سایت دوستیابی بین المللی رایگان 2023

Updated: January 28, 2023

سایت دوستیابی بین المللی رایگان

15 بهترین سایت دوست یابی رایگان بین المللی (برای ازدواج ، حرفه ای ها و سالمندان)

 

فیلم ها و نمایش های تلویزیونی تمایل دارند که سناریوی دختر بعدی یا پسر بچه در کنار هم به نظر برسد که راه ایده آل برای پیدا کردن عشق است ، اما اگر زندگی روح شما در زندگی اتفاق بیفتد چه اتفاقی می افتد؟ اگر فقط در منطقه خود جستجو می کنید ، هرگز نمی خواهید آن شخص خاص را پیدا کنید.

خوشبختانه ، دوستیابی بین المللی در فضای آنلاین بسیار آسان شده است. ما بهترین وب سایت های دوستیابی بین المللی را برای ترغیب مجردها به گسترش افق و لیست عشق در مرزها ذکر کرده ایم. پیوستن به این سایت های دوست یابی هزینه ای ندارد و بسیاری از آنها دارای ویژگیهای امنیتی برای جلوگیری از کلاهبرداری و رباتها از راه شما هستند.

 

بهترین سایتهای دوست یابی بین المللی به طور کلی (شماره 1-5)

بیایید با بهترین ها شروع کنیم و در مورد کلیه وب سایت های برتر بین المللی آشنایی بیشتر به شما بگوییم. این سایت ها دارای پایگاه های گسترده کاربر ، ویژگی های چشمگیر و میزان موفقیت هستند ، بنابراین بدون توجه به انتخاب کدام یک از آنها ، نمی توانید اشتباه کنید.

1. تک آهنگ های الیت

اگر به دنبال یک تاریخ با کیفیت بالا در کشور دیگری هستید ، توصیه می کنیم Singles Singles را امتحان کنید . این سایت دوستیابی ممتاز برای جمع آوری تک آهنگ های تحصیل کرده ، جاه طلب و همفکر اختصاص داده شده است. بیش از 80٪ اعضای سایت دارای مدرک لیسانس ، کارشناسی ارشد یا دکترا (یا هر سه) هستند ، و 90٪ می گویند که می خواهند یک رابطه واقعی را بصورت آنلاین پیدا کنند.

EliteSingles

★★★★★
4.7 / 5.0

EliteSingles

وب سایت دوستیابی EliteSingles.com

روابط: روابط جدی

سیستم بازی: جستجو ، دریافت پیشنهادات شریک

کارشناسان ما می گویند: “EliteSingles یک سایت دوست یابی پیشرو فقط برای افراد حرفه ای و مجرد است. بیش از 80٪ از اعضا دارای مدرک دانشگاهی بوده اند و بیشتر آنها به دنبال تعهد جدی هستند … ” بررسی کامل »

مرور رایگان: اکنون عکس را مشاهده کنید

شما نمی توانید با استفاده از Single Singles – بانک را نیز بشکنید – این یک عضویت 100٪ رایگان است که هیچ وقت منقضی نمی شود و به شما امکان می دهد تا ثبت نام کنید ، اطلاعات و عکس های خود را بارگذاری کنید ، پروفایل های خود را مرور کنید ، پیشنهادات مربوط به مسابقات را دریافت کنید ، و از طریق موارد دلخواه و لبخندهای مجازی ارتباط برقرار کنید.

2. مطابقت

نه تنها Match.com در بیش از 25 کشور و هشت زبان موجود است – بلکه بیش از 30 میلیون عضو نیز دارد ، ماهانه بیش از 13.5 میلیون بازدید کننده را مشاهده می کند ، و مسئول ارتباطات عاشقانه تر از هر سایت دوست یابی دیگر است. به نظر ما ، این دلایلی است که بازی بهترین مقصد آنلاین برای دوستیابی بین المللی است.

مطابقت

★★★★★
4.9 / 5.0

مطابقت

وب سایت دوستیابی Match.com

روابط: دوستان ، تاریخ و روابط

سیستم مطابقت: مرور بر اساس پستی ، سن ، ظاهر و موارد دیگر

کارشناسان ما می گویند: “مسابقه بیشترین تاریخ ها و روابط هر سایت دوست یابی را تسهیل کرده است ، و مخاطبان زیاد و میزان موفقیت بالای آن باعث شده است که این بررسی برتر ما باشد …” نقد کامل »

مرور رایگان: اکنون عکس را مشاهده کنید

پس از ایجاد یک پروفایل ، که انجام آن رایگان است ، می توانید مکان و سایر موارد مهم مانند سن ، ظاهر ، علایق ، پیش زمینه ، ارزش ها و شیوه زندگی را مرور کنید.

