مراقبه استمناء کار می کند. این اثبات است. 2023

Updated: January 30, 2023

Mindfulness مارسمجموعه Mashable است که به بررسی تقاطع تمرین و فن آوری مدیتیشن می پردازد. از آنجا که حتی در زمان coronavirus ، مارس نیازی به جنون نیست.


من در مورد شما نمی دانم ، اما زندگی اخیراً مانند تب رویاهای روزهای اضطراب آور و بی خوابی احساس می شود. هرچند که هشدارهای خبری وحشتناک تلفن من را بمباران کردند ، تنها یک چیز به من کمک کرد که در طول یک بیماری همه گیر القا کننده هراس به من برسد: استمناء مدیتیشن

قبل از نوشتن آن به عنوان دردسرهای جدید ، من به اثبات اثربخشی غیر منتظره آن با دستگاه های بیوفیدبک می پردازم که امواج مغزی و ارگاسمم را در طول جلسات ردیابی کرده اند (می دانید ، برای علم).

ممکن است مراقبه و استمناء به نظر می رسد مانند تخت خواب های عجیب و غریب. اما در واقع از نظر فیزیولوژیکی و روانشناختی ، این دو مثل کره بادام زمینی و ژله با هم کنار هم می روند. در زمانی که همه ما به دنبال رفع استرس هستیمفعالیت های انفرادی برای ایمنی خانه های ما a>، یک جلسه آرامش از عشق بافواید بیشماری برای سلامتی وجود دارد. p>

مراقبه و استمناء ممکن است مانند تختخوابهای عجیب به نظر برسد.

استمناء مدیتیشن با نامهای مختلفی روبرو می شود که هرکدام رویکردهای گوناگونی دارند: مراقبه وابسته به عشق شهوانی ، مدیتیشن ارگاسمی ، استمناء تنتور. همه تحتچتر سکس باهوش، شاخه ای به طور فزاینده ای از ذهن و بدن آگاهی محور پیرامون تمایلات جنسی ، صمیمیت و لذت است. مفهوم اصلی ساده است: به جای اینکه در حین تمرین های ذهن آگاهی مانند مدیتیشن و اسکن بدن فقط از نفس خود به عنوان نقطه کانونی استفاده کنید ، بر احساسات لذت بخش نیز تمرکز می کنید.

“عمل رابطه جنسی باهوش به شما کمک می کند تا سرعت خود را کاهش دهید ، مکث کنید و در لحظه حاضر باشید” ، جنت بریتو ، روانشناس بالینی کهدرمان جنسی آگاهانهدر مرکز بهداشت جنسی و تولید مثل در هاوایی ، در یک ایمیل نوشت. “این به شما کمک می کند تا دیدگاهی باز ، کنجکاو ، غیر قضاوت پذیرفته باشید ، بنابراین به خود اجازه می دهید که در بدن خود باشید و لذت خود را تجربه کنید.”

با آموزش افراد برای نزدیک شدن به لذت با یک طرز فکر روشن ، محققان دریافتند که این تکنیک ها می توانند به بهبودتعداد مشکلات جنسی: میل جنسی کم ، مشکلات مربوط به تصویر بدن ، اضطراب ، تروما ، اختلال نعوظ ،درد دستگاه تناسلی (مانند وستیبولودنیا)، و اعتیاد به پورن. تحقیقات دیگر نشان داد که زنانی که ذهن آگاهی دارندبه طور کلی رابطه بهتری دارند با برانگیختگی بالاتر ،تمایلو ارگاسم بهتر.

چه با سکس رابطه داشته باشید و چه به دنبال کشف امکانات جدید ، کشف احساسات جدید ، تعمیق لذت خود یا تقویت صمیمیت با یک شریک زندگی هستید – رابطه جنسی با ذهن می تواند تقریباً برای همه سودمند باشد. قبل از فارغ التحصیلی برای داشتن رابطه جنسی باهوش ، بهتر است که انفرادی را شروع کنید.

