فیس بوک F8 2019: این مطلب را به اشتراک بگذارید 2022

Updated: August 19, 2022

فیس بوک به دنبال فیس بوک برای رسیدن بهفیس بوک فیس بوک F8 2019، این رویداد را به طور روزانه انجام می دهد و یک کنسرت برای اولین بار در سراسر جهان به اشتراک گذاشته شده است. برای دسترسی به خدمات اجتماعی قرمز در فیس بوک، به اشتراک گذاری فیس بوک، ارائهخدماتمجازیوغیره Instagram o WhatsApp. این مطلب را به شما نشان می دهد که می توانید از آن به عنوان موضوعی که در اختیار شما قرار گرفته است، استفاده کنید. این نشان دهنده آن است که علامت زاکربرگ از یک علامت تجاری به شمار می آید.

با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی و بدون نیاز به نصب، Haremos UNA cobertura دل evento ENnuestra صفحه د directosmostrando د manera simultánea ال VIDEO EN جریان دل ACTO از Cuando این disponible. تامبیان این کنفرانس را به شما توصیه می کند تا ازTwitter@ Xataka مطلع شوید.

این پسر پس از ورود به فیس بوک F8 2019 en las distintas zonas horarias:

  • اسپانیا: 19:00 península، Ceuta y Melilla، 18:00 en Canarias.
  • مکزیکو، اکوادور، کلمبیا: 12:00
  • ونزوئلا، شیلی، بولیوی، کوبا: 13:00
  • آرژانتین: 14:00

¿Qué esperamos ver en la conferencia F8 de Facebook؟

Zuckerberg بسیار زیاد است. Entre las novedades que se esperan está el desarrollo de unnuevo asistente virtual con inteligencia artificialcapaz de luchar contra Alexa de Amazon، Assistant de Google و Siri de Apple.

مسنجر تلوزیونی برای ارتباط بامسنجر فیس بوك، یكی از شهردارانی كه از این برنامه استفاده می كنند، فیس بوک و واتساپ دریك سرویسمجانی در اختیارتان قرار می دهدو در صورت تمایل می توانید آن را به صورت رایگان در اختیارتان قرار دهید.

درصورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب، دانلود فایل ها، دسترسی به انجمن های ویژه کاربران عضو شده و … در سایتثبت نام کنید. با کلیک بر روی ثبت نام درمدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید. برگزاری سمینارها و برگزاری جشنواره ها، برگزارینمایشگاه ها و برگزاری نمایشگاه ها و برگزاری نمایشگاه ها و برگزاری نمایشگاه ها. در صورت تمایل می توانید از فرم زیر استفاده کنید.

En directo | Sigue la conferencia Facebook F8 2019 en directo con nosotros

 

ادامه مطلب