بهترین برنامه های رابطه برای زوج ها 2023

Updated: January 28, 2023

>، Mashable یک نور را به دنیای مه آلود یابی آنلاین می تاباند. از همه اینها ، فصل کاف است.

به خاطر بیاورید که دوستیابی آنلاین عجیب و حساس به نظر می رسید ، اما اکنون این ننگ حتی یک چیز کوچک دیگر نیست؟ p>

متأسفانه ،برنامه های زوج را ندارید. ‘ هنوز به آن مرحله نرسیده اید. اما این فقط زمان قبل از برنامه هایی است که به ما کمک می کنند تا همه چیزهایی که بعد از قطع ارتباط با هم متوقف می شوند و متعهد به برقراری رابطه هستند نیز عادی شود.

مطمئناً برنامه هایی که به شما یادآوری فشار می دهند تا به شریک زندگی خود بگویند که چرا فکر می کنید عالی هستند ممکن است از نظر پوستی و حساس باشند. اما اگر ما می خواهیم اجازه دهیم الگوریتم ها به ما کمک کنند تا با افراد غریبه روبرو شویم ، چرا اجازه نمی دهیم به آنها کمک کنیم تا آن غریبه ها را به شرکای زندگی تبدیل کنیم؟

چه این مشاوره ازدواج ، حل تعارض ، ایجاد صمیمیت ، برنامه ریزی یا اکتشاف جنسی باشد ، این موج جدید عاشقانه آنلاین تحول منطقی برای عشق با برنامه است. به عنوانمطالعه Pew تحقیقیافت ، تقریباً 30 درصد از بزرگسالان آمریکایی از دوستیابی آنلاین استفاده کرده اند و 12 درصد حتی روابط متعهدانه ای را نیز از طریق آنها پیدا کرده اند.

استرس دوستیابی پس از متوقف کردن نیاز به Tinder متوقف نمی شود.

بعد از متوقف کردن نیاز به Tinder ، استرس دوستیابی متوقف نمی شود.

تصویر: ویکی leta / قابل پخش

فناوری نمی تواند رابطه شما را نجات دهد. بعضی اوقات ، حتی می تواند مشکلاتی ایجاد کند (از جمله برخی از برنامه هایی که در جستجوی بهترین ها سعی کردیم). روابط بسیار ناگوار است که از طریق هر برنامه تنها قابل دستیابی است. اما روابط سالم همچنین نیاز به سرمایه گذاری ، ارتباطات ، سازش ، مدیریت زمان و بازیگوش دارد. برنامه هایی برای تمام آن جنبه های زندگی ما وجود دارد ، بنابراین چرا نباید این ابزارها را برای شریک زندگی بهتر گسترش دهیم؟

بدیهی است ، صمیمیت مبتنی بر فناوری هرگز جایگزین چیز واقعی نخواهد شد. اما به روش صحیح استفاده می شود ، از طریق رویکردهای طراحی شده ، ارتباطات دیجیتال می توانند درهایی را به روی کارهایی باز کنند که ممکن است برای انجام شخصاً ترسناک باشند. فاصله می تواند ما را در گفتگو در مورد خواسته های جنسی راحت تر کند ، یا به ما زمان و مکان کافی برای نزدیک شدن به لحظات دشوار از راه های تولیدی تر دهد.

به همین دلیل ما کار پیدا کردن بهترین برنامه های ارتباط برای زوج ها را انجام دادیم و هرکدام را در مقیاس 1 تا 5 ایموجی رتبه بندی کردیم. (یکی از emoji ها نشان می دهد یک شخص خنده دار برنامه است ، در حالی که پنج برنامه را نشان می دهد که سزاوار حلقه ای روی آن است. انواع ایموجی های استفاده شده فقط برای تفریح ​​بودند.) زمان ما برای تست هر یک بسته به عمق و هزینه برنامه متفاوت است. برخی از آنها در طول یک هفته مورد آزمایش قرار گرفتند ، در حالی که برخی دیگر در طول یک یا دو جلسه ، در حدود 30 دقیقه از پایان. ما همچنین از هر شرکتی در مورد اینکه آیا داده های کاربر را جمع آوری کرده یا به فروش می رسانند یا چگونه می توان از این طریق برنامه های رایگان کسب درآمد کرد ، پرسیدیم ، زیرا.

هر یک از مهر تأیید بالا برای تجربه کاربر به دست آورد.

ماندگار

چه کسی و چه چیزی strong>است: مشاوره ازدواج یا ازدواج مجدد برای کسانی که آماده نیستند و یا نمی توانند خدمات درمانی حضوری را انجام دهند.

