درمانی گفت: “ما همیشه نمی خواهیم سرگرمی های مشابه شریک زندگی خود را با هم در میان بگذاریم و این خوب است.”

باتیستین آنلاین بودن را به سرگرمی ماهیگیری پرواز شوهرش تشبیه می کند. او ممکن است هیچ تصوری برای صحبت درباره او نداشته باشد ، اما او از منافع خود پشتیبانی می کند ، و او از او حمایت می کند. ناشایست این است که سرگرمی های یکدیگر را صرفاً به این دلیل که دیگران درک نمی کنند ، رد کنید. مانند هر جنبه ای از یک رابطه سالم ، احترامی وجود دارد که هر شخص باید برای دیگری داشته باشد ، مهم نیست که چقدر بیهوده فکر می کنند آن سرگرمی ها باشد.

“ما فقط چیزهای اینترنتی من را به جای چیزی که باید برایش توضیح دهم ، به یک چیز مشترک تبدیل می کنیم.”

دیاز و دوست پسرش یاد گرفتند با تماشای TikToks با هم ، آن شکاف را پر کنند. از این طریق ، دیاز می تواند چیزهایی را که علاقه مند بود با دوست پسرش به اشتراک بگذارد بدون اینکه احساس کند از حلقه خارج شود. p>

“من فکر می کنم اگر چیزی باشد که ما با هم به اشتراک می گذاریم ، و این فعالیتی است که ما با هم انجام می دهیم ، به طور کلی عالی است.” “ما فقط چیزهای اینترنتی من را به جای چیزی که باید برایش توضیح دهم ، به یک چیز مشترک تبدیل می کنیم.”

دوستیابی بدون فیلتر h2>

برای کسانی که مشاغل آنهااست همه چیز درمورد آنچه که به صورت آنلاین به اشتراک می گذارند ، بازگشت به خانه شخصی است که نیازی به همکاری با رسانه های اجتماعی نداشته باشد ، بسیار طراوت است. مهم نیست که چقدر شخصی “معتبر” ادعا کند که آنلاین است ، اما آنها هنوز نسخه ای از فیلتر و قالب بندی شده خود را ارائه می دهند.

راشل چارلین لوئیس ، سردبیربیچ em>به من گفت که او هرگز نمی تواند کسی را به عنوان آنلاین با خودش معرفی کند. لوئیس ، 27 ساله ، حضور جدی در رسانه های اجتماعی را برای حرفه خود حفظ می کند. دوست دختر او ، که در یک کالج کار می کند ، چنین نمی کند. قادر به ریختن نسخه آنلاین فیلترشده خود در پایان روز ، یک تسکین است.

لوئیس در توییتر DM گفت: “حضور آنلاین من بسیار زیاد است ، و من از این که با کسی روبرو شوم که همیشه این روز را دیدم متنفرم.” “من دوست دارم که او به ندرت در توییتر باشد و از Fake Internet Me Who برای کار استفاده توییتر ناراحت نمی شود.”

به همین ترتیب ، هری هیل ، یک تأثیرگذار 25 ساله که سابقاً در Mashable مشغول به کار بود ، ترجیح می داد کسی را به صورت آفلاین بگذارد زیرا او نمی خواهد خودش را دوست داشته باشد. در جدیدترین رابطه خود ، که وی از 51000 دنبال کننده خود راز نگه داشته بود ، سعی کرد اثبات کند که نیازی به پخش همه چیز در زندگی خود ندارد.

هیل در توییتر DM گفت: “از آنجا که من بسیار آنلاین هستم ، خوشحالم که همه – بهانه آلمانی من – ببخشید – دست به گنگ بزنید و فقط با IRL باشید.” “بدیهی است که بخواهیم رابطه من و خوشبختی را که برای من به ارمغان می آورد ، وسوسه کنیم اما همه ما دیدیم که چگونه این کار به پایان می رسد.این رابطه در واقع پایان یافت ، اما هیل یک نکته دارد. بودن با کسی که در عجله مداوم اینترنت شرکت نمی کند ، پایه و اساس است.

وقتی سعی می کنم برای دوست پسرم توضیحات مربوط به یادداشت ها را بدهم ، با صدای دلسوزانه مبارزه می کنم. او هرگز به جدیدترین فراخوان لغو یا انصراف اعلام علاقه ای نداشته است. احتمالاً اگر در یک برنامه دوست یابی ملاقات نمی کردیم به پایان نمی رسیدیم – من او را به عنوان قطع ارتباط می نوشتم ، و او احتمالاً مرا نیز به همین دلیل در رسانه های اجتماعی گرفتار می کرد.

اما او با صبر و حوصله به من گوش می دهد در مورد موضوعات تئوری توطئه درام که غالباً به آن غوطه می زنم ، گوش فرا می دهد ، و خوشحالم که با کسی هستم که بتواند مرا بیرون بکشد. من می توانم قسمتهای مسنجر اینترنت را مانند یک نسخه حضوری از قسمتپاسخ همه em>”بله ، بله ، نه” توضیح دهم و هر لایه متن را قدم به قدم برگرداند. وی از طرف دیگر من را با علاقه های خود مانند صخره نوردی که دوستش دارم و فیلم های قدیمی را معرفی کردم که من به طور اتفاقی می خوابم. قبل از اینکه برنامه منفجر شود و همه در حال نوشتن آن به عنوان نسخه کمتر Vine بودند ، او حتی مرا متقاعد کرد که وارد TikTok شوم.

و گاهی اوقات که من TikToks را برای او ارسال می کنم که فکر می کنم خنده دار است ، او با یک متن بی ادب پاسخ می دهد که قبلاً آن را دیده بود.

دوستیابی بین کارهای بسیار آنلاین و بسیار آفلاین. فقط یک منحنی یادگیری شیب دار وجود دارد.

از برنامه عاشقانه بیشتر بخوانید: strong>

بخوانید بیشتر