مراقبه استمناء کار می کند. این اثبات است.

تصویر: bob al-greene / mashable

هنوز قانع نشده اید؟ من شما را سرزنش نمی کنم

هنگامی که من برای اولین بار شروع به کاوش در رابطه جنسی حساس کردم (که می توانید در مورداینجا بخوانید) ، همه ادعاهای بزرگ آن را برای خرید سخت کردم. من هیچ وقت هیچ فایده ای از مدیتیشن را تجربه نکردم ، با وجود اینکه مردم اصرار داشتند جواب این اضطراب فلج کننده من بود. چرا این موضوع فرق می کند؟

علیرغم مقاومت من ، نتایج حتی از ابتدایی ترین تمرینات من را به یک مؤمن واقعی آبی تبدیل کرد. احساس نیاز به پیدا کردن اثبات قطعی را دارم ، با این حال ، دانستن اینکه انواع تردیدآمیز و ضد مراقبتی مانند خودم می خواهم نتایج ملموس داشته باشند تا کفر خود را به اندازه کافی طولانی متوقف کنند تا خودشان آن را امتحان کنند.

بنابراین هنگام انجام چندین تمرین استمناء ذهن در طی چند هفته ،پیشانی مراقبه موزردیابی شد امواج مغزی من برای اندازه گیری خوب ، من یکی از ارگاسم هایم را باLionessردیابی کردم ، یک بیوفیدبک ردیابی هوشمند ویبراتور.

برای هر یک از این آزمایشات من یک نوع “جلسه کنترل” را با استفاده از مراقبه منظم به عنوان مقایسه انجام دادم ، سعی کردم تا حد ممکن متغیرها را حساب کنم. من موز خود را به یک منظره باران جنگلی تنظیم کردم که با فعال تر شدن ذهن و سپس آرام تر شدن ، طوفان تر می شود و در صورت رسیدن به حالت طولانی مدت آرام ، سرانجام پرنده ای را ایجاد می کنید. هر چه بیشتر آرام بمانید ، تعداد بیشتری از پرنده های پرنده دریافت می کنید

نمودارهای زیر نمره ای را که برنامه ایجاد می کند ، براساس مدت زمانی که ذهن شما فعال بود (بنفش روشن) ، خنثی (بنفش متوسط) یا آرام (بنفش تیره) نشان می دهد ، با اندازه های بزرگتر نقطه نشان می دهد آرامش بیشتر و تعداد نقاط که مدت زمان طولانی در یک جلسه را نشان می دهد. نقاط آبی رنگ وضعیت پرنده را نشان می دهد. (برای روشن شدن ، تعداد نقاط با تعداد پرندگان مساوی نیست. بخاطر بسپار ، تعداد نقاط زمان سپری شده را نشان می دهد.)

اما فقط حرف من یا این نتایج را اثبات نکنید. این کار را امتحان کنید ، پیروی از نکات ما برای مبتدیان رابطه جنسی آگاهانهاینجابرای اثبات این موضوع به خودتان .

آزمایش 1: اسکن بدن شهوانی (یا نقشه برداری لذت بخش)

جلسه کنترل strong>

گوش کن ، این شب خشن بود. در حالی که تحمل اوج جهنم سیاسی به عنوان همه گیر کوروی ویروس برای همه به طور فزاینده ای تبدیل شد ، من با یک تلفن همراه با اخطارهای خبری آخرالزمانی روبرو می شدم. مدیتیشن سخت تر از حد معمول بود و هرگز برای من آسان نیست. با وجود چیزی که جز من و موز هیچ راهنمایی و دستورالعملی نداریم ، هر فکر و صدای ولگردی مرا از بدنم بیرون آورد و به مارپیچ برگشت.

جلسه کنترل برای نقشه برداری لذت: نتیجه 29٪ آرام بود.

جلسه کنترل برای نقشه برداری لذت: نتیجه 29 درصد آرام بود.

