بررسی OkCupid 2022

Updated: August 12, 2022

OKCupid، سرگرم کننده، سایت دوستیابی hip است که راه ارزان تر از رقابت است.

بیایید فقط فریاد زدگی را قطع کنیم و مستقیم به نقطه برسیم: دوستیابی آنلاین واقعا می تواند خورد. اشتباه نگیرید – وقتی شروع به احساس آرامش کنید #ForeverAlone، کمک بسیار جدی است، اما کل فرآیند ایجاد یک پروفایل دوستیابی و برخورد با مسابقات کمتر از ایده آل می تواند شدید باشد. شما مجبور هستید پاسخ دهید سوالات جعلی “عمیق” که هر کدام در مورد آن دروغ می گویند، با دختران وحشت زده و دختران برخورد می کنند که فکر می کنند این ناز است که صندوق ورودی خود را تروریست و به سایت هایی که فقط چیزی را ندارند ، هدایت کنید .

هر کس می داند نام، اما آنچه تن از مردم (به ویژه جوانان) ممکن است متوجه این است که آن را نمی فقط eharmony دیگر و یا بازی. OkCupid محیط شاد و کامل است که ممکن است شما فکر کرده اید وجود ندارد. این ایده آل برای افرادی است که نمیخواهند با برنامههای کشیدن هک و هراس انگیز ارتباط برقرار کنند اما همچنین نمیخواهند احساس کنند که به شدت به دنبال ازدواج هستند.

OkCupid نسخه سایت دوستیابی hipster چپ گربه است که پوشیدن “Make America Gay Again” کلاه.

با بیش از 10 میلیون کاربر ثبت شده، واضح است که شما تنها کسی نیستید که برای نوعی زمین خفیف خارش داشته باشد. به علاوه، از آنجایی که یکی از سایتهای دوستیابی OG است (در سال 2004 عرضه شد)، نام اعتماد آن به ارمغان می آورد یک پایگاه کاربر قابل توجه قوی.

استراتژی های منطبق با OkCupid براساس سوالات غیر سنتی و فشار برای ارتباطات پایدار است. آنها این کار را با غرق شدن در ابعاد جزئی و عمیق یک رابطه بدون تحمیل مردم به خودشان انجام می دهند. کل سایت صفات در اطراف اعداد ساخته شده است، و آن را خوب به دانستن آنها در واقع می تواند به عقب تا الگوریتم های خود را.

تبلیغات OkCupid برجسته است. آنها فقط برای آن کفایت می کنند اما من متوجه می شویم که بسیاری از افراد در برنامه های دوستیابی بیش از زیبایی شناسی و یا نام تجاری نقش دارند. خوب OkCupid خیلی بیشتر از این است، با توجه به عوامل سازگاری که سایت های دیگر حتی فکر نمی کنند. OkCupid واقعا میخواهد قدمت یک تجربه خوب برای شما باشد، و همگام سازی چندگانه و ارتعاش مدرن به شما کمک می کند تا احساس راحتی نکنید چون با افراد آنلاین صحبت می کنید.

ساخت یک نمایه: این واقعا درد در الاغ نیست

“OkCupid” اخیرا از طریق یک rebranding بسیار بزرگ رفت و تبلیغات جدیدش باور نکردنی بود. من وسواس دارم، بچه ها. شما احتمالا آگهی های خود را گشت و گذار در حمل و نقل عمومی یا در بیلبورد حداقل یک بار: آنها دارای رنگ های روشن، حس شوخ طبعی و هر دو زوج هم جنس و زوج های heterosexual، همه در حالی که دوباره تعریف “DTF” نامیده می شود. کل کمپین تازه و جذاب است و کار بسیار خوبی برای ایجاد دوستیابی آنلاین احساس سرد و نه لنگ. شعار آنها به معنای واقعی کلمه “دوستیابی سزاوارتر است” و مانند آقا، واقعا.