قیمت strong>: برخی از ویژگی های رایگان ، یا یک آزمایش آزمایشی 7 روزه برای حق بیمه که با هزینه 11.99 دلار در هر ماه یا 79.99 دلار در سال برای دو کاربر در سال است. p>

حریم خصوصی strong>: ماندگار هیچ داده کاربر را نمی فروشد و فقط داده های لازم را برای بهبود تجربه کاربر و تسهیل خدمات خود جمع آوری می کند. می توانیدخط مشی رازداریکامل را بخوانید.

از کجا آن را بدست آوریم؟ strong>:iOSوAndroid

Inclusivity: گزینه های زن ، مرد ، یا من آن را مشخص نمی کنم. p>

امتیاز strong>: 👰🤵👩‍👩‍👦‍👦🏡❤️️

افکار ما strong>:ماندگارارائه em>می شود. کاملاً تحقیق و طراحی شده ، روش آنها آموزه ها را از بهترین کارشناسان روابط در برنامه های درسی هفتگی تقسیم می کند که در چندین جلسه پنج دقیقه یا چند دقیقه ای تقسیم می شوند. شما و شریک زندگی خود در مورد یادگیری و سپس پاسخ دادن به سؤالات پیرامون مفاهیم اعم از نشانه های عاطفی گرفته تا بخشش تا امور مالی. ایده این است که پاسخ های خود را به اشتراک بگذارید و سپس درباره آنچه فاش می شود بحث کنید. گذشته از یادآوری های روزانه که به شما در استفاده از آن دروس کمک می کند ، تمرین هایی با راهنمایی در مورد ذهن آگاهی ، پرورش و تعارض نیز وجود دارد. ماندگاری شما را با زبانهای اساسی و چارچوبهای ذهنی که باید از پیش نیازهای روابط طولانی مدت باشد ، مجهز می کند. با این حال به آرامی وارد آن نشوید: شما در یک سرزمین بسیار شخصی و اغلب شارژ غوطه ور خواهید شد. این عمدتا برای مقابله با ازدواج ها طراحی شده است ، بنابراین اگر اینگونه شما نباشید ، ممکن است برخی از درس ها مانند اختراع مشکلاتی که وجود ندارند یا مجبور کردن سطح صمیمیت رابطه شما آماده نیستند ، احساس کنند.

رنجش

بهترین برنامه های ارتباطی برای زوجین

تصویر: Relish

چه کسی و چه چیزی را برای strong>قرار می دهد: زوج هایی از تمام سطوح تعهد به دنبال تعمیق اتصال ، کشف امکانات عاشقانه و ساختن پایه های محکم هستند. p>

قیمت strong>: آزمایش آزمایشی 7 روزه ، سپس 14.99 دلار در هر ماه یا 79.99 دلار در سال برای دو کاربر.

حریم خصوصی strong>: Relish هیچ اطلاعات کاربر را نمی فروشد ، و فقط داده های لازم را برای بهبود تجربه کاربر و تسهیل خدمات خود جمع آوری می کند. در اینجا کاملخط مشی رازداریاست.

از کجا به دست آورید strong>:iOSوAndroid p>

Inclusivity: گزینه های زن ، مرد یا گزینه ای برای توصیف خود با ضمایر ترجیحی. p>

امتیاز strong>: 😍👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍💋‍👨💏💗

افکار ما strong>: اگرچه کاربردی تر و گسترده تر از ماندگاری است ، Relish در واقع احساس شخصی تر متناسب با نیازهای خاص روابط شما دارد. دسترسی حق بیمه شما را با یک مربی که درخواست چک های هفتگی می کند شما را جفت می کند و توصیه هایی را در رابطه با وضعیت خاص شما ارائه می دهد. مشاوره گسترده به هیچ وجه نیست. اما همراه با چگونگی برنامه به شما و شریک زندگی شما کمک می کند تا انواع دلبستگی ، مناطق درگیری و زبانهای عاشقانه را شناسایی کنید ، Relish چیزهای متمرکز بر نیازهای شما را در یک دامنه جامع نگه می دارد. همچنین امکاناتی همچون متر پیشرفت ، سرگرمی (اگر تا حدودی فاقد خلوص) باشد ، روزانه تولید شبانه روز ، و یک برگه کامل برای اتصال و درخواست مشاوره از دیگر کاربران راحت است. اگر پیش نمایش برخی از درس ها را می خواهید بدون حتی بارگیری آن ،بررسی این موارد.

