Парни از Tinder подняли на смех 2022

Updated: August 18, 2022

سینمای تئاتر UCB Theatre از لس آنجلس John Fur (جان Foor) با دوستان ضبط شده فیلم پراولی، که در آن “معمولی مرد از Tinder” را نشان داد. Как рассказал изданию Daily Dot، نویسنده فیلم، تصمیم گرفت تا عکسی را پس از انجام در برنامه برای مدت زمان زیادی آشنا کند و متوجه شد که اکثر بخش ها از یکدیگر متفاوت نیستند. Запись доступна наYouTube.

Роль «типичного парня из Tinder» сыграл приятель Фура Люк Стриклер (Luke Strickler). در نوشته او توضیح می دهد که او دوست دارد طبیعت و راه رفتن در کنار دریاچه ای با برهنه و دفتر «دفتر». همچنین عکس برداری می شود در زمینه رنگ و نقاشی، طعم غرور، سفت کردن سگ، نگه داشتن در عجیب و غریب ماهی و در آن همیشه خندان است.

در نهایت هرکدام از شخصیت های بازی شروع به حمله به دختران می کنند. در نتیجه او در خلوت ظاهر می شود، خود را از بین می برد و برای مدت طولانی به او نگاه می کند، در دست نگه می دارد.

بازی سرگرم کننده کاربران سرویس برای آشنایی. در ویدیوهای دیدنی ویدیو، تماشاچیان نوشتند که عرفا مربوط به نه تنها مشخصات مرد، بلکه همه آگهی های دیگر در Tinder است. نظر سنجی نشان می دهد که “معمولی مرد در Tinder” معمولا نباید زیر 192 سانتیمتر باشد، چرا که در غیر این صورت او هیچ کس علاقه مند نیست. علاوه بر این، «درست» سرویس دهنده ی مورد نیاز باید عکس گرفته شده با کافه، شمردهی برخی. «نه نعمت کافئویی و سفر به Мачу-Пикчу»، – прибавил юзер got apex1.

سازندگان رولیک اشاره کرده اند که پس از استفاده طولانی Tinder فضای ظاهری ایجاد می شود که هر بار به یک صفحه از یک و همین شخص وارد می شود. به عنوان مثال، در ساکنان لس آنجلس در نمایه می توان مشاهدات و عکس های جالب.

چه اتفاقی در روسیه و در جهان رخ می دهد؟توضیح ما دریوتیوب کانالПодпишись!

 

ادامه مطلب