تصویر: موزه

اسکن بدن اروتیک (یا نقشه برداری لذت بخش) strong>

وقتی من محرک های حسی بیشتری داشتم که بتوانم روی آن تمرکز کنم ، اجازه رفتن مارپیچ راحت تر بود. من از نوار ماساژ لوش بر روی پوست برهنه خود استفاده کردم ، که نه تنها باعث شد تا بدنم دوست داشتنی باشد ، بلکه هنگام عمیق نفس کشیدن سوراخ هایم را بو و آرامش اسطوخودوس پر کرده است.

در نقشه برداری لذت بخش یا اسکن بدن از ذهن جنسی ، شما یا شریک زندگی تان هر قسمت از بدن خود را لمس می کنید تا متوجه شوید چه چیزی احساس خوبی دارد ، چه چیزی نیست ، چه میزان فشار را در لمس دوست دارید ، اگر یک نوع لمس وجود داشته باشد شما ترجیح می دهید ، و غیره

در این جلسه ، من به هیچ وجه از مناطق برون زا (که در ابتدا برای مبتدیان جنس آگاه توصیه می شود) لمس نکردم ، از آنجا که قرار است این تمرین تفاوت بین لمس منظم جنسی هدفمند را در مقابل اکتشاف ، غیر خواستار نشان دهد تماس جنسی از رابطه جنسی آگاهانه. با فشار آوردن از خارج شدن از معادله ، می آموزید که احساسات برانگیختگی را از انتظارات و افکار ناشی از اضطراب جدا کنید ، مانند ((“اگر نتوانم ارگاسم کنم؟” و “اگر زشت بنگرم چه می شود؟”)

با بازخورد در زمان واقعی از Muse ، من متوجه شدم ذهن من هر وقت دست و پا شکم را لمس می کردم ، منبع اصلی مسائل مربوط به تصویر بدنم است. اما وقتی شنیدم که یک چرچ پرنده بعد از لمس گردن من شنیده می شود ، که همیشه از من ناشی از آسیب های جنسی قبلی بوده است. رابطه جنسی آگاهانه می تواند یک راه عالی برای کمک به شما در شناسایی عوامل محرک باشد ، پس از آن طرز فکر را برای تسخیر آن منابع پریشانی فراهم کنید. اما تمرین و صبر زیادی طول می کشد.

جلسه نقشه برداری لذت انفرادی و بدون راهنما من 66٪ آرام بود.

جلسه نقشه برداری لذت انفرادی و بدون راهنما 66٪ آرامم را از آن خود کرده است.

تصویر: موزه

در سایر آزمایشات اسکن بدن اروتیک ، از ضبط های هدایت شده از. من معمولاً عاشق لذت بردن از نقشه برداری مراقبه وابسته به عشق شهوانی هستم. اما به نظر می رسید که گذشته من نیاز به راهنمایی دارم (که منجر به آرامش تنها 6 درصد می شود) ، درعوض ترجیح می دهم مسیر خودم را در کاوش با ذهن بدن خودم طی کنم.

من فقط 6 درصد آرامش را در طول جلسه نقشه برداری لذت انفرادی هدایت کردم.

من در جلسه نقشه برداری لذت انفرادی تنها 6 درصد آرامش کسب کردم.

تصویر: موزه

در یک جلسه دیگر ، اسکن شهوانی شهوانی را با دستان شریک زندگی ام انجام دادم که در عوض از من کاوش کردند اما نتایج ضعیف تر نیز نشان داد (26 درصد آرامش). این فقط نشان می دهد که توصیه های کارشناسی صحیح است: بهتر است فارغ التحصیل از رابطه جنسی باهوش باشید ، زیرا فرد دیگری ذاتاً ناامنی ها و عوامل جدیدی را معرفی می کند. یادآوری این مسئله سخت تر است و ارتباط شما با لذت شماست

جلسه نقشه برداری لذت مشارکتی نمره آرام 26 درصد را بدست آورد.

