توقف ایجاد کلمات کلیدی برای رفتارهای دوست یابی آنلاین asshol 2023

Updated: February 1, 2023

در em>عاشق برنامه-لحظه ای em> a>سری ، Mashable تابش می کند و به دنیای مه آلود روز دوستی آنلاین. از همه اینها ، فصل کاف است.


در دسامبر گذشته ، من یک ایمیل از برنامه دوستیابی هاپن درباره “شرایط محبوبیت قدمت” دریافت کردم که کارشناسان قدمت آنها پیش بینی می کردند اکنون همه چیز عصبانیت در سال 2020 خواهد بود که اکنون شبح ، گربه ماهیگیری و سر زدن “. به جریان اصلی رفته اند. “

در اینجا برخی از پیشنهادات آنها آمده است:

“السا” ، بعد از شخصیتمنجمد em>، که در این تعریف است: وقتی کسی بدون توجیه “شما را یخ می زند”. سپس “جکیلینگ” وجود دارد ، وقتی کسی در ابتدا خوب به نظر می رسد اما نوبت می رسد. “Flatlining” ، وقتی مکالمه بین همسران آینده دار کاملاً مرده می شود. لیست ادامه دارد و ادامه می یابد. من هرگز از این اصطلاحات چیزی نشنیده ام و از آن زمان ندیده ام که آنها در خارج از آن ایمیل مورد استفاده قرار گیرند.

ایجاد شرایط دوستیابی زمانی راهی برای کمک به ما در تعریف تجربیات گیج کننده و دیوانه کننده ای بود که در هنگام دوستی آنلاین تعریف کردیم. اما خیلی دور شده است ما به جای ایجاد زبان جدید برای پیچیدن مشروب بر سر جهان در حال چرخش ، ما این عمل را تبدیل به یک کوره کردیم.

بسیاری از این کلمات کلیدی به همان چیز جوش می خورند: یک لبه دار بودن. و خوابیدن کلمه ای عجیب و غریب برای داشتن یک Asshole مانند اسپری کردن خوشبو کننده هوا بر روی یک پشته زباله است.

کلمه کلیدی دیگری که توسط بخش بازاریابی یک برنامه دوست یابی به تازگی جلب شده است” فرار “،به معنای آشنایی با افرادی که برای شما اشتباه می کنند (و به نظر می رسد خیلی شبیه حرف زدن است). مدت زمان زیادی از ماهی احتمالاً به دلیل آمازونوزوز رسانه هاشد قدرت نشان می دهد ، اما در واقع فقط می توان در مورد قدمت زدن به طور کلی استفاده کرد ، یا اگر به عمد انجام شود ، خود خرابکاری است. (این نیز درک غم انگیز از نکته این نمایش است.) افراد بازاریابی تنها کسانی نیستند که بتوانند شرایط قدمت را انتخاب کنند.“Whelming”جدیدی است که توسط یک خبرنگار ساخته شده است. این عمل تحت الشعاع قرار گرفتن در مسابقات برنامه دوستیابی شما و بحث در مورد مسابقه با مسابقه است ، با این حال بی نظیر است. p>

من به این روند کمک کردم. در سال 2018 ،“مدار” را ترك كردم. / ins>که از من ناراحت شده و تلخ است که شخصی که من با آن قدمت گذاشتم جواب داد به متونم متوقف شد اما مجبور به ادامه مطالب اینستاگرام من شد. برای من منطقی نبود که او بتواند با تلفنش ارتباط برقرار کند و به صورت غیرمستقیم در تعامل باشد اما این شکایت را برای گفتگو کردن با من ایجاد نمی کند ، حتی اگر مرا رد کند.

با این وجود رد برخی ردپای ها را دیدم اما از جنس عاشقانه نبود. این قطعه توسط چندین نشریه رد شد. در حالی که سرانجام توسط مرد رپلر پذیرفته شد ، من فکر نمی کردم با توجه به اینکه بسیاری از نشریات نمی خواستند آن را اجرا کنند ، به هیچ وجه از آن دلگیر نشود.

