دیو پاتریک کجای مسائل است؟ 2022

Updated: December 1, 2022

اعتبار …آلیسون فرند برای نیویورک تایمز
شکل>

Deval Patrick ، ​​معاون سابق ماساچوست ، در نظر داردورود ساعت 11th به مقدماتی دموکراتیک سال 2020. در اینجا نگاهی به پیشینه وی می پردازیم و وی در مورد برخی از مهمترین موضوعات مسابقه صحبت می کند. p>

آقای پاتریک ، 63 ساله ، در دهه 50 و 60s در جنوب جنوبی شیکاگو ، سپس محله ای از پیوندهای جنوبی بزرگ شد ، جایی که او به یاد می آورد که در فرهنگ و غذای جنوبی سرخ شده شده است ، و همچنین روزهای یکشنبه به خدمات کلیسا داده می شود. (سخنان وی اشاره ای به کادر جنوبی دارد.)

او همچنین به یاد می آورد که فقیر است. پدر نوازنده موسیقی جاز ،پات پاتریک، تا حد زیادی از تصویر خارج بود. آقای پاتریک در سخنرانی سال گذشته خود به انجمن کمکهای حقوقی کلیولند ، این داستان را بیان کرد که چگونه او ، مادرش و خواهرش که مجبور به انتقال به آپارتمان اجاره ای دو خوابه پدربزرگ و مادربزرگ خود شدند ، مجبور شدند یک تخته را به اشتراک بگذارند. در یکی از اتاقها بخوابید وی گفت: “ما هر شب سوم روی زمین ، از قسمت بالا به انتهای پایین به کف می چرخیدیم.”

یک لحظه مهم در زندگی او فرا رسید که یکی از وسط عمومی آقای پاتریک معلمان مدرسه عقل وی را شناختند و با یک آژانس غیرانتفاعی تماس گرفتند تا بتوانند بورس تحصیلی آقای پاتریک را به آکادمی میلتون در ماساچوست ترتیب دهند.

از آنجا ، او به هاروارد برای تحصیلات دانشگاهی و دانشکده حقوق رفت. بعد از فارغ التحصیلی ، اوبه عنوان وکیل NAACP a>صندوق دفاع حقوقی و آموزشی در اوایل دهه 1980 ، با تمرکز بیشتر در پرونده های مجازات اعدام و حق رای.

او ابتدا با بیل کلینتون ، سپس فرماندار آرکانزاس ، هنگامی که او را در پرونده رأی دادن شکایت کرد ، روبرو شد. آقای کلینتون بعداً آقای پاتریک را به عنوان معاون دادستان کل حقوق مدنی ، پست برتر حقوق مدنی کشور منصوب کرد.

انتقال به بخش خصوصی ، آقای پاتریک به مشاور عمومی در Texaco تبدیل شد ، جایی که وی به انجام یک اختلاف تبعیض نژادی کمک کرد و بعداً در Coca-Cola یک مقام برتر را بدست آورد.

وی نامزدی خود را برای استاندار در سال 2005 اعلام کرد وبه عنوان عضو خارجی و کم سن و سال سنگینکه از حمایت و شور و اشتیاق عمومی بهره می برد تا به سختی بتواند دو مخالف فصلی سیاسی را در دموکرات اولیه شکست دهد و به اولین فرماندار سیاه پوست ماساچوست تبدیل شود. آقای پاتریک در کنوانسیون دموکراتیک ایالات متحده در سال 2006 گفت: “من به طور معمول برای تغییر سیاست به اینجا آمده ام.” از آنجا که معمول از سیاست گم شده امیدی است. ما مدت هاست که از ترس و هدف و فروش کافی مدیریت شده ایم. “

آقای پاتریک بخشی از دوره اول خود را به عنوان جانشین برای دوست و سناتور خود گذراندباراک اوبامااز ایلینویز. پس از مبارزات انتخاباتی دوباره در سال 2010 ، آقای پاتریکیک دوره دوم را کسب کرد، با شکست چارلی بیکر ، یک جمهوری خواه ، امادر سال 2014 به دنبال ترم سوم نبوده است..

در حالی که وقت وی در دفتر عمدتاً رایگان بود بحث و جدال عمده ، یک مورد استثنایی قابل توجه شامل پرونده ای است که در آن هنگام که مقامات ایالتی سعی کردند نامزد برادرش ، برنارد سیگ ، را به عنوان یک مجرم جنسی در ماساچوست ، عنوان کنند ، متهم به دخالت آقای پاتریک شد. یک مأمور دادرسی این حکم را صادر کرد که آقای آهی نیازی به ثبت نام ندارد.

