سایت دوست یابی 2023

Updated: February 2, 2023

سایت دوست یابی: بهترین سایت های دوستیابی اروپا

 

سایت دوست یابی

قرار ملاقات در شرایط عادی به اندازه کافی سخت است – همه گیر جهانی را در این مخلوط قرار دهید و حتی پیچیده تر شود. این که آیا می خواهید همسر خود را پیدا کنید ، یا کسی را ملاقات می کنید تا با او در پارک قدم بزنید (البته در حالی که 6 فوت از هم فاصله دارید) یا حتی کسی که می تواند ساعتها با او از طریق چت ویدیویی گفتگو کند ، یک وب سایت دوستیابی آنلاین یا یک برنامه دوست یابی تلفن همراه ممکن است راه حل باشد . به هر حال ، در شرایط فعلی ما ، کجا بهتر است که به دنبال یک رابطه عمیق و معنادار باشیم تا آنلاین؟

در اینجا خلاصه ای از بهترین وب سایت های همسریابی موجود است. توصیه های من بیشتر مبتنی بر تجربیات خودم در ورزشگاه پلتفرم دوستیابی اینترنتی به عنوان یک خانم است ، با چند اعتقاد دهان به دهان از دوستان برای اندازه گیری مناسب.

1. بهترین کسانی که به دنبال مجردهای تحصیل کرده دانشگاه هستند – Elite Singles

2. بهترین سایت متمرکز بر زنان – بامبل

3. بهترین کار برای حرفه ای های شلوغ – Itsjustlunch.com

4. بهترین برنامه دوستیابی گاه به گاه – Tinder

5. بهترین سایت دوست یابی متاهل – اشلی مدیسون

6. بهترین بیش از 50 سایت دوست یابی امن – SilverSingles

7. بهترین سایت دوست یابی آمریکایی آفریقایی تبار – BlackPeopleMeet

8. بهترین بیش از 25 سایت دوست یابی – OkCupid

9. بهترین برای روابط جدی – لولا

10. بهترین بیش از 50 سایت دوست یابی و دوستی – OurTime

11. بهترین سایت همسریابی هوک آپ – AFF

12. بهترین سایت دوست یابی مسیحیان – Christian Mingle

13. بهترین گزینه برای ورود به سایت آنلاین دوستانه – Coffee Meets Bagel

14. بهترین سایت دوست یابی برای یهودیان – JDate

15. بهترین گزینه برای کسانی که در تاریخ ملاقات نیاز به کمک دارند – هاپن

16. بهترین سایت دوستیابی کاتولیک – بازی کاتولیک

17. بهترین برای تاریخ های با کیفیت بالا – لیگ

18. بهترین سایت دوست یابی بین المللی – Zoosk

19. بهترین برنامه همسریابی LGBTQA + زنان – او

20. بهترین ویرایش فرعی برای دوست یابی – Reddit R4R

21. بهترین برای افراد زیر 30 سال – شبدر

22. بهترین اگر می خواهید ازدواج کنید – مطابقت

23. بهترین برای دریافت مسابقات سازگار – eHarmony

بدون توجه به آنچه که به دنبال آن هستید ، تعداد بیشماری سایت و برنامه برنامه دوست یابی وجود دارد. اگر به دنبال ملاقات با افراد جدید هستید ، به دنبال روابط گاه به گاه هستید ، یا دیگران را با علایق مشترک پیدا می کنید یا در نهایت مطابقت کامل خود را برای یک رابطه طولانی مدت پیدا می کنید ، یک سایت دوست یابی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. من در مورد این سایت ها تحقیق کردم و نمای کلی از آنچه هر یک از این سرویس های داده را ارائه می دهد ، رایگان یا مشترک و ویژگی های منحصر به فرد شما را ارائه داده ام.

در این وب سایت ها یا برنامه های برتر دوستیابی مشترک شوید ، چت را شروع کنید و شانس خود را برای مطابقت کامل خود بهینه کنید. ما می خواهیم این لیست را گاه به گاه به روز کنیم.

1  مجرد نخبه

اگر شما به دنبال مکالمه های عالی هستید ، Elite Singles دارای یک عضویت بسیار تحصیل کرده است ، بنابراین 85 درصد اعضای آن تحصیلات بالاتر از حد متوسط ​​دارند ، در حالی که 90 درصد آنها بیش از 30 سال هستند و تجربه زندگی را به این ترکیب اضافه می کنند.