یکی دیگر از روش های OkCupid، تغییر نامناسب بازی در انتخاب جنسیت فراگیر آنها است: این سایت 12 هویت جنسیتی و 20 جهت گیری جنسی ارائه می دهد، بنابراین هیچ کس مجبور به انتخاب یک ضمایر که راحت نیست.بسیاری از سایت های دیگر (و حتی بیشتر برنامه های کشیدن) هیچ چیزی غیر از مرد / زن ارائه نمی دهند، بجز انتخاب در رقم های دوگانه. OkCupid تنها سایتی است که واقعا می تواند بگوید این برای همه است، و من آنها را به طور بی پایان برای آن غرور می گویم. (خوب، شاید شاید هر کس – محافظه کاران فوق العاده سمت راست ممکن است بهترین زمان را در اینجا نداشته باشند. شما بعدا متوجه خواهید شد).

اگر سعی در برقراری ارتباط آنلاین در گذشته داشته باشید (Tinder حساب نمی شود)، احتمالا متوجه شده اید که پر کردن پرسشنامه، بدترین است. سوالاتی که خیلی دوست داشتنی هستند، درست است که فقط برای مردم دروغ می گویند. آیا شما فکر می کنید که تقلب کنندگان جهان در واقع می گویند “آیا من را به طور کلی توصیف نمی کند” زمانی که خواسته می شود که آیا آنها تقلب؟ آیا شما فکر می کنید حساس ترین و سرحال ترین سرخورده جهان (دست و پا زدن) می خواهد به دائما برداشتن دعوا اعتراف کند؟ ابدا. هیچ سوالی وجود ندارد که این مسائل مهم باشد، اما من فکر نمی کنم این روش دقیق ترین اطلاعاتی را درباره چگونگی رفتار شخصی در یک رابطه ارائه دهد.

خبر خوب: ساخت یک نمایه در OkCupid واقعا سرگرم کننده است. آنها از چیزهایی مانند “آیا در عوض یک بوسه در یک چادر یا یک بوسه در پاریس به اشتراک بگذارید” یا “آیا به جای رفتن به یک جشنواره موسیقی یا رویداد ورزشی بروید؟” شما می توانید بگویید که چه پاسخی مناسب شریک شماست ببخشید (شما همچنین به اصول اولیه در مورد سیگار کشیدن، نوشیدن، تنظیمات سیاسی، مذهب و همه موارد خوب پاسخ دهید.)

و این فقط برای شروع است پس از پاسخ دادن به آن ها و باز کردن مشخصات خود برای کسب و کار، آنها همچنین دارای سوالات زیادی برای پاسخ به طور مستقیم در مشخصات شما هستند، اگر می خواهید با ترجیح شما بیشتر مشخص کنید. سوالاتی مانند “آیا شما هر روز تخت خود را مرتب می کنید؟” یا “چه مدت دوست دارید که رابطه بعدی خود را به آخرین بسپارید” اجازه می دهد OkCupid بتواند عادت های خود را بیابد و شما را بیش از حد سخت نبیند. شما واقعا قادر به نمایش تمام جنبه های پویایی خود را به عنوان یک شریک بدون احساس نیاز به دروغ است. همچنین فضاهای شما برای پاسخگویی به راهنمایی های مربوط به آخرین نشان می دهد که شما خوردن، هنرمندان موسیقی مورد علاقه خود، استعدادهای شما و غیره وجود دارد.

مجموعه سوالات مورد نیاز تنها حدود پنج دقیقه طول می کشد تا تکمیل شود، و سپس شما آماده شروع به تحصیل در لیسانس یا لیسانس هستید. شما با اطلاعیه ها یا ایمیل های بمباران شده اید، که من از آن بسیار سپاسگزارم. نوک بالا بسیار تمیز است و فقط اطلاعیه ها را برای دوستداران و پیام ها می دهد – بر خلاف سایتی دیگر که مردم می توانند شما را به طور کلی دوست داشته باشند، مانند عکس شما ، ارسال یک چشمک زدن، یک صورت لبخند ارسال کنید، یک هدیه ارسال کنید، و هر TF دیگری که این سایت ها فکر می کنند ضروری است. من در مورد زیبایی شناسی و طراحی بزرگ در مورد سایت های دوستیابی (من AdultFriendFinder کاملا در مورد آن را بخورید) بسیار بزرگ است و OkCupid دقیقا همان چیزی است که من می خواهم: سازماندهی، حداقل، با تمام ویژگی های واضح و برچسب گذاری شده، به طوری که شما لازم نیست کلیک کنید در اطراف ببینید که گزینه های چه هستند. OkCupid می تواند نکات مهم در مورد نحوه ی کاربر پسند را بدست آورد.

