پادکست محتوا اصلی: 'Tuca & Bertie' دوستی و رابطه جنسی با پرندگان انسان یی را تشریح می کند 2022

Updated: November 30, 2022

برخی از آشکارا همپوشانی بین “Tuca & Bertie” و “BoJack Horseman” وجود دارد – آنها هر دو صحبت کارتون حیوانات در Netflix هستند؛ آنها نگاه مشابهی دارند، با حسن نیت ارائه دهندۀ لیزا هاناالت (طراح در “BoJack Horseman” و خالق “Tuca & Bertie”)؛ و “Creator BoJack” رافائل باب وکسبرگ اولین قسمت از نمایش جدید را نوشت.

به علاوه، فصل اول مربوطه آنها از قوس مشابهی پیروی می کنند، با طنز سرعتی روبرو می شوند، سپس جوک ها را به طور جدی با اکتشاف شخصیت های جدی سایه می زنند، همانطور که بیشتر در داستان می بینید.

اما به عنوان میزبان مهمان براون هیتر به ما کمک می کند تا در آخرین قسمت ازپادکست محتوا اصلیتوضیح دهد، “Tuca & Bertie” یک نمایش متمایز است، با یک حس متمایز طنز – آن zanier و raunchier، با قاطعیت طراوت در مورد جنس، و نه ذکر یک بازیگران با استعداد و متنوع از بازیگران صوتی به رهبری تیفانی هادیش (توکا) و علی وونگ (برتی).

و “BoJack” که عمیقا در جستجوی افسردگی شخصیت خود بود، “Tuca & Bertie” بیشتر علاقه مند به پیچیدگی های دوستی زنانه است، در حالی که یک نمایش خنده دار در مورد پرندگان که صحبت می کنند، به تاریخ می آیند و در این شرکت ها مشغول به کار هستند “کنده نست.”

شما می توانید در بازیکن زیر گوش دهید،با استفاده از پادکست های اپل اشتراک گذاریکنید یا ما در پخش کننده پادکست ما را انتخاب کنید. اگر دوست دارید این نمایش، لطفا به ما اطلاع دهید با ترک یک بررسی در مورد اپل. شما همچنین می توانیدما را مستقیم به ما ارسال کنید. (یا نشان می دهد که فیلم ها برای بررسی ما پیشنهاد می شود!)

اگر می خواهید پیش بروید، در اینجا این است که قسمت آن را تجزیه می کند:

0:00 معرفی و بحث بسیار جدی در مورد آهنگ های خنده دار
8:47 بررسی اسپویلر رایگان Tuca & Bertie
24:43 بحث اسپویلر

 

ادامه مطلب