این وب سایت از الگوریتمی استفاده می کند که از اطلاعاتی که در پرسشنامه خود ارائه داده اید برای مطابقت شما با یک فرد همفکر استفاده می کند. در درجه اول توسط افرادی که بدنبال روابط طولانی مدت هستند استفاده می شود. همچنین با 25 مشتری فعال در سراسر جهان جهانی است.

بامبل

Bumble اساساً Tinder برای دختران است و زمان سنجی دارد. Bumble یک برنامه دوست یابی رایگان است که به دختران اجازه می دهد ارتباط برقرار کنند. اگر مرد ظرف یک روز به او پیام ندهد ، تاریخ احتمالی خود را از دست می دهد. از آنجا که این تنها چیزی است که زندگی عاشقانه من از دست داده است: محدودیت های دوره خودسرانه.

این تایمر برای ارتقا contact تماس است و افراد زیادی واقعاً از این ویژگی لذت می برند. اما اگر کسی هستید که تعلل می کند ، ممکن است بامبل برای شما مناسب نباشد. از طرف دیگر ، سرعت بچه های خیلی مطمئن بیش از آنچه در برنامه های دیگر دیده ام خواهد بود. Bumble همچنین دارای یک ویژگی BFF است که به شما کمک می کند افراد جدیدی را ملاقات کنید ، اما این توجه ما نیست ، بنابراین من آن را برای لحظه ای دیگر ذخیره خواهم کرد.

Itsjustlunch.com

It’s Just Lunch به محض ثبت نام شما را با خواستگاری تنظیم می کند. در یک مصاحبه تلفنی ، به س questionsالات مربوط به اینکه به دنبال چه کسی و نوع رابطه هستید پاسخ می دهید.

خواستگار با استفاده از اطلاعاتی که شما ارائه می دهید هر بار یک مسابقه را به شما ارائه می دهد ، فقط نام کوچک را به اشتراک می گذارد. آنها یک زمان و مکان را برای دیدار شما (برای ناهار ، نوشیدنی یا صبحانه – بر اساس تنظیمات شما) ترتیب می دهند ، و شما فقط باید حاضر شوید.

بعداً ، اگر خواستار ادامه دیدار با این شخص یا چگونگی پیشرفت بهتر مسابقات در آینده باشید ، برای همسر خود نظراتی را ارائه می دهید.

مزیت این سرویس این است که وقت شما را تلف نمی کند. افرادی که با آنها قرار ملاقات می گذارد توسط شخصی انتخاب می شود که می داند شما به دنبال چه چیزی می گردید ، و همچنین تاریخ کوتاه مختصات وسیله ای خارق العاده برای ملاقات با شخصی است بدون اینکه مدت طولانی را با مسابقات ضعیف سپری کنید.

تیندر

در واقع اولین ایستگاه برای همه کسانی است که وارد دنیای دوست یابی می شوند. اگر می خواهید فرصتی برای ملاقات با افراد در این برنامه دوست یابی شروع کنید ، باید در جهت “درست” حرکت کنید.

در حالت وارونه ، پروفایل ها کوتاه هستند ، که تصمیم گیری سریع را امکان پذیر می کند. اشکال این است که مشخصات مختصر دوستیابی ، تعیین اینکه آیا شخصی مناسب شماست چالش برانگیزتر است. دانستن خیلی کم در مورد یک فرد ممکن است پاسخ اول را چالش انگیزتر کند. تعداد زیادی پروفیل وجود دارد که می تواند از طریق آنها عبور کند ، که می تواند باعث شود از مردم عبور کنید و تحت شرایط مختلف فرصتی برای آنها فراهم کرده باشید.

اشلی مدیسون

اشلی مدیسون که یک وب سایت دوست یابی برای افراد متاهل است و به دنبال سرگرمی در کنار خود هستند ، برای برخوردهای محرمانه به مشتریان می پیوندد. برخلاف سایر برنامه ها ، وب سایت به سایر پروفایل های شبکه های اجتماعی متصل نیست ، این بدان معناست که شما تمایل ندارید توسط افرادی که از قبل می شناسید مشاهده شوند. این یکی از بهترین وب سایت های همسریابی برای مشتریان متاهل است ، زیرا هر دو نفر می دانند که آنها در حال برقراری ارتباط با سایر افراد متاهل هستند.

