پادکست شماره 547: دستیابی به موفقیت از طریق پیگیری تحقق 2023

Updated: January 30, 2023

meta>

در:پادکست

30 سپتامبر 2019

مسیر استاندارد برای موفقیت در زندگی مدرن به شرح زیر است: در دبیرستان سخت کار کنید ، نمره بالایی در SAT خود بگیرید ، وارد یک کالج خوب شوید ، در کلاس های خود خوب انجام دهید ، یک کار خوب بدست آورید.

برای برخی افراد ، این مسیر کار می کند ، اما برای بسیاری از افراد ، آنها را ناامید و ناامید می کند ، زیرا این امر به واقع منجر به یک زندگی برجسته نمی شود.

امروز میهمان من تحصیلات دانشگاهی خود را صرف تحصیل افرادی کرد که فرمول استاندارد برای دستیابی به موفقیت را پشت سر گذاشتند و موفقیت را در شرایط خاص خود پیدا کردند نام ویTodd Roseاست. وی استاد دانشکده آموزش و پرورش فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد و همکار نویسنده کتابموفقیت یک>گفتگوی خودمان را شروع می کنیم تا درباره آنچه که تاد آن را “میثاق استانداردسازی” می نامد ، شروع کنیم ، از جمله اینکه چگونه این خدمات در خدمت موسسات به جای افراد بوده است و چرا پیگیری مسیر استاندارد اغلب منجر به ناامیدی می شود. سپس تاد ایده خود را در مورد گزینه دیگری برای “میثاق تاریک اسب” و آنچه از نظر تئوری و در زندگی کسانی که از آن پیروی کرده اند ، توضیح می دهد. وی سپس مراحلی را که اسبهای تاریک دنبال می کنند برای یافتن موفقیت و تحقق بر اساس اصطلاحات خود ، از جمله تمرکز بر روی “میکروموتورها” برای پی بردن به مکان مناسب بودن ، انتخاب های تعیین کننده ، ایجاد گزینه های خاص خود و تلاش برای راهبردهای جدید تا زمانی که شما پیدا کنند ، طی می کند. چیزی که کار می کند ما گفتگوی خود را با اینكه تاد مایل است چگونه Dark Dark Horse را در سیستم آموزشی ما گنجانده است ، پایان می دهیم.

نمایش نکات برجسته

 • به طور معمول مردم فکر می کنند موفقیت چگونه به نظر می رسد؟
 • “میثاق استاندارد” چیست؟
 • چگونه آموزش عالی جستجوی ما را تحقق نمی بخشد؟
 • با موفقیت در مسیر حرکت از مسیر استاندارد به مسیر اسب تاریک
 • حرکت کنید

 • چگونه بفهمیم چه چیزی شما را تحقق می بخشد
 • دانستن اینکه چه چیزی باعث ایجاد انگیزه در شما و قدرت میکروموتورها می شود (و چگونه با گذشت زمان تغییر می کند)
 • متعادل کردن ریسک با عملی در دستیابی به برجام
 • انتخاب در مقابل انتخاب
 • شناخت استراتژی های شما
 • چرا باید مقصد خود را نادیده بگیرید
 • استفاده از این روش در محیط های آموزشی K-12

منابع / افراد / مطالب ذکر شده در پادکست

با تاد ارتباط برقرار کنید

وب سایت تاد

>

در توییتر

>

به پادکست گوش دهید! (و فراموش نکنید که برای ما یک بررسی بگذارید!)

 available-on-itunes

موجود-بر روی بخیه

soundcloud-logo

 جیب های تبلیغاتی

قسمت را در صفحه جداگانه گوش دهید.

این قسمت را بارگیری کنید.

مشترک شدن در پادکست در پخش کننده رسانه مورد نظر شما.

ضبط شده درClearCast.iop>

دربخیه حق بیمهبدون آگهی گوش دهید. یک ماه رایگان دریافت کنید وقتی در هنگام پرداخت از کد “manliness” استفاده می کنید.

حامیان پادکست

Flint & Tinder by Huckberry. strong>با نزدیک شدن به پاییز ، مجموعه ای از لباس های Flint و Tinder را بگیرید. از کاپشن ، پیراهن ، تا شلوار جین ، تمام مواد آنها در آمریکا ساخته شده است و همه جزء موارد مورد علاقه شخصی من هستند. ازhuckberry.comبازدید کنید و با استفاده از کد ART15 در پرداخت ، 15٪ از اولین خرید خود را دریافت کنید.

خط مشی.>قیمت های بیمه عمر را در عرض چند دقیقه با یکدیگر مقایسه کنید و به ما اجازه دهید با نوار قرمز برخورد کنیم اگر بیمه شما را در گذشته ناامید کرده است ، بهpolicygenius.com بازدید کنید. a>.

ZipRecruiter. strong>با ارسال شغل خود در بیش از 100 نفر از سایتهای برتر استخدام شغل ، فقط با یک کلیک در ZipRecruiter ، بهترین نامزدهای شغلی را پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ازZipRecruiter.com/manlinessبازدید کنید .

برای دیدن لیست کامل از حامیان پادکست ما اینجا را کلیک کنید. یک> strong>

متن را بخوانید

به زودی!

ادامه مطلب