سطح خسته: 100

تبلیغات جنسی همجنس بازی احتمالا یک مزاحم آشکار بود، اما OkCupid به عنوان جهنم لیبرال است. پیدا کردن یک çÇÊ ی تنها برای پیدا کردن شما در مورد همه چیز مخالف هستید، شلوغ ترین ناخوشایند است. سایت های دیگر تنها از یک سوال در مورد این موارد سوال می کنند که فقط کافی نیست. اگر شما از خواب بیدار، لیبرال، و از طریق آتش سوزی وحشتناک که در شرایط کنونی سیاسی ماست، این سایت برای شماست. راستی، باید فقط از اینجا بیرون بری و ثبت نام کنی. این تاریخ بسیار محافظه کارانه است.

با ظهور اخیر OkCupid، شمار زیادی از سؤالات متداول سیاسی مطرح شد، به عنوان راهی برای از بین بردن کاربران غیر-پیشرونده. آنها می خواهند نظر شما در مورد مسائل مربوط به سقط جنین، مهاجرت، اسلحه و موارد دیگر را بدانند تا مطمئن شوند که شما و همکاران بالقوه شما دیدگاه های سیاسی دارند.

OkCupid از این پاسخ ها برای بیان مسائل بالقوه استفاده می کند که چگونه لیبرال هستید و بالعکس، و همیشه برای جلوگیری از استدلال های گرم در جاده، عالی است. خانمهای لیبرال متوجه شدند که این کار به نفع آنهاست، به عنوان OkCupid منتشر شد آمار نشان می دهد که پاسخ های لیبرال تکیه به این سوالات شما را 80٪ بیشتر احتمال پیدا کردن عشق در سایت.

با توجه به وبلاگ OkCupid:

سیدمن توضیح داد: “OkCupid یک جامعه پر جنب و جوش از افراد پیشرو، نوآورانه را تشویق می کند. “ما می خواستیم طرح جدید ما این را منعکس کند و همچنین نشان دهنده شخصیت OkCupid است.”

“این شما – اعضای ما – که OkCupid جالب، خوش آمدید، هنرمند، nerdy، chill، cultured، foodie، خارج از منزل، پرشور، zen، جای خنده دار است که آن را. با تشکر از شما برای اضافه کردن به vibrancy از جامعه OkCupid. “

یک سایت دوستیابی آنلاین که باز و استقبال از حتی یکنواخت ترین تک آهنگ ها را می پذیرد و تفاوت ها و انواع کاربران آن را در بر می گیرد باید یک داده باشد – نه یک جایزه. متاسفانه بسیاری از رقبا OkCupid در حال رشد هستند تا کار کنند. شما بروید OkCupid. تو برو.

پیدا کردن یک مسابقه

اگر شما در مورد پیدا کردن عشق در همه چیز ناامید هستید، پس از اینکه در OkCupid باشید، نخواهید بود. من به معنای واقعی کلمه 607 دوست داشتم پس از داشتن مشخصات من برای دو روز. دو روز. OkCupid چنین پایگاه کاربرانی عظیم با چنین طیف وسیعی از مردم دارد، هیچ راهی برای پیدا کردن یک تن از افرادی که شما آنها را دقیقا نوع خود پیدا نمی کنید.

این نرم افزار دارای قابلیت کشیدن برنامه استاندارد است (اما کمتر “من به شما قضاوت می کنم تنها بر روی صورت شما” vibes). شما یک بار در یک زمان یک پروفایل را می بینید و با توجه به این که آیا علاقه دارید یا نه، انگشت خود را به سمت راست یا چپ بکشید. اگر بخواهید آزادی بیشتری برای شناختن پایگاه دوستیابی داشته باشید، بخش کشف نیز مانند آن است که بر روی نسخه دسکتاپ موجود است. ببینید که چه موارد بالقوه ای در مورد صحبت کردن، جستجو برای نام، و یا حتی نوع سرگرمی، هنرمند موسیقی، و یا نشان می دهد که ببینید که کاربران نزدیک شما همان چیزی را ذکر کرد. این خیلی راحت است و به اندازه کافی ساده است که در حالی که منتظر خط در فروشگاه یا نشستن در قطار باشید، همه در حالی که احساس تکراری تر از تیندر را دارند.