بازی جنسی کثیف برای زوج ها

بهترین برنامه های ارتباطی برای زوجین

تصویر: Chouic!

چه کسی و چه چیزی را برای strong>قرار می دهد: ماجراجویی جنسی بازیگوش در سرزمین های غیرمترقبه ، مناسب برای همه از وانیل گرفته تا لگد ، هترو یا کویر.

قیمت strong>: برای دسترسی به همه سطوح 6.99 دلار رایگان است

حریم خصوصی strong>: بازی کثیف جنسی برای زوجین هیچ داده کاربری را نمی فروشد و فقط داده هایی را برای بهبود تجربه کاربر جمع می کند. می توانید خط مشی رازداری کامل آن راtarget_A”>

از کجا آن را بدست آوریم strong>:iOSوAndroid

Inclusivity: گزینه های حالت مستقیم ، همجنسگرا ، لزبین و چند نفره!

امتیاز strong>: 🍑🍆💦😈

افکار ما strong>: آیا هیچ وقت آن هیجان عصبی را که از بازی هفت دقیقه در بهشت ​​در مدرسه راهنمایی دارید ، از دست نمی دهید؟ با وجود یک عنوان واقعاً نامتناسب ، بازی کثیف جنسی برای زوج ها ، همه چیز را به عقب و بیشتر می آورد. شما و شریک زندگی تان یک بازی ساده اما برجسته از حقیقت یا جرات بازی می کنید ،انتخاب بین چهار سطح شدت(نرم ، گرم ، سخت یا شدید). Extreme همراه با اخطار برای ایجاد یک کلمه ایمن است. همه سؤالات متنوع ، سرگرم کننده ، تیتریک و از همه مهمتر اکتشافی هستند. شما می توانید از هر چیزی که باعث ناراحتی شما شود ، بگذرید ، اما به یاد داشته باشید که نکت خارج از منطقه راحتی شما است. حتی می توانید جرات های دلخواه خود را برای خواسته های خاصی که در ذهن دارید اضافه کنید. این یک راه عالی برای حداقل تسهیل گفتگوها درباره آنچه شما را از طریق ایده های خلاقانه از بین می برد ، بسیار آسان است. حتی یک جفت تاس شیطان وجود دارد ، جایی که شما یکی را می میرید تا فعل می شود و دیگری برای قسمت بدن که شما انجام می دهید.

یادآوری روابط امی

بهترین برنامه های ارتباطی برای زوجین

تصویر: Emi Couple Inc.

چه کسی و چه چیزی در strong>است: ایجاد روابط مناسب برای نیاوردن شرکای فراموشی در بودجه.

قیمت strong>: رایگان

حریم خصوصی strong>: امی هیچ یک از داده های کاربری خود را نمی فروشد و همیشه قبل از به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات با شریک شخص ثالث ، مجوز می خواهد. این برنامه برای کسب درآمد از برنامه در آینده از طریق اشتراک و یا محتوای حق بیمه برنامه ریزی می کند. می توانید خط مشی رازداری کامل ایمیرا اینجابخوانید.

از کجا به دست آورید strong>:iOS a>

Inclusivity: گزینه هایی برای شناسایی زن ، مرد یا افراد دیگر.

امتیاز strong>: 📝💞⏱

افکار ما strong>: ایمی به عنوان یک متن متداول شروع به کار کرد که به یادآوری های روزانه برای انجام سریع ، تمرین های کوچک و کوچک که باعث ایجاد عادات روابط سالم می شوند ، آغاز شد. برنامه رایگان به طرز شگفت انگیزی قوی است ، اما همان سرویس اما با اعلانهای فشار را ارائه می دهد. همچنین زمینه تحقیق و زمینه علمی را در پشت هر تمرین ، و همچنین یک برگه کشف گسترده برای بسیاری از آنها اضافه می کند. ایمی برای کسانی که نمی خواهند به همان اندازه که Relish یا ماندگاری نیاز به سرمایه گذاری در زمان یا پول دارد بسیار مناسب است. بسیار کم عمق و قدرتمند است ، اما یک روش عالی برای آزمایش آب در مورد اینکه آیا صمیمیت با برنامه وجود دارد برای شما مناسب است. چند باگ کوچک در برنامه وجود دارد ، اما به تازگی راه اندازی شده است ، به زودی به زودی برطرف می شود.

عرشه کارت Gottman

چه کسی و چه چیزی strong>است: برای شناخت بیشتر در مورد یکدیگر ، بنابراین برای روابط نسبتاً جدید یا در حال توسعه ایده آل است.

