نتایج کالبد شکافی جفری اپشتین نشان می دهد که او خود را در خودکشی به دار آویخته است 2022

Updated: August 17, 2022

عزم معاینه ارشد پزشکی نیویورک سیتی تئوری های توطئه را که احتمالاً به قتل رسیده است رد می کند. / p>

Ali Watkins مایکل طلا

  • اوت. 16، 2019

پزشک معاینه پزشکی نیویورک سیتی روز جمعه گفت که مرگ جفری اپشتین در یک سلول زندان فدرال خودکشی بود و تأیید کرد کهخودش را به دار آویخته بود.

آقای مرگ اپشتینموجی از مرگ آغاز شده بود نظریه های بی اساس توطئه، همانطور که مردم حدس و گمان می کردند به صورت آنلاین ، بدون شواهدی ، مبنی بر کشته شدن وی برای جلوگیری از ارائه اطلاعات به دادستان درباره دیگران در حلقه اجتماعی خود ، از جمله رئیس جمهور ترامپ ، رئیس جمهور پیشین بیل کلینتون و پرنس اندرو از انگلیس. .

اما پزشک معالج پزشکی در نیویورک ، دکتر باربارا سامپسون ، بازی ناپاک را رد کرد. او بیانیه ای ترسناک را منتشر کرد که می گوید ، پس از کالبد شکافی و “بررسی دقیق تمام اطلاعات تحقیقاتی” ، او تعیین کرده است که علت مرگ آقای اپشتین “حلق آویز” و نحوه “خودکشی” بوده است. p>

سه وکیل آقای اپشتین ، مارتین جی وینبرگ ، رید وینگارتن و مایکل میلر این یافته ها را به چالش کشیدند و عهد کردند که تحقیقات خود را انجام دهند.

تعیین معاینه پزشک پس از شش روز پس از پیدا شدن آقای اپشتین ، 66 ساله ، در سلول خود در مرکز اصلاحات متروپولیتن در منهتن درگذشت. وی منتظر محاکمه دراتهامات مربوط به قاچاق جنسی فدرال.

مسئولان زندان گفتند که در دورهای صبحگاهی آقای اپشتین حدود ساعت 6:30 بامداد روز شنبه گذشته یافتند. به نظر می رسد وی یک ملافه را به بالای مجموعه ای از تختخواب های تختخواب گره زده است ، سپس با نیروی کافی به سمت کف زمین زانو زده است که ویچندین استخوان را در گردن او شکست..

Image

اعتبارریک فریدمن / Corbis ، از طریق Getty Images

خودکشی وی به دنبال ظاهریتلاش برای کشتن خوددر اواخر ماه ژوئیه ، و 12 روز پس از آن آمد که کارمندان زندان توصیه کرده بودند که او باشد. از ساعت خودکشی خارج شد و به بالهایی که قبلاً در آن قرار گرفته بود بازگشت.

آقای درگذشت اپشتاین موضوع چهار تحقیق فدرال است ، از جمله توسط بازرس کل دادگستری و F.B.I.دادستان کل ، ویلیام پی ب ، گفت که وجود دارد “بی نظمی های جدی” در نحوه برخورد مسئولان زندان نظارت او.

در 23 ژوئیه ، آقای اپشتین در کف سلول با کبودی بر گردن او یافت شد و در خودکشی زندان قرار گرفت. برنامه پیشگیری ، جایی که وی زیر یک ساعت 24 ساعته در یک سلول ویژه قرار داشت که در آن هیچ لباس رختخواب یا مواد دیگری وجود ندارد که بتواند به داخل آن بپیوندد.

اما شش روز بعد ، مقامات زندان تصدیق كردند كه وی دیگر تهدیدی برای خود نیست و او را به سلول در یك واحد مسكونی ویژه معروف به 9 جنوبی برگرداندند. قرار بود وی را با همكار خود همراه داشته باشد و هر نیم ساعت توسط دو نگهبان كه گشت زنی را در دست داشتند تحت نظارت قرار گیرد. p>

شب قبل از پیدا شدن او ، با این حال ،او بعد از همكار خود تنها مانده بودمنتقل شد. این دو کارمند که برای محافظت از وی منصوب شده بودند ، حدود سه ساعت قبل از کشف او را معاینه نکرده بودند. p>

مقامات گفتند که کارمندان ، که در مرخصی قرار گرفته اند ، برای بعضی یا تمام آن زمان خواب بودند.