جلسه نقشه برداری لذت مشارکتی با آرامش 26 درصد کسب کرد.

تصویر: موزه

آزمایش 2: استمناء برآمدگی

جلسه کنترل strong>

برای این جلسه کنترلی ، تصمیم گرفتم تا با انتخاب یک تمرین متمرکز نفس کشیده شده از برنامه Muse ، سعی کنم تا حد امکان از جلسه تانتریک تقلید کنم.

مطمئناً تجربه من را بهبود بخشیده است ، اما نفس همیشه یک کانون دشوار برای من بوده است. من به طور عجیب وسواس می كنم كه كاملاً منطبق با زمان مربی باشد و این تمرین با اضافه كردن تعداد 10 نفس ، آن اضطراب را تشدید می كند. هر وقت که از غایب بودن 10 مورد گذشته حساب می کردم ، از خودم ناراحت می شوم و مغزم طوفان می شود. با این وجود ، در پایان ، من خیلی بهتر از این بودم که این انگیزه را قبول کنم بدون اینکه واکنش منفی نشان دهم

جلسه كنترل با تمرين تنفس هدايت شده با آرامش 34٪ انجام شد.

جلسه کنترل با تمرین نفس کشیدن در 34 درصد آرام گرفت.

تصویر: موزه

استمناء برآمدگی strong>

راستش من کاملاً تردید داشتم که این شخص من را به خوبی انجام دهد. قبلاً این جلسه راهنمایی شده را از دیپسا (“نفس عمیق تنفس”) امتحان کرده ام و آن را کمتر از سایر راهنماهای سکس ذهن آنها دوست داشتم. اما این بار تمرکز بیش از حد روی تنفس عمیق موضعی که برای آزاد کردن هرگونه ناامنی که معمولاً در حالی که برهنه هستم ایجاد می شود ، مفید است (مثلاً شکم بزرگی از تنفس عمیق).

یكی از اصلی ترین تفاوت های تانترا و سایر اعمال جنسی حساس ، این حق بیمه بالاتر در نوع خاصی از نفس است (همچنین به عنوان تنفس ارگاسم شناخته می شود). قرار است شما را برای پراکنده کردن انرژی جنسی در بدن ، به شما کمک کند تا در لحظه های برانگیختگی عضلات خود را آرام کنید و نه تنش داشته باشید ، و ظاهراً منجر به اوج بهتری می شوید.

من دیگر روشهای جنسی آگاهانه (مانند نقشه برداری لذت) را پیدا کرده ام ، در عوض تجزیه و تحلیل کمی فعال تر از تجربه خودتان را ترغیب می کنم و شما را به نشستن و کشف احساسات ناخوشایند به اندازه موارد دلپذیر ترغیب می کنم. این احتمالاً خلاف این است که چگونه Muse موفقیت را ردیابی می کند ، زیرا می تواند منجر به اندیشه هایی شود که آرامش کمتری دارند اما برای عملکرد جنسی آگاهانه شما هنوز ثمربخش است.

اما تانترا هدف از دستیابی به یک فضای مجذور است که به شما امکان می دهد خود را در داشتن یک محرک دریافت کننده محرک و بدون احساس خویشتن به طور کامل از دست دهید. این ممکن است نوعیفعالیت امواج مغزی موزه بیشتر پاداش می دهد.

موفقیت در این تمرین تندریک باعث شد که من بخواهم آزمایش دیگری را آزمایش کنم ، هرچند …

با مراقبه تنفس عميق تانتريک ، 67 درصد آرامش داشتم.

با مدیتیشن تنفس عمیق تانتری ، 67 درصد آرام بودم.

آزمایش 3: بازی حس حساسانه

جلسه کنترل strong>

این بار فقط یک مراقبه منظم و بدون راهنما داشته باشید. من متذکر شدم که این بعد از داشتن کمی شراب و علفهای هرز بود ، بنابراین ، من به من کمک کردم تا به آرامش کمک کنم. در همان زمان ، من با شریک زندگی خود نیز با اندکی ناراحتی برخورد کردم که تا پایان جلسه ذوب شد.