قیمت strong>: رایگان

حریم خصوصی strong>: گوتمن داده های کاربر را نمی فروشد و فقط داده ها را برای بهبود تجربه کاربر جمع می کند. این برنامه رایگان ارائه می دهد ، “به عنوان بخشی از مأموریت ما برای کمک به مردم برای داشتن روابط بهتر.” می توانیدخط مشی رازداریکامل آن را بخوانید.

از کجا آن را بدست آورید؟ strong>:iOS a>وAndroid

Inclusivity: گزینه غیر باینری وجود ندارد.

امتیاز strong>: 💡❤️️🗣

افکار ما strong>: برنامه رایگان دیگری که بالای وزن آن مشت می کند ، Card Decks 1000 سؤال و بیانیه در مورد طیف گسترده ای از موضوعات مانند نقشه برداری عشق به رابطه جنسی ارائه می دهد. هر کدام برای تقویت و تعمیق روابط شما طراحی شده اند – تقریباً مانند یک نسخه برنامه کمتر سرآمدنیویورک تایمز‘معروف36 سؤال. در حالی که تجربه کاربر کمی فاقد آن است ، ما تاکید داریم رویکرد تحقیقاتی محور از موسسه مشهور گوتمن تأکید کنیم. پژوهشگاه مستقر در سیاتل (که خدمات دیگری مانند کارگاهها ، کلاسها ، عقب نشینی ها و آموزش درمانگران را نیز ارائه می دهد) هدفروش گوتمن، یک تئوری غالب در مورد زوج درمانی که درهفت اصل برای انجام کار ازدواج.

تقویم قایق

چه کسی و چه چیزی strong>است: افرادی را تایپ کنید که عاشق افراد نوع B بودند. p>

قیمت strong>: رایگان

حریم خصوصی strong>: Raft فقط داده های لازم (مانند برنامه تقویم و اطلاعات رویداد) را برای خدمات خود و بهبود تجربه کاربر جمع می کند. این داده ای را نمی فروشد. اگرچه برنامه های اولیه برای کسب درآمد وجود داشته است ، این برنامه هیچ پولی نمی گیرد و فقط به عنوان “پروژه سرگرمی” انجام می شود. p>

از کجا آن را دریافت کنید: strong>iOS

Inclusivity: N / A

امتیاز strong>: 🏃🗓🤦‍♀️

افکار ما strong>: علاقه زیادی به Raft وجود دارد. این آسان و زیبا است و باعث می شود کار برنامه ریزی در واقع سرگرم کننده باشد. فقط آن را به برنامه تقویم مورد نظر خود وصل کنید و با استدلال هایی درباره فراموش کردن این یا آن رویداد خداحافظی کنید. ممکن است iCal یا Google Calendar یا حتی رویدادهای Facebook را جایگزین نکند. اما اگر مدیریت زمان مانعی بوده است ، این یک راه حل مناسب و مناسب برای GIF است. جایزه: برای دوستان و خانواده نیز بسیار عالی است ، همانطور که برای تدوین وقت در یک رابطه سالم نیز مهم است.

عسل(یاSplitwise)

بهترین برنامه های ارتباطی برای زوجین

تصویر: WalletIQ، Inc.

چه کسی و چه چیزی strong>است: بودجهانی که گره را بین حسابهای بانکی خود گره زدند.

قیمت strong>: رایگان

از کجا آن را بدست آورید: strong>iOS a>وAndroid

Inclusivity: N / A

حریم خصوصی strong>: Honeydue هیچ یک از داده های کاربری خود را نمی فروشد یا جمع نمی کند. برنامه از طریق نکات اختیاری در برنامه ، تبلیغات گاه به گاه و مبادله درآمد از بازرگانانی که پرداخت را از طریقخود می پذیرند ، درآمد کسب می کند کارتهای بدهی VISA Honeydueکارتهای بدهی VISA (رسماً راه اندازی 2/14). می توانید خط مشی رازداری کامل آن رادر اینجابخوانید.