3. آژانس عروس اوکراین

آژانس عروس اوکراین اوکراین مردان و مردان دارای روابط حرفه ای و حرفه ای را با زنهای زیبا ، زیبا و خنده دار گرد هم می آورد. بیشتر زنان از اوکراین و روسیه هستند و همه آنها به دنبال شوالیه خود در Shining Armor هستند. ویژگی های رایگان شامل ایجاد نمایه ، خواستگاری آنلاین ، گپ زدن از طریق ایمیل ، ویدئو و صدا (برای زنان) و پشتیبانی 24/7 مشتری است.

4. تک آهنگ ها

Dream Singles به شما کمک می کند تا در عرض چند ثانیه و به صورت رایگان رویای خود را پیدا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که نام ، جنسیت ، سن ، رمز عبور و آدرس ایمیل خود را وارد کنید. سپس Dream Singles مسابقات را از بین میلیون ها عضو خود انتخاب می کند.

برخی از نکات برجسته دیگر عبارتند از: Dream Singles دارای نسبت 7-1 زن به مرد است ، اقدامات امنیتی بیشماری برای محافظت از اطلاعات شما در نظر گرفته شده است و طولانی ترین سایت دوست یابی بین المللی است.

5. نسل عشق

Generation Love که در حدود سال 2010 تأسیس شده است ، یکی از تأسیس ترین سایت های آشنایی بین المللی در این صنعت طاقچه است. این سایت امکان مرور رایگان هزاران پروفایل را با تنظیمات برگزیده شما (محل سکونت ، سن ، جنسیت ، ظاهر و…) فراهم می کند و می توانید به چند روش جالب با یکدیگر ارتباط برقرار کنید.

بهترین سایت های دوستیابی بین المللی برای ازدواج (شماره 6-8)

اگرچه ممکن است کلیشه هایی در آنجا وجود داشته باشد که قرار ملاقات های آنلاین ، به ویژه نوع بین المللی ، فقط در مورد حل و فصل کردن است ، لزوماً اینگونه نیست. میلیون ها مجرد به دنبال شخصی خاص هستند که زندگی خود را با او به اشتراک بگذارد و ممکن است این شخص ویژه در سراسر جهان باشد. اگر این مسئله در مورد شما صدق می کند ، لیست ما از وب سایت های دوست یابی بین المللی مورد علاقه ما برای ازدواج را بررسی کنید.

6. هارمونی

وقتی به دوستیابی آنلاین با فکر و ازدواج فکر می کنیم ، به سرنوشت فکر می کنیم . این سایت در سال 2000 به صورت جداگانه ساخته شده است که به دنبال روابط جدی هستند ، بنابراین نیازی نیست که از طریق پروفایل افراد ناسازگار علف هرز شوید. در واقع ، شما دیگر نیازی به انجام هرگونه علفهای هرز نخواهید داشت. بعد از پرسشنامه اختصاصی و عمیق eharmony ، سایت همه تطابق ها را برای شما انجام می دهد. همه شما باید انجام دهید این است که بله یا نه بگویید!

هارمونی

★★★★★
4.7 / 5.0

هارمونی

وب سایت دوستیابی eharmony

روابط: تاریخهای گاه به گاه ، روابط عمیق

سیستم بازی: تست شخصیت نشان می دهد مسابقات

کارشناسان ما می گویند: “حسابداری 2 درصد ازدواج ایالات متحده، سیستم سازگاری بر اساس eharmony و تعهد فکر پایگاه کاربر هستند ایده آل برای کسانی که به دنبال یک رابطه جدی …” نقد و بررسی کامل »

مرور رایگان: اکنون عکس را مشاهده کنید

از نظر تعداد ، هارمونی افتخارآفرینی زیادی دارد. سایت دوست یابی مسئولیت بیش از 2 میلیون روابط است و ادعا می کند که هر 14 دقیقه یک نفر عاشق سایت می شود.

7. مردان غربی

Western Men بیش از 17 سال در این طاقچه رهبری بوده است ، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که پروفایل ها واقعی هستند و استفاده از سایت بی خطر است. مردان مجرد می توانند بدون نیاز به دادن اطلاعات کارت اعتباری خود ، به عضویت و فهرست آنها بپردازند و همه چیز برای خانم ها کاملاً رایگان است.

