برد پیت در سخنرانی خود در مورد اسکار شوخی کرد که هر روز می تواند بر روی لباسهای لئوناردو دی کاپریو سوار شود: “نمای فوق العاده” 2023

Updated: January 27, 2023

                      
  • برد پیت برای بازی در نقش کلیف غرفه در “یک بار در هالیوود” در جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را بدست آورد.
  • این بازیگر ادای احترام به کارگردان فیلم ، کوئنتین تارانتینو ادای احترام کرد. او را “اصلی” و “یك نوع” خواند. “
  • او همچنین فریادی به لباس لئوناردو دیكاپریو ، لباسی به او داد و گفت كه” من هر زمان سوار بر كاته های شما می شوم. “
  • گرچه این بازیگر پیش از این به دلیل تولید بهترین فیلم برنده 2012 “12 سال برده” ، برنده جایزه اسکار شد ، این اولین برنده بازیگری وی در نمایش جوایز است.
  • برای اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی خودی مراجعه کنید.

برد پیت به دلیل ایفای نقش در نقش بدلکاری کلیف غرفه دربرنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد در جوایز آکادمی 92 شد.یک بار در هالیوود” کوینتین تارانتینو “.” p>

گرچه این بازیگر اولین جایزه اسکار خود را به عنوان تهیه کننده برنده برنده بهترین تصویر در سال 2012 “12 سال یک برده” بدست آورد ، این اولین اسکار بازیگری او پس از گذشت 30 سال در صنعت است. p>

“Wow” ، او گفت ، “این واقعاً باورنکردنی است.”

بازیگر سپس سیاسی شد ، و ازاستیضاح ترامپمحاکمه برایمسدود کردن سابق شهادت جان بولتون ، مشاور امنیت ملی.

“آنها به من گفتند که من فقط 45 ثانیه در اینجا هستم ، که 45 ثانیه بیشتر از سنای سنا است کهجان جان بولتون“. “من فکر می کنم که کوئنتین فیلمی در مورد آن بسازد – در پایان ، بزرگسالان کار صحیحی را انجام می دهند.”

پیت در ادامه ادای احترام به کارگردان ، افزود: “تارانتینو ، شما اصیل هستید ، شما یک نوع هستید. صنعت فیلم بدون شما یک مکان بسیار خشک تر خواهد بود.”

روزی هالیوود سونی     

          

        این بازیگر برای بازی در نقش کلیف بوث در “روزی یک بار در هالیوود” جایزه اسکار را گرفت.       
          سونی             

او سپس فریاد بزرگی به لباس “یک بار در هالیوود” داد.لئوناردو دی کاپریو، که نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد است ، می گوید: “من هر روز بر روی لباس های شما سوار می شوم ، مرد. این نمای خارق العاده است.”

این بازیگر همچنین از سخنان خود استفاده کرد تا خواستار حضور در دسته اسکار از stunts. p>

“در حالی که ما همه این کارها را انجام می دهیم ، فکر می کنم وقت آن است که ما به هماهنگ کننده های شیرین کاری خود و خدمه شیرین کاری خود عشق کمی بخوریم.” او سخنرانی پذیرش خود را با اختصاص دادن این جایزه به بچه هایش ، که “هر کاری را که من انجام می دهم ، رنگ می کند.”

پیت این فصل جوایز را اجرا کرده است ، همچنین یکگلدن گلوب،جایزه فیلم BAFTA،بازیگران صفحه جایزه صنفیو موارد دیگر. سخنان وی در این فصل جوایز نیز ویروسی شده است ، مانند وقتی که اوcostar DiCaprio” LDC “در گلدن گلوبیادر مورد حضور در تندر در جوایز SAGشوخی کرد.

” یک بار در هالیوود “نیز برای 9 جایزه اسکار دیگر نامزد شده بود: بهترین تصویر ، طراحی تولید ، فیلمبرداری ، طراحی لباس ، ترکیب صدا و ویرایش صدا ، کارگردان و فیلمنامه اصلی برای تارانتینو ، و بازیگر نقش اصلی لئوناردو دی کاپریو. p>

سخنرانی پذیرش اسکار پیت در زیر آمده است. p>

مقاله>

                

ادامه مطلب