در طول جلسه كنترل برای بازی با ذهن آگاهانه ، 69٪ آرام بودم. (* درج شوخی های جنسی در اینجا *)

در طول جلسه کنترلی برای بازی کردن با ذهن آگاهانه ، 69 درصد آرام بودم. (* شوخی های جنسی را در اینجا وارد کنید *)

بازی حس حساس strong>

اکنون از نظر فنی ، همه این آزمایشات به نوعی حس بازیگری هستند. اما به طور خاص ، من می خواستم با تعریف kinkier از این کلمه ، که همه چیز را از Spanking BDSM ، بازی دما (بازی موم داغ و مکعب های یخ) و چشم بند را بیان می کند ، آزمایش کنم.

در حال حاضر تحقیقات اولیه جالبی در رابطه بین ذهن آگاهی و BDSM در دانشگاهآزمایشگاه های برتوی دانشگاه دانشگاه کلمبیا وجود دارد. / a>، یکی از مؤسسات برتر در زمینه سکس تراپی و تحقیق. در حالی که مطالعه این مورد هنوز در مراحل اولیه است ، این فرضیه این است که درد و BDSM در واقع می توانند ابزاری عالی برای پزشکان پیشرفته ذهن آگاهی باشند. p>

“درد واقعاً توجه شما را جلب می کند در لحظه کنونی. “

همانطور که کارا دانکلی ، دکتری نامزد مورد مطالعه این پدیده در آزمایشگاه های Brotto از طریق تلفن توضیح داد: “درد واقعاً توجه شما را در لحظه حاضر جلب می کند. نیاز به تمرکز شدید بر یک احساس شدید دارد. “

همچنین ، در سطح عصبی ، ذهن آگاهی بهفعالیت را کاهش می دهد بخشی از مغزمسئول احساس خویشتن داری و سرگردان ذهن ماست. به همین ترتیب ، کسانی که BDSM نقش بازی را تجربه می کنند ، اغلب توصیف می کنند ورود به حالت تغییر یافته ذهنی به نام “فضای داخلی” (برای سلطه گران) یا “فضای فرعی” (برای تسلیم کنندگان) شبیه به نظر می رسد ، همانطور که دانکلی آن را توصیف کرده است. p>وی گفت: “مردم در مورد احساس یگانگی با جهان صحبت می كنند ، از كاهش خودخواهی كه با هوشیاری معنوی تر ، سرحال تر و تغییر یافته در ارتباط است.”

من در گذشته این فضای فرعی را از طریق نقش بازی و درد تجربه کردم ، بنابراین امیدوارم که Muse بتواند این طرز تفکر منحصر به فرد را که می تواند ناشی از BDSM باشد ، به تصرف خود درآورد. اما بدیهی است ، درد به مراقبه من كمك نمی كند. این بدان معناست که بخاطر اینکه این زمان ، وضعیت اشتباه بوده است ، ناسازگار با نحوه موفقیت موزه ، یا نظریه فقط از بین نمی رود ، نمی توانم بگویم. p>

استفاده از موم ایمن بدن با شریک زندگی من منجر به آرامش تنها 28 درصد شد ، مغزم با توقعات تنش دیگری از قطره موم داغ روی سینه من طوفان تر می شود. عدم موفقیت نیز ممکن است به این دلیل باشد که ارتباط ما کمتر از حد معمول برقرار شود ، زیرا میوز آن را امواج مغزی “فعال” قلمداد می کند. اما ارتباطات برای BDSM مناسب و دستیابی به فضای فرعی (حداقل برای من) مهم است

در حین جلسه حس بازی کردن با همکار ، من فقط 28 درصد آرامش داشتم.