تعجب: نسخه رایگان * بی ارزش است

این سایت اساسا با عضویت رایگان آزاد است و ما برای آنها پروکسی می دهیم. اکثر سایت های دوستیابی شما را مجبور به پرداختن به معنای واقعی کلمه چیزی در کنار ثبت نام کنید. با این حال، اگر شما احساس بلند پروازانه و می خواهید ارتقاء کمی ویژگی، OkCupid ارائه می دهد دو عضو پرداخت می شود: A لیست، که برای 9.95 دلار برای یک ماه یا 6.95 دلار در هر ماه زمانی که شما برای شش ماه ثبت نام، و یا A-List حق بیمه که برای یک ماه و یا $ 19.90 در هر ماه برای پرداخت $ 24.90 برای شش ماه ثبت نام می رود. این قیمت ها تقریبا به اندازه سایت دیگری تنظیم نمی شود و من دوست دارم که بتوانید سایت را قبل از تصمیم گیری برای همه آزادانه آزمایش کنید. شما باید برای عضویت در لیست A ویژگی های عمیق تر، اما هزینه ها به هیچ وجه شیب نیست.

یک ویژگی رایگان بمب دوقلو است. منتشر شده در سال 2017، Double Take عمل به عنوان یک نوع بیمه. از مواردی که در بخش “به دنبال” برای شما پر کرده است از آن استفاده می کند و تلاش می کند تا افراد جدیدی را که با نظر شما منطبق هستند، به شما ارسال کنند. این یک روش کلاچ برای کشف پروفایل هایی است که شما فقط از طریق مرور آن پیدا نکردید و اطلاعات بیشتر و تصاویر بیشتری نسبت به مسابقات منظم نشان می دهد که به شما یک نگاه عمیق تر به آنچه را که می خواهید ارائه دهید.

از سوی دیگر، پرداخت هزینه برای یک حساب می تواند از تبلیغات خلاص شود، به شما اجازه می دهد افرادی را که دوست داری را قبل از اینکه دوست داری را ببینند، مشاهده می کنند، دریافت های خوانده شده را دریافت می کنند، افزایش های خودکار و غیره را دریافت می کنند. A-List 100٪ ارزش دارد، و شما چیزی را از دست نخواهید داد اما ارتقاء تمام راه را به حق بیمه.

خوب برای: افراد لیبرال که می خواهند یک رابطه داشته باشند

این مکان برای تقریبا هر کسی است که قدمت جدی می گیرد، اما هنوز هم می خواهد از آن لذت ببرید. اگرچه تبلیغات OkCupid ممکن است “DTF” را روی همه آنها غرق کرده باشد، اهداف سایت و فرآیند دوستیابی هیچ شوخی نیست.

OkCupid بهترین مکان برای پیدا کردن افرادی است که می خواهند مشارکت واقعا برابر باشند.

ممکن است زمان و تلاش واقعی برای ایجاد یک پروفایل طول بکشد، اما این چیزی است که شما میخواهید اگر به دنبال چیز واقعی هستید. شما با پاسخ خود و همچنین آنچه که شما می خواهید برای پاسخ دادن به ایده آل خود را پر کنید. این باعث می شود که روند برنامه سازی بسیار سرگرم کننده تر از سایر برنامه ها باشد، و آن را مانند مسابقه آنلاین احساس می کنید. از سوالاتی که از مواد ساده به شما می گوید و می نویسم تا چیزهای صمیمیتری مثل تعداد روزها که معمولا قبل از خواب با کسی صبر کنید صبر کنید. نکته Pro: برنامه می گوید که سوالات بیشتری که پاسخ می دهید، بهتر است که مسابقات شما انجام شود. عمیق تر به نظر می رسد، مشخصات دقیق تر شماست. به نوبه خود، OkCupid یک راه ساده تر پیدا کردن مسابقات برای شما خواهد بود.

