این مانند زندگی با شخصی است که هنوز coronavirus را جدی نمی گیرد 2023

Updated: January 31, 2023

آپلودکننده٪ 252 آپلودکننده ویدیو٪ 252fdistribution انگشت٪ 252fimage٪ 252f94632٪ 252f119a92cc c1f4 4c34 95d0 18ac38c4c20f.png٪ 252f930x520.png؟ ٪ 2fblueprint api production.s3.amazonaws

/div>

طی چند هفته گذشته ، کارلوس مارتینز به دنبال اخبار برای پوشش کورو ویروس بوده است. p>

مدتی ، شریک زندگی وی نگرانی های خود را برطرف می کند

“[او] هر وقت او را دید که من اخبار را می دیدم ، این کار را برکنار می کرد.” “او اظهاراتی نظیر” فقط آنفولانزا “یا” دولت در این زمینه اقدامات بزرگی را انجام می دهد “اظهار داشت.”

مارتینز ، عکاس در تورنتو ، برای اولین بار وقتی که یک همکار قدیمی پیراهن خود را در حالی که در ووهان گیر کرده بود ، در مورد قفل شدن وی از منطقه قرار داد – منطقهاعتقاد بر این است که کورو ویروس منشاء آن است /insins. همکار قدیمی در ماه ژانویه برای جشن سال نو چینی به آنجا سفر کرده بود و شاهد بسته شدن این شهر بود.

در حالی که مارتینز تلاش می کند تا در امان بماند ، وی گفت شریک زندگی وی با همان احساسات مشترک نیست – و او تنها نیست. اگرچه شدت ابتلا به بیماری کروناویروس برای برخی آشکار است ، اما همه این نظر را ندارند. تقسیم بین کسانی که اقدامات احتیاطی جدی انجام می دهند و حتی در خانواده های جداگانه دیده نمی شود.

كاتلین ، 25 ساله در فیلادلفیا ، با مارتینز همان مسئله را دارد – فقط با همكارانش. این متخصص بازاریابی دیجیتال ، که خواستار نام او تنها به دلیل نگرانی از حریم خصوصی به وی مراجعه کرد ، گفت که وی پیش از سفر به ایرلند در هفته اول مارس ، جدی را جدی گرفت.

“او اظهارنظرهایی را انجام می داد مانند” فقط آنفولانزا “یا” دولت در این زمینه اقدامات بزرگی را انجام می دهد. “”

او در 15 مارس به كنار رفت و به من گفت كه هم اتاقی هایش هفته گذشته فقط احساس نگرانی نسبتاً خوبی داشته اند. از 30 مارس ،Philadelphia بیش از 1،000موارد COVID-19 را تأیید کرده است ، نام رسمی بیماری ناشی از بیماری کروناوئید.

اگرچه هم اتاقی های او نسبتاً نگران است ، كاتلین معتقد است كه اقدامات احتیاطی را انجام نمی دهند. یکی از آنها در یک فروشگاه مواد غذایی کار می کند و به گفته کاتلین در مورد آوردن میکروب های خانگی اقدامات مناسبی انجام نمی دهد. هم اتاقی دیگر وی با رفتن به خرید بیش از حد ضروری و دیدار با خانواده و دوستان ، به فاصله دوری اجتماعی پایبند نبوده است.

کتلین به Mashable گفت که او را برای چند پیاده روی خانه را کنار نمی گذارد و وقتی صحبت از هم اتاقی هایش می شود ، عصبی تر می شود.

مشابه کتلین ، اریکا ، زن 28 ساله ای در فلوریدا ، با افرادی زندگی می کند که کورو ویروس را جدی نمی گیرند. در مورد او ، این همسران او هستند که طبق روایت اریکا روزانه سه بار به فروشگاه می روند.

اریکا ، که برای حفظ حریم شخصی خود درخواست کرد به نام دیگری برود و همسرش ، مربی بیس بال ، متوجه شد که با لغو کردن رویدادهای ورزشی ، اوضاع جدی است. دامادهای او که بیش از 75 سال دارند و همچنین مادربزرگ 93 ساله شوهرش از قبل خارج از کشور به آنجا رفته بودند. وقتی اوضاع در خانه خود بدتر شد ، آنها تصمیم گرفتند به مدت نامحدود در اریکا و همسرش بمانند.

“ما در وضعیت قفل قرار نداریم و اکثر فروشگاه ها هنوز هم باز هستند ،” اریکا به من گفت ، “بنابراین ما فکر می کنیم این به عدم تمایل آنها به تغییر روزمره آنها کمک می کند.”