در طول جلسه بازی حس مشترک ، فقط 28 درصد آرامش داشتم.

تصویر: موزه

با این حال ، نسخه ملایم بازی حس بسیار ثمر بخش است. شریک زندگی من یک پر پر فراز و نشیب به بدنم زد تا احساس جدیدی به نقشه نویسی لذت شریک اضافه کند و در نتیجه 48 درصد آرام شود. با این حال ، آن را به عنوان جلسه کنترل اولیه من خوب نیست ، اما من از سودمندی بالقوه بازی های BDSM به عنوان مراقبه صرف نمی کنم. این ممکن است که در هر دو مورد آرامش من توسط عامل حضور یک شریک زندگی کنار گذاشته شود ، که همیشه در طول این آزمایشات جنسی حساس نمره من را پایین می آورد. p>

احساس لمس پر احساس در حین نقشه برداری لذت مشارکتی باعث شد 48٪ آرام باشم.

لمس کردن احساس بازی در حین نقشه برداری لذت مشارکتی ، باعث آرامش من 48 درصد شد. (توجه: من مطمئن نیستم که چرا این نمودار نسبت به سایرین دارای طراحی متفاوتی است ، اما ممکن است این مربوط به طول زمانی باشد که در هر ایالت بودم).

تصویر: موزه

آزمایش 4: مراقبه ارگاسمي

جلسه کنترل strong>

فقط یک جلسه منظم مراقبه. این یکی اعتقاد به ایده “تمرین کامل می کند” هنگام صحبت از مراقبه است. با هر روز تمرین مداوم آسان تر و آسان تر شد. من این بار اینقدر در آن عمق داشتم که حتی متوجه نمی شدم تقریباً هفت دقیقه از آن گذشته باشد ، فکر می کردم فقط چند معلوم است.

جلسه کنترل برای مدیاسازی ارگاسم من 65٪ آرام گرفت.

جلسه کنترل برای مداخله ارگاسم ، 65٪ آرامم گرفت.

تصویر: Muse

مراقبه ارگاسمي strong>

مدیتیشن ارگاسمی یکی از شیوه های سکسپردازانه ذهن آگاهانه است که حتی می توانیددرمان گوپا. این فلسفه اصلی مکانهایی مانند موسسه OM (قبلاً OneTaste) است ، aبسیار بحث برانگیزاستودیویی که برای 199 دلار کلاس ارائه کرده است که در آن افراد در حالی که مراقبه می کنند ، 15 دقیقه دیگر در هر یک از اقلیت های دیگران مالش می دهند.

اما من احساس کردم که به خاطر آزمایش و شما خواننده عزیز ، فرضیه اصلی مراقبه ارگاسم را امتحان کردم. بنابراین من اسلحه های بزرگ را در اسباب بازی های جنسی تحریک clitoral بیرون آوردم: Womanizer. این احساس بهترین اسباب بازی برای کار (با وجود نام اشتباه خود) است زیرا تحریک مکش pinpoint باعث ایجاد ارگاسم تقریبا غیر ارادی در من می شود و این روند به اندازه کافی اتوماتیک است که نیازی به مانور یا تفکر زیادی ندارد. p>

در این جلسه بود که احساس کردم که اثبات در پودینگ است: من هنگام پیاده شدن ، واقعاً در صلحم.

قبل از اینکه هر نوع تمرین ذهن آگاهی را شروع کنم ، می گفتم رابطه جنسی تنها زمانی بود که بیش از حد منمغز ADHD با خوشحالی خاموش می شود. و این تجربه در طول مدیتیشن ارگاسم من ثابت شد. این همچنین نشان می دهد که خیال پردازی در حین تمرینات جنسی حساس یک کمک کاملاً قابل قبول است. من از داستان میانجیگری صوتی دیپس به نام “بادبان” استفاده کردم که شما را در وسط خیالی آرام اما تحریک کننده در ساحل قرار می دهد. p>

مراقبه ارگاسمي با مدیتیشن وابسته به عشق شهوانی و اسباب بازی جنسی Womanizer به من کمک کرد تا به 71 برسم درصد آرام class=

مراقبه ارگاسم با مراقبه وابسته به عشق شهوانی و اسباب بازی جنسی Womanizer به من کمک کرد تا 71 درصد آرامش پیدا کنم.

