چرا “من خیلی شلوغ هستم” بهانه ای قابل قبول نیست 2023

Updated: January 29, 2023

سری جدید Mashableنگذارید مننظرات غیرقابل انکار را می گیرد و با دلایل پشتیبان از آنها …. همه ما راه های خود را داریم ، اما ممکن است فقط شما را متقاعد کنیم که راه خود را تغییر دهید. و اگر نه ، خنک شوید. em>


یادآوری وحشتناک از طریق تلفن من پخش می شود: یکی از دوستان (واقعاً یک آشنا ، واقعاً منطقی هستم) ، امشب جشن تولد خود را برگزار می کنیم. “Urgh من خیلی شلوغ بوده ام و بسیار خسته ام. فکر نکنید که می توانم این کار را بکنم” ، من می نویسم که یک کیسه از شعله های گرم Flaming را روی معده ام استراحت می کنم تا به طور خلاصه پنجمین قسمت متوالی من ازبزرگ را مکث کنم. بریتانیا پخت.

همه ما می دانیم منظورم “من خیلی شلوغ هستم” چیست. این محبوب ترین و بهان catch اجتماعی قابل قبول است که بهانه ای برای از بین رفتن تقریباً در مورد هر موقعیتی فراهم می کند

و ما نیاز داریم که این عبارت را از واژگان خود بطور کلی ضرب کنیم.

عبارت امروزی همه جانماد وضعیت جدید آرزو، شواهدی از هدف“همه گیر شلوغ” شایع است، و علامتفرهنگ به طرز حیرت انگیزی غرق در ما.یک مطالعه 2010حتی متوجه شد که افراد در واقعنسبت به بیکار بودن گریزان هستند و باعث راحتی بیشتر می شوند. فرهنگ Hustle به قدری واقعی است کهلغو برنامه هاظاهراً به سالهای جدید تبدیل به یک عمل مراقبت از خود شده است. قطعنامه هایی برای “کمتر انجام دادن” جایگزین موارد با اهداف ملموس و قابل اجرا می شوند.

لغو برنامه هایی برای خواندن اشکالی ندارد. پرش از مهمانی برای سالن ورزشی خوب است. ماندن در خانه برای پخت و پز خوب است. اجازه می دهیم آن را تشویق کنیم و به بهبود خود احترام بگذاریم.

– Chance The Rapper (@ ChanceFrom79th)3 سپتامبر 2017

لغو برنامه ها اشکالی ندارد. دویدن دوستانتان با ماشین خوب است. مسمومیت با آب شهر خوب است. این خود مراقبت نامیده می شود

– کوین فرزاد (KevinFarzad)10 سپتامبر 2017 p>

آیا ما واقعاً href=”https://www.washingtonpost.com/news/wonk/wp/2016/06/28/americans-are-watching-more-tv-and-working هستیم -less-new-federal-data-show / “target=” _ blank “>بیش از حد مشغول بحث است(اینجایک تست مناسب و معقولبرای بررسی). اما این نیز بسیار بی ربط است.

برای طبقه خاصی از مردم آمریکا ، هوای شلوغ به یک اعتیاد تبدیل شده است ، راهی برای توجیه وجود ما و ادعای ارزش اجتماعی ما ، عصبی که به ما امکان می دهد از مواجهه با مشغله های زندگی جلوگیری کنیم ، ظاهراً ما را از زندگی دور می کند. اما ، ببخشید Chance the Rapper ، پاسخ به فرهنگ شتابزدگی نیز فقط در خانه ماندن و تعهدات خود نسبت به افراد دیگر نیست.

اشتباه نکن: تعداد زیادی از مردم مشروعیت دارند ، چه مشغول کار باشند ، دو تا سه شغل برای رسیدن به اهداف ، یا والدین مجرد یا هر دو. اما این نیز معمولاً افرادی نیستند که از زیاد شلوغ بودن شکایت دارند.

در بیشتر اوقات ، افرادی که از مشغله زیاد بودن شکایت می کنند ، از آن به عنوان یک دروغ آسایش استفاده می کنند تا مشکلات به مراتب کمتر از خود تجمعی و اجتماعی را بپوشانند. اگر از سرزنش شلوغی خودداری کردیم ، در واقع مجبور می شویم با دلایل واقعی مواجه شویم که زندگی می تواند بعضی اوقات آنقدر غیرممکن باشد.

ما باید از واژگان خود اعتصاب کنیم “من خیلی شلوغ هستم”. p>

بیایید رد انگشت چتوی من از یک اجتماع اجتماعی شود.

برای سالها ، این پاسخ استاندارد من به همه دعوت ها بود ، اگر حتی برای شروع کار متاسفم. و من در واقع اعتصاب خودم را باور کردم. مطمئناً ممکن است در حال حاضر واقعاً شلوغ نباشم ، اما فرسودگی شغلی از کار خواستارم این توجیه جزئی از حقیقت را توجیه کرد. به همین دلیل است که من فقط وقت لازم برای درمان را نداشتم – هرچند خوشحالم ، آنطور که دوست داشتنی نیست ؟!