با توجه بهدکتر Katherine M. Hertlein. هرتلین ، استاد با برنامه زوج و خانواده درمانی در دانشگاه نوادا ، دانشکده پزشکی لاس وگاس ، به Mashable گفت که تجارب گذشته ، دفاعی بودن یا توانایی سازگاری بسیار زیاد در بسیاری از مواقع می تواند دلایلی باشد که کسی از آن استفاده نکند. اقدامات احتیاطی اضافی

علاوه بر این ، ممکن است برای مردم سخت باشد که چیزی را که نمی توانند ببینند درک کنند. ویکتور ساندر ، مشاور در“ما تکامل یافته ایم تا از تجربه شخصی بیاموزیم ، نه از آمار و نظریه.”SocialPro، به Mashable گفت. “این افراد معمولاً وقتی تجربه شخصی دارند که می توانند نتیجه بگیرند ، نظر خود را تغییر می دهند.” این بدان معناست که ، متأسفانه اگر کسی که به آنها نزدیک باشد یا خودشان به آن مبتلا به کروناویروس شده باشند ، نظر خود را تغییر می دهند.

با توجه به اینکه وی در کلینیکی کار می کند که نمونه خون را آزمایش می کند ، مارتینز نگرش شدید دیگران نسبت به COVID-19 را درک نمی کند. وی گفت: “من تصور می کردم این چیزی است که او جدی تر خواهد بود.”

“او کارهایی انجام می دهد که باعث می شود من یک قدم به عقب بروم و فکر کنم اگر این تپه ای است که می خواهم وقتی متوجه چیزی غیرمسئولانه خواهم شد ، بمیرم.” این شامل شستن دستانش فقط برای پنج ثانیه است (CDC 20 ثانیه توصیه می کند ins>) و عدم درمان شستن دست به عنوان اولویت پس از عمومی بودن ، در فروشگاه مواد غذایی بگویید.

“این کار سخت است زیرا من به این چیزها توجه می کنم و نمی خواهم هر بار او را صدا کنم زیرا این برای من آزار دهنده است و مطمئن هستم که او از من اذیت می شود.” “در حال حاضر من اکثر اوقات زبانم را گاز گرفته ام ، اما اگر احساس لزوم صحبت کردن را داشته باشم ، مستقیماً به او می گویم.”

در حالی که کنترل کردن اعتقادات یا اعمال شخصی امکان پذیر نیست ، اما برخی اقدامات می توانند برای متقاعد کردن یا کمک به متقاعد کردن آنها از شدت coronavirus برداشته شوند.

“این افراد معمولاً وقتی تجربه شخصی دارند تا نتیجه گیری کنند ، نظر خود را تغییر می دهند.”

به گفته ساندر ، یک اشتباه رایج این است که در یک استدلال به پایان برسیم. این می تواند به نظر برسد که شما و شریک زندگی یا هم اتاقی یا هر کس دیگر در همان “تیم” نیستید. در عوض ، ساندر پیشنهاد کرد که شما همدلی و تفاهم را وارد گفتگو کنید. با آنها چه موافق هستید؟ به آنها اطلاع دهیدساندر گفت: “اکنون که شما در همان اردوگاه هستید تا صحبت کنید ، می توانید استدلال های واقعی ارائه دهید که چرا هنوز هم شستن دست ها ، جلوگیری از تماس یا خودزنی کردن خوب است.” به عنوان مثال ، می توانید به شریک زندگی خود بگویید که می دانید خطر ابتلا به خود شما در معرض خطر بودن کم است ، اما انجام اقداماتی مانند شستن کامل دست ها و دوری از راه اجتماعی می تواند جان دیگران را نجات دهد.

این به یک تاکتیک دیگر که دکتر هارتلین پیشنهاد کرده است می رود: جذابیت آنها به احساس شریک بودن. دکتر هارتلین گفت: “آنها را متقاعد كنید كه برای شما و بهزیستی شما بسیار مهم است.” و گرچه این بیماری همه گیر مهم نیست ، رابطه و شریک زندگی که محتاط هستند مطمئناً مهم هستند. “

دکتر ربکا کاوان ، عضو اصلی اساتید در دانشگاه والدنکارشناسی ارشد در مشاوره بالینی بهداشت روان، مشاوره مشابهی داشت: در مورد نگرانی های خود بحث کنید ، اما انگشت نکشید. کاوان به Mashable گفت: “تلاش برای رسیدن به توافق متقابل در مورد چگونگی برنامه ریزی برای زندگی مشترک در تمام بیماری های کرونوی ویروس.” “بهتر است هرچه سریعتر این مکالمه را انجام دهید تا استرس و تنش غیرضروری کاهش یابد.”

برای شروع زندگی زندگی دشوار است. در عدم اطمینان از زمان اضافه کردن “ما به حالت عادی” (هرچه ممکن باشد طبیعی باشد) اضافه کنید ، و ممکن است فرد نسبت به تردید و ترس که بخواهد وانمود کند همه چیز عادی است ، همدل باشد. با این که واکنش های همه گیر و دولت آشکار می شود ، با این حال ، کسانی که اکنون آن را جدی نگرفته اند ، ممکن است به زودی نگرش خود را تغییر دهند.

عمیق ، اریکا معتقد است که قوانین داخلی او می ترسند و تغییر روالهای خود یک مفهوم ترسناک است – اعتراف به مسئله واقعی است.

“گفتن سخت است اما ما واقعاً آرزو می کنیم که آنها مراقب باشند.” “ما می خواهیم ایمن بمانیم و آنها را سالم می خواهیم.”

ادامه مطلب