همانطور که ما در بررسی تجدید نظر ما گفتیم، فقط به این دلیل که شما با Tinder خسته می شوید، به این معنا نیست که eharmony (یا یک سایت با همان انتظار برای حل و فصل کردن) گام بعدی است. بسیاری از این کاربران بزرگتر، طلاق گرفته، و بچه ها هستند و انتخاب بسیار جوانتر از آن در منطقه خاکستری وجود دارد. OkCupid به نظر می رسد ایده آل برای کسی که در تلاش برای ازدواج با شخص بعدی آنها، حتی اگر آنها ایده ازدواج و بچه ها باعث می شود آنها کمی تهوع.

OkCupid نسخه سایت دوستیابی hipster چپ گربه است که پوشیدن “Make America Gay Again” کلاه. جامعه جهانی LGBTQ در نهایت یک فضای امن در دنیای دوستیابی آنلاین دارد (یعنی یک برنامه لزبین و یا فقط همجنسگرا) و کسانی که معمولا آزادانه رای می دهند، می توانند مطمئن شوند که آنها با فرد دیگری در ارتباط نیستند آنها می خواهند با فیس بوک مبارزه کنند.

من می خواهم تا آنجا که می گویم OkCupid بهترین مکان برای پیدا کردن افرادی است که می خواهند یک همکاری واقعی با هم باشند – جایی که زنان به خاطر نان آور شرم نکنند و در آن مردان اصرار نکنند که تمیز کردن کار زن است . با زمان، مردم را دریافت کنید.

OkCupid همچنین یک وبلاگ بیمار دارد که در آن موضوعات اجتماعی، داستان های موفقیت، رویدادهای محلی، نمایش آمار از کاربران کاربران و موارد دیگر را مورد بحث قرار می دهد. این یک راه عالی برای سازندگان پشت صفحه است تا با استفاده از سایت خود ارتباط برقرار کند و باعث می شود OkCupid کمتر از یک برنامه دوستیابی دیگر باشد که می خواهد درآمد کسب کند.

بد برای: محافظه کاران راست و کسانی که در عجله برای ازدواج

در حالی که از طریق خوراکهای بالقوه خود مرور می کنید، من احساس نمی کردم که مردم 100 درصد آمادگی خود را برای استقرار داشته باشند. این درست است که شما به همان شیوه احساس می کنید، اما اگر گذشته از این مرحله باشد، نگران کننده خواهید بود. بعضی از افراد به نظر می رسند از OkCupid مانند Tinder استفاده می کنند و فقط بازدید می کنند، در حالی که اکثر آنها دقیقا همان چیزی را که آنها در BIOS خود دنبال می کنند مشخص می کنند، بنابراین نگرانی در مورد نیت ها باید حداقل باشد. این به این معنی نیست که شما همسر آینده خود را در اینجا پیدا کنید – اینها داستان های موفقیت ثابت کنید که می توانید – فقط به آن انتظار نداشته باشید.این جدی است اما جدی نیست .

و پس از آن جنبه سیاسی آن وجود دارد. در حالی که اکثر سایت های دوستیابی از انجام دو طرف اجتناب می کنند، OkCupid روشن شده است که آنها به مسائل عدالت اجتماعی توجه دارند. افرادی که به شدت با حزب جمهوریخواه پیوند می زنند، طرفداران Trump هستند، یا ارزش های بازدارنده مذهبی و یا دیدگاه های سیاسی ممکن است کمی در اینجا احساس راحتی کنند – احتمالا احساس می کنید که بسیاری از سوالات نسبت به رابطه ناسازگار هستند، و شما احتمالا شمار زیادی از مسابقات را که شما به صورت سیاسی از نظر سیاسی پیروی می کنید مشاهده نخواهید کرد. این به این معنا نیست که این یک شات نیست، اما اگر میخواهید شبکه خود را تا حد ممکن گسترده کنید، سایت دیگری که این نکات را برجسته نکرده است ممکن است به شما کمک کند.

