آخرین ویژگی اسکایپ به شما کمک خواهد کرد تا والدین خود را به نمایش بگذارید چگونه از تلفن جدید خود استفاده کنید 2022

Updated: August 12, 2022

تصویر برای مقاله با عنوان آخرین ویژگی اسکایپ به شما کمک خواهد کرد والدین خود را نشان دهید که چگونه از تلفن جدید خود استفاده کنید

برنامه هایی مانندVNCیااتصال دسکتاپ از راه دور پنجره،ابزار ابزار ارزشمند برای کودکان است که با راه دور از مشکلات رایانه های والدین خود حل شده اند. اما اسکایپ ممکن است به زودی اسلحه مخفی جدید باشد، زمانی که برای کمک به بومرهای کودک، چگونگی استفاده از گوشی های هوشمند جدید خود را پیدا کند، زیرا بهزودی یک ویژگی به اشتراک گذاری صفحه نمایش جدید در برنامه های iOS و اندروید خود را منتشر می کند.

مایکروسافت در ماه های اخیر با اسکایپ در حال ارتقاء است و پشتیبانی می کند تا حداکثر 50 کاربر در یک زمان (آیا شما واقعا می خواهید با آن اعضای خانواده همگانی گپ بزنید؟) و یک ویژگی جدید کهاز هوش مصنوعی استفادهمیکند، در پسزمینهگپ ویدیویی شما. برای نسخه های iOS و Android از برنامه، کاربران به زودی می توانند صفحه نمایش گوشی های هوشمند خود را در طول یک تماس به اشتراک بگذارند. مایکروسافت پیشنهاد می کند این کار برای اشتراک گذاری پاورپوینت ها مفید باشد و یا با همکاری دوستان به شما کمک کند تا از طریق مسابقات Tinder ضربه بزنید.

اما قدرت واقعی این ویژگی جدید فقط توسط هر کسی که تا به حال به صحبت کردن یک عضو خانواده یا دوستان قدیمی تر از طریق بخش تنظیمات گوشی های هوشمند خود را بر روی تلفن قابل درک است. به جای نیاز به توصیف آنچه که آنها باید ببینند و جایی که روی آن ضربه بزنند، کاربران اکنون می توانند فقط کافی را برای نشان دادن ویژگی یا گزینه خاصی نشان دهند. این کاملا به همان اندازه مفید نیست که کنترل کامل دستگاه تلفن همراه خود را از راه دور به طور کامل کنترل کنید، اما این به راحتی بهترین چیز بعدی است و تنظیم بسیار آسان تر است.

ویژگی اشتراک گذاری صفحه نمایش تلفن همراه اسکایپ در حال حاضر تنها در جدیدترین نسخه 8.3 نسخه بتا از برنامه ها موجود است، بنابراین اگر شما می خواهید آن را امتحان کنید، لازم است برای برنامهSkype Inside،اگر شما قبلا عضو نیستید، ثبت نام کنید. اما یکی از اعضای تیم اسکایپ به ما گفته است که باید در نسخه رسمی این نرم افزار گاهی اوقات این ماه رونمایی شود، اگر فقط چند هفته دیگر منتظر بمانید.

[مایکروسافتاز طریقخطای]

ادامه مطلب