این تبلیغات اسباب بازی جنسی از مترو ممنوع شد. اکنون شرکت شکایت دارد 2022

Updated: December 2, 2022

افشای

هر محصول در اینجا به طور مستقل توسط روزنامه نگاران Mashable انتخاب شده است. اگر چیزی از ویژگی های خریداری می کنید، ممکن است یک کمیته وابستگی کسب کنیم که به حمایت از کار ما کمک می کند.

تبلیغات مثبت جنسی برای یک و .... بعضی.
تبلیغات مثبت جنسی برای یک و …. بعضی.

تصویر: خانم

توسطراشل کراوس

مروارید clutchers در MTA یک مشکل اسباب بازی شکل بزرگ، جنس در دست خود دارند.

Dame، که دقیقا اسباب بازی های جنسی را برای زنان طراحی می کند،متهماستکهمجوز حمل و نقل شهری نیویورک را رد می کند.

“دلایل مبهم و جنس گرا در رد MTA از نشان دادن تبلیغات ما نه تنها مانع کسب و کارهای بسیاری مانند ما از رشد شرکت های خود نیست، بلکه سانسور آنها نقض حقوق اول قانون است” Alexandra Fine، مدیر عامل شرکت و موسس Dame Products ، به Mashable گفت.

این دادخواست ادعا می کند که در حالی که “MTA قبلا از تبلیغاتی که جنبه جنسی را جشن می گیرند، استقبال می کند”، رد رد شدن از مبارزات خیرخواهانه خانم دیم، نقض حق شرکت در آزادی بیان، فرجام محاکات و حمایت برابر از قانون است.

مرحله نهایی مسابقات Dame-MTA یک مکتب کوچک از آنچه که دیگر زنان و شرکت های بهداشت و درمان زنبا آن روبرو هستند اغلب مواجه می شوند: تبلیغاتی که برای لذت مردانه غذا می خورند، به طور مرتب در اختیار شما قرار می گیرند، در حالی که تبلیغات در اطراف لذت زنانه محسوب می شوند.

در ماه ژوئیه 2018، Dame شروع به کار با Outfront Media کرد که فضای تبلیغاتی MTA را اداره می کند. پس از ترکیب نظرات Outfront، دو مورد از تبلیغات Dame مورد تایید قرار گرفت. اما، یک ماه بعد، MTA تاییدیه خود را لغو کرد و کل کمپین دیم را رد کرد، زیرا این امر “کسب و کار مبتنی بر جنس گرا، که مدتها با استانداردهای تبلیغاتی MTA ممنوع شده است” را تبلیغ کرد. این عبارت بعدها به دستورالعمل های تبلیغاتی MTA اضافه شد.

تبلیغات Dame هیچ ناله، زنان وحشت زده و یا هر عکس صریح جنسی ندارد. در عوض، بسیاری از آنها شعار “اسباب بازی برای جنسیت” را همراه تصاویر اسباب بازی های جنسی رنگارنگ نشان می دهند. صریح ترین آئین نامه ای که در بالا ذکر شد، “به شما از پایین ولو من تشکر می کنم”. تنها آگهی که شامل قطعات بدن انسان است، یک مرد و یک دست زنانه را با یک علامت غیر صریح درباره اختلاف بین ارگاسم زن و مرد نشان می دهد.

آیا مشکلی در اینجا مشاهده میکنید؟

آیا مشکلی در اینجا مشاهده میکنید؟

تصویر: خانم

در همین حال، پرونده دعوی قضایی فهرست جنسیتی، صریح، آشکار و حتی ابهام آگهی هایی که داروهای اختلال نعوظ، افزایش سینه و سایر کالاها و خدمات را تبلیغ می کند یا تبلیغاتی جنسیت و محصولات جنسی را تبلیغ می کند، لیست می کند. بزرگترین تفاوت؟ این تبلیغات باعث افزایش میل جنسی مردان می شود.

“از آنجا که ما اسباب بازی های جنسی را فروش می دهیم، ما از بسیاری از تبلیغات تبلیغاتی ممنوع است.” “شرکت های نارسایی نادرست می توانند با MTA (و فیس بوک و اینستاگرام، که سیستم عامل های دیگر است که ما نمی توانیم تبلیغ آن) تبلیغ کنیم. MTA اولویت بندی فضای تبلیغاتی را برای ابزارهایی که رابطه جنسی را بهتر برای مردان / افراد مبتلا به آلت تناسلی ترجیح می دهد، اما نادیده گرفتن همه از مزایای بسیاری از ابزار برای زنان / افراد مبتلا به ولوو. “

فقط تبلیغات Dame را برای پوسترهای Hims مقایسه کنید، که محصولاتی را برای درمان اختلال نعوظ به فروش می رساند. تبلیغات EDهمه جا حاضر باویژگی های مختلف در حالت های گوناگون و کم اهمیت است که به طرز غیرمعمولی مانند آلت تناسلی ظاهر می شود. هر دو محصول ابزار جنسیتی را تبلیغ می کنند؛ هر دو گربه ها را با زبان ساده و گرافیک مینیمالیستی ترکیب می کنند تا نقطه نظرشان را درک کنند؛ فقط یک نفر رد شد

کدامیک به شما ظاهری جنسیتی بیشتر می دهد؟

کدامیک به شما ظاهری جنسیتی بیشتر می دهد؟

تصویر: خانم

Dame اولین شرکتی نیست که این مشکل را داشته باشد. در سال 2015 شرکت Thinx لباس زیر رادر نهایت برعلیه MTAغلبهکرد زمانی که آژانسابتداکمپین تبلیغاتی شرکترا رد کردو آن را “الهام بخش” توصیف کرد. و شرکت اسباب بازی جنسی زن Osé جایزه نوآوری را در CES به دست آورد، اما بعدا آن رالغو کرد. فضای نمایشگاه آن پس از اولین تأیید، پس از آن محروم شد زیرا محصول “غیر اخلاقی، ناخوشایند، ناخوشایند [و / یا] افراطی” محسوب می شود.

دادخواست دادگاه با یک کمپین هشتگ (#DerailSexism)، یک وبسایت جذاب و کاربر پسند همراه است و با یکمعاون مقالهو روز سه شنبه مطبوعات ارتباط برقرار می کند. مطمئنا تا به حال از این موضوع خشمگین شده است و برای شرکت در حال افزایش است. اما وکلای Dame در مورد کت و شلوار جدی مرگبار هستند؛ آنها به دنبال یک حکم دادگاه برای مجبور کردن MTA برای ساخت آگهی های Dame و انفجار MTA برای آنچه که آنها به عنوان نقض قانون اساسی توصیف می کنند.

اوه

اوه

تصویر: Dame

خوب نیز فکر می کند که پرونده دعوا اهمیت بیشتری نسبت به پرونده دیم دارد. شرکت او تنها کسی نیست که با شرایط اجتماعی ناسازگار در رسانه های اجتماعی مواجه است؛ زیرا به سلامت و جنسیت زنان کمک می کند. او فکر می کند که پرونده ای مانند این می تواند به ایجاد یک استاندارد جدید برای نحوه صحبت کردن درباره جنسیت کمک کند.

“آنها اهمیت حمایت از جنس لذت بخش و لذت بخش را از بین می برند – این چیزی است که، مگر اینکه ما به طور آشکارا یاد بگیریم، هرگز دانش مشترک نخواهد بود.” “تبلیغات به شدت به فرهنگ ما تاثیر می گذارد و ما می خواهیم در همه جا مورد نیاز و خواسته های ویروس های هراس ایستادگی کنیم.”

 

ادامه مطلب