سقوط

همانطور که با هر سایت دوستیابی، رتبه بندی یک ستاره، بررسی های مؤثر و منفی و شکایات مردم درباره چیزهایی است که سایت خود کنترل آن را ندارد، وجود خواهد داشت. (نه، کارن، گناه OkCupid نیست که جان تو را تحقیر می کند.) پروفیل های مرده، گربه، و ناگهان به حالت تعلیق درآمده، آزار دهنده است. OkCupid سهم مناسبی از هر یک دارد، اما متأسفانه تقریبا غیرممکن است که تضمین کند که یک سایت کاملا رایگان است. OkCupid تلاش می کند با داشتن کاربران، یک حساب کاربری Instagram را به مبارزه با پروفایل های جعلی مبارزه کند. این کار سخت تر از جعلی بودن پروفایل آنلاین است.

شهرهای پر از کاربران هستند، اما مناطق کم جمعیت جمعیت، کاهش زیادی در مسابقات بالقوه را مشاهده می کنند.

یکی از مسائلی که مشکوک است پایه کاربر در مناطق کم جمعیت است. شهرهای (مثل نیویورک، جایی که من زندگی می کنند) با قدرت بالقوه پر شده است، اما من تضمین می کنم اگر من در زادگاه من در میان خودم ثبت نام کنم، تعداد مناسبی که در عرض شعاع مایل 10 مایل می گذرد، هشدار دهنده خواهد بود. ما شاهد یک تن از شکایات در مورد این، اما دوباره – این یک مشکل OkCupid نیست، این یک مشکل در هر سایت است.

برای کسانی که سالهاست از سایت استفاده می کنند، متوجه شدیم که افرادی که با آنها صحبت می کنند، کاهش قابل ملاحظه ای را تجربه می کنند؛ زیرا شما نمی توانید ببینید که چه کسی پیام شما را تا زمانی که دوست دارید بازخواهد گشت. برای همیشه. آسانتر است که فقط افراد را مسدود کنید، اگر پیامهای خود را به جای تقریبا هرگز در همه پیام ها نمی خواهید، می دانید؟ OkCupid مجبور نیست که پیام ها را به طور کامل باز کند، زیرا برخی افراد مانند حریم خصوصی خود می مانند، اما اگر آنها گزینه ای برای تغییر آن را داشته باشند، اگر دوست ندارید که توسط غریبه ها به آنها ضربه بزنید، بسیار عالی خواهد بود.

جایگزین، گزینه ها

OkCupid تحت هر دو رده سایت دوستیابی کلاسیک و دسته نرم افزاری کشیدن قرار میگیرد، که این بدان معنی است که آنها رقابت بیشتری نسبت به اکثر پلتفرمهای یک و یا دیگر دارند. هنگامی که آن را به کشیدن برنامه ها می آید، Tinder، Bumble، و Hinge سه رقمی برجسته هستند. هیچکدام از آنها نمی خواهند به عنوان برنامه وابستگی شناخته شوند و قطعا ممکن است یک رابطه طولانی مدت در هر یک از آنها پیدا شود، اما Tinder و Bumble اطلاعات کمی را ارائه می دهند که نیت های کاربر آسان است. به همین ترتیب، Hinge خود را “برنامه ارتباط” می نامد و از طریق قضاوت بیش از چند شخصیت شخصی، کاربران را با انتخاب های خود کمی جدی تر می کند. جایی که Hinge ممکن است کوتاه بماند، این واقعیت است که آن را تنها به جوانان کمک می کند، در حالی که OkCupid گسترده تر است.

هنگامی که به سایت های سنتی بیشتر می آید، رقبا آشکار OkCupid، eharmony، Zoosk، و مقدار زیادی از ماهی هستند. مسابقه مزایای اندازه را به مراتب و هر چند OkCupid همیشه 1 در قلب من است، مسابقه یک ثانیه نزدیک است. این همچنین یک بازیگر OG در بازی دوستانه آنلاین است و همیشه خوب است که اطمینان حاصل کنید که متقاعد کننده های سربازان پشت فرایند بازیابی وجود دارد. مسابقه دارای ویژگی های منحصر به فرد متعدد برای دیدار با افراد جدید است که هیچ سایت دیگری حتی نزدیک به نزدیک شدن. من با اشتیاق آنها به همکاری با IRL نفوذ کردم. این کمی مرسوم ترین و سالانه از OkCupid است، و مانور از طریق استخر قدمت بسیار آزاد برای همه است.

