بهترین سایتهای دوست یابی آنلاین رایگان در اروپا 2023

Updated: February 3, 2023

بازدید کنندگان اینترنت نقشی بیشتری در زندگی اجتماعی ما، با سایت های مانند فیس بوک کمک به ما برای در تماس با دوستان ما را نگه دارید، آن را اجتناب ناپذیر است که ما از آن استفاده برای کمک به اجرای زندگی عشق ما نیز هست.

برنامه های دوستیابی و آشنایی آنلاین یکی از محبوب ترین راه ها برای دیدار با یک شریک جدید است و بیش از 1400 سایت در اروپا وجود دارد که از همه اقشار زندگی و علایق خود پذیرایی می کند.

بنابراین چه به سگ عصبانی باشید ، چه در مورد مسائل سبز علاقه مند هستید و یا یک متخصص شراب خوب می توانید حتماً کسی را پیدا کنید که علایق شما را به اشتراک بگذارد.

بهترین سایت ها و برنامه های دوست یابی در اروپا

1. مطابقت

بهترین راه حل:  بازگشت به آنجا

عضویت رایگان (محدود)

3 میلیون کاربر در انگلستان

مترادف با دوستیابی آنلاین ، Match.com کسی را برای همه دارد. یک پروفایل دقیق ایجاد کنید ، سپس شریک احتمالی خود را از طریق جستجوی معیارها پیدا کنید. شما می توانید با مراجعه به “حالت ذن” فقط با افرادی که معیارهای شما را رعایت می کنند تماس بگیرید.

عضویت در این عضو رایگان است اما تنها در صورت مشترک بودن می توانید پیام ارسال و دریافت کنید. هزینه اشتراک از 12.99 پوند در هر ماه به مدت شش ماه است.

متر atch.com

2. EliteSingles

بهترین ها برای: تک آهنگ های تحصیل کرده در چهل سالگی

عضویت رایگان (محدود)

13 میلیون کاربر در سراسر جهان

کسانی که تماشای سمت چپ به چپ دارند ممکن است از EliteSingles لذت ببرند – سایتی که از یک تست شخصیتی استفاده می کند تا کاربران را بر اساس سازگاری آنها مطابقت دهد. این سایت فقط روزانه بین 3 تا 7 مسابقه ارسال می کند – همه آنها به صورت دستی تأیید شده اند. اکثر کاربران به دنبال تعهد بلند مدت و مسابقه فکری هستند و 85٪ از کاربران دارای مدرک هستند و بین 30 تا 55 سال سن دارند.

سایت و برنامه هر دو رایگان هستند ، اما برای ارسال پیام به مسابقات خود باید مشترک شوید. عضویت حق بیمه از 12/24 پوند در هر ماه به مدت 12 ماه هزینه دارد.

elitesingles.co.uk

3. لومن

بهترین برای:  دوستیابی بالغ

عضویت رایگان

350،000 کاربر در سراسر جهان

این که آیا فرزندان شما لانه را به پرواز درآورده اند یا اخیراً طلاق گرفته اید ، قرار ملاقات در دهه پنجاه شما کمی از مین است. اینجاست که لومن وارد می شود.

بیشتر برنامه های دوست یابی از بین بردن روح هستند زیرا مکالمه ها شامل لذت های خسته کننده است. نه با لومن. پیام یخ شکن شما باید حداقل 50 نویسه داشته باشد که مکالمات جالب را تشویق می کند.

همه حساب ها تأیید شده اند ، و نمایه ها دقیق هستند – حداقل با سه عکس و یک بایگانی طولانی. هیچ پولی در سایت وجود ندارد اما شما فقط می توانید شش مکالمه در روز را به عنوان یک عضو رایگان شروع کنید. اگر می توانید 24.99 پوند در هر ماه مشترک شوید ، می توانید به 12 مکالمه در روز ارتقا دهید.

من umenapp.com

4. Eharmony

بهترین برای:  روابط جدی

عضویت رایگان (محدود)

4 میلیون کاربر در انگلستان

خدمات جدید خواستگاری ، eHarmony ، ادعا می کند 450،000 زوج عشق را از طریق سایت خود پیدا کرده اند. کاربران ملزم هستند که پرسشنامه ای عمیق را برای تعیین ویژگی های شخصیتی خود پر کنند ، سپس تیم در eHarmony بیش از مسابقات سازگار بفرستد.

