دو بازیکن عالی خود را پیدا کنید: این بهترین سایت های دوستیابی برای علاقهمندان به بازی در انگلستان است 2022

Updated: August 12, 2022

ما بهترین سایتهای دوستیابی را برای علاقهمندان به بازیهای رایانهای که میخواهیم با دیگر بازیگران دیدار کنیم، گردآوری کردهایم.

توسط تیم بازرگانی

شما می دانید که آنها می گویند: از بازیکن نفرت نکنید، از بازی نفرت دارید.

بیایید صادق باشیم، دوستیابی می تواند دشوار باشد – حتی در بهترین زمان. این که آیا آن ها منافع مشترک و احساسات مشترک را به اشتراک می گذارد یا چیزی ساده ای به عنوان برگزاری گفتگو معنی دار دارند، می تواند کار زیادی برای پیدا کردن آقای یا خانم راست انجام دهد. مهم نیست اگر شما به دنبال یک ارتباط بلندمدت یا بیشتر از اتصال یک شب هستید. دوستیابی می تواند بی دست و پا، چالش برانگیز، و حتی کاملا مستدل باشد.

با این حال، فقط به این دلیل که می تواند دشوار باشد، به این معنا نیست که نمی تواند سرگرم کننده باشد. و برای gamers، سرگرم کننده چیزی است که واقعا اهمیت دارد. این که آیا Thanos کمی درFortniteیا حفاظت از آخرین شهر امن درDestiny 2 است، افرادی که بازی های ویدئویی را دوست دارند لذت بردن از همه چیز را انجام دهند و هر بازی ای که انجام می دهند.

عامل سرگرم کننده برنامه های دوستیابی بخشی از دلیل است که ما به آنها باز می گردیم. به همین دلیل است که برنامه هایی مانند Tinder، با عملکردی شگفت انگیز آن، بسیار محبوب هستند. با توجه به ماهیت دیجیتالی بازار بازی های مدرن، gamers قادر به برقراری ارتباط با دوستان از سراسر جهان در هر بازی می کنند. برنامه های کاربردی و سایت های دوستیابی مناسب می توانند همین فرصت را ارائه دهند، به شما این امکان را می دهد که افرادی را که احساسات خود را به اشتراک می گذارند، ملاقات کنید.

این که آیا این موفقیت سعی و راست از سایتهایی مانندMatchandEharmonyیا سایتهایی است که کمی بیشتر برای Gamer در شما مانندGamerDating ارائه می دهند، یک سایت وجود دارد که می تواند به شما کمک کند که دو بازیکن را برای زندگی کامل پیدا کنید.

در اینجا چهره های ما برای بهترین سایت های دوستیابی برای علاقهمندان به بازی:

میزان موفقیت ثابت شده • تکنولوژی Matchmaking

منافع هر چه بیشتر شما، بزرگترین سایت دوستیابی Match and matchmaking می تواند به شما در پیدا کردن فرد کمک کند، اما ارزان نیست.

1. مسابقه

با استفاده از پایگاه کاربر و تکنیک های مطابق با آن، شما می توانید شخص بازیگرا رویاهای خود را در اینجا پیدا کنید.