امتیاز strong>: 🤑💵💰

افکار ما strong>: انجام تعهد مالی مانند حرکت در کنار هم یا ازدواج ، مجموعه کاملاً جدیدی از امکانات و مشکلات صمیمیت را ایجاد می کند. Honeydue به گونه ای طراحی شده است که بتواند آن انتقال را تا حد امکان شفاف و تولید کند. در حالی که هنوز هم می توانید آنچه را که به اشتراک می گذارید انتخاب کنید ، هم حساب های بانکی و معاملات کارت اعتباری خود را با ویژگی هایی که هزینه های شما را تجزیه و تحلیل می کند ، برای تسهیل پس انداز ، تجزیه می کند. با این حال ، عملکرد این برنامه ممکن است برای زوجینی که هنوز ازدواج نکرده اند ، کمی تهاجمی احساس کند. بنابراین در این موارد ، ما Splitwise را پیشنهاد می کنیم که فقط برای زوج ها طراحی نشده است و یک برنامه کلی تر برای دوستان و هم اتاقی ها برای تقسیم صورتحساب و اجاره است. p>

تمایل

بهترین برنامه های ارتباطی برای زوجین

تصویر: Desire Technologies، Ltd.

چه کسی و چه چیزی در strong>است: زوج هایی که به دنبال این هستند که زندگی عشق خود را تقویت کنند.

قیمت strong>: مبلغ 9/99 دلار برای حق بیمه

حریم خصوصی strong>: هوس داده های کاربر را نمی فروشد یا به اشتراک نمی گذارد و فقط داده ها را برای بهبود تجربه کاربر جمع می کند. می توانید خط مشی رازداری کامل آن رااینجابخوانید.

از کجا آن را دریافت کنید: strong>iOSوAndroid

Inclusivity: گزینه غیر باینری وجود ندارد.

امتیاز strong>: 😘🏆

افکار ما strong>: پربیننده ترین برنامه موجود در لیست ما ، Desire حرکات عاشقانه و جرات های جنسی را به بازی تبدیل می کند. آن “بازی” (واقعاً فقط نکات بی معنی و غنائم) بسیار احمقانه است. اما ایده های واقعی درگیر در چالش ها – که شامل نقش بازی ، کمپینگ ، خرما و حتی کارهای روزمره مانند خرید است – در واقع به طرز شگفت آوری سرگرم کننده هستند. در حالی که بسیاری از آنها به عنوان جهنم پنیر هستند ، مقدار مساوی روش های خوبی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه شریک زندگی شما می خواهد اکتشاف کند ، می باشد. p>

عاشق

بهترین برنامه های ارتباطی برای زوجین

تصویر: D2C Labs Inc.

چه کسی و چه چیزی strong>است: یک ابزار سلامتی جنسی برای شرکایی که در تلاش هستند یا به دنبال تعمیق لذت خود هستند.

قیمت strong>: محاکمه 7 روزه رایگان ، سپس 9.99 دلار در هر ماه یا 59.99 دلار در سال.

حریم خصوصی strong>: عاشق فقط داده ها را برای بهبود تجربه کاربر جمع می کند و هیچ یک از آنها را نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد. می توانید خط مشی رازداری کامل آن رادر اینجابخوانید.

از کجا آن را دریافت کنید: strong>iOSو Android p>

انحصار strong>: گزینه های دوتایی ، غیر جنسی ، صریح ارائه شده است.

امتیاز strong>: 😘🔥

افکار ما strong>: جدیدترین ورود به صحنه برنامه ارتباطات ، معشوق فقط امروز راه اندازی شده است – با سرمایه گذاری قابل توجه از بنیانگذار Tinder. در حالی که برنامه های فوق العاده خوبی برای سلامتی جنسی وجود دارد (مانندمرجان) ،لذت ببرید، یاJuicebox) ، عاشق مناسب ترین زوج ها است. همچنین احتمالاً برای کسانی که به مسائل خاصی مانند کمبود میل جنسی ، کسل کننده یا نارضایتی در اتاق خواب می پردازند ، بهترین حالت است. این برخلاف سایر برنامه های تمرکز جنسی در لیست ما ، این یک موضوع جالب نیست. عاشق می خواهد یک مشاور صمیمیت باشد. این نوع عاشق را مشخص می کند و سؤالات دیگری را در مورد آنچه می خواهید برای ایجاد یک برنامه و هدف درسی متناسب با شخصاً ایجاد کنید ، می پرسد. همچنین یک مسابقه انتخابی وجود دارد که شما و شریک زندگی تان به سؤالات پاسخ می دهید تا مشخص کنید که خواسته های شما در کجا مطابقت دارند. اما در کل ، این بسیار نسبت به سایر بازی های جنسی وانیل کاملاً باز و وانیل است و در حال حاضر پیشنهادات کمی برای قیمت قیمت محدود است. p>

از برنامه عاشقانه بیشتر بخوانید: strong>

بیشتر بخوانید