بعد از برخی اتفاقات آسیب زا ، چند سال پیش دست مرا مجبور كرد ، اما من این كار را غیرممكن كردم. من زمان برای درمان پیدا کردم – نه یک بار بلکه دو بار در هفته. در آنجا بود که به آگورافوبیا و اضطراب اجتماعی مبتلا شدم. بعد از گذشت تنها یک هفته از مصرف داروهای ضد اضطراب ، من شگفت زده شدم که متوجه شدم که ناگهان نه خیلی خسته ام و نه خیلی شلوغ برای ترک خانه بودم. p>

تصور کنید که اگر “من خیلی شلوغ هستم” کارت “خارج از زندان آزاد” تضمین نمی شد ، شناسایی و برخورد با آنها چقدر سریعتر خواهد بود؟ p>

ممکن است مجبور باشم اعتراف کنم که ، در حالی که وقت زیادی را برای گذراندن با مری بری در چادر نانوا داشتم ، و خانه خود را رها کردم و احساس کار سختی کرد. بدیهی است که من زیاد شلوغ نبودم. خیلی ترسیده بودم اما هیچ راهی برای گفتن به دوستانم وجود نداشت که بدون اینکه به نظر برسد کاملاً حساس باشد.

اکنون ، هنگامی که من عود کردم و سعی می کنم به درمانگر خود بگویم که من خیلی برای انجام قرار ملاقات مشغول هستم ، او می پرسد چه موقع می توانم دوباره برنامه ریزی کنم ، لغو آن تقریبا غیرممکن است. تقریباً همیشه ، اصرار او منجر به یکی از پربارترین (و دشوارترین) جلسات ما می شود. از آنجا که ظاهراً ، مشکلات من هنوز دوست دارند که پشت نمای مشغول پنهان شدن باشند

در پایان روز ، شلوغیت به این صورت است که ما خود را منحرف می کنیم تا ذهن ما وقت کافی برای فکر کردن از آن نداشته باشد. p>

بعضی از افراد حتی ازمشغله استفاده می کنند نوعی تعویق a>(با نام مستعارتعویق تولیدی) ، با یک لیست بی پایان برای انجام کارهایی که به راحتی چک را انجام می دهند و به راحتی مانع از رسیدن به پروژه های پر پیچ و خم شما می شود. در همین حال ، اگر شلوغی دیگر بهانه ای نبود ، ممکن است متوجه شوید که از طرح گفتگو اجتناب می کنید زیرا این کار بسیار دلهره آور است ، یا شما راهنمایی کافی دریافت نکردید ، یا به سادگی منابع لازم را ندارید.

جالب است که فراموش کردن این بهانه موجب اتلاف وقت و انرژی زیادی در پایان خواهد شد.

در مردم نیز اغلب اشغال به عنوان دلیل از

ممکن است شما در مرحله پرتحرکی از زندگی خود قرار بگیرید ، و از نظر عاطفی برای تعهد طولانی مدت خود را در دسترس قرار ندهید. این یک پاسخ بسیار قابل احترام تر و رضایت بخش تر از شریک امیدوار در مورد این سوال است که “من فقط زمان به روز ندارم”. یا شاید بی توجهی شما به تماس بیشتر با مادرتان این باشد که موجی از گناه او هنگام انجام کار به شما ضربه می زند و باعث تخلیه بیش از حد عاطفی می شود. شاید شما نمی خواهید با یک دوست خاص در ارتباط باشید زیرا شما فراتر از آنها بزرگ شده اید یا به راحتی از نظر جسمی به دور از آنها حرکت کرده اید تا زحمت بکشید.

لازم است ، برخی از این مکالمات احتمالاً به بهترین شکل داخلی نگه داشته می شوند. صرفنظر از این ، پرداختن به آنها می تواند اقدامات شما را بهتر انجام دهد. و اگرچه بسیار شلوغ به نظر می رسد زشت تر از هر یک از آنها زشت است ، با کمال تعجب ، کنار گذاشتن این بهانه باعث می شود در پایان زمان و انرژی تلف شده زیادی صرفه جویی شود.

خلاص شدن از بهانه شلوغ به این معنی نیست که باید به همه چیز بله بگویید. اما این بدان معنی است که وقتی شما نه می گویید ، مسئولیت پاسخگویی در مورد محل انحراف شما را بر عهده دارید. از آنجا ، می توانید ارزیابی کنید که آیا این واقعاً توجیه شده است ، اگر اینها نوع اولویت هایی است که می خواهید برای خود تعیین کنید ، یا این وضعیتی است که ضمانت می کند خارج از منطقه راحتی شما حرکت کند یا خیر. شما بیش از حد شلوغ می شوید و شروع به تولید می کنید.

بیشتر ما در واقع خیلی شلوغ نیستیم. این ترفند فقط پیدا کردن زمان در برنامه های ما برای برش زدن گلوله است.

اطلاعات بیشتر از Do @ Me strong>را مطالعه کنید

بیشتر بخوانید