شوهر من می خواهد از طریق بیماری همه گیر استخوان شود. من به فکر پدر و مادرم در حال مرگ هستم. 2023

Updated: January 30, 2023

  
                      

  

          

زن نگران شوهر خود را در آغوش می گیرد.        

  

تصویر سازی توسط اسلیت. عکس های Getty Images Plus. p>

  نحوه انجام این کار ستون مشاوره جنسی است. em> strong>سوالی دارید؟ارسال آن به استویا و غنی در اینجاناشناس است!

  

  هر پنجشنبه شب ، خدمه به صورت چت به سؤال پاداش پاسخ می دهند. em>

  

  نحوه انجام این کار عزیز ، strong>

  

  من در یک آپارتمان کوچک در نیویورک سیتی زندگی می کنم و در حال حاضر “در پناهگاه” هستم و خودم را با خانواده ام (شوهر ، دو بچه کوچک) جدا می کنم. من از شغل خودم كه دوستش دارم ، به خانه اعزام شدم ، بدون اينكه آيا باز هم آنها باز خواهند شد يا چه وقت. والدین من در شرایط خطرناک در 60 سال و در شرایط خطرناک قرار می گیرند. من ، خودم ، بیماری نادر ریه دارم و نمی دانم که آیا این مسئله من را در معرض خطر بیشتری قرار می دهد یا نه. بنابراین ، با گفتن همه اینها ، من درگیر افکار اضطراب اگزیستانسیالی 24/7 هستم و میل جنسی صفر ندارم. شوهر من ، در حالی که عمدتا در همان قایق است ، این مشکل را ندارد و رانندگی جنسی او به اندازه همیشه زیاد است. او فکر می کند باید سعی کنم ذهنم را از کارها دور کنم و بهترین راه برای انجام این کار با ارگاسم است. فکر می کنم شانس من در حال حاضر ارگاسم بودن … صفر است. نمی توانم مغزم را خاموش کنم. حتی در طول بازی های مقدماتی ، خودم را از مرگ پدر و مادرم نگران می کنم ، نسبت به قبض های بعدی که تنها با یک درآمد در اختیار داریم ، نگران هستم و از اینکه به خرید بقال فروشی و قرارداد بسته شدن COVID-19 نگران هستم ، حتی اگر اقدامات احتیاطی داشته باشیم. من به دلیل انکار جنسیت شوهر با جنسیت بالا احساس گناه می کنم ، اما من نمی دانم چگونه می توانم به اندازه کافی استراحت کنم تا خودم لذت ببرم در حالی که ما در طی این همه بیماری هفته های بعدی در آنجا هستیم.

              

  —COVID Coitus

  

  ثروتمند strong>: بنابراین ، من فکر می کنم مهم است که در این زمان از کاهش علاقه به رابطه جنسی امری عادی و طبیعی باشد.

  

  استویا strong>: کاملاً.یک مقاله اخیر Daily Beast به ذهن متبادر می شود: درباره چگونگی عملکرد 20 درصد اضطراب و افسردگی بیماران به طور قابل توجهی بهتر ، 20 درصد پوند به طور قابل توجهی بدتر عمل می کنند ، و 60 درصد پوند دیگر تقریباً مشابه هستند. من مشکوک هستم که پدیده ای مشابه با استرس و علاقه جنسی رخ داده است.

  

  غنی strong>: بله ، در واقع.یک قطعه اخیر دیگرهمین نکته را برجسته کرد. جاستین لمیلر ، روانشناس و نویسنده (که من قبلاً با این ستون مصاحبه کردم) از طریق انستیتوی کینزی گزارش داد که داده ها را از طرف هر دو طرف مشاهده می کنند: “شما اکنون درصد بالاتری از مردم دارید که می گویند [آنها] هستند. خودارضایی و داشتن رابطه جنسی بیشتر. اما شما درصد بالاتری از افراد را نیز می گویند که به هیچ وجه درگیر رفتار جنسی نیستند. و افراد کم تحمیل و رفتاری ندارند – این افزایش بسیار بیشتر از افزایش در انتهای دیگر طیف است. “

              

  استویا strong>: جذاب.

  

         

توصیه های جنسی از استویا و ریچ ، به علاوه پیگیری های نامه ای ، به صورت هفتگی انجام می شود   

      font>  غنی strong>؛ چیزهای زیادی درباره HOW HORNY EVERYone (هر چیزی) ساخته شده است ، اما افرادی وجود دارند که در همان بحران پاسخ دقیقی برعکس دارند.   

  استویا strong>: ذکر این نکته نیست که ممکن است پاسخ ما در طول بحران تغییر کند.

  

  غنی strong>: بله ، کاملاً. من اخیراً بیشتر شاخ نیستم.