ثبت نام و بارگیری برنامه رایگان ، ارسال “لبخند” و سؤالات سریع از پیش نوشته شده برای شروع مکالمه رایگان است. با این حال ، شما باید برای پیامهای سفارشی شده و دسترسی نامحدود به پروفایل بازی خود مشترک شوید. هزینه اشتراک از 7.95 پوند در هر ماه به مدت 24 ماه است.

eharmony.co.uk

5. مسابقات گل آلود

بهترین برای:  عاشقان حومه شهر

عضویت رایگان (محدود)

مسابقات گل آلود به مردم منطبق با کشور اختصاص داده شده است. برای حضور در برنامه نیازی به زندگی در حومه شهر ندارید – ممکن است شما مردانی باشید که چوگان بازی می کنند یک شهرک شهر با پیراهن. به راحتی می توانید علائق شرکای آینده را ببینید ، و همچنین جایی که آنها به مدرسه رفته اند. اگر آنچه را که می بینید دوست دارید ، می توانید چشمک برای آنها ارسال کنید ..

عضویت رایگان است اما ارسال پیام فقط در صورت مشترک بودن امکان پذیر است که از 12 پوند برای 12 ماه از 94 پوند هزینه می شود.

متر uddymatches.co.uk

6. دوستیابی تلگرام

بهترین حالت برای: ملاقات با افراد همفکر

عضویت رایگان (محدود)

220،000 عضو در سراسر جهان

سایت Dating Telegraph یک راه ساده برای دیدار با تک آهنگ های همفکر است. همانطور که نمایه رایگان خود را تنظیم می کنید ، به سادگی نوع فردی را که جستجو می کنید توصیف کنید. سپس ، سایت را مرور کرده و نمایه های دیگران را مشاهده کنید. هنگامی که کسی را پیدا کرد که احساس می کنید مسابقه خوبی است ، برای آنها پیام ارسال کنید.

عضویت رایگان به شما امکان می دهد پیام های مسابقات بالقوه را بخوانید و با یک خط پاسخ دهید. فقط مشترکین با پرداخت هزینه می توانند مکالمه را شروع کنند و پیام های شخصی و شخصی شده را بنویسند. هزینه اشتراک از 12 پوند در هر ماه به مدت 12 ماه. برای هر ماه 10 پوند اضافی ، می توانید به Premium ارتقا دهید ، جایی که هر کس می تواند به طور رایگان به پیام های شما پاسخ دهد.

telegraph.co.uk/dating

7. OkCupid

بهترین برای: تک آهنگ های دمدمی و روحیه آزاد

عضویت رایگان

4 میلیون کاربر در سراسر جهان

OkCupid دارای پرسشنامه شخصیتی گسترده است که برای افزایش سازگاری طراحی شده است. سپس می توانید با پاسخ دادن به سؤالات عجیب مانند “آیا شما هر روز تختخواب خود را درست می کنید؟” را به پروفایل خود تزریق کنید.

به جای اینکه با پیام بمباران شوید ، می توانید فقط به کسانی که با آنها هماهنگ شده اید پیام دهید. بارگیری برنامه و صحبت با کاربران رایگان است اما برای ویژگی های اضافی می توانید به Premium ارتقا دهید.

من در سال 2014 ، برنامه OKCupid اولین کسی بود که 22 جنس و 13 گزینه جهت گیری جنسی را معرفی کرد. این چشم انداز فراگیر ، OkCupid را به ویژه محبوب کرده است ، و طبق سایت آنها سالانه 91 میلیون اتصال برقرار می کنند.

okcupid.com

8. SCRUFF

بهترین حالت برای: مردان کمی مسن تر ، همجنسگرا و ترانس

عضویت رایگان

15 میلیون کاربر در سراسر جهان

در ابتدا متناسب با مردانی که مردانی با ریش دوست دارند ، از آن زمان پایگاه داده کاربر SCRUFF گسترش یافته است که شامل مردان بی دو ، همجنسگرا و ترانس تراشیده است. در این سایت که میزان مصرف قدیمی تری نسبت به Grindr دارد ، می توانید به سمت شرکای آینده نگر از منطقه خود و در سراسر جهان به سمت راست بکشید.

این برنامه بازیگوش است و یک دکمه “Woof” وجود دارد که به یک کاربر دیگر می گوید شما را جذاب می دانید. این یک برنامه دوستیابی رایگان است اما برای ویژگی های بیشتر می توانید به SCRUFF Pro ارتقا دهید.

scruff.com

9. بی حوصلگی

بهترین برای: توانمند سازی زنان

عضویت رایگان

22 میلیون کاربر در سراسر جهان

برای جبران عدم تعادل جنسیتی برنامه های دوستیابی ، زنان مجبورند مکالمات مربوط به Bumble را آغاز کنند. نمایه ها به اندازه برخی از برنامه ها دقیق نیستند ، اما می توانید تماس های ویدیویی برقرار کرده و قبل از دیدار با مسابقه خود مطلع شوید.