اشتباه کردم. قطعهجمع شدهتوسطبسیاریو” مداری “بعداً به عنوانکلمه سال آکسفورد. هرچند آنچه برای من تأثیرگذارتر بود ، واکنشی بود که از خوانندگان دریافت کردم. مردم ، به طور کلی و زنان بزرگ ، مشتاق بودند که داستانهای مداری خود را به من بگویند و من مشتاقانه گوش می کردم چون اطمینان می داد که من تنها نیستم ، هیچ یک از ما نبودیم. p>

این تقریباً دو سال پیش بود و با خطر گاز گرفتن خودم در الاغ ، قصد دارم ایجاد شرایط آشنایی جدید مانند “مداری” را ایجاد کنم. من یک نویسنده را به دلیل داشتن سکه های خود قضاوت نمی کنم ، زیرا کارخانه های تولید محتوا باید روشن شوند. من با این حال ، شرکت های روابط عمومی را به خاطر این کار داوری می کنم. همچنین جالب نیست که برندها on با استفاده از شرایط قدمت جعلی ، محصولات خود را بر روی باند واگذار کردند.

بسیاری از این کلمات کلیدی به یک چیز جوش می خورند: یک لبه دار بودن. p>

کلمه“fuckboy”>در سال 2015 محبوبیت پیدا کرد – در همان سالنمایشگاه Vanityقطعه مشهور ،” آخرالزمان Tinder “،که در مورد برنامه های دوست یابی به عنوان عنوان زودتر است ، تقریباً دلپذیر است. حاکی از. علاوه بر تغییر روش تاریخ و قرار گرفتن در کنار هم ، برنامه های دوستیابی نیز به فرهنگ fuckboy و اقدامات انجام شده در آن کمک کرده اند: شبح سازی ، گردش ،آرد سوخاری،پنهان کاری، و غیره بر.

من این را به عنوان نخستین برنامه های دوستیابی نمی گویم. دوستیابی برنامه ها دارای مزایای قانونی هستند ، مانند معرفی شما به افراد خارج از نوع معمول خود و به شما امکان می دهد قبل از پیام ، به فکر کردن بپردازید ، چیزی که در یک نوار ملاقات می کند به خود قرض نمی دهد. Ghosting و پوسته پوشی همچنین قبل از آشنایی با برنامه ها و اینترنت وجود داشته است – حتی اگر ما از آن زبان برای توصیف آن استفاده نکردیم. ایستادن کسی به سمت بالا و تماس ندادن حرکات دیک الود است. مادرم سهم خود را از داستانهای دوستی از دهه 80 به من گفته است. روشی که او از ایستادن او توصیف کرده بود تقریباً شبیه به دوستی بود که به من در مورد نحوه روح او در هفته گذشته گفت.

اما غیرقابل انکار است که دوستیابی آنلاین برخی از این رفتارها را تقویت کرده و اقدامات جدیدی را تقویت کرده است ، زیرا فناوری و اینترنت باعث ظرافت و ظرافت می شود. من مجذوب مداری شدم زیرا این اتفاق نمی تواند در مدتی قبل از اینستاگرام رخ دهد. به عنوان مثال ، مردم دهه 80 ممکن است مادرم را “روح” کنند ، اما هیچ داستانی از اینستاگرام برای خزش وجود نداشت.

“دوستیابی آنلاین نه تنها نحوه تعامل مردم با یکدیگر بلکه انتظارات ما را در مورد دوست یابی تغییر داده است ،”جسیکا کوچک a>، یک مجوز ازدواج و خانواده درمانی. دوستیابی آنلاین به ما امکان دسترسی به چنین طیف وسیعی از افراد را می دهد که اگر در حلقه اجتماعی شما نباشند ، آسان است که کسی را ارواح کنیم – به احتمال زیاد شما هرگز آنها را دوباره نمی بینید. شخصی سازی وجود دارد که ادامه می یابد. در حالی که یک فرد زنده و تنفس کننده زنده (درموارد غیر بات، به هر حال) پشت نمایه ، فراموش کردن آن بسیار ساده است.

