دانشکده یسوعیون، فرمانروای اسقف اعظم، از پذیرفتن معلم در ازدواج همین رابطه خودداری می کند 2022

Updated: December 1, 2022

ایالات متحده|دانشکده یسوعیون، فرمانروای اسقف اعظم، از پذیرفتن معلم در ازدواج همین رابطه خودداری می کند

تصویر

اعتباراعتباریBrebeuf مدرسه آمادگی جسییت

یک مدرسه مقدماتی یسوعیون در ایندیانا از آموزش معلم که در ازدواج یکسان زندگی می کند را رد می کند و باعث می شود که اسقف اعظم ایندیاناپولیس می گوید که روابطش با مدرسه را قطع می کند.

مدرسه آمادگی جیزیت Brebeuf اخیرا به یاد می آورد که اسقف اعظم ایندیاناپولیس، چارلز تامپسون، روز جمعه حکم صادر می کند که مدرسه دیگر توسط مدارس کاتولیک به عنوان مدرسه کاتولیک شناخته نمی شود.

Brebeuf، یک مدرسه مستقل کاتولیک در ایندیاناپولیس در سال 1962 تأسیس شده است، از زمان یادگیری دو سال پیش که یک معلم قدیمی در مدرسه با یک شخص از همان جنس ازدواج کرده است، با مدارس دینی مخالف است.

طبق یک نامه ای که روز پنج شنبه به یسوعیپ ها در غرب میانه توسط والدین ایالات متحده آمریکا در غرب مسیحی انجمن عیسی مسیح صادر شد، این مدرسه در آن زمان توسط دبیرخانه اسقف اعظم درخواست شد تا قرارداد معلم را تجدید نکنند؛ زیرا وضعیت تاهل معلم با دکترین کلیسا مطابقت نداشت. . (کلیسای کاتولیک رومی مجامع هم جنس را نمی شناسد)

طبق نامهایکه مدرسه در روز پنج شنبه به دانش آموزان و والدین توضیح داده شد، علیرغم یادآوری اخیرا دربارۀ فرمان قضایی از وطن اسقف اعظم، مداخله ای از سوی اسقف اعظم برای از بین بردن معلم در برابر فشار بود. این حکم درخواست تجدید نظر است

تصویر

اعتبارمایکل کانرو / آسوشیتد پرس

یزوئیت Brebeuf با احترام به اصرار و دستورالعمل Archdiocecee رد کرد که ما معلم بسیار توانمند و واجد شرایط را به دلیل معلم بودن همسر در یک ازدواج هم جنس به رسمیت شناخته شده مدنی، رد کردیم. »نامه ای از رئیس دانشگاه، پدر ویلیام ورریک ، و دو عضو هیئت امناء.

Brebeuf نامگذاری اسقف اعظم را به یک موضوع اشتغال نامیده است که “اقدام منحصر به فرد” در میان بیش از 80 مدرسه یوزیتی است که در سراسر آمریکای شمالی فعالیت می کند.

اسقف اعظم تامپسون، فرماندار کاتولیک در آرکید اسقف اعظم، در حکمش برای مجددا صادر می شود، اظهار داشت که او “انتخاب مدرسه آمادگی جوزیت Brebeuf را به منظور حفظ هویت کاتولیک بر اساس آموزه و روحیه کلیسای کاتولیک” تصدیق کرد. حکم می گوید که این قانون باقی می ماند تا زمانی که مدرسه تصمیم بگیرد “با توجه به آموزه و عمل روحانی کلیسای کاتولیک عمل کند”.

در بیانیه ای که در اواخر روز پنجشنبه منتشر شد، اسقف اعظم گفت: “متأسفانه، مدرسه آمادگی جوزیت Brebeuf آزادانه تصمیم گرفته است که به چنین توافق هایی نپردازند، که از وزارت خارجه برای اطلاع رسانی به کامل آموزه های کاتولیک به دانشجویان محافظت می کنند. از این رو، مدارس آمادگی جیزیت Brebeuf دیگر توسط اسقف اعظم ایندیاناپولیس به عنوان یک موسسه کاتولیک شناخته نخواهد شد. “

این تصمیم به احتمال زیاد اثر کمی در عملکرد دبیرستان، که دانشجویان متشکل از 800 دانش آموز است، حدود نیمی از آنها غیر کاتولیک است. این به لحاظ مالی به قصر دینی وابسته نیست و نمایندگان مدرسه می گویند ماموریت و عملیات آن تغییر نکرده است.

اما نمایندگان اسقف اعظم منتظر نیستند که در مدرسه شرکت کنند یا مقامات رسمی و اعضای هیئت علمی را نپسندند و مقامات مدرسه به جلسات در مجمع اسقف اعظم با نمایندگان دیگر مدارس کاتولیک دعوت نمی شوند.

الیزابت دیاس گزارش را در اختیار داشت.

یک نسخه از این مقاله در چاپ به چاپ می رسد

، در صفحه

الف

13

از نسخه نیویورک

با عنوان:

دانشکده یسوعیون، فرمانروای اسقف اعظم، از آموزش معلم در ازدواج همجنسگرا رد میشودسفارش مجدد|مقاله امروز|اشتراک در

 

ادامه مطلب