کاربران تنبل در Bumble مجازات می شوند ، زیرا شما فقط 24 ساعت فرصت دارید تا قبل از پایان مسابقه مکالمه کنید. این برنامه برای استفاده رایگان است اما می توانید به کاربر Bumble Boost ارتقا دهید ، جایی که می توانید کاربرانی را که قبلاً شما را دوست داشته اند ، به قیمت 11.16 پوند در هر ماه به مدت 6 ماه یا حتی 2.49 پوند برای روز مشاهده کنید.

bumble.com

10. او

بهترین حالت برای: ملاقات با زنان کوره دار همان فکر

عضویت رایگان

4 میلیون عضو در سراسر جهان

او به عنوان یک برنامه اختصاصی برای کمک به زنان کوئین ، دوجنسگرا و لزبین برای پیدا کردن شریک ایده آل خود ، هوای تازه ای لازم در صحنه برنامه دوستیابی دارد. برنامه رایگان است و می توانید پروفایل های خود را مشاهده کنید ، دوستان اضافه کنید و چت ها را بدون هیچ هزینه اضافی شروع کنید. برای فیلتر کردن کاربران از نظر جنسی ، به HER Premium ارتقا دهید ، ببینید چه کسی در حال حاضر آنلاین و بیشتر است.

HER همچنین اخبار و رویدادهای LGBTQ + را در منطقه شما به اشتراک می گذارد ، و گروه های چت کوچکتر نیز وجود دارند که می توانید با سایر کاربران ملاقات کنید.

weareher.com

11. دایره داخلی

بهترین برای: متخصصان جوان

عضویت رایگان

1.5 میلیون کاربر در سراسر جهان

تبلیغات مربوط به The Inner Circle به عنوان تبلیغاتی برای Glyndebourne به نظر می رسد که زوج هایی با کراوات سیاه و لباس کوکتل به نمایش می گذارد. این برنامه دوست یابی انتخابی است و حتی یک فرآیند درخواست نیز وجود دارد. عضویت بر اساس پروفایل های Facebook و LinkedIn ، توضیحات شغلی و عکس ها اعطا می شود. در سال 2016 ، 450،000 متقاضی در لیست انتظار وجود داشته است.

The Inner Circle که مطابق با متخصصان جوان جاه طلب و جوانمردانه می باشد ، ادعا می کند که 10،000 بازی موفق انجام داده است. این برنامه برای بارگیری رایگان است ، اما می توانید به بسته های پریمیوم ارتقا دهید. همچنین رویدادهای اختصاصی اعضا وجود دارد. چوگان در پارک ، کسی؟

تی heinnercircle.co

12. هاپن

بهترین برای: افراد شلوغ

عضویت رایگان

50 میلیون کاربر در سراسر جهان

در فیلم ها ، مردم در قطار قفل می شوند ، مکالمه ای را شروع می کنند و بعد عاشق می شوند. در واقعیت ، ما خیلی بی دست و پا (و انگلیس) هستیم تا روی انگیزه رفتار کنیم. در اینجا Happn وارد می شود. اگر با کاربر دیگری مسیری را طی کرده اید ، در بالای صفحه Happn شما ظاهر می شوند. اگر آنچه را که می بینید دوست دارید ، می توانید قلبی بفرستید و اگر آنها را به عقب برگرداند ، مکالمه را تحریک کنید.

مکان دقیق شما به اشتراک گذاشته نمی شود – فقط منطقه تقریبی. برنامه رایگان است اما می توانید برای مزایای حق بیمه شامل 10 تا Hellos و دسترسی به لیست افرادی که شما را دوست دارند ، به روزرسانی کنید.

خوشبختانه

برنامه لولا
Hinge به عنوان “برنامه رابطه” در میان هزاره ها شناخته شده است – بخشی از این به دلیل شعار تبلیغاتی آن ” اعتبار”: HINGE

13. لولا

B برای: جوانان که به دنبال عشق هستند

عضویت رایگان

5.5 میلیون عضو در سراسر جهان

لولا کودک جدید در بلوک بازی دوستیابی است که در میان هزاره ها به عنوان “برنامه رابطه” شناخته شده است. برای راه‌اندازی پروفایل ، به چیزی بیش از عکس و بیوگرافی تک خط نیاز دارید. در عوض ، شما باید به سه سؤال پاسخ دهید (به عنوان مثال “خرد شدن کودکی من؟ … اندرو گارسیا”) و مسابقات بالقوه می توانند جوابهای شما را “دوست دارند” و یک مکالمه را شروع کنند.

