روسیه Tinder را به لیست برنامه هایی اضافه می کند که باید داده های کاربر را به پلیس و جاسوسان خود بر اساس تقاضا، بدون حکم صادر کنند 2022

Updated: November 27, 2022

Tinder به روسیه “Register of Organizations for Dissemination Information” افزوده شده است که یک الزام قانونی است که به شرکت ها داده می شود تا براساس درخواست و بدون حکم، به سازمان های دولتی و سازمان های دولتی روسیه داده شود (آمریکارژیم مشابهیبا چند چک کردن و تعادل figkeafs).

نیازی به گفتن نیست که داده Tinder به طور بالقوه بسیار حساس است و این موضوع نمیتواند از اطلاع مقامات روسی که در فهرست قرار داده شده است فرار کرده باشد (بعلاوه کامپرمورتیک کلمه روسی است).

این باعث می شود Tinder در یک تقاطع: یا آنها می توانند مطابق، و یا آنها می توانند خارج از روسیه و در دیوار آتش ملی مسدود شده است. یک سال پیش،تلگرام برای دومین انتخاب شدو بامجازات اپل دست به گریبان شد، که مضطرب بودند تا فروشگاه App و آی فون را در روسیه حفظ کنند.

اگر شما نگران جاسوسان توتالیتر هستید که اطلاعات جنسی خود را به دست آورده اید، من توصیه می کنم که از Grindr به عنوان یک جایگزین دور بمانید، زیرا آنها مشکلاتبسیار وحشتناک چینی دارند.

پیش از امروز، پایگاه داده ORI شامل 175 شرکت از روسیه و کشورهای خارجی بود. علاوه بر این، Tinder علاوه بر پایگاه داده ORI در روزنامه رسمی منتشر شده توسط Roskomnadzor، ناظم مخابراتی دولت روسیه، و آژانس مسئول حفظ ORI اعلام شد.

طبق گفته Roskomsvoboda، یک سازمان غیر دولتی روسی برای حمایت از حقوق دیجیتال کاربران اینترنت، Tinder چهارمین سرویس دوستیابی به ORI است که پس از Mamba، Wamba، و Badoo’s portal dating می باشد.

روسیه می گوید Tinder باید داده های کاربر، پیام های خصوصی را به اشتراک بگذارد[کاتالین Cimpanu / Zdnet]

(از طریق/.)

 

ادامه مطلب