آقای آهی به تجاوز همسر همسر خواهر آقای پاتریک ، Rhonda ، در کالیفرنیا در سال 1993 محکوم شده بود. پس از آشتی و انتقال به ماساچوست ، آقای آه امسال دوبارهمحکوم به تجاوز به خواهر آقای پاتریک – و به شش تا هشت سال زندان محکوم شد.

پس از ترک مقام ، آقای پاتریکبه شرکت سهام خصوصی Bain Capital پیوست که میت رامنی، فرماندار پیشین ماساچوست ، به عنوان شریک برای یافتن به عنوان شریک در تمرکز بر سرمایه گذاری های اجتماعی گرا کمک کرد.

در اواخر سال 2018 ، آقای پاتریک اعلام کرد کهاو با استناد به” ظلم و ستم روند انتخابات ما “وارد رقابت ریاست جمهوری نمی شد.

همسر وی ، دایان پاتریک ، وکیل کار ، اوایل دوره نخست خود به عنوان فرماندار تحت فشار مقالات رسانه ای منفی ، در دوران افسردگی در بیمارستان بستری بود. آقای پاتریک نیز در اعلام تصمیم اولیه خود مبنی بر عدم اجرا ، فاش كرد كه اخیراً همسر وی به سرطان یك رحم در مرحله 1 مبتلا شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته است و افزود: پیش آگهی وی بسیار عالی بود.

خانم پاتریک نوهBertram L. Baker، اولین مقام منتخب سیاه پوستی بروکلین. p>

با وجود رزرو اولیه خود ، در ماه گذشته ، هنگامی که از وی خواسته شد چشم انداز ورود به آخرین لحظه را رد کند ، آقای پاتریک گفت: “این سؤال را از من نکنید.”>

آقای پاتریک به عنوان شخصیت اوباما به عنوان یک مترقی ، اما متوسط ​​به نظر می رسد. لفاظی های وی به خاطر پیام خوش بینانه اش قابل توجه است و وی خواستار بازگشت به نیکی در آمریکا شده است. وی گفت: “وقت آن است كه یاد بگیریم فریاد مهربانی ، فریاد عدالت و فریاد شفقت باشیم”. او گفت سال گذشته در طی سخنرانی در انجمن كمكهای حقوقی كولوند.

در اینجا نگاهی به چند لحظه مهم از زمان وی به عنوان فرماندار می بینیم که می تواند پنجره ای را برای اولویت های سیاست خود ارائه دهد.

در دوره دوم ریاست جمهوری ، آقای پاتریک به سمت و سمتگذشتa تعمیرات اساسی 13 میلیارد دلاری حمل و نقلبا هدف ترمیم و بهسازی پل های فرسوده ، جاده ها و خطوط رفت و آمد و همچنین احیای سرویس قطار. پیروزی قانونگذاری در هنگام آماده شدن برای ترك دفتر از وی ، به وی امكان داد.

در طی یک آدرس آغازین در سال 2007 ، آقای پاتریکیک پیشنهاد 10 ساله آموزش و پرورش را تشریح کردکه شامل مهدکودک های پیش دبستانی جهانی و کالج جامعه رایگان است.

گرچه اهداف وی در آموزش و پرورش محقق نشد ، آقای پاتریکضمن تشکر از اصلاحات با هدف کمک به حفظ عملکرد دانشجوییa href=”https://www.wgbh.org/news/post/grading-deval-patrick-education” rel=”noopener noreferrer” target=”_ blank” title=””>بستن شکاف دستاوردبین دانش آموزان با سوابق مختلف اقتصادی اقتصادی.

آقای پاتریک به عنوان طرفدار اولیه کاهش انتشار کربن در نظر گرفته شد. در سال 2008 ، اویک لایحه امضا کردماساچوست را به عنوان رهبری در تولید و استفاده از سوخت های زیستی تبدیل کرد. این قانون مقرر داشت تا سال 2013 كلیه روغنهای دیزل و گرمایشی خانگی كه در ایالت فروخته می شوند حداقل 5 درصد از سوخت های زیستی داشته باشند.

ادامه مطلب