اگر میخواهید ASAP را برآورده کنید و مایل باشید با دیگران ملاقات کنید، اما نکته جالب این است که Eharmony بیشتر از کوچه شماست.

هماهنگی همه چیز در مورد ازدواج است و دارای یک سیستم تطبیق 29 درصدی است – فرایند ثبت نام طول می کشد و کمی عمیق تر می شود، اما یک دلیل وجود دارد که eharmony منجر به 4٪ از ازدواج در ایالات متحده می شود. این به این معنا نیست که OkCupid جدی نیست، زیرا این است که فقط زمانی که به اهداف مردم می آید کمی آرام تر می شود. احضار یک مخاطب بسیار بالغ را می بیند که با بسیاری از طلاق ها، والدین مجرد و چندین کلینگر پنج نفره – AKA، کسی که زمان بازی کردن را دارد، می بیند. اگر قصد دارید تا ASAP را برآورده کنید و قصد داشته باشید اطمینان حاصل کنید که کاربران دیگر به دلقک خود نرسیده اند، ممکن است سازنده بیشتر از کوچه شما باشد. Eharmony تا به حال برخی از تاریخ که LGBTQ دوستانه در گذشته نیست، که برای من خاموش است. OkCupid به وضوح برنده است.

IMO، هیچ چیز فوق العاده ایستاده در مورد Zoosk و یا مقدار زیادی از ماهی وجود دارد. هر دو به اندازه کافی دوستانه هستند، به جز POF به نظر می رسد از سال 2005 به روز نشده است و نه به عنوان زیبایی زیبایی به عنوان OkCupid. POF فوق العاده به مواد شیمیایی است و پرسشنامه های آنها بسیار شدید است، بنابراین اگر شما به دنبال چیزی جدی هستید و سعی در پرداخت آن ندارید، جایگزینی عالی برای سازگاری است. Zoosk منحصر به فرد است در آن استفاده از روش های رفتاری، که اساسا نشان می دهد مسابقات برای شما بر اساس رفتار سایت خود را، و من باید آنها را برای آن افتخار است. این یک ویژگی عالی برای افرادی است که نمی دانند آنها چه چیزی می خواهند، و تعداد زیادی از روش های کشف افراد جدید OkCupid ممکن است برای کسانی که در توانایی های انتخاب شریک خود اطمینان ندارند، غلبه پیدا کند.

حکم نهایی

تا آنجا که دوستیابی آنلاین می رود، OkCupid قوانین می دهد. هنگامی که شما بیش از برنامه های کشیدن است اما به شدت به دنبال ازدواج نیستید، این متوسط ​​خوشحال است. شما می توانید تعهدات را پیدا کنید، اما هنوز هم احساس تنهایی و لذت ببرید. این یک تبلیغ عاقلانه است که یکی از اولین سایت های دوستیابی است (2004 دقیق)، به ارمغان آورده است که OkCupid را هدایت می کند تا قلب میلیون ها نفر را به دست آورد.

تبلیغات آنها (و همچنین طراحی مجدد آنها و افزودن چندین هویت و گرایش جنسیتی) اهمیت آنها را بر روی عدالت اجتماعی و عدالت اجتماعی نشان می دهد که نفس عظیمی از هوای تازه برای هرکسی که خسته از سایت های منظم است.

OkCupid واقعا می خواهد دوستیابی یک تجربه خوب برای شما باشد، و سؤالات غیرواقعی آنها، زوج های تیزهوش و پرطرفدار مدرن به شما کمک می کنند تا از احساس مانند یک بازنده به صحبت کردن با افراد آنلاین، در حالی که هنوز هم برای برقراری ارتباط پایدار تلاش می کنید.

Leave a Comment