تصویر: موزه

اما سپس من تصمیم گرفتم تا داده های بیو فیدبک ارگاسم خود را با استفاده از Lioness ، یک ویبراتور خرگوش جمع آوری کنم که نیروی تولید شده توسط انقباضات واژن شما را در حین تحریک اندازه گیری می کند. در حالی که جلسه بسیار عالی بود و ارگاسم از بالاترین کالیبر بود ، نتایج Muse از پرونده کنترل من مطلوب تر بود. فهمیدم که این به دلیل یک اشتباه کشنده بوده است.

مراقبه ارگاسمي با استفاده از Lioness براي رديابي ارگاسم من 52٪ آرام داشت.

مراقبه ارگاسم با استفاده از Lioness برای ردیابی ارگاسم ، من را در 52 درصد آرامش قرار داده است.

تصویر: موزه

یک اصل اصلی رابطه جنسی باهوش ، در تمام اشکال آن ، اجتناب از هر نوع انتظارات هدف محور است – به خصوص مانند فشار آوردن به خود برای رسیدن به اوج. اما چون می خواستم چیزی را برای آزمایش نشان دهم ، دقیقاً همان کاری است که من کردم. در جلسه قبلی من ، در حالی که من نزدیک شدم ، اهمیتی نداشت من به ارگاسم رسیده ام یا نه ، در نتیجه به یک تجربه آرامش بخش تر منجر شد. اگرچه منصفانه بودن با خودم است ، اما تعمق “ارگاسميك” نوعي شما را براي ناكامي در بخش انتظار قرار مي دهد. p>صرف نظر از این ، ارگاسم ردیابی شده من نشان می دهد که اعتقاد به ادعا در مورد چگونگی رابطه جنسی آگاهانه به ارگاسم بهتر وجود دارد. برای مقایسه ، در اینجا نمودار یک ارگاسم منظم ، سریع و کثیف (سبز) وجود دارد که من در آن با پورنو بصری در مقابل جلسه میانجیگری ارگاسم خودارضم کردم (قرمز).

مراقبه استمناء کار می کند. این اثبات است.

تصویر: Lioness همانطور که می بینید ، من با انقباض واژینال با فشار و فشار بالاتر شروع کردم. اما در حالی که این تنها در اوج جلسات خودارضایی بیشتر و بیشتر می شد ، مراقبه ارگاسم به من زمان و اجازه آرامش بدن را می داد. نتایج ، هم به صورت شباهت و هم از داده ها ، ارگاسم بهتری را نشان می دهد. اوج من از مدیتیشن ارگاسم نه تنها طولانی تر بود ، بلکه از نظر جسمی نیز با آرامش بیشتری روبرو شدم که منجر به اوج کامل بدن شدم تا محلی که تنها آن احساسات خوب و خوب را به کلیتوریس شما منتقل می کند. من به ندرت هر وقت استمناء هرگونه نویز شنیدنی ایجاد می کنم ، اما در این حالت ، من نمی توانستم یک “گوهر” و غیر ارادی را نگه دارم ، “اوه!”

بنابراین استمناء ذهن آگاهانه یا مراقبه ای کامل است؟ قطعا نه. و “اثبات” من موفق به دریافت فقط به نشان می دهد که چگونه یک سفر کشف است ، می فهمید چه چیزی برای شما بهتر است. اما آنچه می توانم بطور قطعی بگویم این است که این نتایج نشان می دهد که قطعاً ارزش عکسبرداری از شات خود را دارد.

موارد بیشتر از هوشیاری مارس: strong>

بیشتر بخوانید