آنچه تاکنون کرون ویروسی برای صنعت پورنو انجام داده است – تاکنون 2023

Updated: January 28, 2023

بسیاری از صنایع در ایالات متحده تحت تأثیر COVID-19 ، بیماری ناشی از coronavirus جدید ، در روزهای اخیر – و این شامل صنعت پورن نیز شده است.

از چهارشنبه شب به تنهایی ، به صورت پیاپی ،ترامپ سفر به 26 کشور اروپایی را ممنوع کرد؛ NBAفصل خود را به حالت تعلیق درآورد؛ بازیگر محبوب و تام هنکس و همسرش ریتا ویلسوناعلام کردند که آنها برای کروناویروس مثبت آزمایش کرده اند.

برای چندین هفته فریادهایی برای مردم وجود دارد که تمرینفاصله اجتماعیو در صورت امکان کار از خانه. اما برای بسیاری از افراد – مانند افرادی که در سرویس های مواد غذایی ، رانندگان و افراد تحویل دهنده هستند – این تجملاتی نیست که آنها داشته باشند. p>

البته بسیاری از مجریان پورنو در این گروه قرار می گیرند.

WATCH: در اینجا چند روش برای کاهش اضطراب کورو ویروس شما وجود دارد

آپلودهای٪ 252fvideo آپلودکننده٪ 252fdistribution انگشت٪ 252fimage٪ 252f94511٪ 252f36362e54 0760 4ea7 903a 28a71590144f.png٪ 252f930x520.png؟ امضا=5cb63zd6d0s٪ منبع amazonaws 2018 هنگامی که یک مجری برای HIV مثبت آزمایش می کند(در صنعت ، مجریان هر دو هفته یکبار از طریقبرنامه PASS).

برخی از استودیوها قبلاً تنظیم برنامه های خود را آغاز کرده اند. به عنوان مثال ،Erika Lust Filmsعكس ها را به تأخیر می اندازد ، و اریكا خودش به دنبال مجریان بیشتری است و به گفته مدیر محتوای شرکت ، مدیران در مناطق کمتر آسیب دیده.

” آخرین چیزی که شما می خواهید وضعیتی است که خطر نسبتاً زیاد است و مردم نگران اجاره آن هستند “

مجری ، کارگردان و سازنده پورن ، Vex Ashley به Mashable گفت که برای اجرای پروژهچهار اتاق a>تا زمانی که او درباره نحوه پیشرفت اوضاع اطلاعات بیشتری کسب کند. وی در بیانیه ای از طریق ایمیل گفت: “من فیلم هایی برای ویرایش و انتشار دارم تا ما را از این راه دور کنند.”

Stabile تخمین زد بزرگترین خطر برای مجریانی است که برای شاخه هایشان سفر می کنند ، اما Kink.com مایل است در صورت راحت نبودن با مجریان همکاری کند. استابیل ، که همچنین باائتلاف گفتار آزادهمکاری می کند ، در تلاش است تا ارتباطات را در سراسر صنعت سازگار کند.

در حال حاضر ، مانند سایر صنایع ، بحث بر سر این است که بهترین دوره عمل چیست – و چگونه مردم می توانند صورتحساب خود را پرداخت کنند ، باید محصولات را خاموش کند. Stabile گفت: “آخرین چیزی که شما می خواهید وضعیتی است که خطر نسبتاً زیاد است و مردم نگران اجاره هستند.” و آنها به شرایطی می روند که می دانید شلیک کنید در جایی که نباید ، شما می دانید ، یا در زمانی که ممکن است خطرناک تر باشد. ” در حالی که Stabile گفت که این خطرات وجود دارد ، اینها همچنین مکالمه هایی هستند که صنعت به آنها عادت کرده است.

علاوه بر این ، اشلی معتقد است که جهان در این لحظه می تواند از مجریان پورنو بیاموزد. “وقتی بدن شما شغل شماست ، شما بیش از حد متوسط ​​، بهداشت ، تمیزی و احتیاط را بیشتر ارزیابی می کنید و احتمالاً به خوبی با تمام مواردی که معمولاً در اطراف مایعات بدن افراد دیگر نیستید ، باید توجه داشته باشید. ،” او گفت. افشای بیماری در پورنو متداول است و در صورت لزوم شاخه هایی اقتباس یا از بین می روند.

کارگران جنسی – مانند کارگران آزاد ، کارگران اقتصاد حرکتی و مواردی از این دست – بیشتر از کسانی که دارای حقوق و بیمه درمانی هستند ، مورد ضرب و شتم قرار خواهند گرفت. توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است زیرا برخی از کارها در بسیاری از مناطق غیرقانونی نیز غیرقانونی است ، کارگران نمی توانند همان مزایایی را که دیگران می توانند بدنبال داشته باشند.

اشلی گفت: “کارگران جنسی ، مانند همه کارگران ، احتمالاً تحت تأثیر شرایط ترس قرار نخواهند گرفت ، اما برخلاف بسیاری از کارگران ، آنها نمی توانند برای پرداختن به آنها کمک کنند. زیرا در بعضی از کشورها کار آنها هنوز جرم است ، بنابراین آنها در شرایطی مانند این یکی از آسیب پذیرترین گروه ها هستند. “

“کارگران جنسی ، مانند همه کارگران ، احتمالاً تحت تأثیر آب و هوای ترس قرار می گیرند”

علاوه بر این ، اعضای خدمه این محصولات نیز در وضعیت دشواری قرار دارند. در سال 2020 ، مجریانمی توانند em>از خانه با سیستم عامل هایی مانندOnlyFansوFanCentroدر اختیار آنها است. سایت بادامکنوار چربی، استابل گفت ،مبلغ پرداختی را برای نوازندگان ایتالیایی دو برابر کرده است، و شرکت های دیگر ممکن است از این درخواست پیروی کنند تا در کوتاه مدت به مجریان کمک کنند.

اما اگر تولید متوقف شود ، خدمه کار نمی کنند. این البته در مورد تولیدات اصلی نیز صادق است ، که استابیل معتقد است به دلیل وجود تعداد بیشتری از مردم ، ممکن است در این شرایط ناامن تر باشد ، و کسانی که نمی دانند چگونه مایعات بدن را اداره کنند.

همانند سایر عناصر جامعه ، وقتی اطلاعات بیشتری در مورد coronavirus کسب می کنیم ، تعداد زیادی از افراد آلوده هستند و بهترین روند عملی چیست ، این موارد نیز در معرض تغییر هستند. استابیل خاطرنشان کرد: دولت صنعت سرگرمی بزرگسالان را وثیقه نخواهد کرد.

اگر coronavirus در طولانی مدت بر صنعت تأثیر بگذارد ، در مورد چگونگی جبران خسارت افراد نیاز به بحث و گفتگو بیشتر خواهیم بود. به خصوص ، زیرا ، بیایید با آن روبرو شویم: وقتی همه ما بیشتر از خانه کار می کنیم ، احتمالاً در مشاهده پورن یک مشکل جدی وجود دارد.

بیشتر بخوانید