هری استایلل پیراهن جنسی پیراهن SNL – The Cut را پوشید 2022

Updated: December 6, 2022

       
  
      
           Source>
              

عکس: NBC / NBCU Photo Bank از طریق Getty Images              

            

      

          

دراین هفته شنبه شب زنده em>،سبک های هریوظیفه مضاعف را به عنوان مهمان میزبان و موسیقی انجام داد. او ترانه هایی را از آلبوم آینده اش ،Fine Line، اجرا کرد و در مجموعه ای از اسکله ها بازی کرد که وی را به عنوان دی جی تشییع جنازه تشریف آورد. پدر ایسلندی که باید باشد. یک مدیر رسانه ای اجتماعی ، سارا لی ، شاعر و کاملاً شاد وسگ دوست پسر سیدی آیدی برایانت، داگ. استایلز همچنین حس شگفت انگیز شهوانی خود را به مجموعهSNLآورد ، که با کمال تعجب ،شامل بسیاری از گوچی هابود ، اما برخی از قطعات قابل توجه دیگر که حدس می زنم به زودی راهی اسرارآمیز او می شوندطاق لباس منجمد.

                   

برای مونولوگ افتتاحیه خود ، سبک ها را پوشید شلوارهای دیگر ، یک پیراهن آبی و دکمه ای بژ مستقیم از نمایشگاه بهار 2020 گوچی گرفته شده است. او اوقات خود را برای اجرای موسیقی جلب کرد ، انتخاب کت و شلوار آلبالو قرمز و کراوات سیاه برای اولین بار “شکر هندوانه” و یک جین لباس سیاه و سفید با یک گردن عمیق V برای “چراغ ها” انتخاب کرد. له شده با لاک ناخن چند رنگ ووالتر مرکاردو-esque a>(RIP!) بازی حلقه. اما این لباس او در زمان بسته شدن این نمایش بود که لحظه ای درخشان را خواستار شد: استایل یک تی شرت کریستوفر کین “سکس” از طراحمجموعه بیشتر لذت “.

                   

می توانست پیراهنی با کلمه “جنس” “بیش از حد بر روی بینی برای استایل؟ شاید ، اما مطمئناً جهنم با شلوار گوچی قهوه ای و ژاکت فلانل جلوی آن خوب به نظر می رسد. برخی از طرفداران همچنین تصور می کنند که انتخاب او برای تی شرت ممکن است اشاره ای به عنوان آهنگ در آلبوم جدید باشد. p>                   

متأسفانه پیراهن به فروش می رسدوب سایتکریستوفر کینبا یکلباس زیر ابریشمی “جنسی”یالیوان قهوه. (و یا اگر به انبار برگردد ،“نوار جنسی” ،در حقیقت نواری است که با کلمه جنسی چاپ می شود. درخشان و مناسب برای بسته بندی های کریسمس بی نظیر.)

                   

                                    هری استایلل بیشترین پیراهن را درSNLپوشید   

ادامه مطلب