 • 3 ماه: 23 پوند / ماه
 • 6 ماه: 16 پوند / ماه
 • 12 ماه: 15 پوند / ماه

به دنبال یک رابطه بلند مدت هستید؟ سایت دوستیابی آنلاین همخوانی داشتن ممکن است جای مناسب برای شما باشد. همانند هر بازی یا فعالیت، هدف نهایی یا چالشی نهایی وجود دارد. این که آیا شکست دادن یک رئیس نهایی، حل یک پازل نهایی یا تصمیم گیری در حال تغییر در زندگی است یا خیر، چیزی برای ارائه یک احساس موفقیت وجود دارد. در برخی موارد ممکن است زمان ببرد، اما مانند هر چیز دیگری که ارزش انجام آن را دارد، در پایان آن ارزش دارد. هنگامی که به قدمت می رسد، هدف در انتها همیشه عشق است – و هر سطح تعهدی که ممکن است برای دو نفر شما باشد.
همخوانی داشتن یکی از موفق ترین سایت های دوستیابی در اینترنت امروز است و به همین دلیل است. پس از تنظیم مشخصات خود، می توانید از طریق تعریف ویژگی ها و صفات مورد نظر خود که در آن قرار دارید، شروع کنید. در حالی که ترجیحات شما به طور کلی می تواند “یک شبکه وسیع را تولید کند،” اگر شما دقیق تر هستید، احتمال بیشتری پیدا کنید که شریک کامل خود را پیدا کنید. از آنجا، شما می توانید ببینید که کدام سایت با شما هماهنگ شده است و پیام های خود را با آنها شروع می کند، امیدوارم منجر به موفقیت بیشتر بالقوه شود.
بیش از 50 درصد از کاربران در مسابقه بعد از دهه 1960، زمانی که بازی در دوران کودکی بود، متولد شد. با توجه به اینکه امروزه بازی های رایانه ای و بازی های اصلی، شانس خوبی برای پیدا کردن شریک ایده آل است که دوست داردسوپر ماریویامهاجمان فضایی راهمان اندازه که شما انجام می دهید.
قیمت:در حالی که همخوانی داشتن رایگان است برای ثبت نام، یک حساب مقدماتی فقط اجازه می دهد تا شما را در چشم انداز در بازی های بالقوه. برای مجموعه کامل، سه ماه برای 23 پوند / ماه و یک سال برای 15 پوند در ماه وجود دارد.

توانایی جدی و اثبات شده در جستجوی

قیمت شگفت انگیز • راه اندازی اولیه طول می کشد برخی از زمان

اگر شما در مورد یافتن یک رابطه بلند مدت جدی هستید، eharmony بهترین رکورد را دارد اما قیمت آن است.

2. eHarmony

eHarmony یک استاندارد طلا در پیدا کردن یک همسر است، اما شما باید یک سکه را بردارید.

 • 3 ماه: £ 42.50 / month
 • 6 ماه: 28.50 پوند / ماه
 • 12 ماه: 14.50 پوند / ماه

شاید شما نوعی بازیگر هستید که دوست دارد چیزهایی را در سرعت خود بگذارد. شما به بازی هایی مانندFallout 4یاWitcher III برویدزیرا این نوع از بازی های ویدئویی است که به شما آزادی می دهد تا با بازی مبارزه کنید، بدون اینکه فشار زیادی برای رسیدن به هدف داشته باشید. یا شاید یک بازی مانندWorld of WarcraftیاDestiny 2چیزی شبیه شما باشد؛ زیرا آنها دائمی، دنیای آنلاین هستند که در آن “پایان” واقعی وجود ندارد. در هر صورت، شما احساس نیاز به عجله از طریق همه چیز شما انجام می دهید.
هنگامی که به سایت های دوستیابی می آید eHarmony کار مشابهی دارد پس از تنظیم پروفایل خود و ارتباط با مسابقات بالقوه، ابزار ارتباطی هدایت شده وجود دارد. با این کار، می توانید سوالاتی را که ممکن است از تک تک افراد بپرسید و همچنین مشخص کنید ویژگی های مطلوب و نامطلوب را انتخاب کنید. این در حال حاضر ارتباط برقرار کردن با یک بازی بالقوه برای شناختن یکدیگر است. و کیکر این است که همه اینها به صورت ناشناس انجام می شود و می تواند با سرعت خود شما گرفته شود. اما اگر می خواهید، می توانید به مرحله ارسال پیام های عادی بروید.
قیمت:در حالی که آن رایگان برای ثبت نام ، درجه حق بیمه به شما اجازه می دهد تا با مسابقات پیام ارسال کنید. سه ماه است £ 42.50 / month یا یک سال £ 14.50 / month است.

ساخته شده برای علاقهمندان به بازی • ارائه می دهد ویژگی های سرد مانند بازی ها به عنوان پاداش

دسترسی به ویژگی ها یک برچسب قیمت سنگین است

اگر شما فقط علاقه مند به قدمت دیگر بازیگران هستید و قیمت را فراموش نکنید، این می تواند سایت شما باشد.

3. GamerDating

به طور خاص برای انجمن بازی به طور خاص ساخته شده است، شما بازی را به عنوان پاداش برای مشارکت دریافت می کنید.