گفت: “در نسل های گذشته ، مردم در حوزه اجتماعی مستقیم خود (محله ، شغل ، کالج و غیره) قرار می گرفتند و دیدن دوباره آن شخص اجتناب ناپذیر بودند ، بنابراین گزینه پوسته پوسته شدن به همان روش وجود نداشت.” وی گفت: “آشنایی آنلاین باعث ایجاد اعتقاد به این مسئله شده است که می تواند چیزی بهتر باشد. از آنجا که ما اکنون به صدها همسر بالقوه در نوک انگشتان خود دسترسی داریم ، به جای خارج کردن ، شروع به تصمیم گیری در آینده کردیم. “

برنامه های دوستیابی باعث توهم مسابقات بی پایان می شوند. این بدان معناست که اگر کسی کامل نباشد ، می توانید با حرکت دادن انگشتان دست آنها را ریخته و شخص دیگری را پیدا کنید.

معنا می یابد: انسان ها تلاش بیشتری می کنند. اگر یک مسابقه بهتر ، قلاب ، شریک زندگی در آنجا – حتیپتانسیل em>برای بهتر – وجود داشته باشد ، پس از آن اهداف به معنای داشتن فرد بیزار و بد بو با ارواح / مداری / عامیانه جدید روز است.

فاک ، چقدر افسرده استکه؟

من بیش از این که دلقک عشق باشم و به خاطر نقض رفتارهای بد با احساسات است. blockquote>

دلیلی را که می خواهم شخص بخواهد طبقه بندی رفتارهای ظریف و ظریف بینا را طبقه بندی کند ، می فهمم – من خودم این کار را کردم! و من این کار را با خوشحالی انجام دادم ، به این امید که افرادی که در آن طرف صفحه نمایش خود هستند ، درد من را بفهمند و آنها هم چنین کردند. معتبر شدم

اما من بیش از این هستم کهدلقک برای عشقو من بیش از این که رفتار بد را با euphemism بپوشانم – دستکم همان رفتار بد را که به “گفتگوهای دوستانه بی پایان” خرد شده و پیچ خورده است ، پیچاندم. ما سزاوارتر از این هستیم که با کلمات کلیدی رفتار شده رفتار کنیم ، این برنامه هارا تشویق می کنند ، زیرا شما را در برنامه ها نگه می دارد em>، جستجوی “کسی” که در نهایت مانند شما با شما رفتار خواهد کرد. نمی فهمیدی؟ این تماس از داخل پوشه Dating App گوشی شما می آید!

بیایید فقط آن را آنگونه که هست می نامیم: بی اختیار ، بی امان و خودخواه. من نمی گویم مشکلات جدید و منحصر به فرد از قرار ملاقات آنلاین ظاهر نمی شود. با اطمینان می توانم بگویم که آنهاسطح خواهند کرد. اما من فکر می کنم دو بار قبل از اختصاص یک کلمه جدید برای آنها. پس از واژگون شدن کافی ، من تمایل دارم که بی ادعایی را به عنوان تقصیر خودم مطرح کنم – چیزی که زنان به ویژه با آن آشنا هستند – و به نوعی جدید و تازه است. در واقعیت ، این همان ناهمواری های قدیمی است.

اگر چیزی وجود دارد که من – ما – اشتباه کردیم ، به حداقل رساندن گل سرسبد است. بنابراین بیایید از قبل اسپری کننده کننده هوا را در این قسمت های زباله متوقف کنیم.

از برنامه عاشقانه بیشتر بخوانید: strong>

بیشتر بخوانید