آقای اپشتین گناهکارانه ادعا کرده بود ورد شد وثیقهدادستان ها در منهتن گفتند که او ده ها دختر زیر سن را به دامن ماساژ های وابسته به عشق شهوانی قرار داده و در اوایل دهه 2000 در عمارت هایش در نیویورک و پالم بیچ ، فلا ، به او ماساژ وابسته به عشق شهوانی و شرکت در سایر اعمال جنسی دامن زد.

کیفرخواست علیه وی اظهار داشت: به دلار وجه نقدی برای برخوردها و پس از جذب ، از او خواسته شد چندین بار به خانه های وی بازگردد ، جایی که دوباره مورد سوء استفاده قرار گرفتند.

آقای پیش از این اپستین در سال 2008 از اتهامات جنایی فدرال خودداری کرده بود ، وقتی در توافق نامه دعوی با دادستان های فدرال که مجموعه مشابهی از اتهامات را حل می کردند ، به جرم اتهامات روسپیگری در فلوریدا شکایت کرد. وی 13 ماه را در زندان محلی گذراند ، اما اجازه داده شد به مدت 12 ساعت در روز ، شش روز در هفته ، ظاهراً برای کار ، مرخص شود.

نظریه های توطئه پیرامون مرگ آقای اپستین بخشی از آن را تقویت کردند. کمبود اطلاعات از سوی مقامات اداره زندان از زمان کشف جسد وی.

دبیرخانه یک بیانیه جزئی با اطلاعات اندکی در مورد اوضاع وفات وی صادر کرد و هیچگاه اطلاعاتی در مورد تلاش قبلی خودکشی آقای اپشتین در دست نیست.

روز دوشنبه ، قاضی فدرال در پرونده آقای اپستین ، ریچارد م. برمن ، به سؤالات بی پاسخ در مورد حادثه ژوئیه اشاره کرد. “هرگز به طور قطعی توضیح داده نشده است که B.O.P. نتیجه گیری کرد ، “قاضی برمن روز دوشنبه در نامه ای به سرپرست مرکز اصلاح کلانشهر متروپولیتن نوشت. p>

با توجه به عدم توضیح ، عالی – ماهیت مشخصات جنایات آقای اپشتین و روابط شرم آور سرمایه دار با تعدادی از افراد برجسته ، نظریه های وحشی در مورد مرگ وی در میان رسانه های اجتماعی از افراد با ایدئولوژی های متفاوت پخش شده است.

چند چهره برجسته در سیاست ، رسانه و دانشگاه ، در حالی که اصرار داشتند که آنها نظریه پردازان توطئه نیستند ، ابراز تردید کردند که آقای اپشتین خودش را به قتل رسانده است. آقای ترامپ ، که در گذشته تئوری های توطئه بی اساس را به اشتراک گذاشته است ، همچنین در دیوانگی مشارکت داشته و یکصدای جیر جیر با نظریه بی اساس درباره آقای اپشتین و کلینتون ها.

دکتر سامپسون ، پزشک معاینه پزشکی ، یکشنبه شب اظهار داشت که دفتر وی کالبد شکافی آقای اپشتین را انجام داده است ، اما از آزادی تصمیم در مورد علت مرگ خودداری کرد. یک مقام شهری در آن زمان گفت که قبل از آزادی عزم خود می خواست اطلاعات بیشتری از اجرای قانون بخواهد. یک آسیب شناس خصوصی که توسط وکیل آقای اپشتین استخدام شده است ، کالبد شکافی را مشاهده کرد. p>

روز پنجشنبه ، مقاله ای در واشنگتن پست باعث گمانه زنی های بیشتر شد وقتی که گزارش داد کالبد شکافی آقای اپشتین نشان داد که او دارای استخوان هیئوی شکسته است که می تواند نشانه خفه شدن و همچنین خودکشی با حلق آویز بوده اند.

اما دکتر سامپسون و چندین متخصص در مورد نتیجه گیری هشدار دادند و گفتند که استخوان های شکسته با آویزان سازگار است ، به خصوص در یک مرد مسن.

علی واتکینز گزارشگر میز مترو است و دادگاه ها و خدمات اجتماعی را پوشش می دهد. پیش از این ، وی امنیت ملی در واشنگتن را برای روزنامه های تایمز ، BuzzFeed و McClatchy پوشش می داد.@AliWatkins

>

نسخه ای از این مقاله در چاپ در p>

، بخش

A

، صفحه ظاهر می شود

1

نسخه نیویورک

با تیتر: p>

نتایج کالبد شکافی برای نظریه های ردپای اشتشتین از بازی ناپاک.سفارش چاپ مجدد|مقاله امروز|مشترک شدن

Article>

ادامه مطلب