اندی روبین، اندرز اندی، متهم به شرکت در «حلقه جنس» در پرونده های دادگاه شد 2023

Updated: January 28, 2023

روبين به تازگی ادعاهای دادگاه را به اتهامات جاسوسی متهم کرده است
اسناد دادگاه تازه بازداشت شده به ادعاهای روبینی رسیدند روبین چندین مورد و “روابط مالکیت” با زنان داشت.

تصویر: جاستین سولیوان / گتی ایماژ

توسطکارسا بل

یک دادگاه کالیفرنیاییمدارک رالغو کرده است که برخی از اتهامات انفجاری را علیه آندی روبین، کمپانی آندروید، از جمله حضور وی در “حلقه جنس”، مشخص کرده است.

این اسناد ناشی از یک مداوای مدنی توسط خانم روبین است که پاییز گذشته است، اما به تازگیتوسطBuzzFeedگزارش شده است. این پرونده ادعا می کند که گوگل سابق سابق، ثروت عظیم خود را مخفی کرده و همسر باردار خود را مجبور به امضای یک توافق نادرست پیش شرعی کرده است.

این دعوی قضایی نیز به اتهاماتی مبنی بر اینکه روبین چندین مورد و “روابط مالکیت” با زنان دارد و در عوض به او اجازه می دهد «وام» آنها را به دیگر مردان بدهد. “روبین هزینه های خود را در عوض برای ارائه آن به دیگران پرداخت می کند.” “روبین این کار را انجام داد تا بتواند آنها را در اعمال مختلف جنسی دخالت کند.”

همچنین حاوی دو عکس از ایمیل هایی است که توسط “روبین” در سال 2015 فرستاده شده است، که در آن “آنچه که به معنای متعلق است” بحث می کند. این ایمیل هاقبلاتوسط“نیویورک تایمز”گزارش شده بود،که ابتدا گزارش دادند که روبین گوگل را از اتهامات مربوط به سوء رفتار جنسی ترک کرده است. این شرکت با انتقاد شدید از کارکنان بر روی بسته خروج از روبین 90 میلیون دلار مواجه شده است.

اما بسیاری از دعوی قضایی با ادعاهای مربوط به دست زدن به روبین در مورد یک توافق فریبکارانه و امور مالی او مقابله می کند. با توجه به همسر روبین، وکیلانی که در آن زمان نماینده او بودند، قبلا برای روبین کار کرده بودند، که او از آن آگاه نبود. او همچنین می گوید روبین اقداماتی را برای پنهان کردن پول از او انجام داد و او “حتی در حال حاضر تمام زمینه های مالی خود را درک نمی کند.”

وکیل روبین، در یک بیانیه ای که به Mashable ارائه شده است، گفته است که این کیفرخواست “پر از ادعاهای دروغین” است.
“این یک اختلاف خانوادگی در رابطه با یک زن است که از تصمیم او برای اجرای یک توافق پیش پا افتاده ناامید می شود. او پر از ادعاهای دروغین است و ما منتظر است تا از داستان ما سخن بگوییم.”

در حالی که روبین در سال 2014 از Google کار نمی کند، غول جستجو با توجه به خسارات وارده از کارمندان و سهامداران، از زمان انتشار پرداخت های خود به روبین، روبرو شده است. کارکنان گوگل در سراسر جهانتعطیل صحنهبیش از دست زدن این شرکت از شکایت در مورد تبعیض جنسی به زودی پس ازاینگزارشنیویورک تایمزدر روبین در سال گذشته منتشر شد. این موضوع نیز درنشست سهامداران اخیرالفبای مطرح شد.

تکمیلی: 2 ژوئیه 2019، 5:41 بعد از ظهر PDTبیانیه کامل از وکیل روبین اضافه شد.

 

ادامه مطلب