اشلی مدیسون برای کسانی که از شهرهای مختلف بازدید می کنند ویژگی های سفر نیز دارد. با این کار می توانید کاربران را از قبل در آن مکان جابجا کنید ، بنابراین می توانید تاریخ ورود خود را تعیین کنید.

نقره ای

یکی از سایت های دوست یابی برای افراد بالای 50 سال ، SilverSingles 17 سال است که وجود دارد. این سرویس با اطمینان از ایمن و معتبر بودن مشتریان خود ، هر نمایه را به صورت دستی تأیید می کند.

با توجه به یک پرسشنامه شخصیت و آنچه برای شما مهم است ، شما می خواهید نام هایی را دریافت کنید که با اطلاعاتی که در مورد خود ، علایق خود و شخصی که می خواهید مطابقت داشته باشد.

امکان استفاده از SilverSingles در وب سایت یا از طریق برنامه آنها وجود دارد. عضویت پایه رایگان است.

BlackPeopleMeet

برای بیش از 18 سال ، BlackPeopleMeet بستری را برای مجردهای آمریکایی آفریقایی تبار در جستجوی عشق فراهم کرده است. 100000+ کاربر وب سایت ممکن است معاشقه یا ایمیل را با یکدیگر عوض کنند. شما همچنین می توانید ببینید چه کسی نمایه شما را مشاهده کرده است.

OkCupid

من دوستانی دارم که از طریق OkCupid با همسرانشان مطابقت کامل داشته اند. آخرین رابطه جدی من از OkCupid بود. من حدود 11 سال است که در OkCupid خاموش و روشن هستم. مشخصات بسیار جزئی تر از بسیاری از سایت های همسریابی دیگر است. اگر به مجموعه ای از سوالات ظاهراً بی پایان پاسخ دهید ، آنها مطابقت سازگار و آنچه را که هر یک از مشترکات شما دارند (و نه) به شما ارائه می دهند تا بتوانید سازگاری را برای خود قضاوت کنید.

با تغییراتی که در چند سال گذشته رخ داده ، OkCupid تا حدودی شبیه Tinder است (هر دو متعلق به یک شرکت هستند) ، بیشتر بر روی کشیدن انگشت تمرکز می کند و توانایی پیام دادن به کاربر را بدون اتصال به یکدیگر از بین می برد. داده گذاران آنلاین هنوز هم می توانند پیامی ارسال کنند که اگر مطابقت نداشته باشید در صندوق ورودی گیرنده ظاهر نمی شود. (زیرا چه کسی از ارسال یک پیام متفکر به کسی که هرگز نمی تواند آن را ببیند خوشحال نمی شود؟) با این حال ، OkCupid اشاره کرده است که این تغییرات به کاهش تعداد پیام های توهین آمیز کمک می کند و به کاهش مشخصات جعلی کمک می کند ، که تجارت مثبتی است خاموش متأسفانه ، از نظر من ، OkCupid به یک برنامه دوست یابی اینترنتی شبح شهر تبدیل شده است.

لولا

سرانجام هینج برنده من شد ، و در سال گذشته به برنامه روابط مورد علاقه من تبدیل شد. در ابتدا ، این برنامه با محوریت روابط مشترک و دوستان مشترکی که شما و یک همسر احتمالی در فیس بوک به اشتراک می گذاشتید ، حیله ای بود که من در آن فروخته نشدم. اکنون Hinge پروفایل های کاربر را ارائه می دهد که جزئیات آن بیشتر از برنامه هایی مانند Tinder است. شما تصمیم دارید اطلاعات شخصی بیشتری از قبیل گرایش های سیاسی ، ایمان ، مصرف الکل یا علاقه به ازدواج و بچه دار شدن را به نمایش بگذارید. این می تواند در یافتن یک مسابقه بسیار مفید باشد و یا یک معامله شکن باشد. درایوهای تهیه شده توسط Hinge تولید پروفایل جذاب تر را بدون دردسر انجام می دهد. اگر جستجوی یک منطبق برای یک رابطه مهم هر آنچه را که جستجو می کنید است ، این برنامه رابطه ای است که پیشنهاد می کنم از آن استفاده کنید.