 • حساب اصلی: رایگان
 • 2 ماه: 27 پوند / ماه
 • 4 ماه: 54 پوند / ماه

شاید شما نوعی بازیگر هستید که دوست دارد برای آنچه که انجام می دهید پاداش بگیرد. شما بهDiablo IIIوBorderlandsبرای اینکه این شیرینی شیرین خرد شده را پر می کنید، تلاش می کنید که رول کامل پرش را روی یک سلاح یا قطعه زره پوش دریافت کنید. اگر احساس نکردید و یا احساس نکردید که می توانید چیزی بهتر پیدا کنید، بلافاصله به خرد کردن برمی گردید تا اینکه آن مورد را پیدا کنید که متناسب با همه چیز مورد نظر شما باشد.
اگر این مورد است، GamerDating ممکن است راهی برای رفتن باشد GamerDating، همانطور که از نامش بر می آید، صرفا بر روی انجمن بازی تمرکز می کند و مسیری را برای دیدن اینکه چگونه با گیمرهای دیگر هماهنگ می شود و همچنین برای استفاده از سایت به شما پاداش می دهد، ارائه می دهد. یکی از راه های کمک به بازی گیمرها این است که آنها بتوانند تاریخ بازی خود را ارسال کنند. این می تواند یک پست کلی از همه چیز به کتابخانه فعلی بازی باشد. این به مسابقات بالقوه اجازه می دهد تا ببینند چه نوع بازی هایی را دارند و اگر منافع مشترک وجود دارد، یک دعوت نامه فوری برای گفتگو است.
پاداش ها به عنوان یک پاداش عمومی برای عضویت در نسخه حق بیمه می آیند. گذشته از ویژگی های اضافه شده، مانند ارتباط نامحدود، کاربران می توانند برخی از بازی های جدید را نیز اضافه کنند تا به مجموعه خود اضافه شوند. و این سایت در بازی ها نادیده گرفته نمی شود، برخی از جدیدترین نسخه ها و بزرگترین بازی هایی که در حال حاضر موجود هستند مانندWolfenstein IIیاRainbow Six: Siege ارائه می کنند.
قیمت:ثبت نام برای GamerDating رایگان است، اما برای دسترسی به ویژگی های حق بیمه و پاداش، دو ماه برای £ 27 و £ 54 برای چهار ماه وجود دارد.

پایگاه کاربری بزرگ • پرسشنامه سرگرم کننده است

طرح بندی تاریخی است • اگر می خواهید بهترین ویژگی ها را بدست آورید

شما باید دقیقا با آنچه که AdultFriendFinder را می خواهید دریافت کنید، تا زمانی که چیزی جدی نیست.

4. جستجوی دوست بزرگسالان

AdultFriendFinder گزینه ای مناسب برای هر بازیکن است که به دنبال آن است که آن را گاه به گاه نگه دارد.

 • حساب اصلی: رایگان
 • 1 ماه: 25.08 پوند / ماه
 • 3 ماه: 16.71 پوند / ماه
 • 12 ماه: £ 11.27 / month

AdultFriendFinderواقعا در مورد hooking کردن است، نه نسبت به یک دراز مدت. اگر این چیزی است که شما دنبال آن هستید، این سایت برای شماست. AdultFriendFinder دارای تمام ویژگی های مورد نیاز برای برآورده کردن هر بازیگر خارج از آن است.
این سایت بیش از 25 میلیون کاربر ماهانه دارد، همچنین گزینه های ویدیویی زنده، اتاق های گفتگو و خیلی بیشتر. یک گروه بزرگ و متنوعی از بازیهای بالقوه برای انتخاب وجود دارد، بنابراین شما احتمالا کسی را پیدا خواهید کرد که در همان صفحه همانند شما باشد. هرچند که متنفرم سوالات سازگاری و خدمات بازیابی وجود دارد، بنابراین شما می دانید که در حال پیدا کردن یک بازی مناسب هستید.
این سایت برای شما است اگر شما فقط به دنبال چیزی گاه به گاه. گاهی اوقات شما برای رابطه جدی وقت ندارید، به ویژه اگر قصد دارید به زمان بازی خود برسید.
قیمت:رایگان است برایثبت نامبه یک حساب اساسی، اما برای تمام ویژگی های AdultFriendFinder شما نیاز به پرداخت 25.08 پوند برای یک ماه، £ 16.71 / ماه به مدت سه ماه و £ 11.27 / month برای یک سال.

ادامه مطلب