برنامه T برای بارگیری رایگان است و به پروفایل ها ، کشیدن و ارسال پیام ها نامحدود دسترسی دارید. با این حال ، شما می توانید به عضویت ترجیحی ارتقا دهید ، که به شما امکان می دهد نتایج بهتری را فیلتر کنید (به عنوان مثال برای پیدا کردن شخصی با بیش از 6 فوت).

hinge.co

14. تینر

بهترین حالت برای: دوست یابی گاه به گاه

عضویت رایگان

بیش از 50 میلیون کاربر در سراسر جهان

این پدرخوانده برنامه های دوستیابی است. Tinder ، برنامه عکس سنگین با 2 میلیارد بازدید در روز ، به شما امکان می دهد به سمت راست به سمت شرکای بالقوه بکشید ، سپس پیام دهید و ترتیب دهید. براساس این سایت ، این برنامه مسئول 1 میلیون خرما در هفته است.

به نظر می رسد Tinder به سمت دوست یابی گاه به گاه است. پروفایل ها به اندازه سایر برنامه ها دقیق نیستند ، اما می توانید نام ، شغل ، شرکت ، تحصیلات ، مکان و لینک های مربوط به حساب های Instagram و Spotify خود را درج کنید.

tinder.com

برنامه Tinder
Tinder فقط یکی از بسیاری از برنامه های دوست یابی است که می توانید به طور بالقوه اعتبار مشترک شریک زندگی خود را پیدا کنید : TINDER

15. بدو

Best for: گزینه های خود را باز نگه دارید

عضویت رایگان

بیش از 400 میلیون کاربر در سراسر جهان

اگر می خواهید برای انتخاب خود فاسد شوید ، Badoo را واگذار کنید. هنگامی که برای برنامه ثبت نام می کنید ، چهار گزینه یا آنچه را که به دنبال آن هستید ، دارید: فقط برای گپ ، تاریخ های گاه به گاه ، یک رابطه جدی و یا با ذهنیت آزاد.

این اپلیکیشن دارای عملکردی سریع است ، اما می توانید چت های ویدیوی زنده مردم را نیز رها کنید.

روفیل های P شامل اطلاعات اولیه شخصی هستند و وقتی شخصی شما را دوست دارد یا به شما پیام می دهد ، اعلان هایی دریافت می کنید. با این حال این ممکن است بسیار زیاد باشد زیرا تعداد کاربران زیادی وجود دارد.

badoo.com

16. قهوه با بیگل ملاقات می کند

بهترین برای: عاشقانه

عضویت رایگان

7 میلیون کاربر در سراسر جهان

همانطور که احتمالاً از moniker آن می توانید بگویید ، fanbase اصلی این برنامه در ایالات متحده است. با این حال ، مطمئناً چیزی متفاوت از بازی دوستیابی است. برجسته USP این است که سایت فقط هر روز یک مسابقه را برای شما ارسال می کند ، این بدان معناست که شما باید واقعاً در نظر بگیرید که آیا این شخص یک مسابقه خوب است ، در حالی که در مقابل تکان دادن به سمت چپ بدون اینکه فکر دیگری به آنها بدهد ، مطابقت دارد.

گفته می شود ، شما می توانید بر روی برگه “کشف” و مانند تعداد انگشت شماری از مردم در روز کلیک کنید. اگر مطابقت داشته باشید ، برنامه یخ شکن شخصی را نشان می دهد (مثلاً “از توماس درباره سفر اخیر وی به تایلند بپرسید!”) برای بارگیری برنامه و صحبت با مسابقات خود رایگان است. با این حال ، شما می توانید برای عضویت در Premium ارتقا دهید تا بگویید پیام های شما خوانده شده یا به آمار موجود در مسابقه شما دسترسی دارند – مثلاً چه مدت طول می کشد تا پاسخ دهند.

coffeemeetsbagel.com

17. Shaadi.com

بهترین برای: هندی های مجرد که به دنبال یک رابطه متعهد هستند

35 میلیون کاربر در سراسر جهان

Shaadi.com ادعا می کند “خدمات زناشویی شماره 1 هندی در انگلستان” است. ازدواج مطمئناً محور اخلاق سایت است ، زیرا اولویت خود را به “عروس” یا “داماد” تنظیم می کنید. شما می توانید نتایج را بر اساس سن ، قد ، دین ، ​​زبان مادری ، محل زندگی ، وضعیت تأهل و اینکه آیا آنها فرزند دارند فیلتر کنید. وقتی کسی را که دوست دارید پیدا کنید ، “ابراز علاقه” می کنید و امیدوارم که این احساس متقابل باشد.