10 وقت ما

یک وب سایت برای بیش از 50 مجرد ، OurTime.com گزینه های نه تنها برای کسانی که به دنبال روابط طولانی مدت و ازدواج هستند بلکه برای افرادی که به دنبال روابط دوستی و افلاطونی هستند نیز ارائه می دهد. این وب سایت از ویژگی های معاشقه و ایمیل برخوردار است. همچنین به شما امکان می دهد ببینید چه کسی نمایه شما را مشاهده کرده است.

11 AFF

این برنامه برای مردان و زنانی که تمایل به روابط طولانی مدت دارند نیست. این دو گزینه اصلی را برای شما فراهم می کند: معاشقه یا ارتباط برقرار کردن.

Adult Friend Finder که یک برنامه جنسی مثبت است ، به دلیل تجربیات کوتاه مدت بسیار شناخته شده است.

روش ثبت AFF نمایانگر طول مدت روابط است. برخلاف سایر وب سایت ها که س lotsالات زیادی می پرسند ، تکمیل مراحل ثبت نام AFF فقط 30 ثانیه طول می کشد تا بتوانید بلافاصله مرور کنید. در مورد وب سایت آنها در این بررسی AdultFriendFinder اطلاعات کسب کنید.

12 مسیحی مخلوط شدن

Christian Mingle با بیش از 15 میلیون مجرد مسیحی به کاربرانی که در جستجوی رابطه با دیگر افراد “خدا محور” هستند کمک می کند. همکاران آنها عمدتا در کشف روابط جدی متمرکز هستند. وب سایت یک محاکمه رایگان را ارائه می دهد. هزینه عضویت در ماه 49.99 دلار است.

13 قهوه با باگل دیدار می کند

آنها یخ شکن ها را برای پیام های اولیه پیشنهاد می دهند و پروفایل هایی با جزئیات بیشتر از Tinder ارائه می دهند. CMB برای کسانی که دستی کوچک دیگری را دوست دارند ، انتخاب خوبی است. با این حال ، به نظر من استفاده از این برنامه گیج کننده است ، با ویژگی های بی شماری و بسیاری از حقه ها.

من از تکان دادن ناامید شدم ، که احساس می کردم بیش از حد فشار آور است. CMB همیشه “آرام” به من یادآوری می کرد که به افرادی که با آنها همسان شده ام پیام دهم. من سرانجام بعد از خسته شدن از یادآوری ها برنامه را غیرفعال کردم. در پایان ، من دوستانی دارم که در CMB مطابقت ایده آل داشته اند ، با این حال ، برای من ، در میان برنامه های دوست یابی اینترنتی مورد علاقه من نیست.

14 JDate 

JDate مخصوص مجردهای یهودی است. JDate که در سال 1997 راه اندازی شد ، در سراسر جهان در دسترس قرار گرفته است و به شما اجازه می دهد با پنج زبان مختلف (انگلیسی ، عبری ، فرانسوی ، آلمانی و اسپانیایی) با کاربران یهودی همراه شوید.

برای افرادی که سعی در برقراری ارتباط با کسانی دارند که مذهب شما را دارند ، JDate وسیع ترین گزینه را در اختیار کاربران قرار می دهد. JDate به طور حیرت انگیزی 52 درصد اتحادیه های یهودی را تشکیل می دهد که به صورت آنلاین آغاز به کار کرده اند.

با هر دو حق بیمه یا اشتراک رایگان JDate (با 59.99 دلار در ماه) ، امکان ارسال پیام با کسی وجود دارد. هر نمایه برای اطمینان از معتبر بودن کاربر تأیید می شود.

15 اتفاق

Happn شما را با افرادی که در نزدیکی شما زندگی می کنند مطابقت می دهد ، شما با آنها مسیر صلیبی دارید و حتی کسی را که با او ارتباط چشمی برقرار کرده اید اما فرصت دیدار را پیدا نکرده اید این ایده جالب و مفید برای کسانی است که مایلند با کسی به طور طبیعی و محلی ملاقات کنند. با این وجود ، من هرگز شخصی را که از این برنامه استفاده کند ، ملاقات نکرده ام.

