سودا می گوید، یک پلت فرم خرده فروشی لوازم الکترونیکی مصرفی، سرپرستی در ایالات متحده را راه اندازی می کند. 2022

Updated: December 2, 2022

گریس گولد عمر خود را صرف تفکر در مورد تقاطع خرده فروشی و تکنولوژی کرده است. او در خرده فروشی اپل شروع به کار کرد و سپس بهشرکت Index Ventures رفت جایی که او در سرمایه گذاری در مرحله اول کار می کرد. سپس در PCH International به عنوان VP استراتژی جهانی خرده فروشی مشغول به کار با شرکت ها و سازندگان سخت افزار برای توسعه، ساخت، بسته بندی و توزیع محصولات است.

اما طی دوران حرفه ای او، گولد همیشه یک سوراخ در فضای خرده فروشی لوازم الکترونیکی مصرفی را دید.

گولد گفت: “چیز جالبی در مورد لوازم الکترونیکی مصرفی این است که شما این مارک ها را دارید – فروشگاه های اپل، فروشگاه های مایکروسافت، فروشگاه های سامسونگ و Mdash که تعداد بسیار محدودی از محصولات را به فروش می رسانند.” “و سپس شما خرده فروش بزرگ جعبه مانند بهترین خرید. هیچ کس در کسب و کار الکترونیک مصرفی جالب نیست. “

این جایی است کهSoda می گوید.

Soda Says یک بازار تجارت الکترونیک است که بر ابزارهای شیوه زندگی مانند پمپ Elvie Smart Breast و ساعت زنگ دار Gingko Edge متمرکز شده است.

این شرکت ابزارهای مفید و زیبایی را دوست دارد و آنها را در دسته هایی مانند لوازم جانبی، سلامتی، شیوه زندگی و کودکان، با یک هدف خاص برای کمک به رشد شرکت های سخت افزاری کوچک قرار می دهد.

امروز، Soda Says در ایالات متحده با یک عمودی جدید راه اندازی می کند:فناوری های جنسی زنان.

همانطور که در حال حاضر وجود دارد، واقعا یک تجربه خرده فروشی است که برای تکنولوژی جنسی زنان مناسب است. مشتریان باید به یک فروشگاه اسباب بازی جنسی بگردند و یا برای یک ماجراجویی اینترنتی کمی تلاش کنند. اما سودا می گوید، رویکرد آفلاین به این کسب و کار آنلاین را در اختیار دارد و با فروشگاه های گروهی مانند نایمان مارکوس و نوردستروم همکاری می کند تا تجربیات پاپ آپ را که در آن خریداران حاضر هستند ارائه دهند.

مجموعه نرم افزار جنسیت شامل محصولاتی از مارک هایی مانند Dame، MysteryVibe و Le Wand می باشد.

سودا می گوید عمل بر روی یک مدل ترکیبی، گاهی اوقات خرید موجودی محصولات برای فروش مجدد و زمان های دیگر به سادگی فهرست محصول در وب سایت.

این شرکت 2.5 میلیون دلار از سرمایه گذار اصلی،LocalGlobeمبتنی برانگلستان، با مشارکت سرمایه گذاران از جمله ADV، و بنیانگذار و مدیر عامل شرکت PCH International، لیام کیسی، در میان دیگران.

 

ادامه مطلب