عضویت رایگان است ، اما عضویت در Premium به شما امکان می دهد مستقیماً با مسابقات ارتباط برقرار کنید و اطلاعات دقیق پروفایل آنها را مشاهده کنید. همچنین یک عضویت شخصی در آنجا وجود دارد که یک مشاور در رابطه با شما تاریخ را ترتیب می دهد. با ارائه چنین بسته های متنوع ، به سختی جای تعجب است که 6 میلیون نفر عشق را در سایت پیدا کرده اند.

shaadi.com

بهترین سایتها و برنامه های دوستیابی مذهبی

18. پیوند مسیحی

بهترین برای: مسیحیانی که به دنبال تعهد بلند مدت هستند

عضویت رایگان (محدود)

110،000 کاربر در سراسر جهان.

در مورد اتصال كریستین ، كاربران می توانند پروفایل های مفصلی ایجاد كنند ، به تشریح مشاغل ، دیدگاههای سیاسی ، مقصد تعطیلات رویایی ، فیلمهای مورد علاقه و البته دیدگاههای مذهبی.

اگر کسی را که دوست دارید پیدا کنید ، می توانید در آنها موج بزنید و پیامی بفرستید. عضویت رایگان است اما این تنها به شما امکان می دهد تا متناسب با یکدیگر ، ارسال امواج و پاسخ از پیش تعیین شده باشید. یک آزمایش 3 روزه رایگان برای سرویس گیرندگان خدمات اشتراکی وجود دارد. اگر مشترک شوید ، از 24 پوند در هر ماه ، می توانید پیام های نامحدودی ارسال کنید و از تخفیف در رویدادهای اجتماعی برخوردار شوید.

www.christianconnection.com

19. Muzmatch

B برای: مسلمانان مجرد که به دنبال عشق هستند

عضویت رایگان

1 میلیون عضو در سراسر جهان

شما ممکن است Muzmatch را از کمپین های تبلیغاتی سرگرم کننده خود تشخیص دهید (“حلال ، آیا من به دنبال آن هستم؟”) با این وجود برنامه دوستیابی رایگان دارای بسیاری از ویژگی های متمایز دیگر است که ممکن است 25،000 داستان موفقیت آن را توضیح دهد. در مرحله اول ، از حریم خصوصی شما محافظت می کند – می توانید از نام مستعار استفاده کنید و عکس های خود را تا تاریخ بعدی پنهان یا مبهم نگه دارید ، بنابراین هیچ خطری از دوستان و یا خانواده های شما در پروفایل شما وجود ندارد.

همه کاربران تأیید شده اند و می توانید در چت های خود یک چاپگر (“ولی”) انتخاب کنید. کش رفتن ، مطابقت و گپ زدن این برنامه رایگان است. با این حال ، می توانید به Instant Match ارتقا دهید ، جایی که می توانید قبل از اینکه آنها را دوست داشته باشند با کسی صحبت کنید.

muzmatch.com

20. JDate

بهترین برای: تک آهنگ های یهودی

عضویت رایگان

بزرگترین سرویس دوستیابی یهودیان ، JDate ، نزدیک به 20 سال است. پس از طراحی مجدد آن در سال 2017 ، اکنون سرویس ساده تری است. بعد از بارگذاری بیوگرافی (به طور معمول 100-150 کلمه) و حداکثر 6 عکس ، می توانید پروفایل های دیگران را مرور کنید تا ویژگی های بدنی ، سرگرمی ها ، تمرینات مذهبی و آنچه را که به دنبال آن هستید ارزیابی کنید.

من تی را آسان به پیگیری از شرکای بالقوه با نگاه کتاب، یک لیست از کسی که تا به شما دوست تماس. بعلاوه ، به دلیل وجود Kibitz Corner ، یک احساس عمومی به سایت وجود دارد ، جایی که سایت سؤالات روزانه ای را ارائه می دهد و می توانید پاسخ ها را با مسابقات خود مقایسه کنید.

jdate.com

 

 

 

صفحه اصلی آنلاین دوستیابی اروپا>

مقایسه تمام داده های هلندی

دسته بندی هادوستیابی آنلاینبرچسب ها ،  ،  ،  ،  ،  ، 

Leave a Comment