پس از ثبت نام در وب سایت آنها ، پیامی دریافت کردم مبنی بر اینکه در سه ساعت گذشته با 68 نفر از سایت مسیر را طی کردم. با این حال ، من تمام روز از آپارتمان خارج نشده بودم؟ اگر می خواهید همسایگان خود را ملاقات کنید ، یا افرادی که در کنار ساختمان شما قدم می زنند یا حتی رانندگان Uber که رانندگی می کنند ، این ممکن است مفید باشد ، اما اگر سایت های دیگر مانند Tinder از قبل فاصله بین شما و سایر کاربران به نظر می رسد این برنامه برای زنان و مردان طراحی شده است كه نیازی به استفاده از وب سایت های همسریابی آنلاین ندارند اما نمی خواهند در زندگی واقعی به افراد نزدیک شوند.

16 بازی کاتولیک 

در میان بسیاری از خدمات برای مسیحیان ، بازی کاتولیک امکان یافتن عشق در آیین کاتولیک را فراهم می کند. کاتولیک مچ با بیش از 1 میلیون مشتری “روابط متمرکز بر ایمان” را ارتقا می بخشد. یا به بیان دیگر ، این مشتریان عمدتا به دنبال روابط طولانی مدت با سایر كاتولیك ها هستند.

هزینه عضویت 6 ماه 29.95 دلار در ماه است و شامل ضمانت نامه نیز می باشد. اگر در 6 ماه اولیه شرایط خاصی داشته باشید ، وب سایت عضویت شما را برای 6 ماه دیگر تمدید می کند

با تأیید رهبران مختلف کاتولیک ، کاتولیک مچ بیش از 20 سال تجربه تطبیق کاتولیک ها را با هم دارد

17 لیگ

لیگ یک “برنامه ارتباط نخبگان” است که شما را ملزم به ارائه تحصیلات ، عنوان شغلی و شرکت و نمایه LinkedIn می کند. شهرهای بزرگ اغلب لیست انتظار طولانی دارند ، به این معنی که ممکن است در پایان صبر کنید تا انگشت شست خود را بچرخانید تا ببینید آیا در میان آن مجردهای برجسته برنامه اضافه می شوید. همچنین می توانید برای تسریع در مراحل پرداخت هزینه پرداخت کنید. با ورود هر روز 5 پروفایل در ساعت 5 بعد از ظهر برای شما ارسال می شود (5 در 5). این انحصار برای تعدادی ممکن است یک تساوی باشد و همچنین برای دیگران نتیجه مثبتی خواهد بود ، اما من به شما اجازه می دهم یک راز را وارد کنید: من تقریباً تمام پروفایل هایی را که در The League با آنها روبرو شده ام را در برنامه های مختلف رابطه دیده ام. بنابراین ، در ساعت 5:00 بعد از ظهر ، شما احتمالاً می خواهید چهره های مشابهی را برای تاریخ های احتمالی در Tinder که در The League دریافت می کنید ، پیدا کنید. بنابراین ، اگر نخبه بودن برای عضویت در لیگ شناخته نشوید ،

18 Zoosk

بهترین وب سایت برای دوست یابی زن و مرد جهانی. Zoosk دارای 40000000 تک آهنگ در سطح جهان است. این مشتریان هر روز 3 میلیون پیام به 25 زبان مجزا ارسال می کنند. Zoosk در بیش از 80 کشور جهان ارائه می شود ، یک پلت فرم بین المللی است که بیش از 12 سال پیش تأسیس شده است.

Zoosk با استفاده از “Behavioral Matchmaking Tech” مشتریان خود را با تک آهنگ های سازگار جای می دهد.

برای استفاده رایگان ، هزینه اشتراک Zoosk پس از آن 29.99 دلار در ماه است

19 او

بیشتر برنامه های ارتباطی تقریباً شامل LGBTQ هستند. با این وجود ، داشتن برنامه ای برای فراخوانی برنامه خود بسیار جالب است. این یک ایده نجیب است – اما این برنامه دارای برخی اشکالات و اشکالات است که می تواند استفاده از آن را ناامیدکننده کند. اکثر دوستان زن عجیب و غریب من به من گفته اند که آنها برنامه را “بسیار خوب” می دانند نه ایده آل و به طور کلی در Tinder یا حتی Bumble جواب می دهند. با این وجود ، من مدتی آن را بررسی کردم و با انسانهای واقعی گفتگوی خوشایندی داشتم. آیا این چیزی نیست که همه ما در یک برنامه رابطه به دنبال آن هستیم؟

20 Reddit R4R

R4R زیرمجموعه ای است که افراد در آن متصل می شوند. “R4R” مخفف “Redditor to get Redditor” است و وب سایت سیستم مطابقت ندارد. بلکه این یکی از بهترین مکان های آنلاین برای ارسال اطلاعات شخصی است.