تصویر صفحه اصلی مردان غربی

این چیزی است که یک زوج خوشبخت درباره تجربه خود در سایت باید بگویند: “ما عاشق پاشنه پا شدیم و هنوز هم مثل یک افسانه است. شش ماه پس از ملاقات … ما ازدواج کردیم. ”

8- دوست دختر خارجی

دوست دختر خارجی یک سایت دوستیابی بین المللی رایگان ، معتقد است که نباید جایی را که می توانید عشق پیدا کنید ، محدود کنید ، به همین دلیل آنها مردان غربی و زنان اروپای شرقی را برای دوستی ، تاریخ ، روابط و ازدواج جمع می کنند. ثبت نام کنید ، مشاهده پروفایل و عکس ، لاس زدن و برقراری ارتباط – بدون هیچ هزینه ای برای شما.

بهترین سایت های دوستیابی بین المللی برای حرفه ای ها (شماره 9-12)

مجردهای حرفه ای ، مانند مدیرعامل ، کارآفرینان و سرمایه گذاران ، اغلب زندگی پر از تعهدات کاری دارند ، و پیدا کردن کسی برای یک رابطه دشوار است ، به خصوص اگر شما جذب زنان بین المللی شوید. این بخش به زن و مرد اختصاص داده شده است که فقط به کمک کمی نیاز دارند که در کنار هم باشند.

9. تک آهنگ های الیت

ملاقات با متخصصان فرهیخته در خارج از کشور می تواند یک مشکل در بیشتر سایت های دوست یابی باشد. مطمئناً در مورد Elite Singles ، سایتی که به یک کاربر حرفه ای و دارای تحصیلات دانشگاهی اختصاص دارد ، اینگونه نیست .

EliteSingles

★★★★★
4.7 / 5.0

EliteSingles

وب سایت دوستیابی EliteSingles.com

روابط: روابط جدی

سیستم بازی: جستجو ، دریافت پیشنهادات شریک

کارشناسان ما می گویند: “EliteSingles یک سایت دوست یابی پیشرو فقط برای افراد حرفه ای و مجرد است. بیش از 80٪ از اعضا دارای مدرک دانشگاهی بوده اند و بیشتر آنها به دنبال تعهد جدی هستند … ” بررسی کامل »

مرور رایگان: اکنون عکس را مشاهده کنید

Elite Singles در 25 کشور جهان موجود است و 100٪ عضویت رایگان را برای کاربران جدید ارائه می دهد. با داشتن یک پایگاه کاربر سریع در حال رشد و ویژگی های کاربردی آسان ، مطمئناً با یک متخصص متفکر و تحصیل کرده مطابقت خواهید یافت.

10. eLoveDates

eLoveDates یکی از معدود 100 free وب سایت های آنلاین دوستیابی بین المللی رایگان است. برای انجام هر کاری هزینه ای نخواهد داشت: ثبت نام ، ارسال یک پروفایل ، مرور در هزاران آهنگ ، ایجاد لیست علاقه مندی ها و از همه مهمتر ارسال و دریافت پیام.

11. خرما در خارج از کشور

آنها آن را به نام خود می گویند – خرما در خارج از کشور به شما کمک می کند تا خرما را در خارج از کشور پیدا کنید. و نه فقط هیچ تاریخ بلکه تاریخ های سازگار. ورود به سیستم رایگان ایجاد کرده و تنظیمات برگزیده خود را تنظیم کنید ، و سایت بقیه را انجام می دهد و مسابقات دستی انتخاب شده را به صندوق ورودی خود ارسال می کند. سپس می توانید از اتاقهای گفتگوی صوتی و وب کم استفاده کنید تا قبل از برنامه ریزی جلسات با آن شخص آشنا شوید.

تصویر صفحه اصلی DatesAbroad

سایر خدمات رایگان در تاریخهای خارج از کشور شامل نگهداری نمایه (اطلاعات و عکسهای خود را در هر زمان به روزرسانی و حذف) ، مرور ، ویندوزهای مجازی ، دوستان و لیستهای مسدود شده و ایمیل ارسال می کند.

