نحوه حمل آتش 2022

Updated: August 19, 2022

font>

در:ساختمان آتش نشانی،مهارتهای مانلی،،بقا،راهنماهای دیداری p>

5 دسامبر 2019

آتش یکی از چهار مؤلفه اصلی بقا ، به همراه پناهگاه ، آب و غذا است. در بعضی از محیط ها ، آتش سوزی می تواند سخت ترین و به دست آوردن گرانترین آن باشد. اگر از مسابقات و سایر افراد آتش نشانی دست نخورده هستید ،شروع آتش سوزی با اصطکاک و مواد طبیعیبسیار دشوار است. بنابراین ، هنگامی که آتش سوزی را گرفتید ، “یکبار مصرف” نیست بلکه چیزی است که می خواهید “بازیافت کنید” ، در صورت امکان.

حامل آتش را وارد کنید.حمل آتش فقط عالی نیست استعاره برای تحقق ارزشهای اخلاقی خود، اما یک روش عملی و قدیمی برای هزاران سال استفاده مجدد از یک عنبر است. هنگامی که اردوگاه ها را جابجا می کنید ، می توانید با خود آتش سوزی فعلی را از آتش بگیرید و از آن برای شروع آتش سوزی جدید در محلی که برای اردوگاه بعدی انتخاب کرده اید استفاده کنید.

هدف با حمل آتش این است که به شما اجازه دهد تا در هنگام مسافرت از یک مکان به مکان دیگر ، یک قبر کهنه وجود داشته باشد. انتخاب “بسته بندی” برای تحقق این کار دشوار است ، زیرا می خواهید کهربا را با ماده ای تبدیل کنید که ذوب می شود (کمک به زنده نگه داشتن عنبر) بدون اینکه خودش سوخت شود. موادی که این تعادل مورد نیاز را شامل می شوند شامل مواردی مانند چوب پانکی ، قارچ یا مخروط کاج است. پس از جفت شدن عناصر با مواد نرم و صاف کننده ، این جفت را در خزه مرطوب بپیچانید که بدون سوختن ، همه چیز را با هم نگه می دارد.

در بالا ما سه روش برای انجام این کار را بیان می کنیم. به خاطر داشته باشید که مهم نیست از چه تکنیکی استفاده می کنید ، باید در حالی که در حال حرکت هستید ، کودک را به عنوان بچه نگهدار کنید و از روی خاکستری استفاده کنید. برای اطمینان از ترکیب صحیح اکسیژن و سوخت ، باید به طور دوره ای بر روی آن ضربه بزنید یا بسته بندی خود را تنظیم کنید. به محض ورود به اردوگاه جدید خود ، می توانید گل غبار خود را باز کنید ، آن را در خشک کن قرار دهید و آتش خود را دوباره به زندگی باز کنید. اگر زمان کافی دارید ، در حالی که هنوز آتش خوبی دارید ، چند روش حمل حریق را تمرین کنید. تمرین روش قبلی شما به شما در اصلاح فرآیند کمک می کند و ایده خوبی را در مورد ماندگاری عنبر به شما ارائه می دهد.

مانند این راهنما مصور؟ سپس می خواهید کتاب ماهنر مصور Manliness! یک نسخه بر رویآمازون. strong>

مصور توسط تد Slampyak em>

بیشتر بخوانید