اندی روبین، یکی از موسسان اندروید، از مخفی کردن ثروت از همسر، در حال اجرای “حلقه جنسی” 2023

Updated: January 29, 2023

اندی روبین، سازنده Android در سال 2011.

اندی روبین، سازنده Android در سال 2011.
عکس: جاستین سالیوان (گتی ایماژ)

اسناد دادگستری از یک پرونده مدنی که توسط مأمور سابق اجرایی گوگل، وکیل دستگیر شده اندی روبین، رئی هیرا بارو روبین وتوسط BuzzFeed News گرفته شده است، ادعا می کنند که روبین گوگل را پس از یک “ارتباط نامناسب” با یک تابع، از ثروتش از همسر سابق خود پنهان کرد ، و درگیر رفتارهای غیرمعمول مزمن مانند اجرای یک “حلقه جنس” است.

روبین، که “پدر آندروید” نامگذاری شده است، در سال 2014 Google را ترک کرد – اما تا اواخر سال 2018 درنیویورک تایمز،دانش چگونگی و علت عمومی شدن آن، نبود. طبق گفته دو کارمند شرکت کننده در این بخش، یک کارمند زن که روبین آن را “رابطه دوستانه” نامید، گفت: او مجبور شد رابطه جنسی دهانی را در اتاق هتل در سال 2013 مجبور کند.

پرسنل منابع انسانی گوگل اعتبار این حساب را برآورده می کنند، اما غول جستجو و شرکت الفبای شرکت مادر وی اجازه می دهد تا روبین با یکبسته خروج از قیمت 90 میلیون دلاریدر بالای 150 میلیون دلار در سال 2014 جایزه سهام بخرد. بعدا ظهور کرد که یکی دیگر از مدیران اجرایی متهم به غلبه بر یک کارمند در حزب تعطیلات “خشن”، معاون رئیس جمهور پیشین آمیتی سینگال، یکبسته 45 میلیون دلاری راکه توسط گوگل تایید شده بود (هرچند این مقدار بعدا به 15 میلیون دلار کاهش یافت) بود. افشاگری دیوانگی از هر دو موجبسهامدارانوکارکنان، دومی از آنهاصحنه یک اعتصاب گستردهبعد از آن در 2018 و خواهان تغییر. موضوع هنوز حل نشده است، چرا که گوگل اخیرا ادعاهای کارکنان مربوط به سازماندهی پیاده روی را کهبعدها با آنها مقابله کرد، رد کرد.

بر اساس گزارش BuzzFeed News یک دادخواست در ماه اکتبر توسط رئی هیرا بارو روبین ادعا کرد که روبین و وکیل پیشین او در یک توطئه برای محکوم کردن او توسط “متقاعد کردن او برای امضای یک توافق پیش پا افتاده که بعدا او را از به اشتراک گذاشتن هر بخشی از شوهرش ممنوع کرد مالیات. “این دادخواست همچنین ادعا می کند که روبین او را در مورد امور مالی خود گمراه کرد، از جمله با باز کردن یک حساب بانکی جداگانه در مدت کوتاهی قبل از خروج 2014 خود که او برای پرداخت به زنان پرداخت. BuzzFeed News نوشت: Rie Rubin در پی آن است که نامزد فاسد نامشخص اعلام شود.

ریب روبین، که همچنین به دنبال یک طلاق در یک دادگاه خانواده جداگانه است، به شکایت از این توافقنامه فریبکارانه دست می زند و به طور بالقوه ادعا می کند که بخشی از ارزش خالص اندی روبین است که اسناد دادگاه آن حدود 350 میلیون دلار است.

در حالی که این دادخواست هرگز به صراحت اعلام نکرد که گوگل 90 میلیون دلار را به عنوان بخشی از بسته خروجی پس از بررسی اتهامات مربوط به سوء رفتارهای جنسی در سال 2014 پرداخت کرده است، گفته است: «روبین درآمد خود را پنهان کرد و همسرش« حتی اکنون کامل را درک نمی کند محدوده امور مالی او است. ری رایین همچنین ادعا کرد که شوهرش چند ماه قبل از خروج از گوگل در ماه اکتبر 2014 برای دریافت درآمد خود و ایجاد “صدها هزار دلار برای پرداخت به دیگر زنان” حساب بانکی جداگانه خود را باز کرد.

همانطورکه Verge اشاره کرد، یکی از ادعاهای اصلی در کت و شلوار است که روبین advisor سابق خود را به Rie روبین در هنگام دست زدن به توافق prenuptial توصیه می کند، عدم اطلاع از آن وکیل مدافع او را در یک طلاق قبلی. Verge نوشت که این کتب ادعا می کند که نسخه اولیه آن به نظر می رسد طراحی شده برای حذف بخش های عظیمی از ثروت روبین، از جمله سهام “که به نظر می رسد ازکسب مایکروسافت تولید کننده Sidekick تهدید“، که از آن روبین یک بنیانگذار بود.

با این حال، یکی از بیشترین ادعاهای مربوط به اسناد این است که روبین “امور زنان با چندین زن” دارد و برخی از اینها “روابط مالکیت” با زنان دیگر است؛ به این ترتیب روبین برای هزینه های خود در عوض ارائه خدمات به دیگران مردان “. او روبین را متهم به اجرای آنچه بیشتر یا کمتر یک حلقه جنس است. که با گزارش اصلی تایمز موافق است، که اشاره کرد که رئی روبین او را از این رفتار متهم کرده است و شامل تصویری از یک ایمیل 2015 اوت 2015 به یکی از معشوقان ادعا شده است:

کت و شلوار شامل یک عکس از ایمیل 2015 اوت 2015 آقای روبین فرستاده شده به یک زن. او نوشت: “شما خوشحال خواهید شد که مراقبت از آن مراقبت کنید.” “در حال مالک بودن است، مثل اینکه اموال من است و من می توانم به دیگران وام بدهم.”

BuzzFeed نوشت که قاضی دادگاه عالی سان ماتئو، سوزان گرینبرگ، اسناد مربوط به این پرونده را روز سه شنبه منتشر کرد، اما به وکیل رئی روبین داد تا شکایت اصلاح شده از میان برداشتن برخی از اتهامات ظالمانه را ارائه دهد.

تیم حقوقی روبین، در یک بیانیه به خبرگزاری ها و خبرگزاری های BuzzFeed News گفت: “این اختلافات خانوادگی در مورد خانواده های خانوادگی است که با همسرش که از تصمیم خود برای اجرای یک توافق پیش پا افتاده پشیمان است پشیمان است.” “این باید در دادگاه خانواده خانواده به طور کلی مورد محاکمه قرار گیرد.”

در بیانیه دیگری به Verge، وکیل روبین اضافه کرد: “این یک اختلاف خانوادگی در رابطه با یک زن است که از تصمیم او برای اجرای یک توافق پیش پا افتاده پشیمان است. این پر از ادعاهای دروغین است و ما منتظر است تا داستان ما را به ما بگوید. “

[اخبار BuzzFeed/The Verge]

 

ادامه مطلب