زنان در چند روز بعد از تولد مجذوب شدند 2023

Updated: January 28, 2023

کاربر Reddit рассказал، как училил دوست داشتنی یک برادر در مقابله با چند ساعت بعد از تولد. او پرسید، آیا درست شده است یا خیر، در انجمنAmItheAsshole(«آیا نه سبلوخ آیا من؟»).

مرد توضیح داد که او 24 ساله همدلی برادر چند، همانطور که از مادر سفید و تمکین پدرش، و 25 ساله او – نیمه افریقایی، و در دیگر قسمت – آیزاکت. تنها زمانی که نویسنده ی پست نشان داد که این نوزاد تازه متولد شده با نور خیره کننده است، او به یک همسر تعمید داد، که کودکش از او نیست. این را شنیدم که زنی زده شد، زخمی شد و او را از اتاق خارج کرد.

با این حال پدر فرزند با هم از Reddit خارج شد و به او اعتماد کرد، که خود را به مدت طولانی سوء ظاهر می کند، که دوست دارد به او مجاز نیست. او آن را از تلفن هدر داد، و دوستانش بعضی اوقات آن را در پروفایل خود مشاهده کردند. مرد تصمیم گرفت تا فرزند خود را به رسمیت بشناسد، تا زمانی که نتایج آزمایش DNA را دریافت نخواهد کرد.

والدین مقامات موافق با اظهارات او. با این حال، پدربزرگ و پدرش به شدت از آن به خاطر پیش بینی های مشابه آن را متزلزل کردند. جوانان چند بار خواستار محرومیت از DNK-test.

بعد از آن او معتقد شد مردی، که واقعا او تحریک.

کامنت ها متعهد شدند که پست نویسنده در صورت عدم تکتا وجود داشته باشد. Несколько пользователей отметили، что он не разбирается в генетике. «Не забывай о мутациях. من آلبینو هستم، تولدمه در دو قهوه ای پدر و مادر. و من عصبانی می شوم، وقتی به من می پرسند، آیا من را تصدیق نکردی، یا زمانی که من و مامان را با سوء تفاهم در نظر ببینی »، – یکی از آنها را نوشته است.

بیشتر интересного و удивительного – در ایننمایش مشخصات خود را.Подписывайся!

 

ادامه مطلب