12. دختران مجرد بین المللی

چرا وقتی می توانید آن را برای همه جهان باز کنید ، جستجوی عشق خود را به شهر ، ایالت یا کشور خود محدود می کنید؟ International Single Girls یک سایت دوست یابی بین المللی خارق العاده برای این امر می باشد زیرا ویژگی های ممتازی مانند ارتباطات چهره به چهره و تأیید هویت را ارائه می دهد. برای پیوستن به شبکه باید حداقل 18 سال داشته باشید.

بهترین سایت های دوستیابی بین المللی برای سالمندان (شماره 13-15)

بودن یک مجرد بالغ (خواه همسرتان را از دست دادید ، طلاق را تجربه کردید یا در سالهای جوانی روی شغل خود تمرکز کردید) به معنای دیر رسیدن به عشق نیست ، و این وب سایت های بین المللی آشنایی ارشد این موضوع را اثبات می کنند.

13. OurTime

برای کسانی که سن خاصی برای شریک زندگی آینده خود در نظر دارند ، پیشنهاد می کنیم که سعی کنید OurTime را امتحان کنید. در حالی که اکثر پایگاه کاربر آن در محدوده سنی 50+ قرار دارد ، هرکسی 18 سال و بیشتر از آن استقبال می کند. و انجام این کار برای شما هزینه ای ندارد.

OurTime.com

★★★★ 
4.4 / 5.0

OurTime.com

وب سایت دوستیابی OurTime.com

روابط: تاریخ و روابط

سیستم مطابقت: توسط پروفایل ها توسط zip و موارد دیگر جستجو کنید

کارشناسان می گویند ما: “OurTime فقط برای مردان و زنانی که 50 سال یا بیشتر است، و آن را یکی از سایت های دوستیابی محبوب ترین در این طاقچه به دلیل اندازه آن …” نقد و بررسی کامل »

مرور رایگان: اکنون عکس را مشاهده کنید

مشکل دیگر برای ثبت نام در OurTime این است که پروفایل شما در SeniorPeopleMeet نیز ظاهر می شود ، زیرا این سایت های خواهر هستند. شما می توانید دو برای قیمت یک دریافت کنید و دسترسی خود را گسترش دهید!

14. SilverSingles

چه بخشی از نسل های بالغ / سکوت باشید و چه نسل های بومر کودک ، SilverSingles یکی از انتخاب های برتر ما برای شما است.

SilverSingles

★★★★★
4.5 / 5.0

SilverSingles

وب سایت دوستیابی SilverSingles

روابط: دوستی ، تاریخ های گاه به گاه ، روابط جدی

سیستم بازی: جستجو بر اساس سن ، مکان ، ارتفاع ، تحصیلات ، قومیت و مذهب

کارشناسان ما می گویند: “SilverSingles به تنها افرادی با فکر بیش از 50 سال با ابزارهای ساده ، ایمن و مؤثر برای آشنایی آنلاین کمک می کند …” نقد و بررسی کامل »

مرور رایگان: اکنون عکس را مشاهده کنید

دلایل این امر شامل این است که تیم برای رباتها و کلاهبرداران ، سایت را مورد توجه قرار می دهد ، سایت ده ها تن از توصیفات را دریافت کرده است ، و مطمئناً شما در بیشتر مراحل نیاز به کیف پول خود نخواهید داشت.

15. بازگشت فرشته

زن و مرد در فرشتگان بازگشت به یافتن یک رابطه طولانی مدت و نه یک نوسان گاه گاه اختصاص داده شده اند. قرون وسطایی در این سایت دوست یابی بین المللی آنلاین بسیار متفاوت است ، بنابراین شما ملزم به ملاقات با شخصی هستید که روی آن کلیک کنید.

تصویر صفحه اصلی AngelReturn

آیا ذکر کردیم که این خدمات – ثبت نام ، مرور ، علاقه نشان دادن ، گپ زدن و پیام رسانی ، کنفرانس ویدئویی ، ارسال انجمن ، دریافت ترجمه ، ارسال هدیه ، گرفتن مشاوره در رابطه و رزرو سفر – همه رایگان هستند؟

عشق هیچ حد و مرزی نمی داند و هیچکدام از این سایت های دوست یابی را انجام نمی دهد!

پیدا کردن عشق در کنار هم بسیار عالی است ، اما اگر به دنبال چیزی کمی جهانی تر هستید ، توصیه می کنیم به وب سایت های دوستیابی آنلاین بین المللی در لیست فوق مراجعه کنید. سفر بن!

Leave a Comment