  

  استویا strong>: موج در می آید ، اما احساس می کنم که میل جنسی من مطمئناً تحت تأثیر قرار گرفته است. در ابتدا مین در حال پایین آمدن بود ، پس از آن راه حیرت انگیز بود ، و اکنون من فقط به این واقعیت استعفا داده ام که شخص من در خارج از کشور است ، و هم اتاقی من هفته ای یک بار برای بقال فروشی ها ترک می کند ، بنابراین رابطه جنسی شریک گزینه و استمناء نیست. زمان نادر است

  

  ثروتمند strong>: من عجیب و غریبانه درباره آن زشت هستم. در حال حاضر چیزهای بزرگتری برای نگرانی وجود دارد ، و من با گوش دادن به بدنم خوب هستم. این همیشه کار ساده ای نیست ، به خصوص همجنسگرا بودن و درک ایده آلات جنسی مردان (شما ظاهراً باید همه وقت بیدار باشید) ، اما همه چیزهایی که در نظر گرفته می شوند ، با آنچه بدن من می خواهد یا نیست ، من خوب هستم می خواهید برای انجام. می گویم بگذارید استراحت کند.

        

  استویا strong>: بنابراین نویسنده ما باید به بدن او گوش کند.

  

  غنی strong>: من فکر می کنم

  

  استویا strong>: که می گوید “نه ممنون”

  

  غنی strong>: با توجه به دامنه پاسخگویی به این بیماری همه گیر ، ناگزیر است که برخی از زوج ها خود را با لیدو موقتا واگرا پیدا کنند. مهم است که به یاد داشته باشید که شرایط فوق العاده است و این احساسات لزوماً برای همیشه نیستند. مطمئناً لزوماً مشکلات در روابط را نشان نمی دهد. این فقط می تواند پاسخی برای مشکلات بیشتر در حال حاضر در جهان باشد.

  

  استویا strong>: کاملاً موافقت کرد. ارتباط جنسی برای اکثر افراد نکته مهمی است. اما انواع دیگری از اتصال وجود دارد که اکنون می توانید بر روی آنها تمرکز کنید. لمس دوست داشتنی ، غیرجنسی. زمان کافی.

  

  غنی strong>: بله ، نوازش کردن ، آغوش های طولانی.

  

  استویا strong>: برای وام گرفتن از مربی جنسی Vonka Romanov ، memes.

        

  ثروتمند strong>: من برای دوست پسرم و سریال های فیلمبرداری متعددی برنامه ریزی کرده ام. ما فیلم های مرتبط را تماشا می کنیم و سپس در مورد آنها صحبت می کنیم ، واقعاً خوب بود. من بدون توجه به اینکه آیا خشکسالی جنسی مبتنی بر تاج داریم یا خیر ، از بسیاری جهات به او نزدیکتر از همیشه احساس می کنم.

  

  استویا strong>: این قابل تحسین است!

  

  غنی strong>: من فکر می کنم برای لفظ تقدیر نیز مهم است. من نمی دانم چگونه بدون این اوضاع را بوجود آورده ام ، و خیلی به او می گویم.

           

  استویا strong>: این یکی دیگر از موارد عالی است. نویسنده ما در برابر استرس شدید واکنشی کاملاً عادی و قابل درک دارد و همسرش نیز چنین است. راه های ارتباط برقرار کردن و ابراز عشق وجود دارد که نیازی به رابطه جنسی ندارند. شوهرش می توانست روی خودارضایی تمرکز کند.

     

  ثروتمند strong>: اگر من او بودم ، قطعاً درمورد این مورد با همسرم صحبت می کردم ، اما او باید درک کند که رابطه جنسی در واقع ذهن او را از این مسئله برنمی دارد ، حداقل در این مرحله نیست.

  

  استویا strong>: آیا باید با گناه مستقیم برخورد کنیم؟

  

  غنی strong>: مطمئناً.

  

  استویا strong>: شما چیزی را که به او نیاز دارید ، در رابطه با جنسیت بالا سلب نکردید. شما به بدن خود گوش می دهید و فضای موردنیاز خود را به خودتان می دهید. نیازهای شما و وضعیت احساسی دقیقاً به اندازه میل او به رابطه جنسی شریک زندگی است.

  

بیشتر چگونه این کار را انجام دهیم

  

  نامزد من و دوست دارم همه چیز را سرگرم کننده و مهیج در رختخواب نگه داریم. در طول دو سال گذشته ، ما هر چند وقت یک بار پورنو را در زندگی عاشقانه خود گنجانیدیم و به نوبت فیلم گرفتن. نامزد من عاشق پورنو نژادی است. تاکنون این همه افزودنی فوق العاده ای در روابط جنسی ما بوده است ، اما اکنون او می خواهد یک دیلدو سیاه بزرگ را بخرد … که باعث می شود احساس کمی ناکافی کنم. من اندازه متوسط ​​دارم (شش اینچ طول و جادوگر مناسب و معقول) ، اما دیلدو که او می خواهد به مراتب بزرگتر است. من نمی توانم با این اندازه رقابت کنم.من مطمئن نیستم که چگونه ادامه دهم.

  

           


  

ادامه مطلب