همه این اشخاص مبتنی بر آنچه کاربران در جستجوی آنها هستند بسیار متفاوت است. این ممکن است از شرکای عملی گرفته تا کلاس ها ، روابط ، پاتوق ها ، هم روحان و سایر انجمن ها باشد.

R4R به عنوان یک ویرایش فرعی ، فقط دارای ویژگی های ارسال و ارسال پیام است. با این حال ، این قوانین و محدودیت های کمتری نسبت به سایر برنامه ها دارد (اگرچه دارای چند قانون مرتبط با سن ، حریم خصوصی ، قانونی بودن و رفتار است). به عنوان مثال ، مقالات NSFW مجاز هستند ، با این حال ، آنها باید برچسب گذاری شوند تا اطمینان حاصل شود که سایر کاربران می توانند از آنها جلوگیری کنند. Reddit R4R همچنین یک مکان خارق العاده برای اطلاعات خاص وضعیت شما و به طور کلی روابط شما است. زیرنویس ها را مشاهده کنید دوستیابی آنلاین ، r / DatingOverThirty ، r / dating_advice.

21 شبدر

Clover تلاش کرد تا به عنوان نسخه درخواستی وب سایت های همسریابی اینترنتی فعالیت کند و به شما این امکان را می دهد تا خرما را همانطور که یک پیتزا می خریدید. همچنین ، پیش بینی های عددی مطابق با سازگاری و پیگیری ها را ارائه می دهد ، حتی اگر نحوه محاسبه این اعداد کاملاً روشن نباشد.

مدتی بود که در شبدر بودم اما فراموش کرده بودم که قبل از شروع به تهیه این لیست وجود داشت. این مرا بعنوان یک ترکیبی با موفقیت کمتر از OkCupid و Tinder با استفاده از پایگاه کاربری نسبتاً کمی مورد توجه قرار می دهد ، هرچند که من در یک شهر بزرگ با تعداد زیادی از افراد با استفاده از مجموعه گسترده ای از برنامه های دوست یابی زندگی می کنم. شبدر ادعا می کند تقریباً 6 میلیون مشتری دارد که 85 درصد آنها بین 18 تا 30 سال دارند.

22 مسابقه

Match.com شامل یک نسخه رایگان ، اما به طور کلی است. اتفاق نظر این است که برای داشتن شانس یافتن مسابقه در Match به اشتراک اشتراکی نیاز دارید. این یک مانع از روزهای اولیه آشنایی اینترنتی است که عضویت پولی به این معنی است که شما به طور جدی علاقه مند به حل و فصل هستید. با این حال ، من و دوستانم به این نتیجه رسیده ایم که نیازی به پرداخت هزینه خرما نیستید ، خصوصاً با توجه به فراوانی برنامه های ارتباط رایگان. ویژگی های بی چون و چرای زیادی در چندین برنامه رابطه وجود دارد که ارزش بالایی دارند ، اما من هنوز توانایی توجیه شلیک پول برای عشق را ندارم.

23 eHarmony

EHarmony از پیشگامان وب سایت های همسریابی سازگاری بود. اگرچه من از این مورد استفاده نکرده ام ، اما همه ما سطح اطلاعات دهندگان اینترنتی را بخاطر می آوریم ، از سالها تبلیغات تلویزیونی مبنی بر اینکه آنها مطابق با “29 بعد” سازگاری و پیگیری ها با زوج ها مطابقت دارند (مطابق با یک پرسشنامه جامع رابطه و تست شخصیت). حتی اگر می توانید پروفایل مسابقات بالقوه خود را بدون هیچ هزینه ای بررسی کنید ، برای باز کردن قفل ویژگی های کامل این سایت می خواهید هزینه کنید. یک برنامه سه ماهه همراه با یک برنامه بلند مدت وجود دارد ، به علاوه آنها شامل ضمانت نامه هستند: اگر پس از سه ماه عضویت پرداخت شده و ارتباط با حداقل 5 عضو ، رضایت ندارید ، eHarmony پول شما را پس می دهد.

 

Leave a Comment